נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(acmilan3) #876

אם המאמן הוולשי היה קצת חכם הוא היה שם את בייל חלוץ מרכזי. שכל החוטבי עצים יגביהו לעברו כדורים והוא עם ההיתרון הכוח והאטלטיות שלו היה טוחן את הבלמים הישראלים. בפעם היחידה שהם הפעילו את השיטה הזו זה נגמר בגול שנפסל.

(Tronas) #877

קדימה, בבריסל אני רוצה לראות הרכב שכולל את נאתכו כיותר קדמי, זהבי מצטרף לשני החלוצים שיהיו דאבור וחמד, טל בן חיים ומליקסון בכל צד ואני רוצה בלם אחד, כן, הכי מגניב, התקפי. אני רוצה את דסה וריקן בכל צד שיחרשו את הקו וישארו למעלה. ניר ביטון, טל בן חיים הבלם ואיתן טיבי יעשו את העבודה נגד הזארד, דה ברואנה, פלאייני ובנטקה.

מרציאנו יקבל 12 לרשת אבל נהיה מבסוטים כי ראינו קצת מסירות ליד הרחבה כדי שכמה מפונקים שלעולם לא יהיו מסופקים מכל הישג שהוא ימחאו כפיים כי ישראל שיחקה כדורגל מגניב ולא הגנתי חס וחלילה.

השתגעתם? מה אכפת לי משיטת המשחק? מצידי שעומרי בן הרוש ירים את מרציאנו על הכתפיים ויזרוק אותו על כדורים כמו קמיקזה, אם מוריניו הגדול וצ’לסי הגדולה שיחקו עם 11 שחקנים מאחורי הכדור והעיפו כדור מתחילת המשחק ובזבזו זמן עוד כשהוא התחיל, גם נבחרת ישראל הקטנה יכולה וצריכה לעשות את זה.

(m.p.w) #878

[QUOTE=mos34;1641506]גם עם יחזרו מיליון פעמים על השקר הזה שנבחרת ספרד שיחקה מגעיל, זה לא יהפוך לאמת השקר הזה.
היה לה בעיה מסוימת לתרגם את השליטה המוחלטת שלה לשערים אבל זה לא הופך את המשחקים שבהם היה שלטה ללא עוררין לבונקר.[/QUOTE]
וואו מזל שאתה פה לקבוע מה אמת ומה שקר. נבחרת ספרד לדעתי שחקה מגעיל, וזכתה בעיקר בגלל נתוני החזקה בכדור גבוהים. בעיניך זה היה יפה, אני והרבה מחבריי לא סבלנו את זה.

תפסיק לקבוע לנו את האמת שלנו, תודה!

(Dovi) #879

משה, יש מצב שהשם משפחה שלך זה פרימו? :wink:

בטור שלו היום הוא מעלה טיעונים מאוד דומים כולל ההשוואה לאנדורה.

(Shusaku) #880

אנקדוטה קטנה על אלי גוטמן: אני חושב שהוא נכשל וחייב להיות מפוטר בסוף הקמפיין. אחרי הקדנציה הראשונה שלו, טענתי כי לא היה ניתן לעלות בשום תסריט מבית של רוסיה ופורטוגל, ושעשינו קמפיין לא רע. אך הקמפיין הזה הוא כישלון אחד גדול בגישה של המאמן. שינויים קיצוניים בין שיטות משחק, שחקנים שרואים הרכב במשחק אחד בקמפיין ולא נספרים בשאר המשחקים, שחקנים שהם בושה לכדורגל כמו דגני. אני כבר לא יודע אם יש מאמן שיכול באמת להתוות דרך ושיטה אמיתיים לנבחרת הזאת.

(Bundy) #881

משה, ההודעות שלך הזויות ובזויות ומעלות את העצבים.
מדהים שאתה חופר לנו על אורי קופר ובסופו של דבר הוא דיבר לפני המשחק של התוצאה ולא הדרך.
סליחה באמת שאנחנו לא מסוגלים לייצא קבוצות הרבה יותר טובות ומרשימות, סליחה שזה הכדורגל העלוב שלנו, אבל זה מה שיש.
שהנבחרת לא תעלה ליורו כי היא לא באה לך טוב בעין? אוהד נבחרת ספרד - כל הכבוד. הסתכלת על הבדלי השמות?

בוא רק נעשה סדר קטן - גמר ליגת האלופות, ברצלונה נגד ריאל מדריד. ברצלונה גרועה - משחקת רק הגנה וריאל תוקפת בלי הפסקה עם 20 איומים ושני פנדלים ברורים שלא נשרקו - האם אתה חושב תתבאס אם בארסה תיקח בסופו של דבר את הגביע ממשחק גרוע וגניבה של שער עצמי לדוגמא?

די עם החפירה הזאת של מיליון הודעות על אותו נושא - לא מתאים לך, בעיה שלך.
זה הכדורגל שלנו, זה המאמן שלנו, זה מה שאנחנו כנראה יכולים לשאוף אליו. יש לי הרבה טענות על הדרך/על ההרכב/על המאמן/על נאתכו אבל קודם כל, אני רוצה שנעלה ליורו, כן אני רוצה, בשביל אלפי אוהדים שמגיע להם, בשביל מדינת ישראל, וסליחה שאנחנו לא נבחרת ספרד או גרמניה שאנחנו גם צריכים לתת שואו בשביל זה.
יוון שיחקה הכי נכון בשבילה - שיבואו בטענות, שיגידו שהעיניים מדממות - זה מה שיש.
זה הכדורגל, לא תמיד הקבוצה הכי טובה מנצחת ולא תמיד זאת שהכי מגיע לה. גם אם לא מגיע לנו ואנחנו פחות טובים מבוסנים לדוגמא, למה שזה יפריע לי???

[QUOTE=mos34;1641506]בתפילה שהבוסנים ינצחו את ויילס.ואז זה יקרא אותי מצחוק שאגות השימחה שיש פה אצל חלקכם.[/QUOTE]

איפה ראית שאגות שמחה?
די להמציא דברים. ההודעות שלך חסרות תוכן רלוונטי. אתה מאשים וקובע דברים. תן דוגמאות ותפסיק לזרוק את הסיסמאות ההזויות שלך.

נ.ב. אני לא מרוצה מהנבחרת ומהמון דברים בה - לא רוצה את גוטמן ואת השיטה שלו וחלק גדול מהשחקנים החלשים בטירוף שמקבלים קרדיט מיותר.

(Dovi) #882

מתברר שביבי דיבר עם גוטמן לפני ואחרי ווילס (ככה אמר גוטמן ב103).
ממש מעורה בספורט הבחור.

(Shusaku) #883

[QUOTE=Dovi;1641598]מתברר שביבי דיבר עם גוטמן לפני ווילס…[/QUOTE]עכשיו אני של מי היה הרעיון לשחק בצורה כל כך פאסיבית.

(Ehud) #884

תשמעו אין התנגדות לשחק מבוקר שזה משתלם לך.

עם כל הכבוד התיקו בווילס לא תורם בכלום לנבחרת בבית גם אם תנצח את קפריסין ותוציא תיקו “הירואי” נוסף בבלגה.
2 ניצחונות בוסנים מעלים אותה לפנינו .

זה בסדר לעלות במערך זהיר מול נבחרת עדיפה בחוץ אבל יש הבדל בין מערך זהיר לבנוקר שמותיר לך בקושי 2 שחקנים לשחק על מתפרצות.

גוטמן וחטא היוהרה חירבנו את המשחק הביתי מול ווילס ואין שום בושה בלנסות לבוא ולתקן בחוץ,אני חושב שכל ההילולה סביב חגיגות העלייה של ווילס הפחידו את גוטמן ורק יו צריכות לעזור לו.

אין שום שוני בקמפיין הנוכחי מכל קמפיין אחר של הנבחרת מלבד ניצחון על בוסניה פצועה בבית.
תיקו בווילס? עשינו בעבר תוצאות תיקו בשוויץ,פורטוגל וצרפת.

ישראל צריכה לקוו שווילס תבוא לתת את משחק חייה בבוסניה כי בוסניה תיתן את משחק חייה.
צריך גם לזכור שאם וכאשר נגיע לפלייאוף אנחנו נהיה בקבוצת הלא מדורגות מה שיביא לנו נבחרת טובה בהרבה מאיתנו.

(borntorun) #885

הנקודה מול וויילס קריטית כמו שכבר אמרו, כי אחרת ווילס הייתה מגיעה לבוסניה בהרכב שני ובלי סיבה לנצח עם העפלה מובטחת.
ככה העם הווילסי הגאה שפספס את ההזדמנות לעלות במשחק קל על הנייר בבית, יעלה בטירוף ואני מאמין שיוציאו תוצאה טובה מול בוסניה. שעם כל הלחימה על הנייר נראית נבחרת די אפורה וחסרת כיוון הקמפיין הזה. ודז’קו הוא לא בייל.
לגבי הדרך, לא יפה ולא נעים אבל קודם כל התוצאה וזו תוצאה טובה לישראל שהיה מאוד קשה להשיג בדרך אחרת.

(Shusaku) #886

התיקו בווילס גרם לכך שאם בוסניה משיגה 6/6, ואנחנו ננצח את קפריסין, נוכל לעלות עם תיקו בבלגיה. אילולא התיקו מול הווילשים, היינו צריכים לנצח בבריסל, מה שהיה נחשב להישג הגדול בהיסטוריה של הנבחרת, אם היה קורה - אבל לא היה קורה. אחרי המשחק גוטמן אמר שהוא מצטער שהוא לא שיחק ככה מול בוסניה, יש פה מישהו שהעדיף לקבל שלישייה עם המשחק הפתוח של הנבחרת?

בכך מקרה, לא ברורה לי הביקורת הקשה על הנבחרת. בואו נסתכל על ויילס, שהולכים להעפיל לראשונה בהיסטוריה לאליפות אירופה.
5 ניצחונות ו3 תוצאות תיקו.
3 תוצאות התיקו: 0-0 עם בלגיה, ישראל ובוסניה.
4 הניצחונות: 2-1 על אנדורה, 2-1 על קפריסין, 1-0 על קפריסין ו3-0 על ישראל.

אנא מצאו את יוצא הדופן: 3-0 על נבחרת פתטית שבאה לשחק התקפי וריצתה את משה וחבריו.

ויילס כבשו 9 שערים ב8 משחקים, ואם נוריד את התצוגה המבישה של ישראל בסמי עופר - 5 שערים ב7 המשחקים הנותרים - פחות משער למשחק!!

ויילס התחילו את הקמפיין עם שתי תוצאות 2-1 ב3 המשחקים הראשונים, ומאז הפסיקו לספוג שערים. הם הבינו שבטורנירי נבחרות, מנצחת זו עם ההגנה הכי טובה, והם הולכים עם זה עד הסוף. לא סתם 4 השערים האחרונים שלהם הובקעו ע"י בייל, ויילס עושים הגנה למטרות הגנה, וסומכים על בייל שיתן גול ויביא נקודות.

אני אחרון האנשים שיצדיק בונקר של קבוצות כמו צ’לסי, מדריד או ארסנל, שנמצאות בטופ של הכדורגל העולמי אבל באות לשבור רגליים, ולשחק על 0-0. קבוצות עם התקציבים הגבוהים בעולם, ושחקנים מהשורה הראשונה אבל משחקות עם 10 שחקנים מאחורי הכדור.

לעומת זאת אני מאוד אוהב קבוצות כמו בטיס של פפה מל וראיו של פאקו חמס, שהן קבוצות סופר קטנות ומשחקות התקפי. אני מאוד מעריך את זה. אבל תמיד יש את הצמרמורת הזאת שנגיעה כשאתה שומע שאחת מהן חטפה שישייה.

כמו כן, אני לעולם אבין קבוצות שהן אנדרדוגיות נחותות, ובאות לשחק כדי לא לספוג שער. אני לא מצפה שאלמריה ולה קורוניה יגיעו לקאמפ נואו כדי לשבת על השער של ברצלונה, כי אני יודע שהם יובסו וזה לא יהיה נעים לצד שלהם. ישראל היא אלמריה ולה קורוניה, היא לא ארסנל, צ’לסי ומדריד.

בכל מקרה, עזבו את ההודעה שלי, אני בטוח שאוהדי ויילס מאוכזבים מהנבחרת האפורה שלהם שכבשה פחות שערים מישראל, בוסניה וקפריסין - שלא יהיו ביורו.

(דניאל.) #887

בא לי רק לרשום במשפט אחד: נאתכו אפס ואז לשלוח, אבל אני באמת חייב להבין- למה הוא כזה גרוע? מאז שאני רואה אותו בקמפיין אני תמיד אומר לחברים שלי שנאתכו תמיד נעלם במשחקים לא משנה מה, ומספק איזה 2-3 מסירות, רובן הגבהות סתמיות לרחבה וכל השאר איבודי כדור או מסירות לא מדוייקות.

לא יכול להבין את זה…

(or-deco) #888

באופן כללי ללגיונרים בכירים קשה למצוא את עצמם בנבחרת בעשור האחרון. ספציפית לנאתכו הוא רחוק מלהיות השחקן הגדול שתקשורת הספורט בישראל עשתה ממנו.

(borntorun) #889

[QUOTE=or-deco;1641932]באופן כללי ללגיונרים בכירים קשה למצוא את עצמם בנבחרת בעשור האחרון. ספציפית לנאתכו הוא רחוק מלהיות השחקן הגדול שתקשורת הספורט בישראל עשתה ממנו.[/QUOTE]

הוא עדיין שחקן הרכב קבוע וקריטי בקבוצה הכי טובה שיש בה שחקן ישראלי כרגע. הוא לא הראשון ולא האחרון שמתקשה להעביר את היכולת מהקבוצה לנבחרת, זה קרה לרבים וטובים ממנו (כל דור הזהב של אנגליה בערך).
בלי קשר, יש גם שחקנים שיכולים להיות שחקנים משלימים מצוינים בקבוצה אחרת, אבל ברגע שתבודד אותם ותצפה מהם להוביל, הם לא מסוגלים לזה, יכול להיות שזה נאתכו. הוא עושה את התפקיד שלו מצוין בצסק"א, שהוא על תקן ‘שווה בין שווים’ ואפילו מהפחות נוצצים שם, אבל ברגע שמבודדים אותו בנבחרת ומצפים ממנו להנהיג ולהיות הכוכב של הקישור, יכול להיות שהוא לא מסוגל לזה.
זה מזכיר לי כשגראנרו הגיע לQPR. כולם ציפו ממנו שיוביל אותם, כי הנה שחקן סגל לגיטימי מריאל מדריד מגיע לQPR (וגם מוריניו נתן לו דקות די רבות בעונה האחרונה), בתכלס מה שהתגלה שגראנרו מתאים להיות שחקן משלים אבל הוא לא שחקן לבנות עליו קבוצה או לצפות ממנו שיככב, גם במקום כמו QPR. יש שחקנים כאלו.

(or-deco) #890

מסכים עם רוב ההודעה שלך,מצפים מנתאכו לדברים שונים בצסק"א ובנבחרת ופה נובע הפער. גם התפקידים שהוא מבצע על המגרש שונים מעט בגלל ההבדל בין אופי הקבוצות.

אבל אישית אני חושב שהציפייה ממנו מוגזמת,גם בצסק"א העונה הוא ירד לספסל בחלק מהמשחקים.
ולתקשורת הישראלית יש נטיה להגזים עם ההצלחה של הלגיונרים שלה.

(דניאל.) #891

[QUOTE=or-deco;1641932]באופן כללי ללגיונרים בכירים קשה למצוא את עצמם בנבחרת בעשור האחרון. ספציפית לנאתכו הוא רחוק מלהיות השחקן הגדול שתקשורת הספורט בישראל עשתה ממנו.[/QUOTE]

וואלה פעם הייתי מסכים על המשפט הזה, הרמה של השחקנים נמוכה, בא לגיונר- מתקשה למצוא את עצמו בין כל השחקנים הגרועים. זה מובן ומקובל, אבל נאתכו לא הלגיונר היחידי, יש ממש לידו את ניר ביטון המצויין וגם שאר השחקנים אגב יחסית סבבה גמור פלוס והוא פשוט לא. לא ציפיתי ממנו שיהיה סופרסטאר כי אני לא מחזיק ממנו יותר מדיי, אבל הוא בקיצון השני.

[QUOTE=borntorun;1641952]אבל ברגע שמבודדים אותו בנבחרת ומצפים ממנו להנהיג ולהיות הכוכב של הקישור, יכול להיות שהוא לא מסוגל לזה.
[/QUOTE]

אני לא מצפה ממנו להיות כוכב. אני מצפה ממנו לא להיות אפס.

(or-deco) #893

דניאל - כנראה שנאתכו מציג בנבחרת את מה שהוא מציג בצסק"א וזו היכולת האמיתית שלו:
http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/725/816.html?hp=3&cat=629&loc=6

(דניאל.) #894

אני באמת שמח שראיתי את זה וזה לא רק אני. אבל יודע מה? זה לא חדש לי, זה הקטע, כי בנבחרת הוא תמיד היה ככה אבל ברוסיה היו לו הבלחות ורגעים יפים וגם מהם לא כל כך החזקתי- לא חושב שהוא שחקן רע, אבל זה היה טיפין טיפין. לא יודע מה עובר עליו.

(Shusaku) #895

אז יש סגל לקפריסין ולבלגיה. בתום צמד המשחקים, נדע אם הצלחנו להעפיל לפלייאוף העלייה ליורו, או שנחסוך מאיתנו את ההשפלה. להלן הסגל:

[B]שוערים:[/B]
אופיר מרציאנו, גיא חיימוב, ברק לוי.

[B]הגנה:[/B]
אוראל דגני, עומרי בן הרוש, איתן טיבי, טל בן חיים, שיר צדק, אייל משומר, אבי ריקן, אלי דסה.

[B]קישור:[/B]
ערן זהבי, ביברס נאתכו, ניר ביטון, בירם כיאל, מאור מליקסון, רועי קהת, טל בן חיים, גילי ורמוט, דור פרץ.

[B]התקפה:[/B]
תומר חמד, מונס דאבור, עומר דמארי, אחמד עאבד.

בולט בהיעדרו הוא ביברס נאתכו. בכנות, אני מאוד שמח שבשני המשחקים האחרונים והקריטיים של הקמפיין נאלץ להסתדר בלעדיו. אולי סוף סוף יהיה מקום לשחקנים אחרים לקחת את המשבצת שלו שממתינה בקוצר רוח למישהו שיפיח רוח חיים בנבחרת.

(עידן.) #896

כמו שרשמת, נאתכו ייעדר מצמד המפגשים עם קפריסין ובלגיה ולגוטמן יש שתי אופציות - בירם כיאל או דור פרץ. לדעתי המקום בהרכב חייב להיות של כיאל, מאז שהוא עבר לברייטון הוא משחק נהדר, פותח העונה בכל המשחקים ואפילו בישל במשחק האחרון. דור פרץ שחקן מאוד מוכשר לדעתי, אך לתת לילד את הופעת הבכורה שלו במשחק הכי חשוב של הנבחרת בשנים האחרונות יכול להיות סיכון גדול מאוד. לכיאל יש הרבה יותר ניסיון במעמדים כאלה ומשחק טוב שלו נגד קפריסין יכול לעשות את ההבדל בין לסגור את הסיפור בשבת או ללכת למשחק מכריע בבלגיה.
חוץ מזה, מדברים בזמן האחרון על עמדת השוער. מרציאנו שקיבל את הקרדיט מתחילת הקמפיין הפך להיות שחקן בקבוצת המילואים של קבוצתו ואפילו לא נמצא בסגל הקבוצה הבוגרת, אך זה לא מנע מגוטמן לזמן אותו. לדעתי חיימוב צריך לקבל את הקרדיט במשחקים האלה. שוער שקט, בטוח עם הרבה ביטחון והכי חשוב - משחק בקבוצה שלו.