מחזור 34 - השלמה: מביסים את ויאריאל 5-1 דמבלה עם צמד

ברצלונה

(אורון) #1

המחזור האחרון כלל קלאסיקו קצת מיוחד, אפשר להגיד. אם זה בגלל שזה הקלאסיקו האחרון של אינייסטה, אם זה בגלל השיפוט הגרוע לשני הצדדים, בגלל ההתחממות משני הצדדים או אם זה בגלל שבארסה כבר לקחה את העונה טרם המשחק. כעת, ויאריאל מגיעה לקאמפ נואו לשחק מול ברצלונה.
ויאריאל כבר הבטיחה את מקומה בליגה האירופית לעונה הבאה ובארסה רק רוצה לסיים את העונה ללא הפסד בליגה, כאשר חוץ מהמחזור הזה, נותרו לה עוד שניים לסיום העונה. בנוסף לאדום שקיבל סרג’י רוברטו בקלאסיקו שמאלץ לפתוח עם סמדו בעמדת המגן הימני, רבים הסיכויים שנראה הרכב רוטציה מסוים מצידה של ברצלונה.

מחוץ לסגל: אומטיטי (אי נוחות), סרג’י רוברטו (מושעה), דניס סוארס ואלייש וידאל.

קצת על ויאריאל
מועדון הכדורגל ויאריאל נוסד בשנת 1932 בעיירה ויאריאל שבולנסיה. הקבוצה עורכת את משחקיה הביתיים באצטדיון “לה סרמיקה” (שונה מ"אל מדריגל" בינואר 2017) המכיל 24,890 מושבים. התלבושת הביתית של ויאריאל היא בצבע צהוב, ולכן המועדון נודע בכינויו “הצוללת הצהובה”.
ויאריאל מעולם לא זכתה ב"לה ליגה" או ב"גביע המלך" אך זכתה פעמיים בגביע ה"אינטרטוטו" ב-2003 ו-2004, גביע אירופאי שהתאחד עם הליגה האירופית ב-2009. בנוסף בעונת 2011/12 היא ירדה לליגה השנייה לאחר 12 שנים רצופות ב"לה ליגה" וחזרה אליה לאחר עונה אחת כאשר סיימה במקום השני.

מפגשים אחרונים
במפגש האחרון בדצמבר ברצלונה ניצחה את ויאריאל 2-0 ב"לה סרמיקה" משערים של סוארס ומסי, כאשר שני השערים הובקעו לאחר שדניאל ראבה מויאריאל קיבל כרטיס אדום על עבירה אכזרית בדקה ה-60’.
תקציר המשחק:

במאי 2017 ברצלונה ניצחה 4-1 את ויאריאל משערים של מסי (צמד), סוארס וניימאר ושער של בקאמבו לטובת ויאריאל.
תקציר המשחק:

בארסה בעיקר תקווה לא להפסיד כדי לשמור על עונה נקייה, ללא הפסדים בליגה. כאשר ישנה אופציה שהיא תעלה עם הרכב רוטציה.
רביעי, 21:00, אצטדיון הקאמפ נואו

(אוריין יפה) #2

מאוד מבאס שדניס לא בסגל, ציפיתי לראות אותו משחק לאחר הפוטנציאל שהוא מראה.

(momi) #3

כל עניין היבוש שלו מוזר מאד, מכיוון שהוא כבר היה שחקן הרכב בליגה הספרדית במשך שנתיים והיה מעולה, כך שולוארדה לא יכול להשתמש בתירוץ שהוא צעיר בלי נסיון.
לטעמי מדובר בשחקן כישרוני שיכול להפוך לקשר על, והיבוש שלו גורם לי לחשוב שאולי יהיה כאן טיאגו אלקנטרה 2, וחבל.

(אוריין יפה) #4

הרכב רשמי:

סילסן.
סמדו, פיקה, ורמאלן, דין.
פאוליניו, בוסקטס, אינייסטה.
דמבלה, מסי, קוטיניו.

רואים הרבה רוטציות היום.

(josepe) #5

איזו גאונות בגול השלישי. דאבל-פס מטורף אחורה וקדימה מעבר להגנה, וריצה אחת של הפרעוש שאין כמוהו :heart_eyes::heart_eyes:

דמבלה שחקן שיגדל להיות אחד מהטובים באירופה אם ילמד לקבל החלטות בצורה טובה יותר. הוא נוטף כישרון ברמות שגורמות לי רק לרצות לראות עוד ועוד ממנו.

סמדו צריך להשתפר בהיבט ההגנתי, אבל בצד ההתקפי יש לו שיתוף פעולה נהדר עם עוסמאן. אני כל כך רוצה לראות את השניים האלה באונסה של השנה הבאה.

(aldrrian) #6

אם במשחק כזה דניס לא משחק אפילו דקה, אני חושב שאפשר סופית להוריד את האופציה שיהפוך לשחקן סגל משמעותי שנה הבאה, או אולי בכלל ישאר. חבל.
לא הייתי קורא לזה טיאגו 2 כי עם כל הכבוד…אבל בהחלט חבל.

אני מת לראות את דמבלה ממשיך לצבור ביטחון והופך לאחד הטובים בעולם.

(momi) #7

דניס בן 21, כמעט ולא רואה דשא כבר 2 עונות, לפני זה הוא שיחק והראה המון פוטנציאל. אז למה לא?
(אני מדבר על הפוטנציאל כמובן.)

הבחור עבר את גיל 24 כבר, אם הוא לא יעבור לקבוצה אחרת או יקבל דקות משמעותיות בבארסה, כל הפוטנציאל הזה יתבזבז.

(aldrrian) #9

דניס לא ראה כל כך מעט דשא בעונה שעברה לזכרוני אבל זה פחות העניין - הוא בן 24 ומעבר לשוני בסגנון, אני לא חושב שמדובר בשחקן בקליבר של טיאגו, ואני לא חושב שמישהו מצפה שיהיה. כמובן שהפתעות אפשריות ויש אפשרות שאם היה משחק יותר היה מתקדם, אבל אני לא רואה את באיירן\מגה קבוצה אחרת מנסה לגנוב אותו.

(momi) #10

חשבתי שהוא ממש צעיר, ולכן התפעלתי מהכישרון שלו. :+1: