חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: לופטגי פוטר, סולארי מחליפו

ריאל-מדריד

(saharsacc) #23

ברור שאם 2 הכוכבים של הקבוצה יקחו על עצמם יותר הצלע החלשה תראה יותר טוב. זה לא אומר שאנחנו לא צריכים לקוות\לדרוש ליותר.
זה שבנזמה נתן 3 משחקים טובים בתחילת העונה לא אומר כלום. הנה, כבר 3 משחקים הוא לא קרוב להבקיע, לא מעורב מדי במשחק ההתקפה ובטח שלא נראה טוב.
למה אסנסיו צריך להיות הרגל המסיימת ולא בנזמה? בניגוד אליו הוא אשכרה מסוגל ליצור מצבים(לו ולאחרים). כל פעם שבנזמה ברחבה הדיפולט שלו זה להשאיר לשחקן ואם במקרה הוא כבר הגיע לכמה מצבים כאלה הוא נותן בעיטה סתמית על שחקן הגנה שיראה כאילו הוא ניסה. הוא גמור מנטלית

(titi camara) #24

אני מאוד מקווה שלא מפטרים את לופטגי עכשיו, הוא לא האשם העיקרי לתקופה הרעה, השיטה שלו אמורה להביא עוד הרבה ניצחונות ותארים לריאל, הוא לא אשם שוראן מחלק מתנות ושהשחקנים לא מצליחים להבקיע ממטר וחצי.
אני גם מאוד מקווה שמאמן כמו קונטה לא יגיע.

(t-rix) #25

צריך לקחת גם בחשסון שהוא לקח קבוצה מאוד שבעה והחידוש היחיד בסגל שלה זה מכירה של השחקן שתמיד רעב לעוד.
עוד דבר לקחת בחשבון, מלבד חוסר הבטחון העצמי מול השער, הקבוצה משחקת שוטף ומגיעה ללא מעט מצבים.

(titi camara) #26

זה בדיוק למה אני מקווה שהמאמן ישאר, ריאל הנוכחית עם סקורר מוכח תבקיע המון שערים, בהפסד נגד לבאנטה לדוגמא ריאל הגיעה להמון מצבים שרונאלדו היה עושה מזה רביעייה בלי שום בעיה.

לפי הדיווחים בעיתונות לופטגי כן ביקש סקורר מחליף אבל פרס האמין שבנזמה ובייל יספיקו.

ועוד משהו שאני אישית רוצה לראות זה את סבאיוס משחק הרבה יותר, לדעתי האישית כשהוא משחק ריאל משחקת הרבה יותר טוב ומניעה את הכדור הרבה יותר טוב.

(titi camara) #27

לופטגי כנראה רוצה שיפטרו אותו…כי אני לא מבין מה הוא עושה כאן…

בייל ובנזמה מוכיחים שוב שהם לא שחקנים שיובילו קבוצה, מודריץ’ וקרוס מפתיעים לרעה, אני לא מאמין שקישור ששני השחקנים האלה משחקים בו נראה כמו הקישור של הפועל חיפה ביום רע.

וראן ממשיך לחלק מתנות ונאצ’ו לא מגן ימני ואלבה חוגג

ברצלונה במשחק בינוני מובילה 2-0 ובנס זה כבר לא 4-0

הייתי מוציא את וראן ומכניס את אדריאסולה, מוציא את איסקו ומכניס את סבאיוס ואת אסנסיו במקום בנזמה, כל החילופים עוד במחצית !

בושה וחרפה מה שאנחנו רואים מריאל, קבוצה ללא הגנה קישור והתקפה, קבוצה ללא מאמן, קבוצה ללא דרך…

(titi camara) #28

לא יודע מה יותר מדכא, זה שעם סגל שבבירור יותר טוב הפסדנו 5-1 לברצלונה או זה שעכשיו נקבל את קונטה…

ההבדל בכדורגל זה חלוץ שמחמיץ נגיחה של 100% מחמש מטרים לבין חלוץ שמבקיע גול בלתי אפשרי נגיחה תוך כדי סיבוב מ-12 מטרים.

נמשיך לבנות על בנזמה ככה נראה.

אחרי ה 2-1 לופטגי היה חייב לסדר את הקבוצה ולהכניס מגן ימני ולהעביר בחזרה את קסמירו לקישור ואת נאצ’ו לעמדת הבלם, היינו הרבה יותר טובים ולא ניצלנו אינספור מצבים ובסוף תמיד הבלם שלנו יתרום שערים ליריבה.

לופטגי עם המון טעויות טקטיות היום, אבל אני עדיין רוצה שישאר, שפרס יפטר את בנזמה ובייל.

היה משחק מאוד מבולגן בלי הגנות ועם המון מצבים להבקעה, ההבדל זה שהחלוצים שלהם מבקיעים והחלוצים שלנו לא…

(chen10) #29

בפעם האחרונה שריאל הושפלה בדרבי היא העיפה את המאמן והביאה מאמן חדש שהביא אותה לפסגות שאפילו בריאל מדריד לא הכירו.
אני חושב שהפתרון הוא יותר בסגנון ניימאר/הזאר+איקרדי ולא פיטורי לופטגי. לקחו לו את רונאלדו והשאירו אותו עם סגל שבע כשהוא תלוי בבנזמה, ומתפלאים שאין כיבושים ואין מוטיבציה. מה לעזאזל רוצים ממנו?

ריאל כבר חטפה 5 כשהייתה עם רונאלדו ומוריניו, היא חטפה 4 כשהייתה עם רונאלדו ואנצ’לוטי. אבל תמיד היא קמה והמשיכה, וכך יהיה גם הפעם.

(titi camara) #30

הבעיה עם ריאל שזאת לא הפעם הראשונה העונה שהיא מתפרקת הגנתית בלי סיבה הגיונית !

מחצית שנייה התחלנו מאוד חזק לא נתננו להם לנשום ולהניע כדור, כל מה שהם הצליחו לעשות זה כדורים ארוכים לסווארז, עם ראמוס ווראן בכושר סביר המשחק היה נגמר אחרת(המשחק הזה ועוד הרבה משחקים העונה), אבל עם ההגנה של העונה הנוכחית כדורים ארוכים סתמיים יכולים להביא 3 שערים בדקות ספורות.

אם מפטרים את לופטגי אסור שהמחליף שלו יהיה קונטה !

(saharsacc) #31

מה רוצים מלופטגי? במצב של 3-1 הוא זרק את כולם להתקפה, החליף את מרסלו במריאנו ושיחק עם הגנה של קאסמירו וראמוס. התבוסה היא אך ורק באשמתו.
אחרי שבקיץ ובכמה משחקים הראשונים הוא קצת התנסה, כבר חודש וחצישכל משחק זה אותו הדבר- הוא עולה עם ההרכב הזוועתי הזה, ושולח את אותם חסרי היכולת לנסות להציל את המולדת. לשחקנים שכן מראים ניצוצות פה ושם(אודריוזלה, בייל ואסנסיו) הוא לא מנסה למצוא פתרונות ודרכים לשפר אותם, שאר השחקנים או גרועים או לא מקבלים בכלל הזדמנויות(וינסיוס רגילון וואלוורדה ומריאנו), ואם הוא לא האמין בשחקנים האלה למה הוא לא דרש חיזוקים? איך זה שהוא, מאמן כדורגל מהטופ שמקבל מליונים לעונה לא רואה מה שכל אוהד סוג ז כמוני רואה? הוא באמת חשב שבנזמה ובייל יסחבו עונה שלמה ועוד יראו יכולת גבוהה?
כמובן שהאשמה היא לא פחות על פרז, אבל לופטגי לא עשה כלום שהראה שהגיע לו להשאר. הוא פשוט הלך על הנוסחה של אנצלוטי אחרי 2 הפסדים של “קחו כדור ותשחקו”, רק שלו יש סגל שבע פי 2 וגם לא עם חצי מהיכולת של הסגל מלפני 4 שנים.
כשחטפנו 4 מאתלטיקו זה כי שיחקנו עם הרכבים טלאים שכלל את נאצו(לפני שהראה יציבות), קונטראו(אחרי שהראה יציביות) וחדירה. וזה עוד היה אחרי איזה 20 נצחונות ברצף ונפילת מתח צפויה העונה הפסדנו 6 מ7 המשחקים האחרונים, ביניהם הפסדים לצסקא אלאבס ולבאנטה.
וזה לא שהכתובת לא הייתה על הקיר, הרי הקבוצה של היום הייתה זוועתית גם בעונה שעברה, גם עם רונאלדו. הפערים בינינו לבין היריבות האחרות היו גדולים גם ככה, כרגע הם אסטרונומיים. אם לא נתחיל לפתוח את הכיס בקיץ הזה עם רכישות חכמות(ולא חמאסים\קורטואים\דנילוים\יראמנדים וכו) עונה הבאה תראה אפילו רע יותר. גם ב4- 0 מול אתלטיקו לא היינו חסרי אונים כמו אתמול, נגד ברצלונה בלי מסי(!) שגם ככה נמצאת בתקופה די רעה מבחינתה

(titi camara) #32

סולארי עם יותר מזל משכל…אבל לפעמים טיפת מזל זה כל מה שצריך.

המאמן החדש המשיך לתת אימון בהרכב הישן ואני לא מבין למה, בנוסף עשה חילוף טפשי והחליף את קסמירו המצויין שהיה היחיד שנלחם חילץ המון כדורים במרכז המגרש וגם סיכן את השער והכניס את איסקו שעושה טובה שמשחק, מהרגע הזה ויאדוליד היו הרבה יותר מסוכנים עם מרכז שדה פרוץ שלנו ורק המון מזל עם 2 משקופים השאירו את ריאל במשחק.

גם החילוף של ואסקז היה מיותר, הוא כבר שנתיים לא תרם כלום, כל פעם נכנס כמחליף ולא עושה כלום, לא מבין מה הוא עושה בסגל שלנו.

בסוף ניצחון שאמור לתת לשחקנים ולמאמן החדש קצת ביטחון.

מודריץ’ ממשיך להיות מאוד חלש, כך גם קרוס ועל הספסל יש לנו את סבאיוס שהיום יותר טוב משניהם, גם בייל ובנזמה צריכים להתחיל לראות הרבה ספסל.

(harozim) #33

מה ההרכב שהיית עולה איתו?

(titi camara) #34

למשחק של אתמול עם אותה הגנה, בקישור קסמירו, סבאיוס, אסנסיו קרוס/מודריץ, בהתקפה הייתי לוקח הימור על ויניסיוס הצעיר יחד עם בייל או בנזמה.

הייתי משחק רוב הזמן עם 4 בקישור הכולל את סבאיוס שלפי דעתי העונה כשהוא שיחק הוא נתן לנו יתרון גדול במרכז המגרש, הוא מאוד נייד ותמיד בעמדה לקבל כדור ומניע אותו מאוד מהר ומאוד מדוייק, וכמובן שלא מוותר על קסמירו אף פעם.

שחררנו את מוראטה, חאמס ורונאלדו ולא הבאנו אף אחד ונשארנו עם בנזמה…ברצלונה למרות שיש להם את סווארז ומסי השקיעו והביאו את קוטיניו ודמבלה, זה עיקרונית ההבדל בין ברצלונה לריאל העונה, הם מבקיעים גם כשמשחקים גרוע, אנחנו לא מבקיעים גם כשמשחקים מצויין.