רבע גמר #3 :: אחרי 1-1 ודו קרב פנדלים מרתק, גרמניה בחצי הגמר, איטליה הולכת הביתה!

(moshe34) #44

קאסיאס לפי הדיוחים לא מדבר עם דל בוסקה וצוות האימון מגלל שהוא נעלב שדה חאה פתח ולא הוא.
דל בוסקה לא שלח לו מכתב פרידה (שחקן היחיד שלא קיבל).
די עצוב.

(cruzurry) #45

הפנדל הכי מביך במישחק היה של פלה שסימן לנוייר ליפניי הבעיטה שהוא הולך ליבעוט פאננקה(כמו לפניי 40 שנה והפעם היחידה שגרמניה הפסידו בפנדלים),
לא היה קרב פנדלים כזה דרמטי וגם לא שוער איכותי כמו נוייר שפשוט קרוב לשלמות מבחינה פיזית וגם מבחינה מנטאלית,רק ליראות את הגודל שלו לפניי הבעיטה עצמה משפיע על ההחלטה של הבועט.

(oded23) #46

אני לא יודע מה בדיוק קרה בנבחרת, ובכל אופן, כמו שאמרתי- זקנתו אכן ביישה את נעוריו. קסיאס עד מוריניו תמיד היה מופת של ספורטאי הגון. מה קרה שם בדיוק- לעולם לא נדע.

(oded23) #47

[QUOTE=mos34;1686221]עדיין עצר פנדל אחד (ממה שאני זוכר) ביד . זה לא מעט בשביל שוער בנוקאוט פנדלים.
שאר השחקנים של איטליה שהחטיאו ברשלנות איכזבו הרבה יותר.
בכלל גרמניה החטיאה שלושה פנדלים. זה אמור היה להספיק לכל קבוצה לנצח אותה.
לגבי קאסיאס אתה צודק ב2012 הוא היה גדול.
משהו בסוף הקרירה שלו עצוב. גם אופי הפרידה שלו מדל בוסקה עצוב ומטיל עליו צל.[/QUOTE]

מהדברים שלך נדמה שאני [B]מאשים[/B] את בופון בהפסד, וזה ממש לא ככה. ברור שהבועטים הרשלנים כמו דרמיאן, פלה, וזאזא הם האשמים. הוא פשוט לא שוער פנדלים דגול, זאת האמת.

(Forza Lazio) #48

איטליה פשוט גרועה בפנדלים, אם לא זיהיתי את זה בעבר, היום אני בטוח בזה.

קונטה נתן מעל ומעבר לנבחרת המוגבלת הזו, אני מגחך כשאני נזכר מי הולך להחליף אותו. פשוט בחירה מפגרת בונטורה, רוסיה הולכת להיות כישלון כה כואב. עדיף לא לבוא עם ציפיות בכלל.

(Colombian Cowboy) #49

[QUOTE=Forza Lazio;1686263]איטליה פשוט גרועה בפנדלים, אם לא זיהיתי את זה בעבר, היום אני בטוח בזה.
[/QUOTE]

מונדיאל 2006?

(Tomerick) #51

[QUOTE=Forza Lazio;1686263]איטליה פשוט גרועה בפנדלים, אם לא זיהיתי את זה בעבר, היום אני בטוח בזה.

קונטה נתן מעל ומעבר לנבחרת המוגבלת הזו, אני מגחך כשאני נזכר מי הולך להחליף אותו. פשוט בחירה מפגרת בונטורה, רוסיה הולכת להיות כישלון כה כואב. עדיף לא לבוא עם ציפיות בכלל.[/QUOTE]

איטליה? הפנדל של שווינשטייגר הצחיק אותי פשוט.

דו קרב פנדלים מטורף, ההחמצות בו היו כל כך איומות ומפתיעות כי אם שתי הקבוצות פספסו ככה בכוונה בשביל לשמור על המתח, כשהן ידעו לסדר ככה שבסוף גרמניה תבקיע. כאילו ביימו לנו מופע עם תוצאה ידועה מראש…