חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: תקוות וספקולציות

ברצלונה

(chen10) #41

זה הרי ברור שזה מה שיקרה. גם אם הסינים ישלמו, זה יהיה סכום נמוך מ-50. אם יש לסינים בעיה בתשלום היה אפשר למכור עכשיו בפחות מחמישים אבל שהכסף ייכנס עכשיו לכיס. אבל לך תחפש היגיון בעסקאות ההזויות של ההנהלה הזאת.

(moshe34) #42

סילסן הוא אכן שוער מצוין. אבל הבעיה שלו, זה אותה בעיה שיש לטר שטגן יש בגרמניה. השוער הראשי הקיים תמיד היה יותר טוב ממנו.

הוא רוצה לשחק באופן סדיר. המועדון לא יכול מן הסתם לספק לו את זה. המצב הזה הוא לא בריא. הוא כבר רמז בכמה ראיונות לזה שהוא יעזוב אם לא יקבל את האפודה הראשונה.

לכן חיבים למקסם את הרוחים ממנו, למכור אותו למרבה במחיר ולקנות שוער צעיר וזול. לשים את השוער השני בגביע המלך. זה דעתי.

(אוריין יפה) #43

סוף כל סוף הוחלט שהסופר קופה מול סביליה ישוחק במשחק אחד ב-12.8. עוד לא הוחלט מיקום.

http://www.marca.com/futbol/2018/07/09/5b434cdde5fdeab4428b4658.html

(iTvi) #44

קראתי שאין שום כוונה ליברפולית להציע על סילסן, קלופ לא מאמין שהוא (או אחד מהמועמדים האחרים שהוזכרו שהם לא אליסון/אובלק) יהווה שיפור משמעותי למה שכבר קיים בסגל. לליברפול הוא לא יגיע, אולי למקום אחר.

(aldrrian) #45

אני מסכים בכללית, עבור מחיר טוב.

זה נשמע על גבול הבדיחה מצד קלופ.

(dmitrys) #46

לדעתי זו לא הסיבה. הוא ידע היטב שהוא בא כשוער שני, ובכל זאת רצה לבוא.
הוא גם אמר בראיון שאין לו בעיה להיות השוער השני, כל עוד טר שטגן מציג יכולת כמו שהוא מציג. סילסן מבין שהוא מספר 2 ולא מצייץ.
אנחנו עוד צריכים לראות מה מכל הידיעות פיקטיבי ומה לא. תכף ייגמר המונדיאל והתקשורת תצטרך למלא דפים וירטואליים עם ידיעות זבל.

(aldrrian) #47

הודעה רישמית על החתמה וצירוף מיידי של ארתור:

(moshe34) #48

הסטטוס של סילסן שהוא הגיע הוא שונה לגמרי ממה שהוא עכשיו. שהוא הגיע לברצלונה, הוא ידע שהוא מגיע להיות השוער המישני ו"המוניטין" שלו היה הרבה יותר נמוך מעכשיו. אחרי שנתיים מאוד מוצלחות שלו, הוא בצדק מתחיל לקבל הצעות והביטחון שלו עלה.

הוא אכן מקצוען. אבל כל ספורטאי שואף לשחק קבוע. ושקבוצות בדרג גבוה מציעות לו הצעות להיות השוער הראשון שלהן, קשה לי לראות אותו מסרב. מזכיר לי את הסיטואציה של בראבו מול מאתס לקראת העונה השלישית.

אני לא אומר שהוא בהכרח עוזב. אני חושב שברצלונה צריכה למקסם רווחים איתו. אי אפשר להחזיק שתי שוערים ברמה גבוהה לטווח ארוך. מתי שהוא זה יתפוצץ. צריך לנטרל את המוקש הזה לפני. ועל הדרך לעשות רווח מירבי.

(chen10) #49

ראביו…
לא רק שלא נפטרים מגומש, גם מביאים עוד שחקן לא לפרופיל של בארסה כדי להראות לשחקנים כמו אלניה וסאמפר שהם מבזבזים פה את הזמן שלהם. עושים צעד אחד בכיוון ה-DNA של בארסה עם ארתור ואחר כך כמובן צעד אחד אחורה עם איזה ראביו לא ברור.

אפרופו צרפתים, עושה רושם שבארסה הלכה על הצרפתי הלא נכון… היא הפסידה שני צרפתים עם כישרון וגם עם שכל (אמבאפה וגריזמן) והלכה על צרפתי עם כישרון בלבד. לא סתם דמבלה רואה ספסל בטורניר הזה. בשביל מונדיאל צריך קודם כל אישיות.

אוי ראביו איזה טעות תהיה להביא אותו קשר בוקס טו בוקס קלאסי בחיים לא יוכל לנהל משחק בקישור של ברצלונה חסר לו את הזריזות והטכניקה, כאילו לא הספיק להנהלה הזאת כשלון עם גומש מביאים עוד שחקן עם אותו פרופיל ומצפים לתוצאה שונה.
אם כבר קשר פיזי וגבוה יש בלאציו קשר על בשם סאביץ שהוא גם טכני ברמות והוא יותר פיזי ויותר טוב בכל פרמטר. ואם כבר צרפתי פוגבה ישמח לברוח ממוריניו (למרות שאני לא חסיד גדול שלו) שלא נדבר על קאנטה.

בקיצור נתפלל שההנהלה הזאת שוב תכשל בלהביא אותו.

(Eido Eliyahu) #51

גם פוגבה וסאביץ’ לא מתאימים לפרופיל שלנו מוכשרים ככל שיהיו, ובאמת שלא נדבר על קאנטה.

(aldrrian) #52

הוא שחקן בן 21 שהיה פצוע רוב העונה…מה נסגר, Take it easy. גריזמן בגילו לא היה חצי מהפרוספקט. אגב, זה שהוא מקדים בהרכב של צרפת כל שחקן שאינו אמבפה\גריזמן וג’ירו שיותר משחק כדי בגלל סוג השחקן שהוא ופחות כי באמת מישהו חושב שהוא שחקן מוכשר יותר, רק מראה שמעריכים אותו גם בנבחרת.
מה לעשות, התקפה של אבמפה-גריזמן-דמבלה, גם אם יכולה פוטנציאלית להסתדר, לא מתואמת מספיק. ואמבפה ששיחק כל השנה בהחלט על הגל.

(aldrrian) #53

בינתיים ז’אן מישל סרי חותם בפולהאם תמורת 35 מיליון יורו:

https://www.transfermarkt.co.uk/jean-michael-seri/profil/spieler/178614

אפשר לכעוס על ההחמצה, או לתהות למה סיים בפולהאם.

(Aimarito) #54

לתהות למה? התשובה ברורה- כסף. יצא לי לשמוע (לא ידיעה ספציפית שראיתי, אלא שמועות בגדול) שגם סביליה רצו אותו. אני חושש לליגה הספרדית שהמצב שהגענו אליו שאפילו מועדון בסדר גודל של סביליה לא מצליח להתחרות עם הכספים או היוקרה של מועדון בסדר גודל של פולהאם. הקדמה של ספרד בקצב הזה תהיה בהחלט בלעדית לבארסה וריאל (לפחות ברגע שסימאונה יעזוב את אתלטיקו).

(aldrrian) #55

מסכים איתך שזה מטריד למדי. מקווה שהסכמי הטלויזיה יתחילו לאזן את העניין. אני יותר תהיתי איך הוא לא הגיע למועדון קצת יותר גדול גם מסביליה (קושר לגדולות היבשת למיטב זכרוני).

(aldrrian) #56

והינה לנגלה חותם עבור 35 מיליון יורו בערך:

(aldrrian) #57

יש דיבור על כך שבארסה עצרה מעבר של מאלקום לרומא לאחר שהיא ובורדו כבר הודיעו עליו רישמית, והגישה הצעה טובה יותר. אם אכן יגיע, זו נראית לי אופציה טובה בהרבה מוויליאן.

(chen10) #58

עוד שחקן “טכני עם כישרון” כמו דמבלה, אבל ראש בקיר ובלי אישיות ובלי חוכמת משחק שדרושה לברצלונה. עוד דמבלה לא צריך. שחקנים עם אופי, חוכמה, אישיות כן צריך.

(t-rix) #59

מצד שני, 40 מליון על שחקן בן 21 ושורת סטטיסטיקה מכובדת וכישרון רב, זה גרושים במחירים של היום.

אני כן מסכים איתך שצריך פרופיל של שחקן שעובד עם הראש ולא עם הראש בקיר.
אבל אני לא מכיר אותו כמעט בכלל. נמתין ונראה.

(aldrrian) #60

תהרגו אותי אני מתקשה להבין את הקטילות כלפי דמבלה הצעיר שהיה פצוע רוב העונה. דווקא מהסיבה שהוא כן שחקן חכם אני חושב שתוך זמן קצר הוא יהפוך לאחד הטובים בעולם. נכון שהוא עושה שטויות לפעמים, אבל הוא צעיר.