נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(moshe34) #787

לכל אבירי “הפסדנו בכבוד”:
אורי קופר בסיכום משחק.

(Patience) #788

[QUOTE=mos34;1609192]לכל אבירי “הפסדנו בכבוד”:
אורי קופר בסיכום משחק.[/QUOTE]

זה ממש לא נכון הטענות האלה, התוצאה תבוא רק עם הדרך זאת אומרת שתן לנבחרת 2-3 טורנירים כמו שהם שיחקו במחצית השנייה והתוצאות יבואו מעצמן, נבחרות עם שחקנים גרועים מאיתנו השיגו יותר ורק בגלל ערכים כמו משמעת טקטית וריכוז.

(דניאל.) #789

אתם לא חושבים כמוני שרפאלוב היה צריך לנסות לסחוט פנדל מהגליץ של ורטונגן?

ונאתכו, למה תמיד לא משהו בנבחרת? זה נכון לאמר את זה כשהשחקנים מסביבו פחות טובים, אבל אתמול רובם היו סבבה ++ ורק הוא עדיין היה אעעע…

ניר ביטון מדהים.

(moshe34) #790

כל קמפיין יש לנו את המשחק שבו “הפסדנו בכבוד או יצאנו תיקו” לאן זה הביא אותנו?
מחצית ראשונה אם בלגיה לא מזלזלים המשחק היה אמור להיגמר כמו נגד רוסיה במקמפיין הקודם…
עובדות:
2 משחקי בית,0 שערי זכות, 4 שערי חובה, 0 נקודות…
מקום שלישי בספק וגם אם נסיים בו,רק תחכה לנו יריבה שתבעט בנו.
קבוצות כמו קפריסין ואנדורה גאים ב"הפסדנו בכבוד".
חזרנו לשנות ה90…

(chelsea777) #791

זה מה שקורה כאן. אין אמצע. או שאנחנו חשים עולה ודאית ומתפרקים מול ווילס, או שאנחנו מפארים את הנבחרת אחרי הפסד 1:0 לבלגיה ששיחקה כאילו זה היה משחק אימון ויוצאים בכתבות שמשוות את ערן זהבי לאדן הזארד, וכתבות שמראות שפלאייני פחד לקראת הסוף. שחצנות מאותו הסוג האמת הייתי אומר. אנחנו נבחרת של “כמעט”. אנחנו לא בדגים של לוקסמבורג וסן מרינו, אבל גם לא בדרג העלית או אחד לפניו. אנחנו מסוג הנבחרות האלה שרוצות ומנסות אבל מתקשות. כמו הונגריה, סקוטלנד, ווילס, אוקראינה, פולין, רומניה, אוסטריה… ההבדל בינינו לבינהן זה שהן טובות יותר.

(Lukaku) #792

עשיתי מנוי לכל חמשת משחקי הבית של הנבחרת בקמפיין, אבל כנראה שאני לא אלך לשני המשחקים הבאים מול קפריסין ומולדובה.
ולא בגלל שזה יהיה גארבג’ טיים אחד גדול אחרי שכבר נהיה עם רגל וחצי בחוץ, אלא כי אני פשוט סבלתי בשני המשחקים האחרונים.

עומד מולי ערן זהבי, השחקן הישראלי הטוב בליגה, במרחק של אולי 50 מטר קו אווירי,
לראות אותו פעם אחר פעם לא מצליח להרים כדור נייח מעבר לשחקן הראשון (תמיד זה היה בנטקה)- אני חשבתי שאני עוד רגע עוקר לעצמי את העיניים.
מה כבר ביקשנו? הגבהה. לא דריבל על שלושה שחקנים. הגבהה. לא פס על 70 מטר באלכסון. הגבהה ריבונו של עולם. למה אתה שחקן כדורגל בכלל אם אתה לא מסוגל לעשות את הדבר הכל כך בסיסי הזה?

אתמול הבנתי מה פואד הרגיש.

בפרק הבא נלמד על מסירות על יותר משני מטר. עוד משהו שאף שחקן בנבחרת לא יודע לעשות.

(Lukaku) #794

עזוב, אני אפילו לא מדבר על הרמה מדוייקת לראש של שחקן ישראלי, אנחנו גם ככה בנחיתות מול הבלגים באוויר,
בטח אחרי שגוטמן הוציא במחצית את החלוץ היחיד שקצת מתקרב לנתונים הפיזיים שלהם.

אבל עד שיש לנו איזה כדור קרן מסכן או כדור נייח באיזור מסוכן, אירוע נדיר כשלעצמו, שמישהו יכניס את הכדור לריבוע הזה שנקרא הרחבה.

(k_700) #795

דווקא אתמול הבעיה האחרונה של הנבחרת שלנו הייתה הגבהות רעות.

האופציה הכמעט יחידה שלנו לעשות איזשהו “כאוס” ברחבה הבלגית זה על ידי שליחת כדורי רוחב חזקים ובתקווה שבדיפלקשן זה יפגוש איזה רגל בלגית לא נכונה או רגל ישראלית.
לדעתי גם זה בסופו של יום אלה היו החצאי מצבים “המסוכנים” שלנו במשחק.

זה גם כמעט עבד.
לא ראיתי את ישראל מתקרבת לרחבה של קורטואה באמת על סמך כשרון ויכולות, אז הפתרון הכמעט רגיל לנבחרות ברמה של ישראל שאין להן כשרון לעשות את זה וכשהן נמצאות במומנטום מול נבחרת שמתגוננת זה לנסות להוציא כדורי רוחב מהאגף- בזה מסתכם “הבליץ” הישראלי אתמול.

אהה גם פעמיים קורטואה התמתח לבעיטות מחוץ לרחבה וזה היה נורא יפה לראות את זה, אני לא זוכר מתי קורטואה קיבל שער מפצצה מחוץ לרחבה אבל שיהיה…

ווילמוטס הצחיק אותי עם החילופים המוזרים שלו לאורך המשחק- קודם כל הוא מוציא את האזארד שזה לבד צריך להיות מהלך הזוי, גם אם הבלגי קצת נפגע מאיזה מהלך(וזה לא נראה ככה כשראו את הפרצוף שלו כשיצא). סוג של זלזול כשחשב שה1-0 בכיס שלו אז לוותר על השחקן הכי טוב שלו.
זה המשיך עם החילוף של נאיינגולן.
מי שקרא קצת ראיונות של ווילמוטס מהשבוע אז הוא ביקר לא מעט פעמים כמו בעבר את השימוש של מוייס בפלאיני בעונה שעברה בתור קשר אחורי. הוא טען שזה עושה עוול לשחקן ושזה התפקיד הכי פחות טוב שלו(בזה הוא אגב צודק).
הוא החמיא לואן חאל שזיהה את הדרך לשחק איתו(די באיחור) כאיזה בוקס טו בוקס במערך עם עוד שני קשרים באמצע.
ככה הוא משחק איתו באמת בנבחרת בלגיה וכשפלאיני מקבל את החופש להכנס לרחבה מתי שנוח לו.

החילוף של נאיינגולן בדיוק שיחק לידיים של גוטמן וחשף את מה שווילמוטס בעצמו דיבר עליו. אין בעיה עם המחשבה שאפשר להכניס חלוץ חזק ומהיר שישתלט על כל הכדורים שלומברטס וחבריו זורקים למעלה אבל למה להשאיר את פלאיני קשר אחורי בדקות הכי קריטיות מבחינתו?? מהלך די הזוי למען האמת.
אני לא זוכר את ואן חאל על כל השטויות שניסה השנה מנסה לשחק עם פלאיני ממש קשר אחורי העונה.

גם היהירות הזאת שנזלה להם מהשפתיים כל המחצית הראשונה היא בסופו של יום תבשיל שרוקח המאמן שלהם שידע לטפח את האגו כל השבוע אחרי ה-5-0.

הרי די ברור שנבחרת מרוכזת עם האיכויות של בלגיה גומרת את המשחק הזה בקלות במחצית עם איזה 3-0 קליל וגארבייג’ טיים בחצי השני.

חולשה בעמדת המאמן בקיצור.

(gadi800) #797

[B]Merengue[/B]
אני מבין לגמרי את נושא הנסיבות, אבל זה לא רלוונטי כי לא משנה כמה הנסיבות משתנות התוצאות הם תמיד זהות, עם אותה הרגשה מסריחה ומחמאות, בסופו של דבר כבר נמאס והנסיבות לא מעניינות. גם הקמפיין הזה, למרות שעל הנייר הסיכויים שלנו הם סבירים, יש לי הרגשה שהתוצאה תישאר זהה. זה פשוט עניין של מנטליות הכדורגל בארץ, את השינוי צריך לעשות מהבסיס.

(דניאל.) #798

אני חושב שמי שהיו שחקני כדורגל בצעירותם יוכלו להבין ולהעיד מה הבעיה באמת. זה לא המנטליות, המנטליות היא תוצר לוואי של כל שאר הדברים שיוצרים את הבעיות ואז זה לפעמים נראה מנטלי ‘בלבד’ אבל זה שניהם ביחד.

הייתי מפרט, אבל לא רואה איך זה יתרום, זה תמיד יישאר ככה אז חבל על המילים.

(chelsea777) #799

אתם חושבים שההרכב הזה היה יכול לתת יותר מול ווילס ובלגיה?

(Shusaku) #800

בוריס קליימן שוער נבחרת? שיר צדק ודור פרץ??? שלא לדבר על אבי ריקן כמגן שמאלי או דור מיכה קשר מרכזי? אביחי ידין זו בדיחה שאני לא אתייחס אלייה. מי לעזאזל הרכיב את ההרכב הדפוק הזה?

(Lukaku) #801

[QUOTE=Shusaku;1610224]בוריס קליימן שוער נבחרת? שיר צדק ודור פרץ??? שלא לדבר על אבי ריקן כמגן שמאלי או דור מיכה קשר מרכזי? אביחי ידין זו בדיחה שאני לא אתייחס אלייה. מי לעזאזל הרכיב את ההרכב הדפוק הזה?[/QUOTE]

ואופיר מרציאנו שוער נבחרת? מה כבר ההבדל? מה גם שאחד משחק בקבוצה במקום הרביעי והשני הולך לרדת ליגה.

את שרן ייני צריך להחזיר לשחק בתור מגן, גם ככה זו עמדה חלשה,
לכן מבחינתי אלברמן או ידין (בדיחה? ראית את חיפה איתו ובלעדיו? נתן משחק גדול מול בית"ר, רק עוד צריך להסיר קצת חלודה) יכלו להיכנס לסגל בתור מחליפים לנאתכו/ביטון.

סך הכל יש פה שחקנים שהיה אפשר להשתמש בהם יותר (בעיקר עטר או בוזגלו), אבל אין מה לחזור לדון בזה. כנראה שלא היינו מנצחים כך או כך.

(Ehud) #802

ההתעסקות במי לא הגיע היא החביבה על העיתונאים.

הייתי מקבלים בהרכב כזה 4 לא 3

(sus) #804

אני לא נוהג לשתף כאן כתבות ישראליות, בטח לא של וואן אבל אם נשתוק לגבי זה אז זה באמת יהיה היום כיפור של הספורט הישראלי
מבחינתי אם הממשלה שלנו לא מתערבת עכשיו ורק בימים שלפני ההצבעה אז זה לגמרי באשמתה
בונוס: אופירה אסייג נולדה ביום שפרצה מלחמת יום כיפור

(עידן.) #805

איזה יבש פה 24 שעות לפני משחק נבחרת…

מחר ישראל מתארחת בבוסניה ב21:45, משחק המפתח של הנבחרת שלנו בקמפיין הזה. גוטמן הולך על ערן זהבי בחוד, במערך מעובה של שלושה קשרים אחוריים - נאתכו, ייני וביטון. הנבחרת תוציא נקודה זאת תהיה הפתעה, הבוסנים מגיעים עם שלל הכוכבים שבחוד כמובן אדין דז’קו שפספס את המשחק בחיפה (3-0 מדהים).

הרכב משוער ישראל - אופיר מרציאנו, אוראל דגני, טל בן חיים, איתי טיבי, רמי גרשון, שרן ייני, ניר ביטון, ביברס נאתכו, בן שהר, טל בן חיים וערן זהבי.

הרכב משוער בוסניה - אסמיר בגוביץ’, מנסור מודז’ה, אמיר ספאחיץ’, טוני שוניץ’, סיאד קולאשינאץ, מוחמד בשיץ’, סנאד לוליץ’, אדין וישצ’ה, מיראלם פיאניץ’, ודאד איבישביץ’ ואדין דז’קו.

(or-deco) #806

אני מת על כל המשחקי תקשורת הזו של הנבחרת… מספיק להיכנס לכותרת בONE ולראות עד כמה מנסים להנמיך ציפיות למקרה של הפסד.
הרי ככה אין לגוטמן מה להפסיד… הפסד יתקבל בסבירות ותיקו ומעלה יחשב כהישג.

ואני אומר… הפסד היום זה כישלון חרוץ… זה כנראה יסלול את הדרך של בוסניה למקום השלישי על חשבוננו בסוף הטורניר ומשמעותה של אי העפלה היא כישלון חרוץ כי מדובר באופציה להעלות מהמקום השלישי מבית סביר בהחלט.
בכל מקרה נבחרת שניצחנו 3:0 בבית אנחנו צריכים לפחות לסחוט תיקו בחוץ.

גוטמן עולה עם רביעיית הגנה שבדרך כלל המגנים שלה משחקים קבוע בתור בלמים, 3 קשרים אחוריים וחלוץ מדומה שירד כל הזמן לעזור לקישור, ו2 שחקני אגף מהירים שאמור להיות אפקטיביים במתפרצות.

אני צופה 1-1 אבל הנבחרת בהחלט יכולה להוציא יותר מזה.
זה לא צריך להיות קיצוני כל כך כל הזמן זה לא שאנחנו או פייבוריטים ברורים או אנדרדוג מובהק… צריך להיות אפור לפעמים… גם מבחינת הנבחרת וגם מבחינת התקשורת

(Shusaku) #807

ישראל צריכה לבוא לכל משחק כאנדרדוג. זה פשוט באופי שלנו, גם כשהיינו פייבוריטים מול קפריסין, לטביה ואזרבאיג’אן לא ניצחנו. המקסימום שאנחנו יכולים להיות פייבוריטים זה במשחקים מול דרג 6, לוקסמבורגיות ואנדורות כאלה.

(moshe34) #808

הרכבים רישמים:
ישראל:
[TW]609415115327279104[/TW]
בוסניה:
[TW]609415384022712320[/TW]
בהצלחה לנבחרת!

(סארי) #809

אני לא מבין מה בן שהר עושה בהרכב,ולמה רפאלוב בחוץ, בן שהר הוא אחד הפלופים הגדולים ביותר בכדורגל הישראלי.