פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(Blaz00r) #334

כן אה…לצערנו הברק לא מכה פעמיים

(Ofer g) #335

זה ממש מוזר,העונה עוד לא התחילה וכבר עברנו 6 פציעות חמורות. מרקיזיו יחמיץ נכון לעכשיו גם את המשחק מול רומא והקישור של יובנטוס חסר יותר מידי שחקנים.
זו נורה אדומה למארוטה שצריך לראות או שהצוות הרפואי לא עובד כמו שצריך, או שהאימונים של אלגרי בעייתיים, אבל ככה או ככה זה נראה רע לקראת עונה אינטנסיבית של 3 מסגרות והסגל חייב להיות רחב יותר.

(acmilan3) #336

זה כאילו אלוהים נותן למארוטה הצצה מה הולך לקרות העונה אם יובה לא תנחית לפה איזה קשר. אלכס סאנדרו עם כמה שהוא מגן טוב שישדרג זה לא מספיק. אם יסתבר שהוא יגיע על חשבון חיזוק בקישור זה יהיה פשוט ביזיון.

(Ofer g) #337

[QUOTE=acmilan3;1636255]זה כאילו אלוהים נותן למארוטה הצצה מה הולך לקרות העונה אם יובה לא תנחית לפה איזה קשר. אלכס סאנדרו עם כמה שהוא מגן טוב שישדרג זה לא מספיק. אם יסתבר שהוא יגיע על חשבון חיזוק בקישור זה יהיה פשוט ביזיון.[/QUOTE]
אני חלקית לא מסכים איתך.
במידה ואסאמואה באמת יחזור עוד 3 שבועות לאימונים ותוך חודש יהיה כשיר, הרכישה של סנדרו יכולה לבוא על חשבון הקישור ובכל זאת לא להיות ביזיון. אסאמואה קשר יוצא דופן והוא הוכיח את זה לא מעט באודינזה וגם ביובנטוס בשעת הצורך. הוא אמנם הוסט לעמדת המגן השמאלי כי קונטה לא הסכים לוותר על אחד ממרקיזיו, פירלו ווידאל(בהמשך גם פוגבה), אבל אסאמואה לדעתי לא נופל מהרמה הזו בכלל כשהוא בשיאו ואם במועדון מאמינים שהגנאי יחזור לשיאו, אז רכישת מגן שמאלי שתאפשר לאסא לעבוד כקשר “במשרה מלאה”, זה רכישה יוצאת מן הכלל.

אני כן מסכים שמדובר בסיכון. חדירה נפצע לחודשיים אחרי עונה בה היה מושבת, אסאמואה היה מושבת גם הוא במשך 8 חודשים בערך ונשארנו עם מרקזיו, פוגבה פריירה וסטורארו, השלושה הראשונים מעולים והאחרון צעיר ולא בשל לטעמי. אין לדעת אם אפשר באמת להסתמך על אסאמואה או חדירה ובמצב בו אחד נוסף מהרביעייה נפצע(בטח אם מדובר במרקיזיו או פוגבה), אז אנחנו נשארים עם חוסר רציני בקישור.

אבל אם תחשוב על זה, איזה קבוצה בעולם, טובה ככל שתהיה, לא תהיה בבעיה אם יפצעו לה 3 קשרים? אי אפשר להושיב על הספסל 6 קשרים ברמה הגבוהה בעולם נכון? אני מאמין שאם יובה מאמינה שהחזרה של אסאמואה לכושר משחק בטוחה, אז הקישור של יובנטוס סגור ואין סיבה להביא עוד שחקן.

(Blaz00r) #338

אגב, אני כבר לא זוכר - מה היתה הפציעה של אסמואה? רצועה בברך?

(Ofer g) #339

לפי הדיווחים בתקשורת, מוראטה ככל הנראה יהיה כשיר לרומא אבל מרקיזיו לא יוכל לשחק במשחק העונה. חדירה צפוי לחזור בסוף ספטמבר למחזור החמישי נגד פרוזינונה כאשר אסאמואה צפוי לחזור למחזור הרביעי שישוחק נגד גנואה.

(Blaz00r) #340

כבר הספקתי לשכוח - מה היתה הפציעה של אסמואה בכלל ומתי/ממה היא נגרמה? קרע ברצועה?

(Ofer g) #341

אסאמואה הוחלף נגד אמפולי בנובמבר 2014 בעונה שעברה אחרי שהרגיש כאבים חזקים בברך. בהתחלה חשבו שהבעיה פשוטה ובמשך 3 שבועות כל שבוע דיווחו שהוא יחזור בשבוע שאחרי.

אחרי שהכאבים לא הפסיקו, אסאמואה טס להתייעצות עם רופא מומחה בספרד או ברצלונה שקבע שיש לו דלקת בשריר והוא חייב לעבור ניתוח שעבר בהצלחה והיה אמור להשבית אותו ל3-4 חודשים בלבד אבל מאז הוא לא הצליח לחזור לכושר.

לפני שבוע יובנטוס יצאו בהצהרה שאסאמואה התגבר על הפציעה ויחזור בעוד מספר שבועות לכושר משחק, אני מקווה שהפעם הם צודקים.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

(Blaz00r) #342

מוזר, פעם ראשונה שאני שומע ששחקן הושבת לכמעט שנה שלמה מבעיית שריר ולא מקרע ברצועה הצולבת/שבר חמור…

(Ofer g) #343

בגלל זה כל פעם אמרו שהוא יחזור והוא לא חזר. כל הזמן חשבו שזה לא רציני אבל הכאבים חוזרים.

(Spaceman Nerazzurro) #344

“למה הוא מוציא את מארקיזיו?! איזה אידיוט!”

מארקיזיו פצוע לחודש - חודש וחצי.

(Spaceman Nerazzurro) #346

http://www.football-italia.net/72959/official-marchisio-out-month

(Ofer g) #347

מריו מנדזוקיץ’ שנפצע נגד גנואה יעדר במשך 20 יום. מוראטה נבדק עקב כאבי שריר הבטן שהרגיש אבל לא נמצאה שום בעיה.

(קאלצ'יוהוליק) #348

לכישטיינר אושפז אמש (ושוחרר) עקב קשיי נשימה לאחר המשחק מול פרוזינונה. יובנטוס הודיעה כי השחקן ככל הנראה לא יכלל בסגל לקראת נאפולי.

(Ofer g) #349

הפציעות פשוט לא רוצות לעזוב את יובנטוס. פול פוגבה נקע את הקרסול במשחקה האחרון של נבחרת צרפת ויעדר לשבוע.

מנדזוקיץ’ גם עזב את מחנה האימונים של קוראטיה בשל כאבים ועדיין לא כשיר למשחק.

הבשורה הקשה הרבה יותר היא הפציעה של השחקן החם בקבוצה כרגע, אלבארו מוראטה שנפצע במשחק של ספרד ומהערכה הראשונית עולה כי יש לו שבר בשוקית!
מתי המזל הרע יגמר?!

(Ofer g) #350

//youtu.be/MkcyLa8x_E8

הנה סירטון הפציעה של מוראטה.

החדשות הטובות: לפי בדיקת רנטגן שנערכה בספרד כבר אין חשש לשבר בשוקית.

(Blaz00r) #351

מצד שני אם זה קרע בשריר הוא גם עלול להיות בחוץ לפחות לחודשיים…בכל מקרה אכלנו אותה

יש שחקן מההרכב הראשון שלא הספיק להפצע העונה?!

(Ofer g) #352

כרגע לא מדברים על קרע בשריר, לפי הדיווחים האחרונים מדובר על חבלה ברגל ומוראטה נמצא במעקב כדי לקבוע כמה זמן הוא יהיה בחוץ.
מוראטה רשם אתמול בסטטוס:“לא 4 חודשים ולא חודש, עובד קשה כדי להיות זמין ליום ראשון!”

מוראטה אופטימי, אז גם אני.

(Ofer g) #353

חדירה, קאסרס והרנאנס לא יהיו כשירים למשחק נגד הסיטי.

28 פציעות עברו על יובנטוס מתחילת העונה כאשר 21 מהפציעות הן פציעות שריר. מי לדעתכם אשם? האם זה הצוות הרפואי? הצוות המקצועי? האינטנסיביות של האימונים או אלגרי בכבודו ובעצמו שגם במילאן סבל מתופעה דומה? או שזה בכלל מקרי?

הדבר היחיד שבטוח, זה שזה פוגע ביובנטוס בצורה קשה מאוד.

(La leggenda Alex) #354

הרננס פצוע זה ברכה
אני מוכן שישלמו לו כדי שלא ישחק.

חדירה הזה בושה וחרפה
שיפרוש וישחרר אותנו ממנו
לא זוכר שחקן כל כל פצוע חרוני כמהו
יאללה נמאס ממנו כבר שילך לעזאזל