נבחרת ישראל :: 3-0 נגד תשעה שחקנים אלבנים

(moshe34) #767

תסלחו לי קומפאני הזה כזה טיפש…לא ראיתי הרבה זמן שחקן כזה טיפש…

(chelsea777) #768

קומפאני גם מול ישראל ממשיך את הנפילה שלו.

(דניאל.) #769

תיפול רפאלובבב…תיפול!! דופקים לך גליץ’ תיפול נו!

(Raulito-7) #770

[RIGHT][B]איזה באסה, כמה חבל[/B], רק שער אחד קטן שלנו היה חסר כדי לצאת מהערב הזה עם חיוך גדול. המחמאות לא מספיקות. בחצי השעה האחרונה זה היה נראה כמו ברצלונה נגד אוססונה - הבלגים רעדו מפחד, שליטה מוחלטת שלנו אבל לא יצרנו מספיק הזדמנויות. נכון שקומפאני נהג בטיפשות(עונה גרועה מאוד שלו וכל-כך הרבה חוסר אחריות, זה קפטן זה?) אבל ישראל חילקה מספיק מתנות במשחקים האחרונים, בטח נגד ווילס וגם השער הראשון היום.

השחקנים נתנו את הכל אבל אף-אחד לא יזכור להם את זה כי כמעט זה לא מספיק בכדורגל. גוטמן עשה את החילופים הנכונים ובואו נראה מי עכשיו יתבכיין על הבחירות שלו. הנקודה הזו עלולה להיות קריטית לקראת ההמשך, ומצד שני, אם נשחק באותה הדרך ועם אותה האמונה, האמביצייה והתשוקה - אז נמשיך להילחם ואפשר עדיין לפנטז על היורו.

וכמה מילים קצת יותר ספציפיות לגבי חלק מהשחקנים. היו כאן כאלה שיצאו על זהבי משום מה. גם אני התעצבנתי מהניסיון המרושל שלו לבעוט לשער אחרי הכדור החופשי, אבל זהבי שלח שתי פצצות לשער והיה לא רחוק בכלל, בניגוד לשחקנים אחרים שלא בעטו בזמן. הוא היה מאוד מסוכן. מי שלדעתי איכזב בענק היה ליאור רפאלוב מלך בלגיה. חוץ מדריבל אחד בדקה ה-90 הוא לא עשה כמעט כלום, מאוד רך במשחק שלו. בלטו לטובה: מריצאנו, דגני, טל בן-חיים וניר ביטון. לא שיחקנו מספיק על בן-סהר במחצית השנייה. לילה טובה.[/RIGHT]

(k_700) #771

עשיתי כל כך הרבה הנחות לקומפאני, חשבתי שהפנסיה לא תקפה ללשחק מול זהבי וסהר אבל שמעו… הוא פשוט גמור.
אלוהים איזה בלם מביך הוא הפך להיות, מחצית שנייה אדירה של ישראל וחבל שלא הוציאו את הנקודה לפחות.

(moshe34) #772

לבלגיה יש שתי נקודות טובות מהמשחק הזה:
3 נקודות.וקומפאני מורחק…
חבל,הלכה הזדמנות לקחת נקודות מהמשחק הזה.
אני עדיין לא מעכל את הטיפשות של קומפאני.
הוא מאבד את הכדור ליד הרחבה של ישראל,זהבי רץ,והוא יודע שיש לו צהוב.
מה מישהו סיפר לו שזהבי זה מסי?שהוא נכנס כך לפאניקה ותופס אותו?
מה זהבי ירוץ מגרש שלם ?
לא יאומן שאני לפני שנה שנתיים פינטזתי עליו לבארסה.
בשבילי מאתייה יותר טוב ממנו…
הכידרור שלו והבעיטה מחצי מגרש לשער בחצי הראשון זה היה גם הזוי…
מישהו שעוקב אחריו יכול להסביר את הצניחה חופשית שלו?
פיקה שלנו, אני מאשים את שאקירה,גם לו יש איזה שאקירה משלו?
בקצב הזה,הוא לנבחרת ישראל גם לא יתאים.
טל בן חיים קשישא שיחק פי 4 יותר טוב ממנו…
אם אני פלאגריני אני שוקל לעשות עסקת חילופין איתו…

(or-deco) #773

למישהו יש ספק שהשחצנות והזחיחות של הנבחרת והתקשורת תחזור בעקבות המחצית השניה?
אין לי ספק שנבוא למשחק חוץ בבוסניה בתחושה שהמשחק מול ווילס היה בסך הכל מכה קלה בכנף ועשינו בית ספר לכדורגל לנבחרת הבלגית.

(Patience) #774

ניר ביטון הוכיח היום את מה שבוסקטס מראה עשור - הכדורגל המודרני קם ונופל על העמדה של הקשר אחורי, תשאלו את קרוס.

(gadi800) #775

מגיע הזמן שנמאס מהמחמאות, מבחינתי אין הבדל מהמשחק נגד ווילס. די כבר, תנו משחק זבל עם ניצחון פוקסיונרי כמו שלרונאלדו היה נגדנו.

אה, תמיד חשבתי ואני עדיין חושב שרפאלוב אוברייטד.

(Merengue) #776

זה היה ברור שיותר גרוע מאיך ששיחנו מול וויילס לא יהיה, גם אם היריבה היא בלגיה, והמחצית השניה העדות לכך, פשוט מדהים איך המשחק התהפך במחצית, במחצית הראשונה הם שולטים ואנחנו בונים על מתפרצות, ובמחצית השניה זה היה הפוך. כל הכבוד לשחקנים על המשחק והלחימה, אולי עם קצת יותר החלטיות ומשחק יותר חכם היינו עושים פה תוצאה טובה, כמו נגיד במצב של בן שהר שהייתה מתפרצת טובה וזהבי פתח לשהר בימין כ’'כ טוב שהוא היה חייב למסור לו ובסוף הוא בעט למרכז השער וחלש.
אם במשחק הקודם הגישה הייתה מזלזלת ואדישה וההרכבים לא היו במקום, הפעם גם ההרכב שפתח וגם זה שסיים היה במקום כמובן בהתאם להתפתחות המשחק.
אין טענה לאף אחד, רק יותר חוכמה והחלטיות והיינו מוצאים פה תוצאה טובה.
עם שגיא כהן קשה לי להסכים ברוב המקרים , אבל הפעם הוא נתן משפט נכון לטעמי : “הגיע הזמן שבמקום שנפתח לוחמי סיירת גולני, נפתח אנשי 8200” הכוונה, העניין זה לא רק לוחמה, אלא גם שכל !

ופשוט מדהים כמה גוטמן אטום ומהתחלה לא חשב על ניר ביטון, רק כאפות יבינו בנבחרת הזאת !

(moshe34) #777

גדי לרונאלדו אין ניצחון מולנו…
הלייק על התחושה של המיאוס “מהפסדנו בכבוד”.
אני חושב שהמשחק הזה בשבילי הוא ההוכחה שאם מאמץ והכנה טקטית ראויה, אפשר לשחק בכבוד גם מול בלגיה הגדולה בלי להחנות מולם את האוטובוס.
מחצית שניה עוד לפני ההרחקה של קומפאני,הצלחנו להשתלט על המגרש.ולהיות טובים.
לעומת זאת במחצית הראשונה המאוד מביכה של נבחרת ישראל,עשינו בונקר לתפארת ורק מגלל היוהרה הבלגית והשופט הרחמן (היה פנדל) המשחק לא נגמר במחצית הראשונה.
אבל זה לא ימנע מכל מיני משתמשים פה לבכות שרק מגלל שלא עשינו בונקר מול ווילס רק מגלל זה הפסדנו.
מה עזר הבונקר במחצית הראשונה שמישהו יסביר לי באמת?

(gadi800) #778

כמובן נכון לגבי רונאלדו, אבל זה היה מבחינתי תיקו שכולו הפסד אבל הבנת את ההרגשה שהעברתי. נשבע לך שמשחקים כאלו הרבה יותר כואבים לי מה 3-0 של ווילס, זה פשוט שקר שחוזר על עצמו כל כך הרבה פעמים, בסופו של דבר אלו המשחקים ששוברים לך את הלב ועוד הם חוזרים כל הזמן מחדש.

מילה טובה לניר ביטון, שהראה ניצוצות נגד ווילס אבל פשוט היה מדהים היום, היה קר רוח וניהל יפה מאחורה ללא לחץ, מן הסתם בעיקר במחצית השנייה. קור רוח זה מה שהיה חסר לדעתי מההתחלה, כאשר גם נגד ווילס וגם במחצית הראשונה העפנו כדורים בפאניקה. לנאתכו למשל יש יותר ממה שהוא הראה במחצית הראשונה עם השטויות הלא אופייניות האלו, הפאשלות האלו היו הרבה מעבר להבדלי יכולת.

(chelsea777) #779

באמת הפסד מאכזב. נמאסים באמת משחקי המחמאות האלה, כמו המחמאות אחרי ה- 3:3 מול פורטוגל. יש לנו יכולת לעקוץ ולהעיק גם על גדולים מאיתנו.

מה שמסכם מבחינתי את המשחק: שישראל באה יהירה היא חטפה 3:0 מווילס. שבלגיה באה יהירה היא ניצחה רק 1:0. זה הכל. 0 נק’ מ- 6 אפשריות וזה מאוד חבל. עכשיו ניצחונות ביתיים מול קפריסין ואנדורה ועוד תיקו מול בוסניה יהיו שווים לנו 16 נק’ בסיום הקמפיין עם תקווה למקום שלישי אולי. נראה כבר ביוני מה יהיה.

(moshe34) #780

תסיים מקום שלישי לצורך העניין (למרות שאני פסימי מאוד,משחקי חוץ בבלגיה ווילס ובוסניה לא משאירים הרבה מקום לאופטימיות)
אבל בשביל הדיון,נגיד נסיים מקום שלישי,איזה קבוצה אתה מצפה לפגוש בפליאוף?
הרי ברור שנקבל קבוצה בסד"ג של בוסניה או ווילס במקרה הטוב או במקרה הגרוע רוסיה או הולנד,אז מה ? אז אתה מאמין שיש לך סיכוי?
אני לא מצטער ומבחינתי היום היורו התרסק סופית.מי שרוצה להתבשם מהמחמאות המזויפות של “הפסדנו בכבוד” שיהנה לו…
מגלל זה אני חושב על הכישלון מול ווילס ואוכל יותר את הלב.

(moshe34) #781

wtf:
[TW]583024102849536000[/TW]

(Merengue) #782

[QUOTE=mos34;1609163]wtf:
[TW]583024102849536000[/TW][/QUOTE]

מה ?

אני אגב לא חושב שזה מאוס המשחקי מחמאות האלה. אנחנו עדיין לא ברמה הזאת של לקחת משחקים כאלה ולעקוץ.
אולי עוד שנה שנתיים נעשה את הסוויץ’ מנבחרת שביום נתון יכולה לדגדג לנבחרות בסדר גודל כזה, לאחת שבאמת מנצחת או לוקחת מהם נקודות. הבעיה שלנו היא שהפסיכולוגיה והאווירה מסביב לנבחרת יותר מדי תופסת אצלנו מקום, במקום לבוא מנוטרלים ממחשבות ולעשות את העבודה אנחנו מפשלים ברגעי האמת, וכשזה מגיע למשחקים כדוגמת פורטוגל שאין ציפיות ואנחנו האנדרדוג אנחנו מפתיעים, זאת הסיבה למה היינו עד לא מזמן “אלופי משחקי הידידות”, איפה שיש הרבה על הכף ויש הרבה מה להפסיד אנחנו מפסידים ובצורה מעצבנת יש לומר, וכשאין מה להפסיד נותנים הכל שזה עוד יותר מעצבן, כי רוצים בכל מצב נבחרת כזאת שתשחק כאילו אין לה מה להפסיד גם כשיש על מה לשחק וגם כשאין. אין בעיה גם לא לצאת עם נקודות, אבל שיראו סוג של רצון ורוח, כמו הערב, ושוב, חבל שמשחק כזה מגיע רק אחרי שאנחנו חוטפים כאפות.

(gadi800) #783

קצת לא מבין איך אתה מביא את המשחק נגד פורטוגל והמשחק אתמול כמקרים מנוגדים, הם זהים נורא. גם אתמול “הפתענו” כאשר עלינו למחצית השנייה בכושר טוב ויכלנו להוציא משהו, וגם נגד פורטוגל הובלנו 3-1 רק כדי לזרוק את הכל ממש, אבל ממש בסוף - שני המקרים זהים בעקרון (פורטוגל יותר מכה) הרבה מחמאות, בלי תאכלס. אני כן מסכים שמדובר בבעיה מנטלית וזה עניין של אופי אבל זה לא תירוץ, כי למרות הרמה הנמוכה עדיין מדובר בשחקנים שמתיימרים להיות מקצוענים. טוב זה עליי, “מתיימרים”.

(BUSQUETS16) #784

מילה על ניר ביטון.
הקשר היחיד שלנו שמצליח להתמודד עם משחק לחץ, כל השאר ברגע שלוחצים אותם נכנסים לפאניקה ומאבדים כדורים.
חכם, אינטילגנט, רגוע, יודע לשחרר את הכדור בזמן ולשחקן הנכון, מחפש תמיד את הפס הקצר והרגוע ולא את ההרחקה או הגבהה סתמית, סופסוף קשר שמגיע לכדורי גובה ומצליח להתמודד פיזית עם טנקים אירופיים, אני מאמין בו ולדעתי תוך שנתיים-שלוש הוא יכול למצוא את עצמו בליגה האנגלית שחסרה קשרים אחוריים שיודעים להיות אגרסיביים וגם לנהל משחק.
נ.ב - אל תתבלבלו, ברגע שעושים לחץ על הנבחרת שלנו אין לנו פתרונות, הקשרים לא יודעים לנוע סביב עצמם על מנת לשחרר לחץ ותמיד אנחנו מוסרים אחורה או שמעיפים כדור, ברגע שבלגיה ויתרה על הלחץ במחצית השניה היא נתנה לנו לשחק.
הזוי, הזוי, הזוי איך בכל קמפיין השחקנים המובילים שלנו לא מצליחים להביא את היכולת הטובה מהקבוצות שלהם לנבחרת.

(Merengue) #785

[QUOTE=gadi800;1609174]קצת לא מבין איך אתה מביא את המשחק נגד פורטוגל והמשחק אתמול כמקרים מנוגדים, הם זהים נורא. גם אתמול “הפתענו” כאשר עלינו למחצית השנייה בכושר טוב ויכלנו להוציא משהו, וגם נגד פורטוגל הובלנו 3-1 רק כדי לזרוק את הכל ממש, אבל ממש בסוף - שני המקרים זהים בעקרון (פורטוגל יותר מכה) הרבה מחמאות, בלי תאכלס. אני כן מסכים שמדובר בבעיה מנטלית וזה עניין של אופי אבל זה לא תירוץ, כי למרות הרמה הנמוכה עדיין מדובר בשחקנים שמתיימרים להיות מקצוענים. טוב זה עליי, “מתיימרים”.[/QUOTE]
ההבדל בין אתמול לפורטוגל, וזאת גם הסיבה שהשתמשתי בהם במקרים מנוגדים, היא שאתמול למרות שבאנו אחרי הפסד צורם לוויילס, עוד עדיין היה הרבה על מה לשחק ולמכור בקמפיין הזה, גם אחרי שהפסדנו אתמול כמובן יש עוד עדיין על מה לשחק, מול פורטוגל באמת שזה היה או שמובסים או שמנצחים ויוצאים מהקמפיין הזה עם מחמאות על זה שמול רונאלדו לא התבטלנו. אני הייתי מול פורטוגל וזה היה אווירה של משחק ראווה יותר ממשחק מוקדמות מונדיאל. שלא נדבר על זה שהמקום השני אז לא עלה אוטומטית למונדיאל אלא רק לפליאוף, ופה לא רק שמקום שני עולה אוטומטית, מקום שלישי הולך לפליאוף, ככה שגם אם נפסיד את 2 משחקי החוץ הנוספים מול וויילס ובלגיה עוד יש לנו מה למכור ועל מה לשחק והתחרות היא בעצם על מקום לפליאוף בינינו לבין בוסניה.

(borntorun) #786

הרבה מזה היה על ווילמוטס, אם נתתי המון מחמאות לקולמן על ניהול משחק והכנה מצוינת, בלגיה אתמול באה חסרת מושג, פשוט ניסתה לעשות את הדבר הרגיל שלה, והייתה קצת יהירה. החילופים שלו היו מזעזעים אחד אחד וכל הגישה של לרדת להגנה אחרי האדום הייתה מוזרה. מאמן חלש מאוד לטעמי. קומפאני פשוט איבד את זה בזמן האחרון.

לגבינו, אין ספק שהרבה יותר טוב מהמשחק נגד הוולשים, אבל עדיין למרות כל השליטה שלנו ולמרות שההגנה שלהם עם כל הכבוד לא בטופ (שני בלמים משחקים בתור מגנים, שניהם איטיים יותר משחקני הכנף שלנו, ילד בן 19 במרכז ההגנה, וגם לומברטס לא להיט גדול), לא באמת הצלחנו לייצר מצבים אמיתיים, כמה בעיטות מרחוק וכמה מסירות נחמדות אבל לא היה אף רגע של ‘איך זה לא נכנס’, וחבל. הזדמנות טובה מזו להוציא נקודה מול הבלגים, קשה לדמיין.

ביטון היה הכי טוב שלנו וחייב לפתוח יותר. המערך של גוטמן עבד לא רע בקישור, אבל לטעמי השימוש בתומר חמד היה הפוך. לא היה טעם לפתוח איתו, כשמשחקים על מתפרצות מהתחלה - היה עדיף מישהו מהיר שיהיה אפשר לשלוח. דווקא ב30 הדקות האחרונות שישבנו להם על הרחבה, היה מאוד עוזר לנו שחקן כמוהו, חיית רחבה ונוגח מצוין.