נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(moshe34) #979

זה לא קשור לתעודת פרו.
עם היירו אמור לעזור לקדם את נבחרת ישראל, הוא אמור גם לעזור בלבחור את מי שיעמוד בראש הפירמידה.
זה ההגיון לפחות.
אז בשביל מה הוא בא לתת לאוהדי ריאל הזדמנות לעשות סלפי איתו?

(Cholo) #980

כי גם כשהוא מדבר ספרדית קשה להבין אותו.

(Ehud) #981

מוס צודק, אם היירו הוא האיש שצריך להיות אחראי הוא האיש שצריך לבחור עם מי הוא יעבוד ולא להפיל עליו.

בכל מקרה אלישע בלי קשר להיירו הוא בחירה ראויה ואני אוהב אותו, בטח הרבה יותר ראויה משלל האופציות האחרות.

(Merengue) #982

גם עם הטענה הזאת אני לא מסכים, אבל פחות, כלומר מצד אחד מאיפה הוא מכיר את המאמנים הישראלים ?!
מה יתנו לו ? רשימת תארים ?! אולי עדות משחקנים על יחסי אנוש ?!
מצד שני הוא יכל לשמוע את ההיצע שיש לכל מועמד (ועוגות ומאכלים מרוקאים של אלישע לא נחשב) ולתת את דעתו, זה כן אני מסכים.

(Ehud) #983

אז אלי אוחנה שוב מאמן הנבחרת הצעירה.

כי צעירים זה צעירים ואין מה להוסיף, צ’יפים שמיפים גרסאת 2.0

(Sasha) #984

עוד קמפיין בפתח, שוב בונים בזהירות ציפיות, אבל שוב הבלון יתפוצץ כשאיטליה תנצח בקלות…

(SantiagoBernabeu) #985

האמת הרכב מפחיד של איטליה. הם הוכיחו את עצמם ביורו דיי והותר. הנבחרת הישראלית צריכה לשחק על 0-0, כי להפקיר את ההגנה לא בא בחשבון מול משחק המתפרצות של איטליה, גם ראמוס פיקה ובוסקטס לא הצליחו לעצור את זה.
רק לקרוא את השמות של השלישייה האחורית והשוער ולקבל שיתוק…

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

(LIOROM12) #986

האמת שזה מרגיש שהפעם באמת אין ציפיות בניגוד לקמפיינים שיצא לי לראות(מאז מוקדמות מונדיאל 2006). נראה שיש הסכמה גם אצל הפרשנים/אנשים שיצא לי לשמוע שאין לנו סיכוי ושאפילו המקום השלישי יהיה הישג מסוים הפעם כשיש מעלינו את אלבניה, שהוכיחה את עצמה ביורו האחרון למי שלא הכיר אותה. המטרה היחידה בעיניי בקמפיין הזה היא למצוא שלד יציב לנבחרת הזאת ולצבור עוד ניסיון אירופי. כל נקודה שנוציא מספרד/איטליה/אלבניה היא בונוס.

בקשר למשחק היום- זה באמת קטנוני כל ההתעסקות שהייתה פה בתקשורת בימים האחרונים בנוגע להרכב ולבחירת השחקנים של אלישע. בהרכב הכי טוב שיש לנו להציע היום בכדורגל הישראלי, אין לנבחרת ישראל סיכוי ממשי לעשות משהו שונה מניצחון איטלקי.

(moshe34) #987

כנראה שלא שמעת את טוכמן:
“נבחרת ישראל פוגשת את איטליה במצב במצב הכי טוב מבחינתה”
“איטליה מזלזלת, מי זה המאמן האיטלקי הזה”.
“יש לנו סיכוי” " "התוצאה קודם כל תלויה בנו"

לפחות נזכה לראות אבק כוכבים טיפה בארץ:)
אבל האמת , התקשורת הפעם לפחות ברובה, עושה עבודה טובה ולא מנפחת ציפיות לשווא.

(barakkor) #988

"איפושהו בדרך משהו נעלם. קשה לי להגיד שזה בגלל שהתבגרתי, מכיוון שאני עדיין לוקח ללב כל שער מצמק חסר חשיבות שמכבי שלי סופגת בדקה ה-91, אבל משהו באווירה השתנה."
קמפיין חדש של הנבחרת מתחיל ממש עוד מעט, אבל יש תחושה שאנחנו כבר לא מתרגשים כמו פעם. בטור מעניין טמיר זוארץ מנסה להבין למה…

#אל_אל_ישראל

[B]קישור להמשך הכתבה[/B]

(Shusaku) #989

שתי הנבחרות פותחות עם שוער בן 70. אממה? איטליה פותחת עם פאקינג בופון, אחד השוערים הגדולים בהיסטוריה. ואנחנו? פאקינג דודו גורש, שוער הפועל עכו עד שנה שעברה. #כדורזבל_ישראלי

(oded23) #991

שאלה רצינית לגבי גורש, כי אני לא עוקב אחרי הכדורגל בארץ- איך יוצא מצב, ששחקן בגיל 35 פתאום עושה קפיצת מדרגה כזאת בקריירה מקבוצת תחתית לקבוצה שתסיים אלופה? הוא תוכנן להיות שוער שלישי והפך במקרה לשחקן הרכב?

(gadi800) #992

[QUOTE=Shusaku;1693993]שתי הנבחרות פותחות עם שוער בן 70. אממה? איטליה פותחת עם פאקינג בופון, אחד השוערים הגדולים בהיסטוריה. ואנחנו? פאקינג דודו גורש, שוער הפועל עכו עד שנה שעברה. #כדורזבל_ישראלי[/QUOTE]

לא שאני חושב שדודו גורש הוא סוג של כשרון על, אבל לא צריך לזלזל בכוח, הוא נתן עונה טובה בבאר שבע והוא בהחלט מספיק.

(SantiagoBernabeu) #993

האמת שאחרי המשחק אתמול אני מתחיל לחשוב שאולי זלזלתי יותר מדיי בנבחרת ישראל. זה היה יום חלש של איטליה ללא ספק, אבל עם זאת ראינו נבחרת שמשחקת כדורגל ולא חבורת נכים כמו שהצטייר לי בראש.
ראינו הנעת כדור מצויינת, שחקנים טכניים ויוזמים, יצירת מצבים נגד נבחרת מאוד הגנתית וחוצפה חיובית. כרגיל הבעיות בהגנה נשארו ואין לנו את היכולת להציב בלמים עם שילוב של מהירות כח וטכניקה בסיסית. ובלי הגנה טובה לא נגיע לשום מקום. רק המגן השמאלי אתמול היה ראוי לציון מרביעיית ההגנה. עלה וירד ללא הפסקה ולא יצר חורים. מקבילו בצד הימני לעומתו לא תרם התקפית ועמד לא טוב בסגירה, עם כי טל בן חיים היה אמור לרדת לעזור לו וזה פחות באשמתו. גם הבלם שנפצע היה טוב.

אם חלון העברות היה עדיין פתוח, טל בן חיים לא היה נשאר בישראל היום. בלי קשר לשער הוא נראה שחקן מאוד מסוכן, חוצפן (חיובית כמובן) מהיר וטכני. גם רועי קהת הרשים אותי. היה מאוד פעיל, טכני מהיר ועם בעיטה טובה.

(LS7) #994

זה כבר מזמן לא הדור של רפאלוב ובן סהר, יש דם חדש וברמות אירופאיות שם בהתקפה.
בחיי שאם טל בן חיים היה יוצא לאירופה לפני 3 שנים הוא היה עושה קריירה נפלאה, מבחינת אפסייד פיזי וטכני הוא הכי מוכשר שיש לנבחרת ישראל כבר המון זמן. הוא גם תמיד מצטיין במשחקים מול קבוצות מחו״ל, היחיד שמצליח לבלוט, גם ברמת הנבחרת וגם עם מכבי אשתקד באלופות.

ביראם כיאל שחקן גדול, גם בברייטון הוא בוס בקישור וניר ביטון אלגנטי ביותר, חכם, גבוה, טכני, שחקן מגניב בהחלט.

עומר אצילי גם כן שחקן מוכשר מאוד ומתאים לספרד.

כמובן מה שמחזיק אותנו הרחק מאחור זו הגנה לא קיימת בערך משנות ה 90. ככה שבעיני פשוט צריך להמר רק על התקפה, לחץ גבוה, קו הגנה גבוה, לחטוף ולנסות להבקיע יותר.

(cruzurry) #995

[QUOTE=LS7;1694034]זה כבר מזמן לא הדור של רפאלוב ובן סהר, יש דם חדש וברמות אירופאיות שם בהתקפה.
בחיי שאם טל בן חיים היה יוצא לאירופה לפני 3 שנים הוא היה עושה קריירה נפלאה, מבחינת אפסייד פיזי וטכני הוא הכי מוכשר שיש לנבחרת ישראל כבר המון זמן. הוא גם תמיד מצטיין במשחקים מול קבוצות מחו״ל, היחיד שמצליח לבלוט, גם ברמת הנבחרת וגם עם מכבי אשתקד באלופות.

ביראם כיאל שחקן גדול, גם בברייטון הוא בוס בקישור וניר ביטון אלגנטי ביותר, חכם, גבוה, טכני, שחקן מגניב בהחלט.

עומר אצילי גם כן שחקן מוכשר מאוד ומתאים לספרד.

כמובן מה שמחזיק אותנו הרחק מאחור זו הגנה לא קיימת בערך משנות ה 90. ככה שבעיני פשוט צריך להמר רק על התקפה, לחץ גבוה, קו הגנה גבוה, לחטוף ולנסות להבקיע יותר.[/QUOTE]

בולשיט אחד גדול שהתיקשורת ו’מבינים’ כמו שרף וברקוביץ’ הכניסו לראש אחריי רצף כישלונות שהם בעצם אחראים לו,
לניבחרת ישראל היו בעבר שחקניי התקפה הרבה יותר כישרוניים מאצילי,בן חיים וגם זהבי שחוץ מתנועות חיקוי של רונלדו לא הביא כלום לניבחרת.
התגובות של אלישע והשחקנים עוד יותר מביכות אחריי מישחק שחטפנו שלישייה קלה בבית מול 10 שחקנים של איטליה ביום חלש.

ממאמן כמו אלישע לוי שבנה את הדרך שלו עם קבוצות אנדרדוג היה אפשר לצפות להרבה יותר אבל כניראה שהמצב רקוב וימשיך להיות גם בעתיד.

(Ehud) #996

אז דודו גורש קונה את מקומו בשער של ישראל כנראה לקמפיין הזה.

(dkaro) #997

השדרנים החמורים האלה יכולים להמשיך לקשקש על עד כמה הם אוהבים את הצמד כהן את ביטון, אבל העובדות הפשוטות מדברות על כך שנבחרת מקדוניה נראתה כמו ברזיל מול האין קישור הישראלי. בחיים לא זכור לי שראיתי כזו נבחרת חדירה מבחינה הגנתית כמו שראינו היום מישראל. הם משחקים מול נבחרת חצי פח ממול ועדיין כל התקפה שנייה ומקדוניה מגיעה לרחבה. וכשדבר כזה קורה זה אומר שהקישור פשוט לא עושה את העבודה שלו.

(Brave Dave) #998

הופעה נפלאה של גורש בשער, להוציא טעות אחת במחצית הראשונה היה חתום על כמה הצלות נהדרות בנוסף להדיפה המצויינת של הפנדל. איש המשחק בקלות.
בשאר הנבחרת לעומת זאת, ההופעה נעה מסבירה במקרה הטוב לקטסטרופה במקרה הרע.
המצב ההגנתי באגפים היה פשוט על הפרצוף, לא זהבי ולא בן חיים טרחו לעזור בסגירות במחצית הראשונה ועאבד שהצטרף בשנייה נטש את דוידזאדה להילחם לבד ב2 וגם 3 מקדונים. שמצרפים לזה משחק חלש של המגינים (דוידזאדה התחיל טוב והדרדר ככל שהדקות עברו) מקבלים טיילת על החוף ובנס יצאנו מהמשחק הזה עם אחד ולא 4 או 5.
לאלישע אין מה לרוות נחת ויש ים עבודה לעשות לא רק בהגנה, אחרת נתבזה מול אלבניה שלא לדבר על ספרד.

המאמן המקדוני אמנם קלע בול עם 2 החילופים הראשונים והדי אמיצים שלו אבל נפל בגדול עם השלישי, פאנדב אמנם היה חלש אבל יהוביץ’ שנכנס היה מגושם ומסורבל ואיבד כמעט כל כדור שנגע בו, בהחלטה הזויה הוא קיבל לבעוט את הפנדל ושהבנתי שזה הוא היתה לי תחושה שזה לא ייכנס.
עדיין המקדונים יכולים להרשות לעצמם להרגיש מתוסכלים וזה אומר הכל על איך שהנבחרת שלנו נראתה במחצית השניה.

(HJKL) #999

יש את סוג ההומור הזה, שלוקחים קטעים שהם כל כך מביכים וכל כך עצובים שזה איכשהו עושה ״סיבוב״ וחוזר להיות מצחיק שוב. סטייל ׳המשרד׳ הבריטית.

אז טל בן חיים, הוא שחקן כזה טיפש, שלקח היום את ההחלטה הכי רעה שאפשר במתפרצת, שאיכשהו יצא מזה החלטה (כאילו) טובה בסופו של דבר…