נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(moshe34) #855

אני לא מצפה לשחק התקפי,אבל יש גבול.
עוזב טל אני מפסיק להתוכח,אתה רוצה שהנבחרת שלך תשחק כמו אנדורה.אין בעיה.
אני לא רוצה לראות את ישראל ביורו.מצטער,לא פטיריוטי מצידי אבל מצידי שזה תהיה הבעיה הכי חמורה שלנו במדינה שגם עוד 80 שנה לא נגיע לכלום.
לא רוצה לראות את ישראל מסריחה את היורו.
נגיחה אחת לשער בכל המשחק,זה כל משחק ההתקפה שלנו.
אפשר לשחק הגנתי אבל טיפה להמר,ויש לשחק כמו אנדורה,זה הנבחרת שלנו היום.
דרך אגב השופט ששפט היום צריך לקבל פרס מפעל ציונות שתי פנדלים ברורים לקח מווילס.
מה שנקרא שוד לאור היום.

(Shusaku) #856

מאוד קיוויתי שבדקה ה80-85 גוטמן יכניס את רועי קהת במקום דגני, וינסה לגנוב את המשחק הזה. אם בוסניה מנצחת את ויילס בבית בחודש הבא, אנחנו צריכים להוציא נקודות בבלגיה. ולכו תבנו על עוד 90 דקות כאלה.

משה, אתה גם חושב כמוני שאין לנו נבחרת ראויה. היום הם שיחקו כאילו הם סוף סוף הבינו את זה. ב3 המשחקים הקודמים - לא.

(moshe34) #857

אתה עכשיו מדבר כמו איוניר,לגנוב גול.זה כל הבעיה.
לא כל משחק יבוא שופט ויגזול שתי פנדלים ברורים מהיריבה.
ובלגיה קבוצה יותר טובה מויילס.ברגע שזה יתחבר להם.
בניגוד לויילס,הם לא תלוים בכוכב אחד.
דרך אגב עם מנצחים את קפריסין מבטיחים את הפליאוף?
אני לא רוצה את ישראל אפילו עם סיכוי תאורטי ביורו!!!

(moshe34) #859

בהנחה שנפסיד לבלגיה.זה היה פשוט הזוי שקבוצה ברמה שלנו מגיעה לפליאוף בזכות שער חוץ אחד.
אני באמת מאחל להפסד שלנו מול קפריסין.
אני את פסטיבל גנבי הדעת “על ההישג המטורף הזה” רוצה שיפסק.

(Shusaku) #860

0-0 מול איסלנד, ניצחון טכני על איטליה שישתפו שחקן שלא כחוק ועוד תיקו עם ההרכב השלישי של ספרד שהבטיחה את ראשות הבית, ואנחנו כבר בשמינית הגמר. משם להמשיך עם הבונקר של אלי גוטמן מהיום, עוד קצת עזרה מהשופטים שלא יראו נגיעות יד ברחבה, קצת מזל בפנדלים וגול של זהבי בדקה ה90 של הגמר. #אלופי_אירופה_2016

הדרך לתואר כבר סלולה, יאלה רק שיעלו :grin:.

(Uriah) #861

לנבחרת ישראל יש מעלה אחת מאוד משמעותית - היא מוכשרת בלהוריד נבחרות גדולות לרמה נמוכה מאוד של כדורגל. העיניים שלי דיממו הערב.

(ערן א.) #862

[QUOTE=Uriah;1641479]לנבחרת ישראל יש מעלה אחת מאוד משמעותית - היא מוכשרת בלהוריד נבחרות גדולות לרמה נמוכה מאוד של כדורגל. העיניים שלי דיממו הערב.[/QUOTE]

לא אוריה, הכשרון של נבחרת ישראל, זה בלבזות את הענף הזה, שנקרא כדורגל, ולגרום גם לחסידיו הכי גדולים, לחפש לצפות בענפי ספורט אחרים, כשהנבחרת משחקת.
פשוט בא לי להקיא כל פעם מחדש כשאני שומע בכלל את השם נבחרת ישראל בהקשר של כדורגל, ואני מחזק את משה בתגובותיו הקודמות :[QUOTE=mos34;1641469]בהנחה שנפסיד לבלגיה.זה היה פשוט הזוי שקבוצה ברמה שלנו מגיעה לפליאוף בזכות שער חוץ אחד.
אני באמת מאחל להפסד שלנו מול קפריסין.
אני את פסטיבל גנבי הדעת “על ההישג המטורף הזה” רוצה שיפסק.[/QUOTE]

[QUOTE=mos34;1641466]אתה עכשיו מדבר כמו איוניר,לגנוב גול.זה כל הבעיה.
לא כל משחק יבוא שופט ויגזול שתי פנדלים ברורים מהיריבה.
ובלגיה קבוצה יותר טובה מויילס.ברגע שזה יתחבר להם.
בניגוד לויילס,הם לא תלוים בכוכב אחד.
דרך אגב עם מנצחים את קפריסין מבטיחים את הפליאוף?
אני לא רוצה את ישראל אפילו עם סיכוי תאורטי ביורו!!![/QUOTE]

(Dovi) #863

אז מה אתם רוצים, לשחק פתוח, לא להגיע למצבים כי מי כבר יש לנו שיצליח מול ההגנה של ווילס, לחטוף תבוסה ואז לרדת על כמה שאנחנו זבל?

במצב הקיים, זה מה יש. גוטמן הבין שאם הוא עולה אף אחד לא יזכור לו את היכולת במשחק מול ווילס (וכנראה גם את מה שנראה מול בלגיה) בעוד כמה שנים אלא את השורה התחתונה.
כמה מזכירים את היכולת של מכבי ת"א שלא היתה קיימת מול באזל ב2 המשחקים? העיקר פה זו השורה התחתונה, מול מי שחלש מאיתנו או ברמה שלנו (נגיד שבוסניה) צריך לשחק ולנסות לתת שואו, מול ווילס ובלגיה בחוץ צריך לשחק בונקר.

(Shusaku) #864

אנשים פה שוכחים שגוטמן עלה עם 4-3-3 התאבדותי מול ויילס בסמי עופר, ושספגנו תבוסה. נכון, אם לא היינו סופגים בדקה ה45 ולא היינו מקבלים אדום המשחק היה נראה אחרת, אבל אם היינו משחקים אז כמו היום - היינו כבר בפלייאוף.

(moshe34) #865

לפליאוף שחס וחלילה נהרוס לעוד קבוצה כדורגל?בשביל מה?
אני מאחל למדינה שלי שלום ביטחון ואיכות חיים, אבל בשביל לשחק כמו אנדורה אני לא צריך את ישראל ביורו.
כל התגובות פה של טל ודובי, עם כל הכבוד רק מחזקות אותי באיחולי הכישלון לנבחרת.
אסור שלנבחרת כמו ישראל תשתתף ביורו.היום היה משחק אחד יותר מידי בשבילי.
ובטח שלא שגנב הדעת גוטמן יתקבל פה כמו מלך.
ודובי מכבי ת"א לא קבוצת צמפיונס .באזל קבוצה יותר טובה והכדורגל הפסיד שמכבי בצמפיונס.
שנה הבאה מכבי ת"א תחזור למימדים האמיתים שלה.
יש הבדל בין לשחק מבוקר וזהיר לבין לשחק כמו אנדורה.מביש תסתלכו איך כותבים עלינו בעולם.

(acmilan3) #866

לא רואה כל כך איך התיקו הזה שירת יותר מידי את הנבחרת . הסיכוים לטעמי עדיין שווים עם הבוסנים.
בוסניה צריך לקוות רק לנצח בבית את ווילס (ריאלי ביותר) ושישראל תפסיד בבלגיה (כנראה מה שיקרה). כמובן בוסניה יכולה לעשות פדיחה מול קפריסין אבל גם לישראל זה יכול לקרות.
50-50 לטעמי הסיכוים ל2 הנבחרות. כל ה"תרומה" של התיקו הזה שפשוט לישראל יספיק רק תיקו בבלגיה במקום ניצחון אבל זה ברור ששם אפילו האוטובוס של גוטמן לא יעזור כדי לצאת עם נקודה

(Shusaku) #867

משה התגובה שלך היא ההבדל בנינו לבין אירופה, מצטער. האיטלקים והיוונים לקחו גביעים בצורה המכוערת הזאת וחגגו. אנחנו אולי נעפיל לפלייאוף לראשונה מזה 15 שנה, ובוכים על הכדורגל המכוער. בכל מקרה, לא שמתי לב לפאולים של שבירת רגליים כמו של האנדורים לפני כמה ימים.

(acmilan3) #868

אולי לא קשור לנושא אבל להשוות את הזכיה של איטליה לזכיה של יוון מבחינת צורת המשחק זה פשע! ואם כבר זכיות מכוערות למה אתה לא מכניס את הזכיה של ספרד ב2010?

(moshe34) #869

טוב לפחות לא שברנו רגליים.איזה התקדמות.
אני לא ראיתי הרבה זמן קבוצה שלא עובר 10 דקות במשחק והשוער שלה מתחיל לבזבז זמן.
טל בן חיים עושים לו פוף ובום נופל כאילו שברו לו את הרגל,ועוד מתלונן שהשופט אומר לו לצאת בחוץ.
לא ראיתי קבוצה שהחלוץ שלה (טל בן חיים השני) בדקה ה90 חוגג ולמה כי פסלו לויילס שער, במקום שיחגוג עם איזה לפחות ניסיון להבקיע.
השופט צריך לקבל פרחים על התיקו לא גוטמן.
הנבחרת מצליחה לחבר 3 מסירות ליד השער שלה ומוטי איוניר מתלהב כאילו הנבחרת זכתה ביורו.
עלית לפליאוף?כמו במקרה עם דנמרק ונערות הליוי מזל בלבד.השופט הציל לך תתחת.
שנבחרת כמו נבחרת ישראל באופן הזוי מתקרבת לפליאוף זה רק מדגים דבר אחד.הגדלת הנבחרות ביורו,זה מטומטם.
שנבחרת כמו יוון זכתה באירו נגעלתי.למה שאני יהיה צבוע ואני יאחל לישראל הצלחה?

(ipxp) #870

מכוער זה סובייקטיבי. תסתכלו כאן כמה תגובות אחת אחרי השניה ותראו שכל אחד יגדיר את זה אחרת. מכבי, יוון, איטליה, ספרד, ישראל…

אין לנו את הפריווילגיה לבכות על סגנון משחק. משחקים בשביל להשיג מטרה. אם היינו יכולים לשחק כמו הקבוצות הגדולות ולהוציא תוצאות טובות היינו עושים את זה. אבל זה בלתי אפשרי. מעולם לא עלינו ליורו.
ואנשים לא רוצים שהמשחק הזה יהיה עם מטרה של הצלחה??

אם כל הקבוצות שהן לא העלית היו מבינות שאין להם סיכוי ומשחקות בצורה שבה הן יודעות שהם יפסידו, הכדורגל לא היה תחרותי והענף היה מת.
משה, גם נגד ברצלונה לא הייתי רוצה לראות קבוצות תחתית מוותרות מראש. זה רע. אם אתה לא רוצה לראות את ישראל, לא צריך. אל תראה. יש מספיק בארץ שאיבדו תקווה מזמן מהנבחרת. תן לנו להנות מישראל, אולי אולי אולי, מגיעה סוף סוף ליורו.

נ.ב. כן אני יודע שנפשל מול קפריסין מגול בדקה ה60, כמו תמיד בשלב קריטי בקמפיין…

(Lukaku) #871

אנשים חושבים שהעלייה בידיים שלנו כשלמעשה ההפך הוא הנכון.
הפסד שלנו בבלגיה הוא בטוח כמו ניצחון של בוסניה על אנדורה, לכן הכל תלוי בתוצאה בין בוסניה לווילס.

(or-deco) #872

נכון,אבל זו נקודה חשובה כי אם היינו מפסידים וולש היו מגיעים לבוסניה למשחק חסר חשיבות עבורם.
הנבחרת הבוסנית לא נבחרת טובה ולא מרשימה כלל בקמפיין הזה,לישראל סיכויים מצוינים לסיים במקום ה3 ואם לא תפשל מול קפריסין היא תעשה את זה.
קשה לי להאמין שוולש אפילו לא תוציא נקודה בבוסניה.

(moshe34) #873

לוותר?
נבחרת ישראל ויתרה מראש על המשחק.פשוט היה לה מזל יותר משכל. ושופט קו שמחר צריך לקבל הודעה במידי לחפש עבודה חדשה.

אני לא צוחק בקשר לזה, הנגיעת יד של טיבי היתה מטר ממנו.או שהוא לא מכיר את האיסור על נגיעת יד של שחקן שדה או שהוא עיור.
[B]אתה רוצה להנות מישראל?
גם אני רוצה להנות מישראל.זה הנאה בשבילך שחקנים שבועטים כדור ליציע?שוער שמבזבז זמן מהדקה העשירית בערך?[/B]
מטרה של הצלחה?
בסופו של דבר לא נהיה ביורו.איזה הצלחה ראית פה?ראית דרך של מאמן?ראית ניסיון לשיטת משחק?
הדבר שהכי קרוב לכדורגל מנבחרת ישראל במשחק זה היה הניסיון הדריבל של הדביל בן הרוש לכיון השער של מרציאנו.זה הדריבל היחיד שראיתי משחקן נבחרת שלנו.הצרה היא שזה היה לכיון הלא נכון.
או דגני מנסה להוכיח כמה המאמן דביל,…
ותפסיקו לנסות ולהיות קיצונים על מנת להוכיח שאתם צודקים.אני לא אומר שנבחרת ישראל צריכה לנסות לשחק כדורגל כמו בארסה.
בין לשחק התקפי ומופקר לבין לשחק בונקר של יון בשנות ה80 יש אמצע.
לא היתי מתלונן אם הנבחרת היתה טיפה מסתכנת במיוחד אחרי המחצית המאופסת.וטיפה מנסה לשחק כדורגל.
יש הבדל, בין לשחק התקפי ופתוח לבין משחק זהיר אבל עם ניסיון ליזום.
אבל אתה צודק,מהיום אני אוהד נבחרת בוסניה או קפריסין.שאני רואה תגובות פה,אני מבין שזה היה בכיה לדורות אם נבחרת ישראל תעלה לפליאוף.
ועד חס וחלילה למנוע מקבוצות כמו טורקיה להשתתף בטורניר.
אני לא רוצה קבוצה שכל השאיפה זה “לגנוב” מקום בטורניר.
נ.ב
אני לא עוקב אחרי הנבחרת בכדורסל,אבל רק לראות את התגובה המרגשת של ארז (שההישג שלו,באליפות ארופה הוא פי כמה וכמה יותר גדול מההישג של המקביל שלו) לעומת התגובה היהירה והשחצנית של גוטמן לשוד שהוא היה אחראי עליו.
http://vod.sport5.co.il/?Vc=893&Vi=196342
בוכה מדמעות, נשאר צנוע מכבד את היריבים שלו.נשאר עם הרגל על הקרקע לעומת מאמן שחושב שהוא מוריניו הבא…

[QUOTE=or-deco;1641498]נכון,אבל זו נקודה חשובה כי אם היינו מפסידים וולש היו מגיעים לבוסניה למשחק חסר חשיבות עבורם.
הנבחרת הבוסנית לא נבחרת טובה ולא מרשימה כלל בקמפיין הזה,לישראל סיכויים מצוינים לסיים במקום ה3 ואם לא תפשל מול קפריסין היא תעשה את זה.
קשה לי להאמין שוולש אפילו לא תוציא נקודה בבוסניה.[/QUOTE]
אם אני לא טועה הנבחרת הבוסנית עם קהל בוסני משולהב,זה היה בשבילה משחק על החיים ועל המוות בבית שלה.לעומת ויילס שבכל מקרה יש לה את אנדורה בבית על מנת להגיע ליורו.
תקנו אותי, אם אני טועה.
במצב הזה,הבוסנים פיבורייטים ברורים.
דרך אגב,הבוסנים משחקים יותר טוב בסיבוב השני.

(Dovi) #874

משה, לא הבנת אותי נכון.
אני לא אוהב משחקי בונקר, ובטח בונקר כזה שאפילו לא יוצאים למתפרצות (סגנון אינטר בקאפ נואו, צ׳לסי מול אתלטיקו והנבחרת היום).
מצד שני, אני לא חושב שמישהו רוצה שהכדורגל יהפך למועדון סגור של הגדולות והעשירות (כמו שקורה ביורוליג).
איזו סיבה תהיה לקבוצה כמו מכבי להשקיע כסף אם היא לא תוכל לשחק בליגה של הגדולים ולהרוויח?! איך היא תוכל לבנות מסורת ואולי יום אחד להיות באזל או יותר ממנה?!

כנ״ל בנבחרות, אין לישראל שום דרך (כמו שהוכח שנים על גבי שנים) להצליח לעלות לטורניר גדול אם היא תשחק כשווה בין שווים עם מי שגדול ממנה, למעשה רק אצל אברם גרנט היינו קרובים וגם שם המשחקים היו בונקר ושיעמום אחד גדול.
אתה שואל מה העניין להגיע לטורניר גדול אם ככה נראים?! שאלה טובה.
אז בא נבטל את המוקדמות ואת הבזבוז הזמן והכסף של השקנים והנבחרות הקטנות וניקח רק את הגדולות וככה נעשה טורנירים.
הרי מה העניין שכל פעם סן מרינו מגיעה למוקדמות וחוטפת חמישיות ושישיות?
ככה זה, יש את הנבחרות המהנות לצפיה ויש את המדכאות, כולם רוצים שורה תחתונה וכמו שכבר כתבו פה, ספרד הגדולה זכתה בצורה מסריחה גם במונדיאל וגם ביורו שאחריו ואף אחד לא זוכר את זה.

(moshe34) #875

גם עם יחזרו מיליון פעמים על השקר הזה שנבחרת ספרד שיחקה מגעיל, זה לא יהפוך לאמת השקר הזה.
היה לה בעיה מסוימת לתרגם את השליטה המוחלטת שלה לשערים אבל זה לא הופך את המשחקים שבהם היה שלטה ללא עוררין לבונקר.
(וגם אם אתה חושב שזה נכון,זה הגזמה סופר פרועה להשוות את המשחק של ספרד למשחק הפרמיטבי ומיושן שראינו בקרדיף)
נבחרת ישראל לא שיחקה בונקר,אלא יותר גרוע, נבחרת ישראל שיחקה 11 שחקנים בתוך הרחבה שהשיטה שלהם זה לבעוט ליציע לבזבז זמן ולהתפלל לנס.אבל עזוב אני מתעייף.בעיני יש רמה של מינמום לקבוצות שצריכות להשתתף ביורו.
נבחרת ישראל הרבה יותר קרובה לאנדורה מאשר לנבחרת כמו ויילס.(ובלי לזלזל בהם, בלי בייל,היא קבוצה בינונית לגמרי).

אתם רוצים לחגוג תיקו שכולו מביך,(סתכל איך בלוגרים בחוץ לארץ כותבים עלינו ) זה זכותכם. אני פורש.אני לא יגיב פה יותר, תחגגו עם נבחרת “יהוד” ישראל.
בתפילה שהבוסנים ינצחו את ויילס.ואז זה יקרא אותי מצחוק שאגות השימחה שיש פה אצל חלקכם.
דבר אחרון וזה ברמת פנטזיה האישית שלי:
החגיגות על הנקודה העלובה ש"גנבנו", רק ממחישות לי את הבעיה
בנקודה שקבוצה מקבלת על 0-0.