ארסנל 2018/19: עידן חדש

ארסנל

(borntorun) #24

זה עניין של גודל המדגם, ונגר חתום על כל כך הרבה שחקנים שסטטיסטית יהיו שם גם הצלחות וגם כישלונות.
על כל דוגמה כמו שליברפול נתן אפשר לתת איזה אנדרה סנטוס, צ’מאח, ארשווין, שצ’זני, סקילצא’י, סנדרוס ועוד המוני הפלופים שעברו שם (ואם ללכת לסגל הממש עדכני, שחקנים כמו גיבס, וולבק, ג’נקינסון, דבושי, סנוגו, צ’יימברס לא עמדו בציפיות).
אני לא חושב שונגר הוא כושל ברכש, אבל גם אי אפשר לעשות ממנו רוכש גדול, נראה לי שאחוז הפגיעות-לעומת-החמצות שלו די ממוצע.

(OreoCookieh) #25

אהלן חברים, מישהו מכיר חבר אוהד ארסנל עם מנוי? אני מעוניין לרכוש צמד כרטיסים למשחק מול מידלסברו :slight_smile:
אשמח לעזרה!

(Parliament) #26

ההרכב למשחק הגביע מול רדינג:

Arsenal XI: Martínez, Jenko, Gabriel, Holding, Gibbs ©, Elneny, Maitland-Niles, Ox, Reine-Adélaïde, Iwobi, Lucas.

SUBS: Macey, Bola, Bielik, Sheaf, Zelalem, Willock, Giroud.
גם במשחק הז ג’ירו בספסל. מעניין מה קורה איתו.

(Aizenberg) #27

לוקאס פרז בחוץ לשישה שבועות, פציעה בקרסול.

(borntorun) #28

באמת מצחיק אותי היעדר ההייפ והשקט היחסי שיש פה (ובכללי) לגבי ארסנל… כאילו לכולם ברור שיגיע ינואר ואז הם יפלו מפלה קשה, יצאו ממאבק האליפות ויסיימו בטופ 4 כמו תמיד. גם אני חושב שזה יקרה, ועדיין מפחד שאולי השנה זה יהיה אחרת? לא יודע… לא סביר אבל די מפחיד.

(Robbie Fowler) #29

עזוב, BTR, זה כמו לתמוה לפני טורניר גדול למה נבחרת אנגליה לא יכולה לקחת. בהתחלה אתה באמת מאמין שהפעם זה יכול להיות שונה, ואחרי כל כך הרבה עונות/טורנירים של אותו דבר אתה מבין שהתסריט הזה באמת נועד לחזור על עצמו… ארסנל היא כבר שנים קבוצה שמסיימת באופן הכי עקבי במקום שמתאים לחוזק הסגל שלה, אף פעם לא הכי טובה אבל תמיד בין הגדולות. העונה שעברה כאילו היתה אנומליה מהבחינה הזו כי הם סיימו אחרי לסטר, אבל בסופו של דבר זה היה פשוט יישור של הממוצע. היתה קבוצה אחת, או שתיים, עדיפות עליה בתחילת השנה, והיא אכן סיימה מתחת לקבוצה אחת (וכמעט מתחת לשתיים).גם השנה כולם יודעים שארסנל היא מהקבוצות החזקות בליגה אבל לא הכי חזקה, והיא בטח תסיים 2-4 אבל לא 1. יש חזקות ממנה והיא מוכיחה בשנים האחרונות שהיא לא טובה בלעקוף אותן (לפחות בלי שיהיה לזה מחיר בדמות קבוצה אחרת שעוקפת אותן יותר…)

(Aizenberg) #30

[QUOTE=borntorun;1699458]באמת מצחיק אותי היעדר ההייפ והשקט היחסי שיש פה (ובכללי) לגבי ארסנל… כאילו לכולם ברור שיגיע ינואר ואז הם יפלו מפלה קשה, יצאו ממאבק האליפות ויסיימו בטופ 4 כמו תמיד. גם אני חושב שזה יקרה, ועדיין מפחד שאולי השנה זה יהיה אחרת? לא יודע… לא סביר אבל די מפחיד.[/QUOTE]

יותר מעניין מה יהיה בסוף העונה, ונגר מסיים חוזה ואולי נראה פנים חדשות ודרך חדשה באמירויות.
מעניין מה מרגש את אוהדי ארסנל יותר, פתיחת עונה הטובה מאוד בליגה, או הציפייה לקראת סיום החוזה של ונגר?

(Parliament) #31

מסוט אוזיל עם שער פנומינלי אתמול שבודאות יתחרה על שער השנה.

ביצוע מדהים של הגרמני ששמר על קור רוח אדיר מול השוער ושני שחקני ההגנה.

[YT]Bv2JVEAWRRs[/YT]

(Parliament) #32

[I]"Sometime ago, I called Michael Zorc, Dortmund’s director of football, to talk about Aubameyang[/I][I], but the ‘no’ was absolutely categorical.[/I]

[I]“I know that this summer, Arsenal offered £80 million for Aubameyang, but Borussia didn’t want to hear anything about it.”

וואוו…![/I]

איך לדעתכם יראה היום שאחרי ונגר ? קראו כאן

(t-rix) #34

אני חושב שהכישלון המסתמן של ארסנל השנה יכול לעשות לה רק טוב. יש צורך בחריש עמוק בסגל שספק גדול אם היה קורה אם ארסנל שוב היו משתחלים לטופ4.
מצד שני הכישלון ואי הגעה לצ’אמפיונז יכולים להיות שובר שוויון בכל הקשור להישארותם של סאנצ’ז ואוזיל.

רק העמדת מאמן רציני בקיץ עם שאיפות אמתיות יוכל אולי לשכנע את שני הסטארים להישאר.

(Lukaku) #35

גם אם ארסנל תסיים במקום הרביעי ותזכה בגביע (חס וחלילה) אני לא רואה את סאנצ’ז נשאר. יש מספיק קבוצות טובות יותר עם שאיפות גבוהות יותר שרוצות אותו. והוא אפילו לא יצטרך לעבור דירה.:wink:

לא יאמן שלפני 13 שנה ארסנל הייתה שם נרדף לפחד ואימה, כאשר שמות כמו תיירי הנרי(הטוב בעולם אז), פירס וווירה היו הכוכבים שלהם. עבר זמן רב מאז. יותר מדי זמן בשביל מועדון כמו ארסנל.

אם אני הנשיא של ארסנל אני הולך בכל הכוח על שחקנים כמו אמפבה ומנדי ממונאקו ומגשש אצל ריאל מדריד בנוגע לחאמס רודריגס.

אם ארסנל רוצה להיות קבוצה מפחידה כמו שהייתה רק עד לפני 11 שנים, היא תיהיה חייבת להתחיל לשלוף פנקסי צ’קים - ודיי לקמצנות. כואב לראות מועדון מפואר כמו ארסנל יורד לאשפתות כשתבוסות 5-1 לבאיירן מינכן הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. כנ"ל כואב על כל הקבוצות הגדולות כגון מילאן, יונייטד, אינטר וכו’.

קו קדמי בדמות:
אמפבה
חאמס, אוזיל, סאנצ’ס
קוקלאן, ראמזי

יכול להיות חזק מאוד ולזכות בפריימרליג. אבל, בארסנל כמו בארסנל, קמצנות היא שם נרדף לוונגר. ולא, 50 מליון על אוזיל לא ישנו את זה.

ומבחינת אוהדי ארסנל, צירוף אמבפה יכול להיות רומנטי ביותר כי הרבה מדברים עליו כעל היורש של תיירי הנרי.

(Aimarito) #37

שיתחילו ממאמן נורמלי ואז נדבר על רכש. זה לא שבאמת השחקנים שלהם רעים, אבל אני חושב שמשהו בגישה או בשיטה שלהם מוריד אותם למטה. הם צריכים מישהו שישנה להם את הdna, בדומה למה שסימאונה עשה באתלטיקו מדריד.

אז כנראה אני אוהד ארסנל היחיד כאן :slight_smile:

ארסנל זוכה בגביע האנגלי לאחר ניצחון 2-1 על צ’לסי, בזכות שער ניצחון של ארון ראמזי לקראת סוף המשחק(הסלבס בעולם כבר מסתגרים בבית), והייתה שערוריה בשער הראשון של אלכסיס, שזה נגע בידו בבירור בכדור והשופטים טעו והעניקו לנו שער.

מעניין אם זה ישאיר את אלכסיס עוד עונה במועדון הזה, שהוא שיאן גביעי אנגליה. לא שזה מנחם אותי. אם רוצים להשאיר את אלכסיס חייבים חיזוק רציני, אבל סיפרתי בדיחה כעת, ונגר? חיזוק רציני? ארסנל? חה. נמשיך להלחם על הטופ 4 גם בעונה הבאה. לצערי.

(maor77) #39

מעניין אם הזכייה בגביע תהיה מה שישאיר את וונגר לעוד עונה, אם כן אני חושב שזאת זכייה מעט עצובה, לארסנל יש שחקנים טובים ביחס למקום שלה ואחרי כל כך הרבה שנים אני חושב שזה מעבר לקמצנות של וונגר, לדעתי פשוט אין לו את זה בכדורגל המודרני.

ארסנל תמיד שיחקה כדורגל יפה אבל היא מעולם לא ביצעה התאמות מול קבוצות , באה לשחק את המשחק שלה, שזה יפה ונכון לקבוצות כמו ריאל וברצלונה של 2010. ארסנל פשוט לא טובה מספיק בכדי לשחק את הכדורגל שלה נגד קבוצות רציניות.

בישבילי כאוהד יונייטד אני מאחל לוונגר להמשיך, ככה יש לנו ארסנל חביבה ולא רצינית שמספקת משחקים טובים.

האסון הכי גדול שיקרה בעקבות הזכייה בגביע האנגלי , זה שוונגר ימשיך עוד כמה עונות .
הרי הצרפתי הגאוותן בחיים לא יודה בכישלון שלו ולא יתפטר , למרות הכישלונות המחפירים ב 10 השנים האחרונות .
המחאה של הקהל לא מזיזה לו , להיפך , השחצנות של הצרפתי תביא לזה שהוא ירצה לעשות דווקא לקהל של ארסנל ולהמשיך להוביל את המועדון לשום מקום .
בעונה הבאה , ללא ליגת האלופות וללא אלכסיס סאנצ’ז ואולי עוד כמה שחקנים בכירים , המצב יהפוך מרע לגרוע .
רק עזיבה של הצרפתי הכושל , תביא לתחייה מחדש של המועדון.

(moshe34) #41

מישהו שעוקב אחרי ביירין. איך הוא כתור שחקן?

(sh4rky) #42

אולי דווקא עונה בלי ליגת האלופות תעשה טוב לארסנל.
אחת הבעיות הגדולות והידועות של הקבוצה של ונגר היה דעיכה משמעותית באמצע העונה, לאחר פתיחה מעולה. נדמה לי שהסגל של ארסנל הוא הסגל הפציע ביותר בפרמייר ליג, ולא משנה מי השחקנים.
אולי שבוע שלם של מנוחה בין משחק למשחק יועיל בפן הזה ויעזור לתותחנים להשתפר בליגה. לצ’לסי זה מאוד עזר העונה.

שכחת שהם הולכים לשחק בעונש הזה שנקרא הליגת האירופית ?
במפעל הזה הם ישחקו יותר משחקים מאשר בליגת האלופות , וסביר להניח שהם גם יגיעו עד לחצי הגמר ויפסידו .
אז ככה שמנוחה בטוח לא תיהיה…