חדשות, הנהלה ושמועות 2017/2018: האם גריזמן יועיל לבארסה?

ברצלונה

(אוריין יפה) #1

על רקע השמועות הבלתי פוסקות על סיכום עקרוני בין ברצלונה לאתלטיקו מדריד בנוגע לרכישת אנטואן גריזמן בקיץ הקרוב, נכיר קצת את הצרפתי.

גריזמן החל את הקריירה שלו בריאל סוסיאדד, כשהייתה בליגה השנייה בספרד. הוא ערך את הופעת הבכורה שלו בשנת 2009 וגם זכה במקום הראשון עם הקבוצה בעונה זו. הוא הבקיע 52 שערים ב-201 משחקים רשמיים. ב-2014, הוא חתם באתלטיקו מדריד עבור 30 מיליון יורו.

ב-198 הופעות עבור אתלטיקו מדריד בכל המסגרות הוא הבקיע 106 שערים ובישל עוד 38. בשנת 2016, הוא אף הגיע למקום השלישי במירוץ לכדור הזהב.

המספרים של גריזמן בעונה הנוכחית באתלטיקו מדריד:
ליגה ספרדית: 17 שערים ו-8 בישולים.
ליגת אלופות: 2 שערים ו-2 בישולים.
גביע המלך הספרדי: 2 שערים.
ליגה אירופית: 2 שערים ובישול.

סה"כ 23 שערים ו-11 בישולים עד כה העונה ב-39 הופעות.

מה אתם חושבים? האם ההצטרפות של גריזמן תזיק לבארסה ותיצור קבוצה מרובת כוכבים?

(Oriabrbnel) #2

לדעתי יש פחות בעיה עם כך שתהייה סוללת כוכבים כיוון שמסי בקבוצה הזו לשלוש שנים הקרבות לפחות והוא גדול יותר מכל כוכב שהיה ויהיה, כלמור אני לא חושב שעלולה להיות בעיית אגו.

הבעיה העיקרית היא איפה להכניס אותו במערך הטקטי והפן ההגנתי, לפי איך שזה נראה שוואלוורדה מאוד אוהב את המערך 4-4-2 כאשר בקישור יש לנו את בוסקסט וראקטיץ ההגנתיים יותר. זה משאיר לנו 4 עמדות כאשר מסי וסוארס הם באנקרים, בשתי העמדות הנוספת צריכים להיכנס איינסטה (בתקווה שלא יעזוב🙏), דמבלה, קוטיניו וגריזמן ארבעה שחקנים שלא צריכים לשבת על הספסל בשום קבוצה. אולי וואלוורדה מכוון שסוארס וגריזמן ישחקו כחלוצים ומסי מאחוריהם, זה משאיר לנו עמדה אחת או שתיים שאליהם צריכים להיכנס קוטיניו, איינסטה וראקטיץ ולדמבלה אין בכלל מקום במערך הזה, עוד לא דיברתי על שאר הקשרים שיש לנו פאוליניו, רוברטו, ארתור, דניס, גומש, סאמפר, אליינה.

אם נלך על מערך של 4-3-3 קלאסי, אז מסי ״בימין״ (בתכלס הוא יהיה איפה שהוא ירצה), סוארס במרכז וגריזמן בשמאל כאשר דמבלה יכול לשחק בכל אחד מהאגפים. בקישור בוסקסט אחורי, איינסטה או קוטיניו בשמאל וראקטיץ/פאוליניו/רוברטו/ארתור בימין. שוב אנחנו מושיבים על הספסל את דמבלה ואיינסטה/קוטיניו.

לסיכום הרכישה הזו ממש מיותרת, אני מבין למה ההנהלה קופצת עליה, מדובר באחד השחקנים הטובים בעולם שיכול לעבור קפיצת מדרגה ברגע שהוא יעבור לבארסה וכל זה במחיר מגוחך לשחקן ברמתו. לצערי אני רואה קווים מאוד מקבילים לקבוצת הגלקטיקוס של פלורנטינו פרס, אני ממש מקווה שיהיה למאמן סיי ברכישה הזו ושלא ינחיתו אותה מלמעלה מבלי שהוא יתן את האישור.

בתחילת העונה אמרתי שהפנטזיה שלי תיהיה שיביאו את גריזמן אבל זה היה לפני שהביאו את קוטיניו ולפני שהתוודענו לטקטיקה של וואלוורדה, אני באמת חושב שבארסה צריכה ללכת בכל הכח על קשר וורלד קלאס (או כזה בדרך לשם) שיכתיב את הקצב (אם כבר אתלטיקו אז קוקה יכול להיות בול), חוץ מזה כדאי להביא מגן ימני מחליף, סמדו יהיה מגן פותח ורוברטו יעבור לקישור למרות שאפשר להסתדר גם ככה.

(Shusaku) #3

אם גריזמן מגיע אז ככל הנראה נמשיך לשחק ב4-4-2.

בהתקפה ככל הנראה ישחקו שניים מתוך: מסי, גריזמן וסוארז (פאקו יעזוב).
בקישור ישחקו שניים מתוך: ראקיטיץ’, בוסקטס, פאוליניו (איכס).
ועוד שניים בצדדים מתוך: דמבלה, קוטיניו, אנדרס (אם לא יעזוב).

גריזמן יוכל לשחק גם בצד (כמו שהוא עושה לעיתים באתלטיקו) שמאל ומסי בימין, ככה שכל שלישיית החלוצים יוכלו לשחק ביחד.

תהיה לנו בעיה גדולה בקישור אם זה אכן יהיה ככה.

(aldrrian) #4

כאשר חושבים על מערכים צריך לקחת בחשבון שאם אינייסטה ישאר הוא יראה פחות דקות וגם סוארז אולי יתחיל לראות פחות דקות, כאשר עונה אחרי זה אולי ימכר או יהפוך לשחקן ספסל ובעונה הראשונה בעיקר דמבלה יצטרך לדעתי להיות סבלני.

זו רכישה שנראית די גלאקטיקוסית ואף מיותרת אבל לא כל כך כשלוקחים בחשבון גילאי 2 מהכוכבים המתחרים על עמדות וואולי אף ידע מוקדם של ההנהלה בדבר עזיבה של אינייסטה.

(Shusaku) #5

עם איך שזה מתפתח, אולי נעבור לשחק עם 3 שחקני הגנה, כי אומטיטי יעזוב :joy::cold_sweat:

(aldrrian) #6

מאיפה הבאת את זה?:no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth::no_mouth:

(Shusaku) #7

העיתונות בברצלונה עסקה במשך כמעט שבוע בעתידו של אומטיטי, עד שבא המשחק של ספרד ארגנטינה והחליף את זה.

לפי מה שהבנתי, הוא מרוויח כרגע מליון וחצי לעונה, והוא רוצה 6. בבארסה ציפו שהשחקן יבקש 3-4, אבל הוא מצידו רואה את חבר שלו בן ה19 מרוויח 12 מליון מבלי לתרום עדיין לקבוצה, ורוצה שכר משמעותי יותר. יונייטד, שמוכנים לשלם את סעיף השחרור שלו - 60 מליון אירו, מציעים לו בינתיים 9 לעונה.

בארסה נמצאת בבעיית שכר, ועוד רוצה להביא את גריזמן והעמדה של המועדון לפי מה שקראתי היא שמחכים להתגמשות של אומטיטי, או שנביא בלם אחר במקומו.

מיותר לציין שאם הוא עוזב זו קטסטרופה, כן?

לדעתי בארסה לא תיתן לאומטיטי ללכת בשום אופן.
משחקי מו"מ וסוכן זה כן, אבל עם פיקה שסוגר 30, ורמאלן ומינה כל אחד מסיבותיו שלו לא ניתן לסמוך עליהם לעונה שלמה ואומטיטי הוא שחקן הרכב ואחד שאמור להנהיג את ההגנה שלנו בשנים הבאות.

(X4V1N1ESTA) #9

שאלה - אינייסטה הודיע רשמית שהוא עוזב? או שפשוט כל ההתאבלות סביבו זה כי כנראה זה יהיה המהלך שהוא ייקח לאור הנסיבות והדברים שהוא אומר לאחרונה.

(קצת מתקשה לנווט בצורה החדשה של הפורום - מצטער אם זה לא המקום).

אינייסטה אמר שהוא יודיע רשמית על עתידו כנראה לאחר גביע המלך, כרגע כל הסימנים מראים על עזיבה אבל אין משהו רשמי.

(איגנסיו) #11

לפי דעתי, בגלל העזיבה של אינייסטה, קוטיניו יהיה פקטור מאוד מאוד משמעותי בעונה הבאה בבארסה. למעשה, העזיבה של אינייסטה “הקלה” בשיקולי מערך עם וכאשר הצרפתי הבינלאומי יגיע, כשקוטיניו יקבל את המשבצת של אינייסטה ככל הנראה וגריזמן שחוגג 27 אוטוטו בעצם יגיע בערך באותו גיל שסוארס הגיע מליברפול. גריזמן אמור להיות המחליף של סוארס בעתיד, כאשר לחלוץ של בארסה נשארו בערך עוד שנה-שנתיים להישאר בטופ. מי שיהיה ברוטציות הוא כנראה דמבלה, הוא הוכיח העונה שהוא צריך זמן השתלבות ונוכח הכישרון העצום שבו, אם ברצלונה תהיה סבלנית, יעשה טוב לכל הצדדים שדמבלה יהיה ברוטציה.

לפי דעתי מערך שבו גריזמן וסוארס יהיו החלוצים ומסי חופשי מאחוריהם, יהיה ניצול אידיאלי של ההרכב הפותח (כאשר, קוטיניו , ראקיטיץ’ ובוסקטס ינהלו את המשחק של הקטלונים) באופן כללי, אני חושב שהגעה כמו גריזמן יהיה שיפור משמעותי לאלופת ספרד הטרייה(25 במספר) למרות שבשונה מדמבלה, למשל, שהוא שחקן ללפחות עשר השנים הבאות, גריזמן כמו סוארס, יהיה לחמש שש שנים טובות ואז שוב לחפש אלטרנטיבות(גם לה מאסיה יכולה להיות אחלה אופציה)

(OfirMarco) #12

גריזמן שחקן ברמה גבוהה. אין ספק.
אבל יש עם ההחתמה הזאת בעיות מ-2 תחומים: התחום המקצועי/טקטי והתחום האישי/מנטלי.

גריזמן יכול במערכים ושיטות מסויימות להשתלב בבארסה…
אם אתחיל בצד המקצועי, אני חושב שרובנו מבינים שגריזמן יעיל בעיקר במערך של 2 חלוצים כמו שיש לו עם דייגו קוסטה ואחרים ששיחקו לצידו. הוא לא חלוץ 9 קלאסי שמשחק ברחבה ומחכה לכדורים אלא בנוי על תנועה בזמן שחלוץ הרחבה מושך שחקנים אליו.
אם נסתכל על הסגל של בארסה, בהנחה שואלווארדה בונה על מערך ה- 4-4-2 שלו, אז הכיוון הנכון יהיה לשחק עם סוארס כחלוץ רחבה (שגם עושה תנועה ומפנה שטחים) וגריזמן לצידו. הכל טוב ויפה אם זאת לא הייתה בארסה של מסי.
אבל מסי שם, והעונה אצל וואלוורדה, בדיוק בתפקיד שגריזמן אוהב וטוב בו.
די ברור שמסי יישאר בתפקיד שנוח לו.
אני יודע שיש כאלו שיגידו, מה הבעיה, שמסי ישחק באגף/בקישור.
ברור שמסי יכול לעשות את זה, אבל מסי יביא תועלת הכל הרבה כמספר ‘10’.
זה התפקיד שהכי מתאים לו היום.
אז מה האפשרויות?

1. גריזמן בספסל כחילוף למסי (כמה זמן גריזמן יהיה מוכן לזה?).
  2. גריזמן ברוטציה עם סוארס על עמדת ה- ‘9’.
    (כמה גריזמן יהיה יעיל שם? אולי עם מסי שידע להזין אותו זה יעבוד בשלב מסוים, אבל לא המיקום האידיאלי שלו כמה גריזמן וסוארס יסבלו רוטציה וספסל)
  3. מערכים כמו 4-3-3 או 4-2-3-1 עם גריזמן באחד האגפים ומסי באמצע / באגף המקביל.
    (כמה זה יעבוד לגריזמן שבאגף משחק פחות טוב אם אין לו שטחים והוא שחקן עם דריבל סביר ולא יותר מזה? איך זה ישפיע על דמבלה ו/או קוטיניו שימצאו את עצמם משחקים הרבה פחות?)

אפשר להמשיך לשחק עם מערכים ושיטות (מה שהמאמן הנוכחי לא יעשה יותר מדי כנראה), אבל מסתמן שגריזמן הוא סופר סטאר שיבוא על חשבון מישהו (סוארס, דמבלה…) או שישב הרבה בספסל כיד להרחיב את הרוטציה בדומה למה שקורה בריאל.
ההבדל הוא שלריאל יש כוכבים בספסל שעוד לא הובילו קבוצה כמו שגריזמן הוביל את אתלטיקו ומצפה להיות אחד המובילים גם כאן.

וזה מוביל אותי לפו המנטלי.
גריזמן כשחקן רוטציה לדעתי לא ישאר הרבה זמן, זה לא שחקן בן 20 שיש לו סבלנות ומצפה שבעתיד שחקנים יפרשו והוא ייקח את המושכות.
זה שחקן שכמעט בכל קבוצה יהיה מספר אחד. בטח בהתקפה. אז להגיד לו תתנדנד בין מספר 3/4/5?
נגיד וכן הולכים על שיטה כלשהי שתשלב את גריזמן עם מסי וסוארס בהתקפה (יש שיגידו 4-4-2 יהלום עם מסי מאחורי סוארס וגריזמן וקוטיניו בקישור שמאל - מהלך שדווקא הייתי מחבב).
אז מה זה אומר? דמבלה שנקנה בסכום מטורף וגם היה מהמובילים בדורטמונד הופך לשחקן ספסל ממורמר וחסר ביטחון.
בשביל זה הבאנו אותו?
מה זה יגרום להתפתחות שלו בקבוצה (בניגוד לשחקני בית שאין להם את הלחץ של סכומים ששולמו ויש להם בדרך כלל גם מחויבות למועדון וסבלנות)?
ואם ההיפך יקרה ודמבלה יקבל יותר דקות, מה יקרה עם גריזמן? איך זה ישפיע על חדר ההלבשה?
הדאגה שלי היא שאחד מהם לבסוף ייחתך או יבקש לעזוב.
ואני מצטער, אבל אני פשוט אוהב יותר את סגנון המשחק של דמבלה משל גריזמן.
דמבלה יותר ורסטילי לטעמי, יותר מהיר, דריבל טוב יותר.
יש יותר מה לעשות איתו בקבוצה כמו בארסה.

אני לא מסכים עם הבחור שמעלי. סוארז בעונה וחצי האחרונות מאוד חלש לטעמי, רק מבחינת שערים הוא מספק את הסחורה וגם לא תמיד (יש לו החמצות נוראיות).
נכון שהוא חיית רחבה אבל גריזמן לא הרבה פחות ממנו, הקלישאה שגריזמן לא טוב בלי חלוץ 9 אולי נכונה (לא ראינו אותו יותר מדי משחק 9 בעצמו), אבל לא בטוח שזה תקף לגבי השיטה בבארסה, של הנעת כדור ולחץ על ידי שחקנים טכנים בעלי יכולת אישית בהתקפה (נחשו מי עדיף).

שורה תחתונה סוארז כבר עונה וחצי 95 אחוז מהעבודה שלו זה לתת שערים מבחינת כל תרומה אחרת למשחק הוא יורד משנה לשנה, אפילו מבחינת לחץ והגנה שפעם היה עושה יותר. אני מאמין שזאת תהיה עונת המעבר שלו לפני שהוא עוזב וגריזמן יעשה איתו חפיפה בעונה הזאת לפני שיקח בלעדית את המקום שלו.

כמה מערכים אפשריים לשילוב גריזמן (רק התקפה)
דמבלה מסי גריזמן-(433 מסי 9 מזויף)
כאשר גריזמן ישחק כמו דוד וייה בעבר כחלוץ לכל דבר שבא מצד שמאל כשמסי יורד למטה ומפנה את עמדת החלוץ. וגריזמן יפנה לגורדי את הקו, ובמידת הצורך יודע לשחק קצת באגף שמאל מעולה. די דומה לרונאלדו ובנזמה היום רק שמסי זה לא בנזמה, קוטיניו בקישור כמובן.

יש גם את האפשרות לשחק 442 כמו היום שגריזמן יכול לשחק גם באגף וגם במקום סוארז. הוא גם יעשה הגנה בניגוד לדמבלה שעושה טובה וקוטיניו שעושה בצורה מאוד רכה. בנוסף שוב במקום סוארז כצמד חלוצים מסי וגריזמן יכולים לגרום המון נזק עם היכולות הטכניות והקריאת משחק שלהם.

יש עוד הרבה אפשרויות בקיצור גריזמן שחקן וסטילי מאוד שמשחק טוב בכל ענדה ולדעתי זאת קניה טובה, לא מכפה על החוסר במרכז המגרש אבל להתקפה היא הכרחית ואם לא העונה אז בעונה הבאה היה מגיע קראק להתקפה בכל מקרה, עדיף מוקדם ממאוחר.

(אוריין יפה) #14

סוארס התראיין ל- Radio rincon ו- Cadena celeste, ערוצי תקשורת של אורוגוואיי וסיפק כמה ציטוטים מאוד מעניינים.

על השמועות שגריזמן מגיע הוא לא מפחד לדבר ללא היסוס:

“אני גאה שמביאים אלינו שחקנים איכותיים כמו אנטואן, כפי שהגיעו דמבלה וקוטיניו. הוא שחקן שתורם המון, הוא משחק המון שנים ברמה גבוהה מאוד, תמיד נלחם. הוא מראה מנהיגות אצל אתלטיקו וזה הכרחי. הוא יתקבל בברכה, כי הוא לא מגיע במטרה לגזול למישהו את המקום, אלא עם השאיפה לזכות בדברים חשובים.”

על העזיבה של ניימאר:

“העזיבה שלו כאבה. היינו עמיתים, חברים. הוא קיבל את ההחלטה במלוא האחריות אבל ידענו שנתגעגע אליו. אני חושב שהוא לא עזב בשביל הכסף, אלא בשביל מטרות שרצה להגשים עם פ.ס.ז’.”

על היחסים המצוינים עם ליאו:
“אני לא רואה את ליאו כ-ליאו מסי, אלא כבן אדם. הילדים שלנו חברים והנשים שלנו גם. קשה למצוא בכדורגל חבר, במיוחד בעמדה שלך, בגלל בעיות האגו שקיימות. למרות זאת, עם ליאו זה אחרת. הוא עזר לי לזכות בנעל הזהב ועכשיו אני אעשה כל מה שאני יכול לעשות עבורו.”

על ההדחה מול רומא:
“הקהל, למרות שהתאכזב בליגת האלופות, תמך בנו תמיד. הלילה ברומא היה כזה שבו שום דבר לא מצליח לך, אתה מאבד כדורים טיפשיים, הקבוצה המקומית מתעלה על עצמה ובסוף הם מבקיעים מקרן.”

על הקלאסיקו אמר “בקלאסיקו אנחנו משחקים על כבוד, גאווה ועל היכולת להעניק שמחה לאנשים שלנו.”

על המונדיאל הקרב: “אני לא חושב שזה יהיה המונדיאל האחרון שלי. אני רוצה לשנות את הרושם שנותר מהמונדיאל האחרון.”

ולסיום, לגבי העתיד, “קשה לפרוש כשאתה משחק ברמה מקסימלית. זאת השאיפה שלי אבל זה לא פשוט. כרגע אני נהנה לשחק עבור המועדון הטוב ביותר בעולם.”

(Idan Marcu) #15

בתחילת העונה נשאל ואלווארדה איזו קבוצה הוא רוצה לראות בבארסה. אחד הדברים העיקריים שהוא אמר אז היה שהסגל הנוכחי שלנו גדול מדי, ושהוא מאמין בסגל של 18-20 שחקנים איכותיים + שחקנים צעירים שמוקפצים מבארסה ב’. בפועל? יכולות המכירה ה"מעולות" של ההנהלה שלנו השאירה אותנו עם סגל גדול מדי, עם 13 שחקני הרכב פוטנציאליים והשאר בינוניים. באותו ראיון, אמר ואלוורדה שעם מה שיתנו לו, הוא יעבוד. והאמת? אף אחד מאיתנו לא פילל בתחילת העונה לתוצאה כזו של דאבל וקבוצה שעדיין לא הפסידה בליגה.

אחרי ההצלחה בעונה הזו(לא כולל הנפילה מול רומא), אני מאמין שמעמדו של ואלוורדה בקרב הצוות המקצועי גבוה יותר, ויקחו בחשבון את הרצון שלו לסגל קצר ואיכותי. במצב כזה יהיה אפשר לתת יותר הזדמנויות לשחקנים צעירים(נקווה שבארסה ב’ לא תהיה מסובכת במאבקי הירידה בעונה הבאה. אני מאמין שזה השפיע מאוד על העובדה שכמעט לא נותנים הזדמנויות לשחקני בארסה ב’), ויהיו למעשה 18 שחקנים איכותיים שמתלבשים למשחק.

איך זה יראה בפועל?
ההגעה של גריזמן, ארתור, בלם שלישי ועוד קשר שמנהל את המשחק בקישור נחוצים כדי לבסס סגל גמיש שניתן יהיה לבצע בו שינויים קלים במסגרת השיטה. גריזמן הוא שחקן שיכול לשחק גם כחלוץ 9, גם כחלוץ שני, גם כשחקן אגף, והוא נותן לנו עוד שחקן ווינר, Game changer אם תרצו, שיוריד מהמעמסה על מסי.

באופן אישי, אני חושב שהגיע הזמן שנפסיק לחשוב במונחים של “הרכב ראשון”. צריך שיהיה סגל שחקנים שבו בכל מצב נתון ניתן יהיה להחליף שחקן כזה באחר, לפי הצורך. סוארס בעונה הבאה כבר יהיה בן 32, וגם העונה ראינו שקשה לו לשמור על אותה רמה כל העונה. כמו כן, דמבלה עדיין צעיר ואני חושב שדווקא יעשה לו טוב אם הוא לא ירגיש שכל הלחץ עליו תמיד.
באופן אישי, הייתי שמח אם היה מגיע קשר מרכזי להרכב לצד בוסקטס. ראקיטיץ’ שחקן נהדר אבל אני חושב שהאלתור שלו כקשר אחורי הוא לא באמת פתרון לבעיית הקישור. הוא יכול להיות נהדר למשחקים בהם צריך להוסיף כוח בקישור, ואחלה שחקן ספסל שיכול להיכנס ולהוסיף מימד אחר.

העונה אחת הבעיות הגדולות של הסגל שלנו היא שאין לנו שחקני ספסל שיכולים באמת להיכנס ולהביא שינוי. ולראייה הכניסה של אנדרה גומש ברומא במצב של 2-0 לאיטלקים.
מעבר לסגל של 18 “שחקני הרכב” יפתור את הבעיה הזאת. זה קורה היום בבאיירן, במדריד, בסיטי, ואין שום סיבה שזה לא יקרה גם אצלנו. רק צריך לבחור את השחקנים הנכונים לסגל, ולא כל מיני גומשים ו-וידאלים.

(OfirMarco) #16

מה זאת אומרת לא ראינו את גריזמן משחק 9 לבד?
חצי עונה עד שדייגו קוסטה הגיע הוא שיחק לבד כחלוץ.
היה חלש יחסית.
רק כשקוסטה הצטרך הוא התחיל לפרוח.

ואני לא מסכים לגמרי שגריזמן יכול לאפשר הרבה מערכים. בתיאוריה אולי כן.
אבל אתה רואה אותו מדרבל במהירות באגף ב 433 כמו ניימאר בעבר או כמו דמבלה כיום? פחות מתאים לו.
אתה מציע 433 עם מסי כ9 מזויף. זה למעשה פחות 433 יותר מערך של 442 יהלום. אבל נגיד שאתה קורא לו 433 כי האגפים יותר רחבים? אז עם דמבלה זה יעבוד באגף שלו, עם גריזמן לדעתי פחות.
מבין את ההשוואה לדויד וייה וזה יותר הגיוני. אבל גם וייה שידע להשתלב בשיטה בסופו של דבר לא הכי התאים להיות שחקן אגף שמאל גם אם בא הרבה לאמצע. היו לוייה משחקים חלשים שהוא היה לא יעיל וגם במקרה שלו הוא הרבה יותר טוב באמצע.
וזה גם מה שסוארז עשה בתחילת העונה כששיחק בצד שמאל בסגנון וייה ובהמשך זה הפך ל 442.

אני מסכים חלקית שיש איתו כמה אפשרויות על הנייר. אני פשוט לא בטוח א הוא הוכיח שהפאשוריות האלה טובות לו בפועל.
יש שחקנים ורסיטליים יותר ממנו.
בוא נראה אותו במונדיאל בכל מיני תפקידים עם שחקנים כמו אמבפה, ז’ירות דמבלה ואחרים סביבו…

(aldrrian) #17

עד כמה שידוע לי ברוב המוחלט של המשחקים הוא פתח לצד שחקן בדמות גמיירו\טורס ולפעמים קוראה.

(Eido Eliyahu) #18

אני בהתחלה ממש הייתי נגד ההגעה של גריזמן, אבל מתחילת העונה ולפני שהדיבורים על גריזמן נהיו רציניים אמרתי שאם יש מישהו שמתאים בול לשיטה של ואלורדה(433 עם מסי באמצע כשדמבלה בימין) זה הוא.
התפקיד הזה של חצי חלוץ חצי קיצוני שמאלי פשוט תפור עליו.

4 תגובות אוחדו לנושא קיים: חדשות, העברות, הנהלה ושמועות 2018/19: תקוות וספקולציות