גמר ליגת האלופות 2017:: Back-to-Back לראשונה בהיסטוריה, אלופי אירופה לאחר תצוגת על מול יובה!

ריאל-מדריד

(Mr.Maestro) #61

אוףףף ההתרגשות בשיאה, לא מוצא מקום לעצמי, מתעסק בשטויות והזמן לא עובר…
מאמין שזידאן יעלה עם איסקו, לדעתי מה שיכריע את המפגש זה הקישור, לכן קישור דומיננטי עם 4 קשרים יהיה פקטור משמעותי. מרגיש שהחברה באים חדים, ועם פחות לחץ על הכתפיים, בניגוד לזכיות הקודמות.
הקישור וההתקפה חייבים היום לאיים יותר מרחוק, זה כלי שאנחנו פחות משתמשים בו, אבל במשחק מול יובה זה חובה, חייבים להוציא את ההגנה שלהם קצת החוצה. גול מהיר שלנו יכול לשנות לגמרי את המשחק, אבל עדיין חייבים לשחק מאוד אחראי ומבוקר. קיילור חייב להיות היום כמו שהוא נראה בחודשיים האחרונים, אחרת זה לא יגמר טוב.
בקיצור halla madrid!

(7Number7) #62

בנזמה הגיע כ"החלוץ הגלקטי", ומודריץ’ רדפנו אחריו קיץ שלם, אז כמו שאתה אומר, הם אכן היו על תקן “כוכבים”, לא בקילבר של קאקה ורונאלדו כמובן.

קרבחאל לדעתי המגן הימני הטוב ביותר שהיה בכדורגל האירופי בשנים האחרונות, ולא בגלל שהוא משחק בריאל.

(HJKL) #63

איש איש ודעתו, זה כמובן מאוד סובייקטיבי אבל עבורי התחושה היא של מאורע פי 1000 יותר גדול ומרגש מזה של שנה שעברה. בדסימה אכן קשה להתחרות.

יהיה מעניין לראות איך המשחק יפתח. דבר אחד שעובד לטובת ריאל - וזה אחת הסיבות שכולנו העדפנו לפגוש את יובה בגמר ולא בשני משחקים - זה שברוב המוחלט של הגמרים אף קבוצה לא פותחת באיזה בליץ׳. צריך לשחק מבוקר ולאט, לבוא מראש עם תוכנית משחק של מלחמת חפירות.

אני לא רוצה לראות בייל פותח אבל אני אתמודד אם זה יקרה. אם דנילו פותח/נכנס לפני המחצית אני קם והולך.

(Juanito 7) #64

ככל שהזמן מתקרב לשריקת הפתיחה אני מתחיל לחשוב ודי לחשוש שבייל יפתח. אין הסבר ממשי למה.
כן, הוא משחק בחצר הביתית שלו, חוזר מהפציעה בדיוק בזמן לגמר, וההרגשה היא שזיזו עוד פעם יעדיף לתת לו לשחק כמו שעשה פעמים רבות העונה. אני פשוט לא רוצה לראות את זה קורה. איסקו חייב לפתוח היום. לשחקן הכי משמעותי שלנו יחד עם כריסטיאנו בשלבי הנוקאאוט מגיע לשחק היום כבר מההתחלה. יובה באה לצופף ולסגור לנו את המשחק, ובמשחקים כאלה בייל בכלל לא בא לידי ביטוי.
אבל עדיין, מי שראה אתמול את האימון של הקבוצה, ראה את בייל הולך כמו טווס על הדשא, מדבר ומצחקק עם כל אחד. מרגיש בבית, בקיצור.
מסתובב עם פרצוף של “אני יודע שאני פותח מחר”. הרבה זמן לא קיוותי ככה ששחקן כלשהו לא יפתח בהרכב. אפילו בגזרת דנילו התמתנתי קצת. עם בייל בהרכב, מול יובה, זה לא יגמר טוב.

(bblanko) #65

רק רונאלדו ואלונסו הגיעו כגלאקטיקוס (ועל השני עוד יהיו שיתווכחו) קאקא לכל מי שמבין טיפה היה ידוע שהגיע אחרי פציעה קשה ואחרי השיא שלו, בנזמה היה על תקן צעיר עם כשרון שכל אירופה רדפה אחריו ומודריץ (למרות שכבר אז היה הטוב בעולם בתפקידו) ממש לא הגיע על תקן גלאקטיקו ואפילו פה היו חשבו שאין לו מקום בהרכב בכלל (נו באמת…)
רק לשם חידוד- פיגו הגיע על תקן השחקן המוכשר ביותר בספרד
זידאן הגיע על תקן השחקן הטוב בעולם
ורונאלדו השמן הגיע על תקן החלוץ הטוב ביותר בהיסטוריה… אלה גלאקטיקוס אמיתיים ואי אפשר בכלל להשוות בינם לבין השחקנים שהגיעו בקדנציה השניה של פרס.

(whykds) #66

אני לא מאד מפחד מבייל. לא חושב שהוא צריך לפתוח, אבל ליובה היה קל להתגונן נגד בארסה, קבוצה שבאה להניע נגדה כדור. דווקא משחק הגבהות מגעיל יכול לנצח גמר כזה.

(Juanito 7) #67

לנצח בעזרת משחק הגבהות מול ההגנה של יובה זה לא משהו שהייתי שם את הכסף שלי עליו.
צריכים לשחק על הקרקע, ובדיוק בגלל זה איסקו צריך לפתוח. בייל לא שחקן אינטיליגנטי כל-כך, בוודאי שלא כמו איסקו, וכשמצופפים אותו ולא נותנים לו את המרווח של 10-20 מטר, אין לו הרבה לתת. במשחק הזה הייתי מעדיף לראות אותו עולה מהספסל ושורף קילומטרז’ על חשבון ההגנה של יובה.

(whykds) #68

הם ספגו שלושה שערים בצ׳מפיונס, כולם מנייחים

(Mr.Maestro) #69

לא כל כך זכור לי שהגול של אמבפה היה ממצב נייח…

(Michael.M) #70

ההתרגשות בשיאה… איך מעברים את הזמן עד לגמר?! לא יודע למה, אבל ההתרגשות גדולה כמו שלא הייתה מאז גמר הדסימה.

לגבי האוף טופיק שנוצר פה. ללא ספק רונאלדו היה השחקן המשפיע יותר ביונייטד באותה תקופה ועל זה יעידו אוהדי יונייטד בעצמם. רונאלדו בין השנים 2006-2009 היה השחקן שבשבילו באים לראות משחקים. אם כבר יש מקום להשוואה זה בין השנים 2003-2006, ששניהם היו כשרונות צעירים מבטיחים שלא היה ברור מי יהיה יותר דומננטי. בכל אופן, לא נראה לי הייתה נקודת זמן שבה רוני נחשב לטוב או לדומננטי מרונאלדו.

לא יודע למה לצפות לגמר. אולי בפעם הראשונה שאין לי מושג מה לצפות מריאל במשחק חשוב. האם נקבל את איסקו הטוב בחודשים האחרונים או עוד פעם ילך בקיר? האם מודריץ וקרוס יהיו דומיננטים או עוד פעם נראה הנעת כדור עקרה בין הבלמים וחוסר יכולת לשבור את הלחץ הראשוני? האם רונאלדו יתן תצוגת נפל כמו בשני הגמרים האחרונים ויחנק או שמא יתן משחק אדיר כמו במשחקים האחרונים באלופות? האם ראמוס ינהיג או עוד פעם יעשה שטויות בהגנה? ומה עם בנזמה? האם עוד פעם לא יגע בכדור… טוב נו אין הרבה אופציות בשבילו :stuck_out_tongue:

ריאל מדריד העונה קבוצה לא צפויה. ללא ספק יש פערים עצומים בין משחק למשחק ובין יריבה ליריבה. ואפילו תנודות גדולות בזמן המשחקים עצמם. יותר מזה, אני חושב שאפילו אנחנו האוהדים עצמם לא יודעים איך לאכול את ריאל הנוכחית. האם זאת קבוצה גדולה שמגיעה פעם שנייה ברציפות לגמר תוך נצחונות על אריות אירופה, או אולי בכלל קבוצה בנונית שבקושי מצליחה לנצח את אלאבס בבית.

תוסיפו לזה את היריבה שמנגד, ונקבל גמר שרב הנסתר על הגלוי. בכל מקרה hala madrid y nada mas!

(whykds) #71

היה…
תרגיל מקרן

(Juanito 7) #72

זה באמת לא משנה. אל תתלה את התקוות שלך לניצחון ע"י משחק הגבהות, צריך לשחק כדורגל.

(harozim) #73

איך שורפים שעה וחצי? הזמן פשוט לא זז לי.

(SantiagoBernabeu) #74

עוד 40 דקות הרכבים…
כמה ספאם הולך להיות בדיון הזה, מנהלים תמחקו אחר כך. אין מה לעשות המתח הורג וצריך לפרוק את זה איפשהו חח

(hasanElmatador) #75

ההתרגשות בעיצומה, יותר מאשתקד אגב.

כל תוצאה בין 5-0 ו 0-5 לא תפתיע אותי.הכל יכול לקרות.

יובה, לפחות האוהדים, סומכים על זה שהם התעלו עלינו כמעט בכל הפגשים מאז הגמר ההוא ב97. אז יובה הייתה ועודנה עם 2 זכיות. מה שהם לא יודעים זה שריאל זידאן היא לא אותה קבוצה שהם ניצחו בשנים האלה אלא קבוצה הרבה יותר איטלקית והרבה פחות ספרדית.

לא רוצה לדבר על סיכויים, רק אזכיר, שאם נשים את הכדורגל בצד, לטובתינו עובד הניסיון בגמרים ובמשחקים החשובים. אם זה בצורה כללית, תחילה מהנשיא, המאמן ועד אחרון השחקנים. או העונה במיוחד. יובה העונה נתנה משחק אחד באמת גדול וזה ה3-0 מול בארסה.

האמת, את רוח המדרידיסמו האמיתית אני מרגיש רק בגמרים. הDNA של המועדון להתמודד במשחקים עם הגב לקיר, להתעלות, לתת האקסטרא… ומעל הכל, רק בגמר יש לנו יתרון ההתמודדות עם הלחץ איתו אנו מתמודדים כל העונה. אלה בעצם הם חיי היום יום בריאל מדריד וזה רק אצלינו.

זהו, HALA MADRID ונתראה אחרי המשחק.

נקודת התורפה של יובה העונה, שהיא גם נקודת החוזק של ריאל, היא משחק ההגבהות והמצבים הנייחים. יובה חלשה מאוד במצבים נייחים העונה וריאל יכולה לנצל זאת מעולה עם, בראש ובראשונה, סרחיו ראמוס, וכמובן רונאלדו, בנזמה, ואראן, בייל, פפה אם ישחק… לריאל יש מספיק כלים לזה.

(סארי) #77

ההגנה של יובה אדירה אבל יש שתי נקודות אור שאני שואב מהם אמונה:

1. יובנטוס לא שיחקה מול קבוצה כל כך חזקה השנה בליגת האלופות חוץ מברצלונה, נכון שהיא לא ספגה בשני המשחקים מולם אבל הם היו קרובים לספוג, גם שברצלונה היא קבוצה שהסגנון שלה משחק לרגליים של הגנת יובנטוס, היא משחקת מהאמצע וזה הופך את העבודה לקלה יותר, מצד שני ריאל היא קבוצה שיכולה לשחק מכל מקום, וזה יתרון אדיר.
  2. אני זוכר את המפגש הקודם מול יובנטוס טוב טוב, שיחקנו מאוד טוב דאז והגענו להרבה מצבים, אבל החמצנו יותר מדי.צריל לבוא מרוכזים הערב ולנצל את ההזדמנויות שנגיע אליהם.

(Pedja Mijatovic) #78

איזה התרגשות מטורפת. הלב שלי דופק כבר ארבע שעות כאילו רצתי 10 קילומטר. זה לא בריא.
הדיבור כרגע אומר שבייל יפתח.
האמת? אני לא כל כך יודע אם להתאכזב. ברור לכולנו שמבחינה טקטית ״נקייה״ איסקו עדיף להיום, אבל במשחקים כאלה בדרך כלל הכוכבים האמיתיים הם אלה שנותנים את האקסטרה ועושים את ההבדל. שיגיע כבר אני לא יודע מה לעשות.

(SantiagoBernabeu) #79

אם בייל יפתח זו תהיה פשוט בושה. הבנאדם בעצמו אמר שהוא לא כשיר במאה אחוז, איסקו בכושר פנטסטי. אם בייל פותח אני לא אדע את מי להאשים, את פלורנטינו שלא מגבה מספיק את המאמן, או את זידאן שמרכיב שמות ולא שחקנים.
מעולם לא ניהלתי סגל כזה ואני יודע שצריך לרצות את הכוכבים, אבל היום זה משחק אחד ויחיד בחשיבות עליונה. הערב זה משחק שיכול לשים את החותמת הסופית שחזרנו להיות הקבוצה מספר אחת ללא עוררין.

(Pedja Mijatovic) #80

מתי הוא אמר את זה? זכור לי שלטענת כולם הוא 100% הפעם.