חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: תקוות וספקולציות - לייקרס

לייקרס

(Eido Eliyahu) #1

אוקיי, אז אחרי שההייפ שלי מאתמול בלילה קצת נרגע, הגיע הזמן לשים דברים בפרופורציה ולהסתכל מנקודת מבט ריאליסטית.
זה נראה שהלייקרס סבלניים, מתכננים לפתח העונה את הצעירים שלהם ולבנות לעונה הבאה.

בינתיים הם הספיקו להחתים גם את קנטוויוס קלדוול-פופ(12 לעונה אחת), לאנס סטיבנסון(5 לעונה אחת) ומקגי על המינימום לעונה, על הנייר נראה בסדר, אולי קצת אוברפיי על KCP, אבל שלושה שחקנים שיש בהם גם קצת ג’ייארסמית’יות.

בנוסף הם גם הפכו את רנדל לשחקן חופשי בלתי מוגבל, מה שחסך מהם כנראה 13 מיליון, ובכסף הזה החתימו את רונדו לעונה תמורת 9 מיליון.

גם ההחתמה של רונדו טיפה מדאיגה, שכן שני הרכזים כרגע הם הוא ובול, שניהם עם קליעה רעה מחוץ לקשת (אולי הוא הגיע כדי להיות סוג של מנטור ללונזו, היו דיבורים על הגעה שלו שנה שעברה בדיוק בשביל זה).
וכי יש לו שם של “תפוח רקוב” בחדר ההלבשה.

בעקרון, בשביל להחתים את קאזינס(בבקשה לא) או “לקנות” את קאווי, הלייקרס יצטרכו לוותר על הרבה נכסים, מה שהם לא יצטרכו לעשות אם הם יחכו עוד שנה או לפחות עד פברואר כשהספרס יהיו מוכנים לקחת את כל מה שייתנו להם ויבינו שזה אבוד(למרות שגם אז הלייקרס יצטרכו לוותר על לא מעט נכסים בשביל קאפ ספייס).

הימור שלי, הלייקרס מודחים העונה בסיבוב שני, הווריורס לוקחים שלישית רצוף נגד הסלטיקס, ושנה אחרי הלייקרס חוזרים לתהילה עם אליפות נגד פילי :smile:


לברון: הקינג סוגר חוזה ל-4 שנים עם הלייקרס
(titi camara) #2

זה נראה מאוד חכם לחכות שנה לקוואי ולקבל אותו בחינם וככה הצעירים המוכשרים בולז אינגרם וקוזמה גם נשארים וגם צוברים עוד עונה של ניסיון ואז עם קוואי שמצטרף אתה מקבל קבוצה שיכולה להתמודד על האליפות מול גולדן-סטייט, אבל…שנה ב- NBA כבר התבררה כנצח ! לדעתי הלייקרס ילכו בכל הכוח על קוואי ויבנו סופר קבוצה כבר עכשיו כדי להתמודד על האליפות, שנה מהקריירה של המלך בלי מאבק על האליפות זה פשע.