חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: תקוות וספקולציות

ברצלונה

(Eido Eliyahu) #21

נראה שניבאת את העתיד עם הידיעה בMD שאבידאל רוצה את רוברטו בקישור.
בכ"מ פחוליניו לא הולך לשום מקום… תוסיף גם את קוטיניו(שגם אם ישחק רוב הזמן בהתקפה הוא יהיה חייב לשחק בקישור במשחקים שדמבלה, מסי וסוארז יפתחו לצידו).
דניס ואלנייה וקיבלת 10 שחקנים על 3 משבצות.
הנהלה חכמה מוכרת את ראקיטיץ על סמך המונדיאל הטוב שהוא מציג עד כה, אבל…
אגב, נראה שאין שום קבוצה שמעוניינת לרכוש את גומש, והיחידה שמגששת היא ולנסיה במטרה להשאיל.

(t-rix) #22

וחיאת אללה כבר שכחתי שיש את פאוליניו ודניס שיושבים על המשבצת גם כן, אלניה קרע רצועות ולא ברור מה יקרה איתן שנה הבאה, וקוטיניו לדעתי ישחק יותר כחלק משלשייה קדמית או כסוג של קשר שמאלי מרבעיית קשרים שיהיה סוג של קשר/ווינגר.

בכל אופן, ניקוי אורבות ואז בניית סגל. איך יסתדר להם ועוד עם המונדיאל אלוהים יודע.

(Eido Eliyahu) #23

כבר 3 עונות מתפללים לניקוי אורוות וזה לא קורה, כל כך הרבה אי וודאות וסימני שאלה…פשוט הזוי לראות כמה שאין להנהלה הזאת מושג.

(chen10) #24

לפי בארסה מאניה הגיעה הצעה של 50 מיליון יורו על פאוליניו.
אומנם הוא לא ממש מתאים לסגנון של הקבוצה והוא הגיע רק בגלל עסקים מפוקפקים, אבל צריך לזכור שהוא מקום רביעי בקבוצה בשערים אחרי מסי, סווארס וקוטיניו, והשערים שלו היו די חשובים. אם חושבים על תחליפים צריך להביא בחשבון שייווצר חור בכמות הבקעת השערים בקבוצה ובתכליתיות.

(josepe) #25

אני חושב שקאוטיניו שהגיע באמצע העונה ימלא את הצורך של השערים המדוברים. בפחות זמן הוא הבקיע יותר שערים כאמור (נתון שאני לוקח מההודעה שלך. אמיתי?)

חייבים למכור אותו. אמנם יש לשחקן דברים להציע וזה לא שהוא עגלה במלוא מובן המילה כמו גומש, אבל זה לא מספיק, לא לברצלונה.
ה8 או ה9 שערים שהוא כבש העונה באו על חשבון צורת משחק ודומיננטיות עם הכדור בחלק המסוכן.
לא לשכוח שבארסה שיחקה איתו 442 והוא בעצם תפס ברוב העןנה את המקום בהרכב של ניימאר רק מהקישור.
אם היה במקומו ניימאר או קיצוני אמיתי אחר לא צריך להיות גאון כדי לדעת שהיינו מקבלים יותר תפוקה התקפית ולא היינו מאבדים יותר מדי ממרכז השדה.

ההבאה שלו היתה טעות מלכתחילה שבדיעבד הצליחה בצורה מסוימת, הוא לא צעיר ולא יגיעו עוד הזדמנויות כאלה למכור ברווח.

חייבת להיות מהפכה בסגל וכל אלה חייבים ללכת:
פאוליניו-מפורט למלעה
גומש-אין מה להרחיב
וידאל- כנל
ורמאלן-לא מצליח להוריד עומס מאומטיטי ופיקה אבל לא אשכח לו את החודש וחצי שהוא התעלה על עצמו ונשאר כשיר עד שאומטיטי חזר והוא נשבר. חבל עליו אבל זה המצב.
מינה-לא שופט מהר מדי, הוא לא מתאים לסגנון.
דניס-חבל לי עליו הוא לא ברמה של קשר הרכב ולעולם לא יהיה אם הוא רוצה להשאר בתור הלוקאס וסקז שלנו סבבה אם הוא רוצה להתקדם כדאי לו לעזוב.
ראפיניה- אוהב אותו מאוד אבל צריך להמכר למרבה במחיר.
דין-אם אפשר להביא על חשבונו מגן שמאלי צעיר ומוכשר שבהדרגה יכנס לרוטציה עם אלבה אז למכור.
פאקו-צריך גם להמכר. הוא חלוץ לא רע אבל מה שווה חלוץ שני שברגעים שהחלוץ הראשון שלך גרוע (ולא חסרים כאלה) אין למאמן את הביטחון להכניס אותו.

אם כל השחקנים הנל יעזבו ובמקומם יגיעו 3/4 שחקנים צעירים מוכשרים ועוד 1 או 2 מנוסים יותר שמתאימים לשיטה אני יכול לראות את בארסה רצה טוב בטווח הקרוב והרחוק. כרגע נראה שאנחנו הולכים לשום מקום ותלויים בקסמיו של מסי שיגמרו יום אחד.

(aldrrian) #27

אתה לא שופט מהר מדי אבל החלטת שהוא לא מתאים לסגנון?

(GoD iS a Dj) #28

אם מציעים על מינה סכום גבוהה עדיף למכור אותו.

הסיכוי לכישלון גדול מהסיכוי להצלחה, דבר אחד קצת הזוי לי וזה הויתור על מרלון שהראה שיש לו את זה וראוי היה לקבל הזדמנות בהגנה.

כנ"ל לגבי פאוליניו עם כל הכבוד לסיפור המרגש…צריך לסחוט עליו כל גרוש אבל הנהלת הטמבלים הזאת לא תעשה דבר.

הכוונה שאני לא שופט אותו לפי היכולת הנוראית שלו במשחקים ששיחק אלא לפי הסגנון של השחקן שהוא וזה בלם איטי מאוד שטוב בגובה.
אין לו את הטכניקה הדרושה ובטח לא מהירות סבירה שנדרשת לבלם שהקבוצה שלו בדרך כלל תוקפת וחשופה למתפרצות.

(אוריין יפה) #30

לאחרונה פורסמה בעיתון הספרדי ‘El confidencial’ ידיעה על הקלטות שהגיעו לידי המשטרה בהן שומעים את סנדרו רוסיי, נשיא ברצלונה לשעבר שכיום בכלא, מדבר על כך שהמועדון קנה לאבידאל כבד באופן לא חוקי.

כעת הוא מואשם גם בסחר איברים.
מקור — https://www.elconfidencial.com/espana/2018-07-04/abidal-sandro-rosell-higado-compra-barcelona-trafico-organos_1587537/.

מהצד השני, אבידאל מפרסם את תגובתו לנושא ומכחיש בתוקף את כל הנאמר ומצרף הוכחה.

IMG_20180705_125404_741

(t-rix) #31

בנתיים מתחזקים הדיווחים שהקבוצה הסינית ממנה קנינו את פאוליניו ב 40 מליון, מעוניינת לרכוש אותו בחזרה ב 50 מליון!!
מריח כאילו ברתומאיו הלווה למישהו שם כסף, לקח את פאוליניו כעירבון, ועכשיו מחזירים את ההלוואה עם ריבית שנתית של 20%.

פאוליניו כבש 9 שערים אומנם (רק מסי וסוארז כבשו יותר) אבל היה בולט לעין שאין לו קשר להנעת הכדור ולשחק בנגיעה.
הוא גם מיעט לחטוף כדורים ולתקל כתוצאה מקריאת משחק איטית ומיקום גרוע.

בכל מקרה, דעתי בעניין היא כך : “סע, המפתחות בפנים”.

(chen10) #32

50 מיליון על פאוליניו ו-30 מיליון על מינה?

(אוריין יפה) #33

רשמית, פאוליניו חוזר לסין עפ"י דיווחים בעיתונים הספרדיים וכמובן בסין.

בארסה מאשרת את העסקה, השאלה עם אופציית רכישה. נועד כדי לפנות מקום בסגל לארתור בשל מגבלת הזרים.

התנהלות פשוט מביכה.

(dmitrys) #34

טוענים שההשאלה היא רק לשנה, אחר כך הסינים חייבים לקנות אותו ב 50 מיליון.
אם זה באמת ככה, זה לא מביך. קנינו שחקן שלא כל כך התאים, ומכרנו אותו אחרי שנה עם רווח.
הלוואי והיינו נפתרים ככה מכל עודפי הסגל.

(אוריין יפה) #35

נכון, עכשיו בארסה מעדכנת שיש חובת רכישה בעסקה.

(Eido Eliyahu) #36

עם ההנהלה שלנו כלום לא בטוח ואני לא אתפלא אם בסופו של דבר הסכום יקטן/העסקה תתפוצץ…
בכ"מ לא ציפיתי שנפטר ממנו בזמן הקרוב וביותר מ25 מיליון אז 50 מיליון זה חלום.

תקווה אישית שלי היא לראות את ברצלונה נפרדת יפה מראקיטיץ בסכום נאה אחרי המונדיאל הזה, קבוצות יהיו מוכנות לשלם באיזור ה60 מיליון אפילו שהוא לא שווה מעל 30
עם כמה שאני אוהב אותו אני עדיין חושב שבארסה צריכה משהו אחר בקישור שלה, שהוא לא יכול להציע.

בנוסף, אנחנו כבר מעל שבוע אחרי פתיחת חלון ההעברות, ועדיין “תקועים” עם המון שחקנים שאמורים להמכר או בסימן שאלה.
ראפיניה, דניס, מוניר, פאקו, דין, וידאל, גומש, ורמאלן, מינה, וסילסן לא מושכים יותר מדי הצעות וקשה לי להאמין שנמכור יותר משלושה מתוך הרשימה הזאת.

(moshe34) #37

הגירסה העדכנית של ההנהלה זה :

השאלה לשנה ואופצית קניה בסוף השנה. אבל עוד שעה הם בטח ישנו את זה שוב…

הכל בסדר פה?

(Eido Eliyahu) #38

סורי חבר’ה, זה בגללי :joy: :speak_no_evil:

(אוריין יפה) #39

במהלך הלילה כל שעה בארסה החליטה לשנות גרסה, כרגע הגרסה היא שמדובר בהשאלה עם אופציית רכישה.

מאמינה שהולך להשתנות עוד הרבה, אבל משהו בעסקה הזו ממש מסריח.

(aldrrian) #40

סילסן מאוד מחוזר ובארסה לא משחררת. בצדק, הוא שוער מצויין. יש אשכרה דיבורים על אפשרות שליברפול תשלם את סעיף השחרור שלו - 60 מיליון.