רבע גמר #3 :: אחרי 1-1 ודו קרב פנדלים מרתק, גרמניה בחצי הגמר, איטליה הולכת הביתה!

(Aizenberg) #23

ביזיון של ארגון של טורניר, כאשר מקבלים את צרפת, איטליה, גרמניה בבלוק אחד, ומנגד פורטוגל העלובה משייטת לה לחצי גמר.

לאחר שפרקתי קצת עצבים, לא נותר אלא לרחם על בופון, קייליני ובונוצי, פשוט גברים ולוחמים אחד אחד.

זאזא פשוט בפנדל מזעזע, בשביל זה הכניסו אותו בשנייה האחרונה? שעה רוקד/קופץ מול הכדור ובסוף גלגל דרדלה.

עצם העובדה שקונטה לא עושה חילופים עד שממש נאלץ לעשות כך, די אומר הכל על הדור הנוכחי של איטליה ועל הכלים שעמדו לרשותו.

(סארי) #24

אני רק שואל דבר אחד, מה עשתה איטליה היום כדי שאני לא אקרא לה עלובה? במה היא טובה יותר מפורטוגל?
בופון הוא ללא ספק השוער הטוב בהיסטוריה של המשחק, שוער אדיר ובנאדם מדהים עוד יותר, אי אפשר לא לאהוב אותו.

כואב הלב והדופק עדיין עומד על 250. חבל שהגענו לבאר ולא זכינו לשתות ממנה. כואב לי בעיקר בשביל בופון, יכול להיות שזה הטורניר האחרון שלו במדי האזורי ואין ראוי ממנו להניף את הגביע ב-10 ביולי.

אבל… איטליה עשתה דרך מכובדת, ניצחה נבחרות חזקות, נלחמה ולא ויתרה. זה הבסיס לדרך חדשה. קונטה הניח את היסודות לבנייתה של איטליה החדשה, בעיקר מבחינה מנטלית, ו-ונטורה יצטרך להשלים את העבודה.

הפנדלים היו גרועים ואפילו הרגשתי זילות אצל חלק מהשחקנים, אבל מגיע לאיטליה להיפרד מהטורניר הזה עם מחמאות ולא עם ביקורות. אז גראציה ופורצה אזורי!

(moshe34) #26

שתי הקבוצות די גרועות בפנדלים.
חבל שזה לא היה הגמר…
בופון כרגע הוא הספורטאי הכי אהוב עלי מחוץ לקבוצה שלי.
איזה מנהיגות ואיזה קלאסה. (היה רגע אחד, שאחד המגינים האיטלקים נכנס ללחץ ונגח לקרן הוא חטף מהחבר שלו צעקות ובופון הגיע ועם כל הניסיון שלו הלך לעודד אותו).
עצוב לראות אותו בוכה.
קונטה מאמן הטורניר.
חבל שאיטליה עפה ברבע, מגיע לה יותר מרבע, הרבה יותר.
מקוה שגרמניה או צרפת יקחו.

(רוברטו באג'יו 31) #27

האיטלקים הלכו היום צעד אחד יותר מדיי עם המשחק ההגנתי שלהם . נבחרת גרמניה ממש לא מרשימה ולכן לא הייתה שום סיבה מוצדקת למשחק כל כך הגנתי .
בהחלט היה מקום להכניס יותר מוקדם את אינסינייה המוכשר ואולי גם את אל שעראווי .
כמו הרבה מאמנים בעולם , קונטה התאהב בסגנון המשחק שלו ללא שום אופצייה לשינוי במהלך המשחק .
כואב לי מאוד על בופון הגדול . איזה קפטן איזה אישיות ! . לטעמי יפרוש לאחר מונדיאל 2018 . יש תמיד השוואות בין קסיאס לבופון ונכון שקסיאס זכה ביותר תארים אבל בעוד קסיאס זכה לשריקות בוז מאוהדי מדריד , בופון הוא איש נערץ בעיניי אוהדי יובה ובכל איטליה . לקסיאס אין שום כריזמה ומנהיגות חיובית , ואת בופון ראינו שוב בגדולתו בטורניר זה . אולי השוער הטוב בהיסטוריה ?
אמנם הייתה דרמה , אבל רמת ואיכות המשחק הייתה חלשה כמו כל היורו הזה .

(cruzurry) #28

להמר נגד גרמניה בפנדלים זה טיפשות,איטליה לא היו מספיק טובים בקישור ובחלק ההתקפי אבל לפחות אפשר להגיד שיצא לנו ליראות את בופון הענק בפעם האחרונה בעוד תצוגה ענקית שלו.
קשה להאשים את קונטה שהוציא מהסגל הזה את המיץ למרות שבמישחק הזה לא היה שום דבר שמנסה להפתיע את הניבחרת הטובה בעולם.

אין היום ניבחרת שמגיעה לרמה של גרמניה מכל הבחינות ואפילו בטורניר שמולר לא מגיע אליו היא פייבוריטית בטוחה בדיוק כמו ספרד בשיא שלה.
יוגי לב הוא לא פראייר ובעזרת השינויים שהוא עשה במערך הטקטי איטליה לא הצליחה לצאת למיתפרצת אחת מסוכנת,הניצחון הזה רשום בעיקר עליו.

(סארי) #29

ההבדל בין בופון לקסיאס הוא לא רק בכריזמה והאישיות, בופון בגיל 38 עדיין נותן תצוגות שוערות שכל שוער צעיר חולם לתת, הרמה שלו לא יורדת ועם הגיל הוא הפך לטוב יותר, שוער מדהים.

(moshe34) #30

אני חושב שבופון נערץ לא רק באיטליה זה כבר מעבר לאיטליה. הוא אגדה.
בלי קשר לקאסיאס. (שהזיקנה שלו הכתימה את הקרירה המפוארת שהיתה לו)

(Ehud) #32

דו קרב פנדלים בין 2 השוערים הכי טובעם בעולם שאחד מהם הוא גם הטוב בהיסטוריה היה אמור להיות הצגה של שניהם ובסוף נגמר בפנדלים מביכים למידי.

המשחק עצמו גם כן לא התפתח לרמה גבוהה בעיקר בגלל האיטלקים שסבלו מיום רע, גרמניה נראו פחות או יותר כמו כל הטורניר שלהם, ההצלה של פלורנצי מהקו בבעיטה של מולר priceless

בופון הוא אגדה, מקווה שזהו לא שירת הברבור של השחקן והאיש העצום הזה.

(ג'ון הקטן) #33

איזה אנטי קליימקס. אני מרגיש עכשיו תחושת ריקנות כאילו סיימתי את העונה השישית של ‘משחקי הכס’ (אה, זה קרה השבוע, בגלל זה הדימוי הזה כל כך מוכר לי). אין לי הרבה מה להגיד על המשחק חוץ מזה שאני גאה מאוד בנבחרת הזאת (שגם יצא לי לראות אותה בלייב בליל נגד אירלנד - היה כיף), הרבה יותר מנבחרות יותר איכותיות של איטליה שלא מיצו את הפוטנציאל שלהן. הנבחרת הזאת נתנה מעצמה 400%, ועם קצת יותר מזל היא גם הייתה בחצי הגמר. לפחות עוזבים את צרפת בראש מורם, ומקווים שיהיה טוב יותר פעם הבאה. פורצה איטליה!!!

נ.ב, אני רוצה לדעת מי מאמן את השחקנים של מנצ’סטר יונייטד לבעוט פנדלים. דרמיאן ושווינשטייגר עם 2 פנדלים שלא היו מביישים את אייל משומר. תוקם ועדת חקירה.

40 שנה ו-13 יום מאז הפעם האחרונה והיחידה שגרמניה הפסידה בפנדלים. החמצה אחרונה בדו קרב פנדלים לפני אתמול? ב82’. some things never change.

(Oleguer 23) #35

שכנר או זלצר, אחד מהם אמר משהו. השחקנים בפנדלים רואים את השוער שעומד מולם ועושים במכנסיים. חבל לי על איטליה, כי אני רוצה לראות נבחרת אחרת לשם שינוי מניפה גביע, ולא כל הזמן ספרד-גרמניה.

(David Beckham 7) #36

[QUOTE=ג’ון הקטן;1686160]איזה אנטי קליימקס. אני מרגיש עכשיו תחושת ריקנות כאילו סיימתי את העונה השישית של ‘משחקי הכס’ (אה, זה קרה השבוע, בגלל זה הדימוי הזה כל כך מוכר לי). אין לי הרבה מה להגיד על המשחק חוץ מזה שאני גאה מאוד בנבחרת הזאת (שגם יצא לי לראות אותה בלייב בליל נגד אירלנד - היה כיף), הרבה יותר מנבחרות יותר איכותיות של איטליה שלא מיצו את הפוטנציאל שלהן. הנבחרת הזאת נתנה מעצמה 400%, ועם קצת יותר מזל היא גם הייתה בחצי הגמר. לפחות עוזבים את צרפת בראש מורם, ומקווים שיהיה טוב יותר פעם הבאה. פורצה איטליה!!!

נ.ב, אני רוצה לדעת מי מאמן את השחקנים של מנצ’סטר יונייטד לבעוט פנדלים. דרמיאן ושווינשטייגר עם 2 פנדלים שלא היו מביישים את אייל משומר. תוקם ועדת חקירה.[/QUOTE]

שאל את שחקני צ’לסי… :guns2:

(Rushie) #37

איטליה עשתה את המקסימום מבחינתה בטורניר הזה. חבורה מרגשת ונחושה אבל בסופו של דבר כשיש לך כל כך מעט להציע מהקישור ומעלה זה כמעט בלתי אפשרי ללכת עד הסוף. גרמניה לא הצליחה להתמודד ממש עם הסגירה המצוינת שהיא קיבלה אבל באוברול הייתה יותר טובה ועולה בצדק לטעמי. מול צרפת ובמיוחד איסלנד בחצי זה יכול להיראות אחרת לגמרי ממה שהיה היום.

(moshe34) #38

תגידו כמה שחצנות ויהירות צריך להיות לשחקן כמו זאזה שהוא ניגש בצורה הזו לפנדל ברבע גמר יורו מול שוער כמו נויר?
[TW]749521538018340864[/TW]

(SantiagoBernabeu) #39

האמת שכשהוא בעט את זה נקרעתי מצחוק. התבאסתי שהוא החמיץ כי רציתי שאיטליה תעלה, אבל זה היה קורע. מה לעזאזל עבר לו בראש?? אולי הוא רצה להפתיע את מוייר שלא יידע בדיוק מתי הוא הולך לבעוט. יצא לו משהו הזוי ומגוחך. גם גראציאנו פלה עם פנדל מזעזע.

(oded23) #40

בופון כנראה השוער הגדול בהיסטוריה, וכמובן שכואב לי עליו, בטח בתור אוהד איטליה, אבל הוא אף פעם לא היה מהגדולים בעצירת פנדלים. גם אתמול, שני פנדלים פשוט ברחו לו מהיד, כולל המכריע.
לגבי קסיאס Vs. בופון- בדיעבד, כשרואים את השנים האחרונות, אין ספק שבופון יותר גדול. אפילו שמבחינת יכולת [B]בשיא[/B], אני מחזיק יותר מקסיאס. אבל, זה לא נכון שלקסיאס אין אישיות ראויה להערכה. בשנים האחרונות “זקנתו” ביישה את צעירותו, אבל אנחנו לא יודעים מה בדיוק קרה שם בריאל. אנחנו שופטים לפי דיווחים בתקשורת שהם אף פעם, אבל אף פעם, לא מלאים ולא מדוייקים. שימו לב לדברים שכן ראינו במו עינינו- הדאגה שלו לאותו ילד שנפגע מכדור שעף ליציע, או הקריאה שלו לשופט לסיים את משחק הגמר ב2012 מתוך כבוד ליריבה. בעיניי הוא נשאר דמות להערצה.

(moshe34) #41

עדיין עצר פנדל אחד (ממה שאני זוכר) ביד . זה לא מעט בשביל שוער בנוקאוט פנדלים.
שאר השחקנים של איטליה שהחטיאו ברשלנות איכזבו הרבה יותר.
בכלל גרמניה החטיאה שלושה פנדלים. זה אמור היה להספיק לכל קבוצה לנצח אותה.
לגבי קאסיאס אתה צודק ב2012 הוא היה גדול.
משהו בסוף הקרירה שלו עצוב. גם אופי הפרידה שלו מדל בוסקה עצוב ומטיל עליו צל.

(סארי) #42

[QUOTE=oded23;1686218]בופון כנראה השוער הגדול בהיסטוריה, וכמובן שכואב לי עליו, בטח בתור אוהד איטליה, אבל הוא אף פעם לא היה מהגדולים בעצירת פנדלים. גם אתמול, שני פנדלים פשוט ברחו לו מהיד, כולל המכריע.
לגבי קסיאס Vs. בופון- בדיעבד, כשרואים את השנים האחרונות, אין ספק שבופון יותר גדול. אפילו שמבחינת יכולת [B]בשיא[/B], אני מחזיק יותר מקסיאס. אבל, זה לא נכון שלקסיאס אין אישיות ראויה להערכה. בשנים האחרונות “זקנתו” ביישה את צעירותו, אבל אנחנו לא יודעים מה בדיוק קרה שם בריאל. אנחנו שופטים לפי דיווחים בתקשורת שהם אף פעם, אבל אף פעם, לא מלאים ולא מדוייקים. שימו לב לדברים שכן ראינו במו עינינו- הדאגה שלו לאותו ילד שנפגע מכדור שאף ליציע, או הקריאה שלו לשופט לסיים את משחק הגמר ב2012 מתוך כבוד ליריבה. בעיניי הוא נשאר דמות להערצה.[/QUOTE]

אני מאוד אוהב את קסיאס, הוא תמיד יהיה השוער המועדף עליי, והשחקן האהוב ביותר, אנחנו לא יודעים מה קרה בריאל, ומה עם מה שקרה בנבחרת? גם אלו סתם דיווחים? האופי והאישיות של קסיאס פגעו הרבה בהערכה אליו, וזה נטו בגללו.

(סילביניו) #43

מה קרה עם קסיאס בנבחרת?