גמר ליגת האלופות 2017:: Back-to-Back לראשונה בהיסטוריה, אלופי אירופה לאחר תצוגת על מול יובה!

ריאל-מדריד

(Juanito 7) #181

כשאנחנו משחקים ב4-4-2 זה פשוט שובר שיוויון. העליונות שהקישור שלנו הציג נגד יובה זה דבר שהוא לא פחות ממדהים.
ביטלנו לגמרי את פיאניץ" ודיבאלה ולאורך כל המחצית השנייה הכתבנו את הקצב.
כמה חבל שבעונה הבאה נחזור ל4-3-3 עם בייל.

(titi camara) #182

זה לא רק שזה 4 ק"מ יותר, הנתון היותר חשוב זה במחצית הראשונה יובנטוס לחצה חזק וגבוה בהרבה מאוד דקות, כך שגם אם הנתונים היו מראים שוויון יובנטוס עדיין הייתה מוציאה הרבה יותר אנרגיה במחצית.

(Mr.Maestro) #183

לא רואה סרט שבמשחקים הגדולים אנחנו לא עולים 4-4-2, המערך הזה פשוט עובד טוב יותר, ולא צריך להיות גאון בכדי להבין זאת. לדעתי נראה את בייל הרבה עונה הבאה, אבל באותו מערך, רק שהוא מגיע על חשבון בנזמה ורונאלדו בשפיץ.

(whykds) #184

בדיוק בגלל זה צריך למכור קודם את בייל ולא את חאמס. אין מה לשחק בשיטה רק עבור כוכב משני שפצוע חצי מהזמן.

(Mr.Maestro) #185

מסכים עם עניין הפציעות, אולי אני תמים, אבל אני חושב שזה המון חוסר מזל, וגם טעויות של הצוות המקצועי, לדוגמה כמו במשחק מול בארסה, שזידאן טעה כשהעלה אותו בהרכב. כשבייל בכושר, בעייני הוא 2 רמות מעל חאמס, והשחקן השני בטיבו בקבוצה! אבל זאת רק דעתי!

(whykds) #186

הוא לא כשיר, לא מתאים, מתלונן לנשיא ולוקח משכורת משוגעת. בנוסף לזה אם יונייטד תחליט שהיא הולכת עליו היא תסכים לשלם המון כסף.

(Mr.Maestro) #187

לא מסכים איתך שהוא לא מתאים! שחקנים כאלה, בניגוד לחאמס קשה למצוא, מהירות, משחק ראש, טכניקה לא רעה, בעיטה נקיה. הבעיה שחושבים שאם הוא נשאר זה על חשבון איסקו בהרכב, אבל זה לא בהכרח נכון. אני חושב שזה אובר פריבליגיה לוותר על שחקן כמו בייל. אנחנו לפעמים על גלי ההצלחה שוכחים מה השחקן עשה ולמה הוא מסוגל, אבל אישית אני זוכר הרבה רגעים נהדרים ממנו. מאמין שיהיה בסדר ועוד שנה הוא יענה למבקרים שלו, בדיוק כמו שעשה העונה רונאלדו!

(whykds) #188

גריזמן, אלכסיס, דיבאלה - זה סוג השחקן שצריך להביא במקומו. בייל צריך שטח באגף, אבל יש לנו את דני ומרסלו

(SantiagoBernabeu) #189

צריך רק אחד במקומו, וזה את אמבפה. הגיל, היכולת, הגישה הצנועה, הכל כבר שם. אנחנו לא צריכים את אלכסיס המבוגר, או את גריזמן ודיבאלה שגם ככה לא יגיעו. וחוץ מזה, אני אישית מעדיף אותו על פניהם בלי קשר.

(Mr.Maestro) #190

היחיד שיכול להתחרות בבייל מבחינת האיכות זה גריזמן, שתי האחרים אפילו לא באותה סקאלה! דיבאלה שחקן שניפחו אותו מעבר לכל פרופורציה, שנותן ביחס לתפקיד שלו מספרים מאוד ממוצעים, לדעתי איסקו טוב ממנו למרות שיש שוני קטן בתפקיד שלהם ודיבאלה יותר קדמי. אלכסיס?! איך אפשר להזכיר אותו באותה נשימה עם בייל?
כל התזה הזאת שבייל צריך שטחים, היא לא בהכרח נכונה. התפקיד המועדף על בייל זה בכלל לשחק כשחקן חופשי מאחורי החלוץ, כמו שעשה הרבה פעמים בטוטנהאם, ולכן אני חושב שהוא יכול להיות תפור למערך 4-4-2 אבל תנו לו זמן, זה לא שהוא לא עשה פה כלום, עדיין שחקן של מספרים. כל מיני דיבאלה ואלכסיס שישארו איפה שהם, סתם שחקני חילוש.

(SantiagoBernabeu) #191

מאסטרו, בלי אלכסיס השנה ארסנל יורדת ליגה. הוא היה קבוצה של איש אחד. היום הוא עדיף על חמש בייל ביחד ועוד ישאר קצת עודף…

(titi camara) #192

בלי ורדי לסטר לא לוקחת אליפות הסטורית עונה שעברה ואולי יורדת ליגה, הוא שווה 10 בייל וישאר גם עוד קצת עודף…

בייל כשיר לדעתי הוא ללא ספק אחד מהשחקנים הטובים בעולם, אבל אני מעדיף למכור את בייל, לא בגלל הפציעות אלא בגלל שבייל לא כ"כ מתאים לסוג הכדורגל שאני מעדיף לראות, הריאל של החודשים האחרונים זה הכיוון שלי, זה כוס התה שלי.

עדיף לבייל ולנו שהוא יפרח במקום אחר(עדיף לא ביונייטד).

(Mr.Maestro) #193

גם טוטנהאם של בייל הייתה קבוצה של איש אחד! לא אומר שאלכסיס לא שחקן טוב, אבל בעייני בייל עדיף עליו ברוב אספקטים של המשחק. הבעיה של בייל זה הפציעות. תשווה את ההיסטוריה של בייל לזאת של סאנצ’ס. זה שהוא נתן עונה אחת מצויינת לא הופכת אותו לטוב מבייל. תראה שחוץ מהעונה האחרונה, בייל תמיד נתן מספרים טובים יותר מאלה של אלכסיס. שישאר בארסנל.
טיטי אני חושב שברגע שרונאלדו נהפך לחלוץ שפיץ, התפקיד של השחקן מאחורי החלוץ בעייני תפור על בייל! תזכרו בבייל בטוטנהאם.

(SantiagoBernabeu) #194

בייל של טוטנהאם עדיף על אלכסיס של ארסנל, בייל של היום לא עדיף על אלכסיס של ארסנל.
טיטי, נו באמת, אם כבר הייתי אומר את זה על קאנטה. וכן, הוא היום שווה כמה פעמים את בייל.
בייל עם כל הכבוד אליו פצוע כרוני, נמצא הרבה בכושר לא טוב, הרבה פעמים לא משקיע על המגרש, ובנוסף להכל יש לו אופי בעייתי. זה לא מי שהייתי רוצה בקבוצה שלי.
באותו זמן שקנינו אותו הוא היה אחלה רכישה. היה לו מה להוכיח עדיין בצל של רונאלדו, לא ממש ידענו על האופי הבעייתי, וגם לא על הפציעות שלו. היכולת שלו גם היתה הרבה יותר טובה משל היום. אפילו המהירות שלו כבר לא מה שהיתה.

(whykds) #195

מוראטה ובייל יעזבו, במקומם צריך חלוץ נוסף שיתחרה על המקום עם בנזמה, ובתקווה גם ידיח אותו מההרכב. אין קשר לעמדה של איסקו. צריך חלוץ מהסוג שיוצר מצבים. אלכסיס מעולה בזה, הוא ווינר, יש לו אופי טוב והוא יסכים להתפשר על דקות משחק.

(harozim) #196

אני חושב שחייבים להפטר מבייל, ויפה שעה אחת קודם.
נפצע המון, אופי בעייתי מסתבר, טכניקה רעה מאוד בשטח קטן, והכי חשוב, משחק בטיפשות ועם ראש בקיר.

(Mr.Maestro) #197

עד לפני שנה בייל היה עדיף על סאנצ’ס, ומבחינתי עונה אחת שרבויה בפציעות היא לא מדד לכלום, במיוחד כאשר השני נותן עונת שיא בחייו!

כנראה ששניהם לא יעזבו, אבל אי אפשר לדעת. לא הייתי מוותר עליו לרגע. אני מבין שאני בדעת מיעוט, אבל אני יחזור על זה, בעייני בייל בכושר הוא טופ שלוש בעולם אחרי רונאלדו ומסי, שחקן של תאכלס. כל השטויות של ראש בקיר טכניקה רעה על שטח קטן ועוד, מסכנות שמוסקות על סמך העונה האחרונה בלבד, שהיא מבחינתי לא מדד לכלום. ועניין הפציעות, מאמין שגם זה יסתדר. מקווה שזה לא אני שיאכל את הכובע!

(Juanito 7) #198

אני שואל אותך, אתה באמת מאמין שתחת זידאן בנזמה יהיה על הספסל?
לחלום על 4-4-2 עם בייל זה נחמד וגם עבד מצויין בדרבי בקלדרון (ליגה), אבל אני פשוט לא רואה את זידאן מספסל את בנזמה לאורך העונה.
ואם כבר מספסל, אז מוראטה חייב לשחק.
אני מקווה שעם החופשה הארוכה עד ה-10 ביולי בייל ינוח, ויגיע לעונה הבאה כמו שצריך ובלי פציעות מעצבנות.

(Mr.Maestro) #199

האמת זה החלום שלי, בייל בכושר במקום בנזמה, ובעייני אנחנו נהפכים למכונה שתדרוס כל יריב. אם זה יקרה? וואלה יש מצב, זה לא מוראטה על חשבון בנזמה, זה בייל במקום בנזמה. מה גם שאני חושב שמוראטה ורונאלדו פחות מתאימים לשחק אחד עם השני.

(Juanito 7) #200

אתה עדיין לא עונה לי על השאלה, אתה באמת חושב שזידאן יספסל בעונה הבאה את בנזמה?
קשה לי מאוד לראות את זה קורה.