פנטזי מונדיאל 2018 - הגמר מעבר לפינה (חילופים עד 17:30)

(iTvi) #1

אהלן אהלן,

המונדיאל מתקרב וכדי להוסיף עוד קצת פיקנטריה (כאילו חסר) למשחקים, החלטנו ליצור ליגה של הקהילה במשחק הפנטזי של ערוץ הספורט - https://fantasywc.sport5.co.il/

למי שמכיר, כנסו ותצטרפו לליגה - 116602.

למי שלא מכיר, מדובר במשחק כדורגל וירטואלי שמאפשר לכם להרכיב, לנהל ולאמן נבחרת כדורגל מתוך מאגר שחקני כל הנבחרות המשתתפות במונדיאל 2018. כל משתתף מקבל תקציב דמיוני (100 מיליון בתור התחלה) שיפורט בהמשך לפי השלב הרלוונטי איתו הוא מרכיב נבחרת בת 11 שחקנים שצוברים נקודות על סמך ביצועים על המגרש (כאשר הקפטן שאתם בוחרים בכל מחזור מקבל ניקוד כפול). מטרת המשחק הינה לצבור את מקסימום הנקודות ולהתחרות מול משתתפים וקבוצות גולשים אחרות. האתגר במשחק טמון באופן חלוקת הניקוד, בחירת השחקנים וההגבלים החלים על המשתתף.

מהרגע שסידרתם את ה-11 שלכם (מינימום 1 בהתקפה, 3 בקישור ו-3 בהגנה, לא ניתן לסדר מערך עם פחות), יש לכם 80 חילופים נוספים עד לפתיחת המונדיאל. לאחר מכן, לפני כל מחזור, יש 3 חילופים ובין שלבי המונדיאל השונים יש מספר חילופים משתנה.

לחוקים המלאים והניקוד, כנסו לפה - https://fantasywc.sport5.co.il/Mobile#!/Rules

מוזמנים לשתף פה את ההרכבים שלכם, להתייעץ איתי (שועל פנטזי ותיק), להתלבט יחד על בחירות ולהשוויץ בשחקנים שהביאו לכם הרבה נקודות בזמן אמת.

אשמח שמי שהצטרף לליגה, ירשום את זה כאן אחרי שעשה זאת. אני כבר שם :stuck_out_tongue:

יאללה תבלו ובהצלחה לכולם! :muscle:

אני בפנים! :slight_smile:

(Alon Fman) #4

נכנסתי
שיהיה לכולנו בהצלחה!

(Dima Landish) #5

בפנים!! בהצלחה לכולם

(Renen) #6

בפנים! שיהיה לנו חג שמח

(iTvi) #8

:bangbang: שימו לב :bangbang:

חלון החילופים לפני המחזור השני ייפתח היום (לפני סיום משחקי המחזור הראשון).

תוכלו לבצע חילופים בין השעות 13:30 ל-21:00.

החילופים שתבצעו ותראו במסך הקבוצה שלכם לא משפיעים כמובן על המשחקים שעדיין משוחקים היום במסגרת המחזור הראשון, תוכלו להיכנס למסך הליגות ולבחור את הקבוצה שלכם באחת מהליגות בהן אתם נמצאים כדי לראות את קבוצת המחזור הראשון.

יש לכם 3 חילופים לבצע בזמן הזה. בהצלחה!

(iTvi) #9

סיכום שלב הבתים - זווית הפנטזי

אז מה היה לנו?

המון VAR שעזר להרבה אנשים עם בונוסים על סחיטות פנדלים, רק שאותם פנדלים גם הוחמצו לעיתים והביאו מינוס נקודות (והרבה עצבים) לשחקנים שלנו (מי שבחר לקפטן את רונאלדו במחזור 3 יודע על מה אני מדבר. מזל שהוא נתן שלושער במחזור הראשון אה?).

שחקנים כמו גראנקוויסט, הבלם השבדי שכבש 2 פנדלים לטובת נבחרתו ו-חזארי מתוניסיה (2 שערים ו-2 בישולים) הם הסיבה שבגללה אנחנו בכלל בונים קבוצת פנטזי. קיין התגלה כמנייה בטוחה בחוד וההגנה של אורוגוואי סיפקה לנו שערים נקיים על ימין ועל שמאל (מעניין האם יצליחו לעשות זאת גם נגד פורטוגל?)

עכשיו שמינית הגמר מחכה לנו ולכם יש 11 חילופים ותוספת של 5 מיליון לתקציב הנוכחי כדי להחליף כאוות נפשכם את המאכזבים בקבוצה שלכם (או ממש את כל ההרכב).

הדירוג:
קבוצת Castle black (שרון, מוזמן להזדהות אם אתה פה) מובילה בבטחה בפסגה, כשכל שאר ה-Top10 צמודים מאוד (אחד מהם הוא אני, במקום 6).

ספרו איך הולך לכם עד עכשיו? יש לכם טיפ לשלב הבא? שיהיה בהצלחה לכולם בהמשך!

(iTvi) #11

חצי הגמר בפתח

שימו לב, יש לכם 6 חילופים לבצע (עד 20:30) ותקציב משופר של 110 מיליון, תבלו.

מאז סיום שלב הבתים, בחבורה המובילה היו 3 שינויים בלבד, כאשר Castle black עדיין מוביל את הליגה, אך הפעם בפער קטן יותר.

אני טיפסתי ממקום 6 עד למקום 2 :hushed:
מה איתכם?

Top10 ליגת ספורטאנטר נכון לרגע זה: