נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(borntorun) #835

לפחות שתי נבחרות אטרקטיביות לקהל. למרות שהנבחרת הספרדית תהיה דומה מאוד לזו שראינו כבר אצלנו ביורו הצעירות האחרון - הציר של דה חאה, קרבחאל, קוקה, טיאגו, איסקו ואולי מוראטה.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

(קון אגוארו) #836

כמה לא התגעגענו לצמד הליצני אורי לוי ודני נוימן, שדקות ארוכות מבלבלים את כולם עם הבוסניה שלהם. לא הגיע הזמן שיפרשו לגימלאות?

(sus) #837

מישהו שרכש מנוי בעבר יכול לפרט מתי בערך ייפתח מכירת הכרטיסים?

(ערן א.) #838

[QUOTE=סארי;1631013]ספרד,איטליה,אלבניה, ישראל,מקדוניה,ליכנשטיין.
אפשר לסגור את הבסטה וללכת הבייתה.[/QUOTE]

ואחרי הקמפיין הזה נרד לדרג 5 שגם הוא גדול עלינו .

[QUOTE=mos34;1631020]ההגרלה הכי טובה מבחינתי ולירן סיכם את זה הכי נכון:
[TW]624987670343585793[/TW][/QUOTE]

אל תהיה כל כך בטוח : הפרשנים הדמיקולים אצלנו ימשיכו לזלזל גם באיטליה וספרד, וימשיכו לזבל לנו את השכל עם כל מיני אוטופיות למה אפשר וצריך לעבור את שתי הנבחרות האלה.

(Lukaku) #839

בית 8 מרגיש כמו איגוד כל הנבחרות שפגשנו בעשור האחרון.

(moshe34) #840

תפתחו יומנים משחק ראשון ישראל איטליה בבית.
חמישי ספטמבר 2016.
[TW]625231993031102464[/TW]

(Eduardo) #841

[RIGHT]אני לא בטוח שהשחקנים ממורמרים מההגרלה. בכל זאת, לא כל יום הם יזכו להחליף חולצה בסמי עופר עם אינייסטה וקייליני. אני עוד יותר בטוח שיושב ראש ההתאחדות, עופר עיני, צוהל משמחה בבית כי את הקופות שהוא יעשה מול ספרד ואיטליה, הנבחרת לא עשתה שנים (אולי מאז ה- 0:0 מול אנגליה).

יש כאלה שאומרים שאולי כשכולם יודעים ומפנימים שזאת ההגרלה, אז אף אחד לא מצפה לכלום וזה מה שיגרום לשחקנים לשחק משוחרר ואולי… אולי יקרה נס סנסציוני. אני אומר שלא משנה באיזה בית ניפול, הנבחרת לא תדע להתעלות על עצמה ולהעפיל. זה יכול להיות כמעט, זה יכול להיות בערך אבל זה לא יכול להיות בול.[/RIGHT]

(Shusaku) #842

[B]הסגל לאנדורה וויילס:
[/B][B]שוערים[/B]: גיא חיימוב (עירוני קריית שמונה), אופיר מרציאנו (מוסקרון), ברק לוי (מכבי נתניה)

[B]הגנה[/B]: אוראל דגני (מכבי חיפה), טל בן חיים (מכבי ת"א), עומרי בן הרוש (מכבי ת"א), איתן טיבי (מכבי ת"א), אופיר דוידזאדה (הפועל ב"ש), אייל משומר (מכבי חיפה), אלי דסה (מכבי ת"א), שיר צדק (הפועל ב"ש).

[B]קישור[/B]: רועי קהת (אוסטריה וינה), ערן זהבי (מכבי ת"א), מאור בוזגלו (הפועל ב"ש), גילי ורמוט (מכבי ת"א), ביברס נאתכו (צסק"א מוסקבה), ניר ביטון (סלטיק), בירם כיאל (ברייטון), אבי ריקן (מכבי ת"א), מאור מליקסון (הפועל ב"ש).

[B]התקפה[/B]: טל בן חיים (מכבי ת"א), תומר חמד (ברייטון), מונס דאבור (גראסהופרס), בן שהר (הפועל ב"ש).

לא ברור בכלל מה דגני, משומר, ורמוט ובן שהר עושים בנבחרת ישראל. בושה וחרפה

(moshe34) #843

לא הזמין את שכטר,זה התקדמות בשבילו.

(lolothe2nd) #844

ארבע-אפס, אווירה של משחק ידידות, אבל בחייכם שחקנים, בחייך גוטמן! שוברים לכם תרגליים! צאו על השופט!!

(Shusaku) #845

לא אהבתי את המערך של הנבחרת. אז פרקנו את הנגרים מאנדורה 4-0 עם 4-4-2 שהנבחרת משחקת בו פעם ראשונה ואחרונה תחת גוטמן. ו?.. לא הפקנו כלום מהמשחק הזה, שיכל להיות הכנה הרבה יותר טובה לויילס.

(דניאל.) #846

עצם זה שאנשים לא מגיבים פה אומר הכל. עלאק 4-0

(Azpi) #847

לא התרשמתי יתר על המידה מהמשחק של הנבחרת בכל זאת אנדורה, ישראל חייבת להאמין שהיא יכולה להוציא משהו נגד ווילס שאמנם תבוא בטירוף כדי להבטיח סופית את ההעפלה שלהם ליורו אבל אם נשחק חכם בהחלט אפשר להוציא תיקו.

(סארי) #848

גוטמן מתכוון לפתוח הערב במערך של 5-3-2 כאשר שלושת הקשרים שישחקו הם: כיאל,ביטון ונאתכו, כאשר שלושתם הם קשרים דפנסיבים.ואני שואל את עצמי, מי אמור ליצור מצבים הלילה?זהבי לבדו לא יכול לעשות הכל.
עכשיו נעבור להגנה,מערך של 3 בלמים לא מתאים לנו,לא כאשר הבלם השלישי שלנו הוא דגני אשר כל חלוצי הליגה חוגגים עחיו בכל משחק.
אני צופה הפסד כואב הערב.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

(or-deco) #849

יגמר כמו בפעם הקודמת שמאמן ישראלי עלה למשחק חשוב עם 3 בלמים.

(moshe34) #850

מצטער לא מגיע לנו.
בכל מקרה נפסיד,אבל מה שיותר פתטי שנמשיך לחשוב שמגיע לנו.

(Shusaku) #851

אני לא מבין את הביקורת. אם הייתם מפנים את זה לזהות הבלם השלישי (דגני? W T F ??? איפה שיר צדק לעזאזל?) אז עוד הייתי מבין, אבל לא ברור לי יותר מדי על מה הטענות. ההגנה של ווילס מפחידה, הם פשוט לא סופגים. ב2 משחקים מול בלגיה הם לא ספגו, ככה שהחלוצים הישראלים המהוללים חמד את דאבור את זהבי הם לא הישועה. מנגד, ניתן לראות כי לויילס יש תלות מוחלטת בבייל שכבש שש מ9 שעריהם של הוולשים. בייל הוא שחקן שצריך שטחים למשחק שלו, ולכן כל עוד אין לבייל שטחים, ואין איזו טעות קטסטרופלית כמו בגול הראשון שלהם בסמי עופר, הכל בסדר.

אתם אולי חושבים שהזבל ששרף וחבריו מוציאים מהפה נכנסים לכם מאוזן אחת ויוצאים מהאוזן השנייה, אבל זה משפיע עליכם יותר ממה שאתם חושבים. אנחנו = נבחרת חלשה = לא יכולים לשחק התקפי. תיזכרו איך מכבי (ג’ורדי תתפטר מכבי נכשלה באירופה) עלתה לצ’מפיונס. זה לא היה דרך משחק התקפי.

(Lukaku) #852

כמה חסר מושג צריך להיות בשביל להחליף את זהבי בדקה 90. זה כמו להחליף את פדרו בדקה 115.

(Shearer) #853

עזוב, ישראל לא הייתה מבקיעה גם אם המשחק היה נגמר בכסלו. אפילו לא זהבי. תיקו זה נס.

Sent from my LG-D803 using Tapatalk

(Raulito-7) #854

[RIGHT]יעיל ומגעיל, מצד אחד היה עלוב לראות את הנבחרת לא בועטת לשער במשך 90 דקות ומצד שני התאוששנו מפתיחת המשחק האיומה. ווילס נבחרת טובה מאיתנו, היא עלתה עם הרבה מוטיבצייה והייתה רחוקה ניצחון אחד מההעפלה ובכל-זאת חילצנו תיקו. כמובן שהיה לנו לא מעט מזל כמו עם השיפוט הבעייתי, החמצה אחת של בייל וגם מצב מצוין קודם לכן בפתיחת המשחק. דגני פשוט אסון, הוא יכול להשיג בספרינט את בייל ואחר-כך למסור מסירה כזו איומה על שני מטר לשחקן יריב. גם בן-הרוש לא הבין שהוא לא משחק נגד רמזי ספורי וזו לא מכבי שתספוג גול אחד ואז תענה בארבעה, פשוט חוסר אחריות משווע שלו בפתיחת המשחק. גוטמן שיחרר קצת את הבונקר האיום שלו עם טב"ח החלוץ(לדעתי היה חייב לפתוח, גם אם ע"ח דאבור, בגלל המהירות) ועם תומר חמד, אבל זה לא מספיק. באנו לעשות את המינימום, נראה מה יהיה. לא מבסוט יותר מדי ולא מאוכזב.[/RIGHT]