נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(Santiago_Munez) #1000

משחק רע מאוד של אלישע לוי, ואני בכוונה אומר אלישע כי אני חושב שהוא נכשל היום יותר מכולם.
היו רגעים שההתקפה מנסה ללחוץ את מקדוניה בחצי שלה וההגנה פשוט חשופה לחלוטין, זה היה מביך.
לא היו חיפויים טובים ואיך שהוא עם ניצול מצבים מקסימלי הצלחנו לרדת ב2-0 למחצית.
במחצית השנייה זה היה אפילו גרוע יותר, זהבי כל המשחק לא מצא את עצמו באגף, הנבחרת נראתה חסרת סגנון בחצי השני כאשר היו לאלישע 2 אפשרויות, או לנסות להרגיע את המשחק ולהוריד את הקצב על ידי הנעת כדור ומשחק מסודר, או לנסות להכניס עוד שחקן אגף מהיר סטייל בוזגלו במקום חמד או אפילו זהבי ולהרוג את המשחק עם עוד גול במשחק מעבר, יכל לנסות לשחקן עם התקפה של בוזגלו-שהר-טב"ח.
אבל אלישע איחר בחילופים ועשה חילופים לא נכונים, גולסה ניסה כל הזמן לשחק לעומק (לדעתי אפילו יותר מדי בכוח) אבל היה לו רק שחקן מהיר אחד לפניו, אני זוכר מתפרצת אחת שבן חיים מקבל כדור על קו ימין מוסר לגולסה באמצע ועושה ספרינט לקו השמאלי ומקבל שם את הכדור :lipsrsealed:).
בקיצור הנבחרת נראת חסרת סגנון, השחקנים לא ידעו מה הם צריכים לעשות על המגרש וזה היה נראה שמהדקה ה60 הם מחכים שהשופט כבר ישרוק.

עוד משהו, איך לעזאזל הגענו למצב ששחקן כל כך פרווה כמו אייבינדר משחק בנבחרת?

[RIGHT]אז טל בן חיים, הוא שחקן כזה טיפש, שלקח היום את ההחלטה הכי רעה שאפשר במתפרצת, שאיכשהו יצא מזה החלטה (כאילו) טובה בסופו של דבר…[/RIGHT]

מסכים איתך, גם במכבי יש לו לא מעט רגעים כאלה שאני אומר מה הוא עושה?! ובסוף הוא משתיק את כולם כמו גדול, זה הבן אדם.
יאמר לזכותו אבל שהוא שמר על קור רוח וידע בסוף לסיים את זה יפה, אני מכיר לא מעט שחקנים שאחרי ההשתהות (הבאמת מיותרת הזאת) כבר היו מאבדים כיוון וזורקים את ההתקפה לפח.
דרך אגב, רק לי במהלך המתפרצת היה דז’ה וו מהדרבי?

(Lukaku) #1001

נבחרת מביכה עם מאמן מביך. עכשיו יהפכו את הניצחון הזה להירואי, מבלי להבין שאי אפשר גם להתיימר או לחשוב שנבחרת ישראל מתמודדת על משהו בקמפיין הזה וגם לשמוח על נקודות מול דרג חמישי שאמורות להיות בכיס.
אלישע- למה צריך מאמן בכלל על הקווים אם אין שום תגובה למה שקורה במשחק. כאילו החילופים האלו היו קורים גם אם היינו מובילים 5-0.

(lolothe2nd) #1002

מבחינתי הגולים של טל בן חיים זו פשוט גנבת דעת למה שהוא עושה כל המשחק, מול איטליה הגול שלו לא היה שווה כלום וכאן בפוקס הוא היה שווה ניצחון.
אבל בפועל, בכל המשחק הבנאדם מפקיר את צד ימין ולא נותן פעולה אחת טובה בהתקפה (פעולות רעות ברובן, ואיכשהו יוצא שמסיים בשער)
לא מספיק זה, גם אחרי זה הוא מוחלף משחק שני ברציפות בדקה 60 כי אין לו כוח לרוץ.

העיקר אחרי השער שלו רץ בטירוף להגנה כי ידע שהמצלמות עליו. לא סובל שחקנים כאלה.

[QUOTE=Lukaku;1697305]
אלישע- למה צריך מאמן בכלל על הקווים אם אין שום תגובה למה שקורה במשחק. כאילו החילופים האלו היו קורים גם אם היינו מובילים 5-0.[/QUOTE]

דווקא אחרי הכניסה של בוזגלו והוצאת חמד המשחק קצת נרגע

(dkaro) #1003

יש מצב שזו נבחרת ישראל החלשה ביותר מאז ב-20 שנה האחרונות?

(קאלצ'יוהוליק) #1004

[QUOTE=dkaro;1697468]יש מצב שזו נבחרת ישראל החלשה ביותר מאז ב-20 שנה האחרונות?[/QUOTE]

כן.
אין שום שיטה. שום דרך. שום סגנון. אין שום מנהיג לנבחרת. שום “עוגן” במרכז שדה.
הכל מקרי ומבוסס על פעולות אישיות. אחוזי דיוק במסירות מאד נמוכים והרכב שמשתנה ממשחק למשחק. מאמן מיושן וקלישאתי שאפילו החטייארים של ערוץ 1 התייאשו ממנו. אפס בטקטיקה.
כל אירופה מתקדמת, רק אנחנו נסוגים.

(Lukaku) #1005

מה עושה את זהבי שחקן גדול? גם אני אשמח להסבר אחרי שני המשחקים האחרונים.

תגובות אחרי המשחק של ילד קטן, קפטן אפס מאופס.

(LOS BLANCO) #1006

כן זה נבחרת חלשה עם יכולת רעה,אבל כן אוספים את הנק’ איפה שצריך ביינתים
ולא מפשלים כבר בהתחלה,אז היכולת רעה אבל גם ביכולת רעה מוציאים נקודות שזה הדבר החיובי אולי היחידי שאני לוקח מהצמד משחקים האחרון.
גם כן ביש מזל גדול שאיטליה לא שמטה נקודות מול מקדוניה שלא הייתה רחוקה מסנסציה,כן כנראה זה שוב קמפיין כושל של הנבחרת
אבל אני לא יכול להצביע על איזה שינויים[אני בטוח שאתם כן(לא ציני לא עקבתי יותר מידי אחרי כדורגל במהלך הצבא)]אפשר לבצע כדי לשפר את הנבחרת מהטורניר הזה לטורניר הבאה שיאפשר סוף סוף איכשהו התקרבות לעלייה או פליייאוף.

(Lukaku) #1007

אמנם נבחרת ישראל מעולם לא פגעה בטורניר גדול, אבל מזמן, ואולי אף פעם, לא ראינו נבחרת כל כך גרועה בבית מול דרג שישי. כל העולם מתקדם ורק אצלנו הולכים אחורה. הקישור מביך, כיאל פצוע ואלישע עוד מרשה לעצמו לעלות בלי ביטון ונאתכו. חשבנו שלא היה גרוע יותר מגוטמן? טעינו. כתבתי אחרי המשחק מול מקדוניה שאלישע בא עם חילופים כתובים מראש בלי קשר לתוצאה, גם היום אותו סיפור. למה זהבי גומר 180 דקות בשני המשחקים? הקפטן הדגול שלנו שיחק היום איפה שרצה על המגרש, עדיין תרם כלום למשחק ואז עוד מעז לצאת בתקשורת על כל העולם ואשתו. אפס מאופס, אם אלישע לא היה גם אחד כזה בעצמו היה מוריד לו את סרט הקפטן במיידית.

LOS BLANCO

זה נכון שקודם כל הכי חשוב לצאת עם הנקודות, אבל כשישראל נראית נורא ואיום מול שתי הנבחרות החלשות בבית, או אם תרצה- מול אחת הנבחרות הגרועות ביותר באירופה, אז ממה אפשר להיות מעודדים?
תמיד היינו רגילים לתת רביעיות לנבחרות כמו ליכטנשטיין ואיי פארו, לפחות את זה היה לנו, מה נשאר לנו היום? אנחנו יותר קרובים ליום בו נהיה בעצמנו בדרג הנמוך ביותר באירופה (נדמה לי שכבר היום הידרדרנו לחמישי? היינו בדרג השלישי עד הקמפיין הקודם) ביחד עם ליכטנשטיין, מאשר ליום בו נוכל לחזור להתאכזב מנקודת חוץ בגיאורגיה, או להאמין שאנחנו יכולים להעלות מבית של יוון ושוויץ.

(Passing game) #1008

לא ראיתי את המשחק נגד מקדוניה, ואני לבטח לא שופט שחקן לפי 2 משחקים, אבל רק לגבי פעולה אחת שלו מהמשחק אתמול:

הגול הראשון היה מקרן, אבל מה שיותר מעניין זה איך זכינו לקרן. זהבי עשה תנועה לימין והפך עצמו זמין למסירה, ואני לא אכנס אפילו לדברים טכניים שהוא עושה עם הגוף כדי להיות במצב אופטימלי לקבל את הכדור, אבל שים לב לראש שלו לפני שהוא מקבל את הכדור - הוא מסתכל מאחוריו. הוא מסתכל לראות איפה יש שטח, איפה היריב שלו ואיפה חבריו לקבוצה. זה מה שמאפשר לו לשחק בנגיעה ולחלוף על פני המגן שלו. זו המודעות שהופכת אותך לשחקן גדול, כי אם יש לך דריבל מדהים ואתה לא מבין איך ומתי להשתמש בו - אתה שחקן בינוני. אבל כדי להיות מודע צריך אחד משניים: יכולת על טבעית, או פשוט להסתכל כל הזמן ולהיות מודע למה שמתרחש סביבך. שים לב במשחק של זהבי כמה מבטים הוא זורק סביבו. זו לא בעיה במערכת העצבים, זה החיפוש המתמיד אחר שטח, אחר מצבים שהוא יכול לנצל, ואת זה עושים בלי הכדור. מול זה אתה יכול להשוות שחקן ישראלי אחר, שברגע שנשלחת אליו מסירה העיניים שלו על הכדור, וגם כשהוא מקבל את הכדור צריך הרי להשתלט עליו, וגם כאן העיניים על הכדור. ברגע הזה הוא איבד את היכולת לשחק בנגיעה, ואחרי שהוא משתלט על הכדור הוא צריך להרים את הראש, כי הוא לא יודע איפה נמצאים חבריו לקבוצה ומה המצב במגרש.

זה על אצבע אחת - במשחק עצמו יש עוד לפחות 20 דוגמאות כאלה, גם בגול השני. אבל וודאי שהיה לו משחק חלש כי הוא לא כבש, זה מה שאומרים הפרשנים וזה מה שסופגים הילדים שרואים את המשחק. מאד חבל שזו הרמה.

(Ender) #1009

העברתי את התגובות המקצועיות על זהבי לדיון הנבחרת, זה נראה לי אחלה נושא לדבר עליו, ורלוונטי, אבל יותר מתאים לפה מאשר לדיון השדרים המביכים.

אני לא ראיתי את שני המשחקים האחרונים, אבל ממשחקי עבר של הנבחרת שראיתי - מסכים מאוד עם פאסינג גיים. באופן כללי, בולטת לי מאוד קבלת ההחלטות היחסית טובה של זהבי, לשחקן ישראלי. הוא לא טכני בטירוף, לא מהיר בטירוף, לא חזק בטירוף, לא דריבליסט בטירוף, אבל יש לו קבלת החלטות מעולה רוב הזמן (ובעיטה מעולה). נוסיף לזה את התנועה בלי כדור על שם תומאס מולר, ואת הרמת הראש - מקבלים את אחד השחקנים הישראלים המרשימים ביותר היום, מקצועית.

מחוץ למגרש הוא מדבר תמיד דוגרי, לפעמים בחוסר טאקט, לפעמים בנרקיסיזם מוגזם. זה בהחלט לגנותו, על אחת כמה וכמה כקפטן, אבל זה לא אומר שצריך לבטל את האיכויות שכן קיימות לו על המגרש. נדמה לי נתתי את הדוגמה הזו כבר בדיון אחר - יש לו אופי של אלפא מייל חרא כזה, קצת כמו רונאלדו. לא אוהב את זה, אבל זה לא מבטל את הגדולה שלהם כשחקנים (כמנהיגים כנראה שכן).

(Lukaku) #1010

[QUOTE=Passing game;1697494]אבל וודאי שהיה לו משחק חלש כי הוא לא כבש, זה מה שאומרים הפרשנים וזה מה שסופגים הילדים שרואים את המשחק. מאד חבל שזו הרמה.[/QUOTE]

אז היה לו משחק גדול כי הוא הרים ראש והשיג קרן?

ערן זהבי בשני המשחקים האחרונים עם אפס תרומה. מול האימפריה של ליכטנשטיין, זהבי רשם איום ראשון על השער בדקה 89, כשבעט כדור למשקוף מזווית אפס (אפרופו להרים ראש?). גם מול מקדוניה, וחבל שפספסת את הקלאסיקה הזו, הוא לא איים פעם אחת על השער. בכל פעם שקיבל כדור בחצי, במשהו שכביכול היה נראה כמו מתפרצת, במקרה הטוב היה מנסה למסור לשום מקום, במקרה הפחות טוב היה נשאר עם הראש באדמה ומנסה ללכת לבד עד שאיבד את הכדור אחרי שנייה וחצי.

בסופו של דבר הסיבה העיקרית שכל החיצים מופנים לזהבי היום, ולא למי שהיו אמורים להיות מופנים- אלישע, הם התגובות שלו אחרי המשחק. אורן יוסיפוביץ פחות או יותר סיכם את הדברים.

Ender

קשה להגיב לך כשלא ראית את שני המשחקים האחרונים, עליהם הדיון.
אם בכל זאת לדבר על זהבי בכלליות- 5 שערים ב- 33 הופעות בנבחרת. זה המאזן המרשים של הקפטן והאיש שמרוויח 20 אלף דולר על כל שער בסין.

(Passing game) #1011

[RIGHT]אז היה לו משחק גדול כי הוא הרים ראש והשיג קרן?[/RIGHT]

לא טענתי שהיה לו משחק גדול(אם כן, אשמח שתראה לי איפה), ולמען האמת, זה גם לא מה ששאלת(אני אשמח להראות לך איפה):

[RIGHT]מה עושה את זהבי [B]שחקן[/B] גדול? [/RIGHT]

ההודעה שלי התייחסה לשאלה הזו שלך, והשתמשתי בדוגמא אחת מני רבות מהמשחק אתמול שבה ניתן להתרשם מכך. לא ברור לי מה ניסית להשיג בכך שהצגת את דבריי כאילו טענתי שהיה לו משחק גדול, או בסיכום התרומה שלו לפעולה אותה תיארתי(אם אתה מתקשה להיזכר בעוד פעולות טובות שלו - הכתבה שצירפת מציינת כמה כאלו).

[RIGHT]ערן זהבי בשני המשחקים האחרונים עם אפס תרומה[/RIGHT]

גם הכתבה שאתה שיבחת לא מתיימרת להציג את זה כך: “[RIGHT]לפי מכלול נתוני הכדורגל הוא לא היה גרוע. ביניהם, למשל, שלושה מצבים איכותיים שסידר לחבריו (פעמיים טל בן חיים במחצית הראשונה; הגבהה למצח של חמד במחצית השנייה); באותה מידה שתורגמו לכלום היו יכולים להסתיים ברשת.[/RIGHT][RIGHT]”[/RIGHT]

וזה רק לגבי המשחק נגד ליכטנשטיין אתמול. אם אתה מסכים עם הכתבה - לא ברור למה רשמת את מה שרשמת. ואם אתה לא מסכים - אז נישאר חלוקים בעניין ההגדרה של “תרומה”.

[RIGHT]זהבי רשם איום ראשון על השער בדקה 89[/RIGHT]

עובדתית לא נכון - אני זוכר 2 איומים לפני הנסיון הזה. לא שאני שופט יכולת, או אפילו הופעה של שחקן לפי “איומים על השער”, אבל אם אתה מצפה להתדיין איתי כאן בפורום - המעט שאני מצפה זה שתדייק בעובדות.

[RIGHT]שבעט כדור למשקוף מזווית אפס[/RIGHT]

אני אומנם לא מומחה לגאומטריה אבל זווית 0 זה לא. ושוב, לא ברור מה גורם לך לעוות את המציאות בצורה כזו. אם יש לך דיעה מסוימת, ואתה רוצה לחלוק אותה איתי - בבקשה. אם אתה מצפה אני אקח אותך ברצינות - תדייק בעובדות ואל תנסה לעוות את המציאות.

Ender,

גם אני רואה לא מעט דמיון לרונאלדו במובן האישיותי. יש איזשהי מגמה לשים את השחקן הכי טוב בתור קפטן, במיוחד כשהוא מגיע לגיל מסוים, וכבר הרבה זמן אני בתחושה שזו טעות. קפטן זה תפקיד עם דרישות מסוימות, כשהחשובה מכולן, לדעתי - היא לאחד את כולם, כלומר - לדאוג לקולקטיב. ישנם שחקנים, הרבה פעמים הם גם טובים מאד, שמצטיינים בדברים אחרים, ובעלי תכונות אחרות - שאולי במובנים רבים עזרו להם להיות כל-כך טובים אינדבידואלית - אבל זה בטח לא מכשיר אותם להיות קפטנים. זה מזכיר לי סיטואציה נפוצה בעולם העבודה, כאשר עובד מוכשר טכנית(למשל - איש מכירות תותח) מקודם להיות מנהל בזכות ההצלחה כאיש מכירות. אבל מדובר בתפקידים שונים לגמרי, בעלי דרישות שונות לגמרי - והרבה פעמים זה לא מצליח.

(Ender) #1012

[QUOTE=Lukaku;1697511]
Ender

קשה להגיב לך כשלא ראית את שני המשחקים האחרונים, עליהם הדיון.
אם בכל זאת לדבר על זהבי בכלליות- 5 שערים ב- 33 הופעות בנבחרת. זה המאזן המרשים של הקפטן והאיש שמרוויח 20 אלף דולר על כל שער בסין.[/QUOTE]
שאלת מה עושה את זהבי שחקן גדול, עניתי מה לדעתי עושה את זהבי שחקן גדול. אפילו אם היה לו (למשל) שבוע רע בבית שגרם לשתי הופעות חלשות בנבחרת (נניח שהן היו חלשות), זה בסך הכל שבוע אחד. שבוע אחד לא רלוונטי בשאלה מה עושה את זהבי שחקן גדול, שבוע אחד לא רלוונטי בשאלה האם זהבי שחקן טוב או רע.

5 שערים ב33 הופעות זה נתון שמספר רק חצי סיפור לחלוץ מטרה, קל וחומר לכל שחקן שאינו חלוץ מטרה. והמשכורת שלו בקבוצה שלו לא רלוונטית בשום צורה לשיפוט ההופעות שלו בנבחרת.

[QUOTE=Passing game;1697520]

Ender,

זה מזכיר לי סיטואציה נפוצה בעולם העבודה, כאשר עובד מוכשר טכנית(למשל - איש מכירות תותח) מקודם להיות מנהל בזכות ההצלחה כאיש מכירות. אבל מדובר בתפקידים שונים לגמרי, בעלי דרישות שונות לגמרי - והרבה פעמים זה לא מצליח.[/QUOTE]

הזכיר לי את העיקרון הפיטרי.
במאמר מוסגר שלא באמת קשור לפה - אפשר לראות את זה גם ביונייטד. רוני שחקן ענק ומותג ענק, אבל נראה שאין אף שחקן קבוצתי ומחויב כמו אנדר הררה (וזה לא משהו אישי כלפי יונייטד - האופי הנפלא שלו נשמר גם בנבחרת: הוא זומן לראשונה בפגרה הזו, לא שיחק דקה בשני המשחקים, והעלה תמונה של חדר ההלבשה לטוויטר וכתב כמה הוא מאושר על שבוע גדול של הנבחרת - שום התעסקות בעצמו, רק בקבוצה).
האמת, זה לא אומר בהכרח שהוא צריך להיות קפטן. קפטן צריך גם לשים את הקבוצה לפני עצמו, וגם להיות מנהיג כריזמטי. אין לי מושג איך אנדר הררה בחלק השני. נו טוב, אז קיבל שבחים בחינם, מגיע לו…

(Passing game) #1013

[QUOTE=Ender;1697522]
במאמר מוסגר שלא באמת קשור לפה - אפשר לראות את זה גם ביונייטד. רוני שחקן ענק ומותג ענק, אבל נראה שאין אף שחקן קבוצתי ומחויב כמו אנדר הררה (וזה לא משהו אישי כלפי יונייטד - האופי הנפלא שלו נשמר גם בנבחרת: הוא זומן לראשונה בפגרה הזו, לא שיחק דקה בשני המשחקים, והעלה תמונה של חדר ההלבשה לטוויטר וכתב כמה הוא מאושר על שבוע גדול של הנבחרת - שום התעסקות בעצמו, רק בקבוצה).
האמת, זה לא אומר בהכרח שהוא צריך להיות קפטן. [B]קפטן צריך גם לשים את הקבוצה לפני עצמו, וגם להיות מנהיג כריזמטי[/B]. אין לי מושג איך אנדר הררה בחלק השני. נו טוב, אז קיבל שבחים בחינם, מגיע לו…[/QUOTE]

מסכים עם כל ההודעה, ובעיקר עם החלק המודגש. קפטן, כפי שאני רואה את זה, צריך שתהיה לו היכולת לאחד את כולם, וזה בא לידי ביטוי בכריזמה, דוגמא אישית ובעיקר אמפתיה. כמובן שאתה רוצה, למשל במועדון כמו יונייטד - שהקפטן יתאים ל"תרבות הארגונית" ויעזור לקדם אותה, כלומר את הערכים שהמועדון אמור להיות מושתת עליהם. לא יודע אם יש כיום שחקן ביונייטד שמאחד את כל התכונות האלה, היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא זלטאן, אבל הוא לא יישאר הרבה זמן ויש שיקולים נוספים. כשאני חושב על זה, לא פשוט למצוא מישהו שיענה על כל הדרישות ויהיה שחקן הרכב ויישאר במועדון הרבה שנים(שחקנים כמו פויול ומאלדיני עולים לראש - אבל כנראה הם לא גדלים יותר).

אם נחזור לדבר על הנבחרת, מעניין אותי מי אתם רואים כקפטן פוטנציאלי, במקומו של זהבי?

(Artur Kopit) #1014

[QUOTE=Ender;1697522]שאלת מה עושה את זהבי שחקן גדול, עניתי מה לדעתי עושה את זהבי שחקן גדול. אפילו אם היה לו (למשל) שבוע רע בבית שגרם לשתי הופעות חלשות בנבחרת (נניח שהן היו חלשות), זה בסך הכל שבוע אחד. שבוע אחד לא רלוונטי בשאלה מה עושה את זהבי שחקן גדול, שבוע אחד לא רלוונטי בשאלה האם זהבי שחקן טוב או רע.

5 שערים ב33 הופעות זה נתון שמספר רק חצי סיפור לחלוץ מטרה, קל וחומר לכל שחקן שאינו חלוץ מטרה. והמשכורת שלו בקבוצה שלו לא רלוונטית בשום צורה לשיפוט ההופעות שלו בנבחרת.

האמת, זה לא אומר בהכרח שהוא צריך להיות קפטן. קפטן צריך גם לשים את הקבוצה לפני עצמו, וגם להיות מנהיג כריזמטי. אין לי מושג איך אנדר הררה בחלק השני. נו טוב, אז קיבל שבחים בחינם, מגיע לו…[/QUOTE]
מדברים על המחסור שלו בשערים אך ורק בגלל שהוא מבקיע בכמויות בסין והבקיע בכמויות בישראל(גם השערים מול פלזן ובאזל).
לא רק שהכמות השערים שלו בנבחרת היא מגוכחת יחסית לכמות שהוא הרגיל אותנו בקבוצות אלא גם שום שער מהחמישה שהבקיע לא הביא לנו נקודות,שערי גארבג’ טיים נטו.

בנוסף על כך הצורה שבה הוא התבטא היא דוחה.אם רוני יקיר הממלכה יכול לספוג ביקורת ולסתום את הפה(במובן של לא להעליב את התקשורת ולהאשים את כולם)גם אדון זהבי יכול לעשות את זה.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(dkaro) #1015

עשינו את העבודה, אבל ההתלהבות של השידור הישראלי פשוט מעוררת רחמים. אחד הנצחונות הכי גדולים שלנו? ניצחנו נבחרת טובה מאיתנו במעט אשר שיחקה ב-9 (!) שחקנים. מול תשעה שחקנים גם אם גרמניה עומדת ממול אני מצפה מישראל לנצח.

אם כבר להפך, אני חושב שלאור העובדה ששיחקנו נגד 9 שחקנים המשחק היה הרבה פחות חד צדדי ממה שהייתי מצפה. במבחן התוצאה אנחנו עומדים, אבל היכולת פשוט לא שם.

(Lukaku) #1016

מה נסגר עם עמיחי? “אתה מבין מה עשיתם היום??!” שואל את ערן זהבי, כאילו ירדנו עכשיו מניצחון 3-0 בוומבלי.
נכון, אלבניה נבחרת טובה מאיתנו ואף אחד שפוי לא האמין שננצח אותם בחוץ, אבל בואו נשים דברים בפרופורציות- קיבלנו מתנה (לא כי הייתה שריקה לא נכונה, אלא מזה שהאירוע קרה) בדמות פנדל+אדום בדקה מוקדמת, משם זה היה רק שלנו.

ובלי קשר ניצחון נפלא להמשך הקמפיין.

(Merengue) #1017

שימחה מנצחונות כאלה זאת בדיוק הסיבה שנראינו כמו חובבנים בקמפיינים שלנו, כמו נגיד אחרי בוסניה בקמפיין הקודם, עמיחי אונן בשידור חי, העיתונאים מוחאים כפיים לגוטמן במסיבת עיתונאים… עד מתי נתלהב על כאלה משחקים, דווקא אני ראיתי המון חסרונות מיתרונות במשחק הזה, שצריך 2 אדומים כדי להיראות כאילו אנחנו דורסניים, שאין פרגון כשצריך ושיש פרגון כשלא צריך, שמגיעים למצבים שצריך לתת גול ולא נותנים, חוסר קבלת החלטות טובות בשליש השלישי של המגרש… אוהווו אנחנו רחוקים מלהתלהב, במרץ נקבל קצת בית ספר מספרד ונירגע.

(Dovi) #1018

מה אתם רוצים מעמיחי, הוא ראה את ישראל ליכטנשטיין מלפני כמה שבועות אז עכשיו זה מרגיש לו שאנחנו ברזיל.