מונדיאל 2018: ארגנטינה מודחת לאחר 4-3 משוגע מול צרפת

ארגנטינה

(suarez) #22

היא תלוייה גם בעיניינים כאלה בגלל שחדר הלבשה בכדורגל בטח בנבחרות זה כמו סיירת, וכשיש שחקן כזה בחדר הלבשה זה סופר בעייתי. לא משנה כמה שחקן טוב ברגע שיש בעיות עם שאר השחקנים, כשהשחקנים לא סומכים עליו זה יכול לפגוע בקבוצה בגדול.
ברוב הגדול של המקרים קבוצת כדורגל מצליחה קודם כל צריכה ליהיות קבוצה שמחה כשיש אחווה בין השחקנים.

(moshe34) #23

משיחות והתכתבויות בטויטר עם עיתונאים ואוהדים שבאמת מבינים עניין, מצסארנו הוא בעל הדם הרע בינו לבין איקרדי.

מסי במקרה הטוב, “שוחה עם הזרם” קל להפיל את זה על מסי, כי למסי יצרו תדמית של דיקטטור.

לארגנטינה לא מגיע את מסי. בלי מסי הם לא עולים למונדיאל. ולא עוברים שלב. זה לא דעה אלא עובדה.
הקמפיין האחרון הוכיח את זה מעבר לכל ספק. הסיבה שארגנטינה עלו במחזור האחרון זה בגלל השלושער של מסי. הסיבה שארגנטינה עלתה רק במחזור האחרון זה בגלל הפציעות של מסי והעדרויות שלו. ארגנטינה בלי מסי איבדה נקודות גם במשחקים מול יריבות יחסית לא חזקות. וברגע שמסי בהרכב ארגנטינה מנצחת, איזה הפתעה אה?.
אבל עדיין מנסים להתעלם מהמציאות. כן ברקאמפ אני שייך ל"מחנה מסי" בעיני זה גאווה גדולה. הרבה יותר רציונאלי מלהיות שייך למחנה ששונא את מסי ומנסה ללא הפסקה ל"גמד" אותו. אתם תמשיכו לשנוא אותו ואני ימשיך להנות ממנו. מהשחקן אולי הכי גדול בהיסטוריה (מודה שזה עדיין תחת סימן שאלה). (דייגו ומסי בעיני באותה הרמה פחות או יותר)

ובקשר לזה שאמר שהוא מחכה שמסי יפרוש כי אז דיבאלה ינהיג את ארגנטינה. אני מחבב את דיאבלה ,כישרון ענק ללא ספק. אבל לפני שבונים עליו להנהיג את ארגנטינה לגדולות. הוא צריך להוכיח שהוא מסוגל להנהיג את יובנטוס למשהו יותר מרשים מאליפות איטליה. יש לו את הפוטנציאל זה מובן מאליו. אבל נטל ההוכחה עדיין מוטל עליו.

בכל מקרה, מסי לא מגיע אוהדים כפוי טובה כאלו.

(אוריין יפה) #24

נבחרת ארגנטינה ניצחה במהלך הלילה את האיטי 4-0.

מסי הבקיע שלושער כשהראשון בפנדל, והוסיף בישול לאגוארו שנכנס בדקה 59 והוסיף את הרביעי בדקה 69.

ההרכב הפותח:

קאבז׳רו.
סלביו, אוטמנדי, פאזיו, טאליפיקו.
לו סלסו, מסצ׳ראנו.
לנסיני, מסי, די מאריה.
היגוואין.

מסצ’ראנו שבר את שיא ההופעות לשחקן בנבחרת עם הופעתו ה-143.

(חגי דניאל אמסלם) #25

טוב אז מסי הקשר עושה שלושער ובישול סטייל רונאלדו, פחות דריבלים ויותר קישור יצירתי זה בדיוק מה שהיה חסר לנבחרת הזאת לפני כן, מעניין איך זה יתבטא עם קבוצות חזקות.

(Hinorabi1) #26

אני מאמין שרבים מכם התעוררו הלילה כמוני כדי לצפות במשחק נגד האייטי.
כל מה שניסיתי להאמין ולקוות שסמפאולי למד והבין, נזרק לפח.
מחצית ראשונה של כלום ושום דבר מול נבחרת מביכה. המערך לא עבד וגם לא האנשים שהורכבו. שניים בלבד ניסו לעשות משהו הבוקר: מסי ולו סלסו, כל היתר, כאב לעיניים ועלבון לחולצה של הנבחרת.
היגואין היה מדהים, כמה חדות! כמה תנועה וכמה יעילות! כשאתה לא כובש כבר שמונה משחקים, ומחמיץ אינסוף הזדמנויות במהלכם, זה בדיוק המתכון להצלחה, הרי הגולים יגיעו דווקא במונדיאל…דווקא במונדיאל.
מסצ’ראנו לא תרם כלום להנעת הכדור, ולא, הוא לא עושה טובה אם מצליח לו כדור ארוך מדי פעם, כי התרומה הכללית שלו היא אפסית, ומעולם לא הייתה נבחרת שנתנה טורניר מוצלח עם קישור לא יעיל…לא קרה ולא יקרה.
סמפאולי פחדן, כנראה בגלל זה הוא אדם שמבלה שעות נוספות בחדר כושר. הוא לא מבין מה הוא עושה. שמישהו ינסה למצוא היגיון בזה שכל שחקני ההתקפה שלו משחקים חוץ מדיבאלה. לי ברור כבר היום, שהוא הביא אותו כדי להשתיק את הביקורת, לא משום שהוא מאמין בו.
מצטער אבל הכל נראה רע לעת עתה.

(Aimarito) #27

%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%93

EL mundo fue y sera una porqueria ya lo se, en el 506 en 2018 tambien?

טדי? מירי רגב? לאן? שופרסל? אחרי שסערה נוספת בכוס תה שמהול בשחיתות תחלוף (כפי שחוליו סוסה ידע לתאר יפה בשיר אל קמבאלצ’ה) יהיה נותר לנו לדבר על מה שחשוב באמת- כדורגל, או יותר נכון, מה יש לארגנטינה להציע כדי לתת לכולנו שביב של תקווה, כמי שעלתה בנס (או מסי) במחזור האחרון בקיטו אחרי ניצחון לא שגרתי של הנבחרת בבירת אקוואדור, כמי שאולי תגרום לנו לראשונה לחייך כבר יותר מידי זמן.

SIN CLASE

אם מסתכלים על הנבחרות החזקות או המועמדות המובילות במונדיאל כמו צרפת, גרמניה או ספרד אפשר לראות את דפוס אופי מסויים ששגור בנבחרת. אומנם אפשר להתווכח על דעיכת השלד הגרמני, איכות הדור הספרדי החדש, או האם צרפת עמוסת הכשרון תוכיח את עצמה, אבל לכולן יש סגנון אחריו הן עוקבות, שנובע מהעובדה שחלק מהשחקנים שחקו ביחד במסגרת כלשהי או לפחות עם חפיפה מסויימת, או שהצליחו להתקבע על סגנון מסויים שהשחקנים ממשיכים ללמוד ולהבין לאורך השנים כך שגם אם החומר האנושי משתנה, הקבוצות לא הולכות רחוק מידי, או שאולי מספיק דור זהב אחד שעושה את ההבדל. במקרה של ארגנטינה, אין כרגע אף אחד מהדברים הנ"ל, אפילו כשמסי אצלינו.

בעוד שקשה תמיד לייצר דור טוב של שחקנים כך שבכל עמדה יהיה לך שחקן-על (ספרד, גרמניה, צרפת או אפילו בלגיה), אפשר היה בכל זאת ליצור מעין מסגרת או סגנון כלשהו אליו ארגנטינה תוכל להיצמד, כך שאולי היא לא תמיד תהיה מדהימה, אבל תמיד יהיה לה בסיס כלשהו שימנע ממנה לקרוס, או לפחות לא להרגיש שהניצחונות דחוקים ומגיעים ללא שמץ של עליונות ברמת הכדורגל. האמת היא שארגנטינה, בעודה רודפת באמוק אחרי תארים, הגיעה למצב של משבר זהות בכל הנוגע לסגנון ולכדורגל שלה. אין יומרות, אין גישה מסויימת, אין התאמה של שחקנים לתוכנית משחק. רק שמות, היררכיה וציפיות בשמיים. הבעיה היא לא בסגל הנוכחי של ארגנטינה, הבעיה היא שורשית עמוק ביסודות שלה.

עם כל ההקדמה הפאסימית הזאת, האם יש מקום לתקווה? האם יש משהו לנבחרת להציע?

EL CAMPO DE SAMPO

הנקודה הטבעית ממנה אפשר להתחיל היא המאמן. סמפאולי הגיע בתור מי שאמור לעשות לנבחרת “השתלת” אופי וסגנון. בעוד שקודמיו בתפקיד השתדלו לנהל כדורגל פשוט ויציב בשאיפה לאסוף ניצחון אחרי ניצחון ובעיקר לא להפסיד מאשר לנצח, בהתאחדות החליטו להביא את המהר האולטימטיבי, הראשון בערך מאז בייאלסה שיכול לגרום לכולנו התקפי לב בבירות שלו ותוצאות המשחקים שלו. סמפאולי מגיע בשביל לתת פתרונות וקצת צבע בכדורגל החיוור של הנבחרת, כקריאה של הצלת המולדת (כפי שציין כשהודיע על התפטרותו מאימון סביליה). על מה הכדורגל שלו התבסס עד כה:

אם אקח את מה שיצא לי לבחון מתקופתו בסביליה יחד עם כהונתו בצ’ילה, סמפאולי הציג קונספט מאוד פשוט- אם אתה רוצה לשחק כדורגל התקפי עם ריבוי אופציות, השחקנים חייבים למלא את החורים בהתאם. הכדורגל של סמפו הוא בהגדרה דינאמי- שינוי הדומיננטיות באגפים, פתיחת אופציות נוספות בגלים בכל התקפה, ולדעת שהקבוצה שלך יכולה להתמודד עם כל תרחיש במשחק כך שתמיד תהיה דרך להוציא יותר מהחולשות של היריב שלך, ולדעת לסגור את המקומות בהם אתה נחשף (החלק האחרון לא תמיד עובד לו).

כקונספט מה שהוא מנסה לבנות הוא מצויין ויכול לגרום לנבחרת להיות מרגשת כמו שתמיד רצינו, דה פקטו, מדובר בכדורגל מסובך שדורש המון מכל השחקנים במגרש בכל אספקט, בין אם מדובר על כיסוי שטחים, אינטיליגנציית משחק וקצב מאוד גבוה. למרות הציפיות ראינו שמטרה לצלוח את הבית הדרום אמריקאי סמפאולי נאלץ להיות יותר שמרן ולנצח בשיטת האינסטנט בה גם וואלוורדה בברצלונה שיחק במטרה לייצר מומנטום- מסי התשע המזוייף. בלי להתחכם, בלי חידושים והמצאות, תתנו למסי את השח, תביאו לו כדורים והוא כבר לפחות יעלה אותנו שלב. אפשר לטעון האם זה המעשה המתבקש, האם הוא חוטא מהמטרה לשמה הוא בא או האם הוא נכנע כמו כולם ללחץ בנבחרת ארגנטינה, אבל אפשר רק לקוות שבכל זאת הוא ינסה להביא משהו מניסיון העבר שלו לנבחרת. האם זה יכול לעבוד?

no hay papeles modestos sinos actores modestos

אם להתייחס לפרפראזה מעולם התיאטרון, השאלה היא האם הסגל אותו סמפאולי בחר יהיה מספיק טוב כדי למלא אחרי התפקידים המיועדים להם? על מי בכלל מדובר?

images

האמת היא שהסגל דיי אכזב אותי. זה כבר לא עיניין של דעה כלשהי, או כעס על המעמד הבלתי מעורער של חלק מהשחקנים. אומנם הם אמורים להוות שלד ותיק ומוכר שאמורים להכיר אחד את השני, אבל בפועל הם לא הצליחו לייצר תאום בשום שיטה, בין אם במשחק מסירות, יציאה למתפרצות או אפילו כדורי גובה, אני לא מצליח לראות שום ערך לשימור המבנה הקיים כך שיצליחו להוציא יותר אחד מהשני. אין קשר בין חלק מהשחקנים שהוא הביא למלא את התפקידים והעמדות בתוכנית המשחק שלו (היגוואין לדוגמא, דיבאלה ביגליה ועוד), המזל הוא שסמפאולי כן הצליח להרשות לעצמו להוסיף לנבחרת שחקני אגף שהיו כ"כ חסרים לה כמו סאלביו או טאלגיליאפיקו, או הפתעות מעניינות כמו לו צ’לסו האנרגטי או לנזיני, כך שאפשר רק לקוות שהמאמן יקח בעלות על ההרכב ונזכה לראות את השינויים להם ייחלנו כורמים עור וגידים.

נקודה מעניינת נוספת הוא הקישור. בפועל, מרכז השדה של צ’ליה לדוגמא, או זה שהוא בנה מסביליה היה עם דינמיקה שונה לחלוטין ממה שקיים כרגע בארגנטינה. בעוד הוא תמיד הצליח להביא לנבחרת שחקני קישור שיודעים להניע כדור או All arounders מדהימים כמו ארתורו וידאל, לא נראה שיש מישהו בסגל של ארגנטינה שיכול לקחת עליו את התפקיד הזה. מסצ’ראנו קשישא הוא Destroyer במלוא מובן המילה, ביגליה מנווט משחק פרווה, באנגה שלא מצליח להציג שני משחקים יציבים רצוף ולכו תדעו אם אפשר באמת לתלות את כל התקוות בלנזיני. החש העיקרי שלי, שבכל הנוגע לחורים הטקטיים, מסי יהיה מרותק לקישור במטרה להצליח להחיות את מרכז השדה, כך שאולי מישהו מכל מי שאכזב אותנו בעבר יוכל לגאול את עצמו בעיני האוהדים.

" …Dale nomas! Dale que va!
Que alla en el horno
nos vamo a encontrar!.."

בסופו של יום, אני תוהה לפעמים מה זה משנה. היגוואין יכול להיות מלך השערים עשור שלם באיטליה, אגוארו יכול להמשיך לקרוע רשתות בסיטי, מסי ימשיך לשבור שיאים בברצלונה ואבר באנגה יזכיר לנו אחת לכמה משחקים כמה כשרון יש לו ברגליים.בפועל, משהו פשוט לא מתחבר, בין אם זה לחץ, חוסר תיאום, אגו או סתם מחסום פסיכולוגי שמונע מכוכבי העל הללו לכבוש במצב של אחד על אחד מול שוער, או למסור פס רוחב ישר. כן, אני אמשיך לעודד את הנבחרת, כן, אני אראה כל משחק, וכן, אני אתפלל שמסי יניף את הגביע, אבל האם אחרי כל המחשבה מאחורי מה שמניע את הנבחרת מצאתי סיבה כלשהי שתגרום לי להיות אופטימי? לצערי לא, כל זה תלוי בהתעלות רגעית של השחקנים, כי בטורנירים קצרים כמו מונדיאל זה בדיוק העניין. אין מקום לטעות, אין מקום להתבלבל, אין מקום להשתפר או להתפתח, צריך פשוט להתפוצץ עם כל מה שיש לך בתקווה שאולי זה יספיק במטרה להגשים את החלום לאומה שלמה.

Aguante Argentina la concha de tu madre!

%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%93%20(1)

(Hinorabi1) #28

על- פי התקשורת, ההרכב של סמפאולי נגד איסלנד יהיה 4-2-3-1 :

ווילי
מירקאדו- פאזיו- אוטמנדי- טליאפיקו
לו סלסו- מסצ’ראנו
לנזיני - מסי - די מריה
היגואין

שיהיה לנו בהצלחה :sweat_smile:

(Aimarito) #29

זה הגיוני שיש הרכב יותר משבוע מראש?

(Hinorabi1) #30

אם זה ההרכב שמתורגל כל הזמן באימונים, אז מה אפשר להסיק ?

(ivgiland) #31

הקישור של ארגנטינה אמנם לא לרמות האלו, אבל זו אולי האופציה הכי ריאלית שנותרה כרגע בהתחשב בנסיבות, בלי אלתורים והרפתקאות מיותרות. הייתי מציב את דיבאלה במקום לנזיני בתפקיד מתחת לחלוץ על המגרש (התיאום בינו לבין היגוואין מיובנטוס זה ערך מוסף) ומסיט את ליאו מסי לאגף הימני כשחקן חופשי כפי שהוא משחק בברצלונה, כל זה כמובן בעולם מושלם כשהפוליטיקה היא לא פקטור.

(Aimarito) #32
  1. הינו, לא הבנתי שמדובר על ההרכב שמתורגל בכל פעם, ושזו הסקה של העיתונאים ולא הרכב רשמי. אשמח לראות מקור.

2. לצערי, מסי לא משחק בימין בערך מ2015, והוא מזמן לא שורף את האגף. הוא מגיע לשחק או כפאלסו או מתחת לחלוץ וכל דבר אחר יפתיע אותי. מה שכן, אני מסכים שעם כל הרצון לשחק יצירתי יש גבול לכמה אפשר לאלתר בפרק זמן קצר כל כך.

(ivgiland) #33

העונה אולי פחות בגלל עזיבת ניימאר וחוסר האיזון שנוצר בהתקפה בעקבותיו, הרבה פעמים וולורדה העדיף 4-4-2 קלאסי. אך בתקופת הMSN, כשאנריקה שיחק 4-3-3 קטאלוני, ניתן היה לראות את ניימאר בשמאל, סוארס במרכז ומסי בימין (שוב, כשחקן חופשי, לא כווינגר ששורף את הקו)

(אוריין יפה) #34

המשחק של ארגנטינה בישראל בוטל רשמית בשל המתיחות.

@juancortese y @arevalo_martin acaban de CONFIRMAR, a través de @TyCSports, que el partido entre Israel @Argentina, que iba a disputarse el Sábado 9 de Junio en Jerusalén, queda SUSPENDIDO.

רחמיי על הילדים שרצו לראות את מסי, על האנשים שלא יוכלו להרשות לעצמם לטוס לברצלונה בקרוב כדי לראות אותו מקרוב, וכל כך, כל כך הרבה שמחה שכל העסקנים, הפוליטיקאים, המקורבים לצלחת ודומיהם קיבלו זרנוק. לא מגיע למדינה שלנו שאלוהים יגיע אלינו.

מסי הוא לא אלוהים, ולמדינה שלנו מגיע אירועים הרבה יותר טובים וחשובים ממשחק ידידות נגד ארגנטינה .

ארגוני ה BDS האנטישמיים פעלו בכל הכוח, וכרגע נראה שניצחו .
חבל, אבל ממש לא נורא . גם ככה נבחרת ישראל זה ביזיוו אחד גדול, ולשחקנים הדפ"רים שלה לא מגיע לקבל צ’ופר אחרי שהם מסריחים את הדשא כל כך הרבה שנים .

(ivgiland) #37

טוב שכך. האירוע הזה הוא לא יותר משערוריה פוליטית של עסקנים בעלי אינטרסים צרים. מי שרוצה לראות הקיץ את מסי שיטוס לרוסיה, עדיף מאשר לראות כאן נבחרת שלא רצתה להגיע מלכתחילה.

מבחינתי הוא כן, תתווכח עם אמונה של אנשים?
למדינה שלנו לא מגיע כלום ברמה הספורטיבית, בטח אחרי הפארסה שהלכה פה עם מכירת הכרטיסים.

(chen10) #40

אם מסי הסתדר עם פפה וראמוס, הוא היה מסתדר גם עם החמאס…
טוב מאוד שארגנטינה לא הגיעה, לא מגיעה למדינה המסריחה שלנו לראות אותו, בטח אחרי הביזיון עם הכרטיסים.

(Aimarito) #41

ב24 שעות האחרונות, וכשברקע מירי רגב מכנסת מסיבת עיתונאים בה היא מפנה במלוא המרץ את האשמה על הטרור נתקלתי במספר דעות שבוחנות את הסיטואציה שאני מאמין שבמידת מה כולנו יכולים להתייחס או לקבל אותן בדרך כלשהי כשכל אחד ישב עם עצמו ותהה: “מי אשם?”

יש שיגידו שמדובר באכזבה אחת גדולה מהנבחרת. אומנם אפשר להתווכח לגבי האם הם נכנעו ללחץ מסיבות מוצדקות או לא, או מי בארגנטינה באופן ספציפי נכנע ללחץ, אבל אין הרבה הבדל בין אי הגעה של האלביסלסטה לעוד אומן שלא מסכים לבוא בגלל לחצים של ה-BDS שכן, כל ויתור של הגעה לישראל רק מחזק ההרתעה של אומנים מחו"ל להגיע לארץ.

יש שיגידו שאין מקום להתבלבל וה-BDS אשמים בכך שהפעילו את הלחץ שלהם על הנבחרת, והדעות מחולקות בכל נוגע להאם המניעים מוצדקים או לא וזה בהתאם לדעות הפוליטיות של כל אדם (עיניין פוליטי אליו אני מסרב להיכנס, יש לי דעה ברורה לגבי מדינת ישראל וה-BDS, אבל אני לא רוצה להפוך את הפוסט הזה להתחלת דיון עם אופי פוליטי).

לבסוף, יש כאלה שיגידו שמעל הכל, זו מירי רגב שאשמה, וכל עצם הביטול הוא בעצם הקארמה בגדולתה. כן מירי רגב הפכה את המשחק מאירוע ספורט לפסטיבל פוליטי, ארגנטינה ניסו לדחוף שהמשחק יערך בחיפה ולא רצו להיכנס ללב המשבר במזרח התיכון בבירת ישראל, העסקנים להם כבר סידרו כרטיסים בצד נשארו רק עם חתיכות נייר חסרות ערך לנגב איתן את הדמעות והשרה רגב קיבלה את הלחץ שלה, והאופורטוניסטיות חסרת המעצורים שלה לתוך הפנים. יכל להיות פה משחק שכולם היו יכולים להנות ממנו, זה יכל להיות משחק ראווה כשהתקווה מתנגנת בתחילתו, וכל מסר פוליטי (לא משנה לאיזה צד במפה הפוליטית) יכול היה לעבור בצורה מעודנת יותר, חלקה יותר, בצורה שרק תמחיש שלא משנה באיזה אירוע מדובר, תמיד יהיו בו סממנים פולטיים כל עוד הוא בישראל, אבל הכל יכל להיות משני למשחק הכדורגל בו ישראל הייתה אמורה לארח את ארגנטינה למשחק הכנה לפני המונדיאל, ולא בתור ה- Main event.

(Alon Fman) #42

מה שבעיקר מרגיז אותי זה שעכשיו נוח לכולם להתלונן ולהתבכיין שארגנטינה לא באים, לזרוק את כל האשמה על מסי ועל סמפאולי ובגדול לשבור את הכלים.
זה הרי מה שהרגילו אותנו לעשות, כשמשהו לא עובד כמו שאנחנו רוצים, נמצא שעיר לעזאזל ונתלה בו את כל האשמה, לעשות לעצמנו טוב על הלב.
זה השלב שבו הרבה יגידו-אז את מי נאשים? הם אלו שביטלו ונכנעו ללחץ מה-bds, כתוב בעיתון שמסי ביקש לבטל אז ברור שהם אשמים.
אז לא, הם לא אשמים.
מחפשים אשמים?
תאשימו את אלו שהפכו את המשחק הזה למסיבה פוליטית.
תאשימו את אלו שהפכו מאורע ספורטיבי לקרנבל פופוליסטי.
תאשימו את אלו שחשבו שזה לגיטימי לבקש מההתאחדות הארגנטינאית שמסי ייפגש עם מירי רגב וביבי בשביל תעלולי הסברה ויח"צ.
תאשימו את אלו שהחליטו שהמשחק יהיה בטדי למרות שאף אחד שבאמת קשור פרקטית למשחק לא רצה שהוא יהיה שם, רק כדי שיהיה אפשר לומר שמסי מכיר בירושלים כבירת ישראל.
היחידים בכל הסיפור שלא אשמים הם הארגנטינאים.
נבחרת שחולמת על תואר כבר שנים ורוצה להתכונן באופן המוצלח ביותר האפשרי מוכנה לזרוק את ההיגיון הצידה ולבוא לשחק בחור שנקרא ישראל שבוע לפני המונדיאל.
וואלק, הרווחנו.
במקום לומר תודה ולהנות, היו כל מיני אנשים שהחליטו שזו הזדמנות להרוויח כמה קולות בבחירות הבאות.
אז קודם הכריחו את ארגנטינה לשחק באצטדיון שהם לא רצו. ואז רצו שמסי ילך לבקר את מירי רגב וביבי. ואז רצו להוסיף גם אימון פתוח לקהל.
וכאילו שכל זה לא מספיק, קפצו גם כל ארגוני החרם האפשריים, החמאס, הראשות הפלסטינית וג’יבריל רג’וב והקימו מהומה על המשחק.
נבחרת שרוצה הכנה שקטה למונדיאל קיבלה כאב ראש אחד גדול במקום. פלא שהם החליטו לבטל את המשחק? עבור כל אחד ואחד מאנשי הנבחרת, ומסי בראשם, הדבר החשוב ביותר הוא המונדיאל. יותר מכל משחק, תחרות או גביע אחר. אז למה לקלקל את ההכנה לנבחרת (שגם ככה מתקשה) עם כל הבולשיט הזה? ברור שיבטלו את המשחק!
מפריע לאנשים פה שכתוב בעיתון שהארגנטינאים רוצים את תמיכת מדינות ערב לאירוח ב2030, אבל לא מפריע להם שהביטול הוא תוצאה ישירה של ניסיון לספין פוליטי על הגב של כולנו.
אולי הגיע הזמן שישראלים ילמדו גם לקחת אחריות ולהפנות אצבע מאשימה לא רק לכל מי שמסביב, אלא למי שמגיע, גם אם זה מישהו בתוך הבית.
חוץ מזה, גם ככה זימברו את כולנו ועקצו אותנו עם הכרטיסים למשחק הזה, והוא כולו הסריח מאנשים שמנסים לעשות רווח כלכלי ופוליטי. שמץ של כדורגל לא היה שם מלכתחילה. זה לא שלמישהו מאיתנו היה בכלל סיכוי לצפות המשחק הזה באצטדיון אחרי שכמעט כל הכרטיסים חולקו לפי מי מקורב לצלחת, אז בכלל אין על מה להתלונן.
מה זה משנה אם מסי משחק בישראל אם גם ככה כולנו נראה את זה קורה, כרגיל, רק בטלוויזיה?

אין פה שום פונקציה של ימין או שמאל, מבחינה ספורטיבית אסור לנבחרת להתערב בפוליטיקה של מדינה זרה.
זה לא הוגן כלפי האוהדים וזה מוריד מהזכות של השחקן לקרוא לעצמו ספורטאי.
אין שום סיבה שארגנטינה תתערב בקרקס הפוליטי של ישראל, ולגיטימי שנבחרת כדורגל זרה שאין לה דבר וחצי דבר איתנו לא תרצה לעשות מסע הסברה עולמי לישראל, וחבל שהכנסנו את עצמנו לזה.
מבטיח שאם כל הפוליטיקאים פשוט היו סותמים ונותנים לספורט לקרות, המשחק היה קורה והיינו יכולים להמשיך להתלונן לפחות עד המונדיאל הבא על איך דפקו אותנו עם כרטיסים.