פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(Ofer g) #443

אני גם חושב שיש רוטציות שניתן לעשות כדי לפצות על החיסרון של פיאצה. אלבס וסנדרו יכולים לשחק באגפים(קוודראדו יכול לשחק בשמאל במידה ואלבס משחק בימין) וגם אפשר לעבור ל4-3-1-2 שהוא מערך שעבד מעולה העונה.

מה שעצוב זה שפיאצה לאט לאט למד את מה שהוא צריך לעשות והתחיל להיכנס לעניינים. הוא לא צפוי כי הוא לא מוכר מספיק ויכל להיות אקס פקטור משוגע מול ברצלונה.

(humusman) #445

קלאודיו מרקיסיו נמצא לא כשיר בבדיקות שנעשו לו בברך השמאלית ויעדר בין 3 ל4 שבועות.
חבל, עד שהיה נראה שהוא שם את הפציעה מאחור ונכנס לכושר.

(BannedT) #446

“הרווחנו קשר חדש בדמותו של קלאודיו מרקיזיו” תמיד נשמע לי כמו בדיחה. טוב ככל שיהיה, לחשוב שזה שיש לנו את חדירה ומרקיזיו הנפצעים הסדרתיים ושלהוסיף את מאטווידי יספיק לסגל זה מגוחך. יובה חייבת עוד קשר והיא חייבת אותו בדחיפות, כבר עוד רגע חוזר הביזיון של שנה שעברה שהבאנו את פיאניץ’ ורצינו להביא עוד קשר ובסוף קיבלנו את רינקון בינואר.

(humusman) #447

מסכים.
אין ספק בכלל שמרקיסיו לא יציב מבחינה פיזית, טוב ככל שיהיה.
חדירה דווקא היה בריא עונה שעברה, אבל גם הוא רגיש לפציעות, ואם נאמר את האמת, הוא קשר טוב אבל לא קשר טופ
ולא אחד כזה שיכול להחזיק אמצע של 2 קשרים, בתור שחקן לרוטציה אין לי בעיה איתו.
אנחנו חייבים עוד קשר טוב לסגל, ביובה יודעים את זה ובגלל זה המגעים עם ברצלונה על אנדרה גומש, אבל ביובה כמו יובה,
נזכרים לחזק מאוחר מדי את העמדה הכי דחופה בשנתיים האחרונות.

(קאלצ'יוהוליק) #448

עדכונים שאנחנו לא אוהבים:

• דיבאלה נפצע במשחק מול קליארי. מדובר במתיחה בשריר האמסטרינג שתשבית אותו ל30-40 ימים. דיבאלה ככל הנראה יחמיץ את המפגש הראשון מול טוטנהאם במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות.

• מארקיזיו נפצע גם כן, וייעדר מעל 30 ימים. אצל האיטלקי מדובר הפציעה שנובעת מאותה ברך ורצועה קרועה מלפני שנה וחצי. נראה שהקשר מתקשה לחזור לעצמו מאז.