פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(JUVE-MAN) #293

מוכנים לחדשות הרעות?
אז אנג’לו אוגבונה וקוואדו אסמואה, שיצאו שניהם במהלך המשחק אתמול מול אמפולי בגלל פציעות - ככל הנראה לא יהיו כשירים לקראת המשחק ביום שלישי מול אולימפיאקוס. עוד לא ברור מי צפוי לפתוח במקומם במידה ולא יצליחו להכשיר אותם להתמודדות.

(קאלצ'יוהוליק) #294

אני מקווה שמעז ייצא מתוק במקרה הזה.
אולי חסרון בעמדת הבלם תביא לכך שאלגרי יפתח עם רביעייה אחורית כשאברה במקום אסאמואה, או אפילו… פאדואין.
עם שלישיית קישור ושני קיצוניים - זה אמור להספיק, והמגנים לא יהיו קריטיים להתקפה.

עריכה: כנראה שגם אברה לא יהיה כשיר, וההתלבטות של אלגרי היא בין פאדואין כאמור, לפריירה.
עוד עדכון: ישנו סיכוי שקאסרס יהיה כשיר.

(nirsh) #295

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1584615]אני מקווה שמעז ייצא מתוק במקרה הזה.
אולי חסרון בעמדת הבלם תביא לכך שאלגרי יפתח עם רביעייה אחורית כשאברה במקום אסאמואה, או אפילו… פאדואין.
עם שלישיית קישור ושני קיצוניים - זה אמור להספיק, והמגנים לא יהיו קריטיים להתקפה.

עריכה: כנראה שגם אברה לא יהיה כשיר, וההתלבטות של אלגרי היא בין פאדואין כאמור, לפריירה.
עוד עדכון: ישנו סיכוי שקאסרס יהיה כשיר.[/QUOTE]
לא מתוק ולא נעלי צבא. מחר הולך להיות מופע אימים, זה הצפי שלי.
אברה גם כן פצוע ואין מצב שיוכשר לפי מיטב ידיעתי.
אני ממליץ לאנשים לא לפנטז על שינוי מערך דווקא מחר, הביציות של אלגרי לא גדולות מספיק.
כנראה שנראה את המערך המאוס הרגיל רק עם הרכב טלאים שכולל את ליכשטיינר כבלם ופדואין קיצוני שמאלי…

בדר"כ אני מלא אמונה בקבוצה, אבל לא הפעם…

(JUVE-MAN) #296

עדכון: אסמואה כמעט בוודאות בחוץ, נעשים מאמצים להכשיר את אוגבונה.

כרגע נראה שליצ’י יהיה בלם שלישי, פריירה בימין ופדואין בשמאל.

(Ofer g) #297

במידה וקאסרס כשיר אני לא מבין איך הגענו למצב בו פדואין צפוי לפתוח בצד שמאל? קאסרס כולבויניק בהגנה ויכול לשחק מעולה ב2 הצדדים, אם הוא כשיר הוא חייב לשחק בתור מגן שמאלי ממש לא פדואין. אני גם לא מבין איך פדואין הצליח לעלות על רומולו ברוטציה כשהוא מעולם לא שיחק בעמדה הזו ומעולם לא תרם לקבוצה הזו, איך הגענו למצב כזה?

(JUVE-MAN) #298

מרטין קאסרס ואנג’לו אוגבונה יחזרו לסגל של אלגרי למשחק מול פארמה ביום ראשון.
מנגד, קוואדו אסמואה ייעדר לכשבועיים, והוא יחזור לסגל רק לאחר פגרת הנבחרות.

(JUVE-MAN) #299

קוואדו אסמואה ומרטין קאסרס יהיו זמינים לאלגרי למשחק הבא מול לאציו.
פירלו נמצא בספק למשחק מול לאציו, אך יהיה כשיר לקראת מאלמו בליגת האלופות.
פטריס אברה ולוקה מארונה יחזרו בעוד כ-3 שבועות.

(JUVE-MAN) #300

החדשות היום עבור מרטין קאסרס לא מעודדות כמו מה שנאמר לגביו לפני מס’ ימים - קאסרס עדיין אינו כשיר ב-100%, והוא ייעדר לעוד כשבוע-שבועיים. קאסרס, אוגבונה ופירלו לא יהיו כשירים לקראת המשחק הקרוב מול לאציו. מצד שני, פירלו ואוגבונה יהיו כשירים למאלמו באמצע השבוע הבא. קאסרס, אברה ומארונה לא יחזרו לפני מאלמו.

(Ofer g) #301

מאז שאלגרי במועדון הפציעות לא מפסיקות להגיע. יותר ויותר שחקנים נפצעים, חלקם גם יותר מפעם אחת מאז תחילת העונה. הדבר שהכי מציק לי זה שהרבה מהשחקנים הפצועים אמורים לחזור בתאריכים מסויימים אבל הפציעה שלהם הופכת לטורדנית וחוזרת שוב ושוב ובכך משביתה אותם לתקופות ארוכות מהמצופה.
ברזאלי, מארונה, קאסרס ועוד שחקנים, פצועים לתקופות ארוכות ובכל פעם שהם אמורים לחזור לשחק הצוות לא מצליח להכשיר אותם.

גם במילאן של אלגרי הייתה בעיה דומה וזה יכול להיות קריטי בשלבים המתקדמים של העונה. מישהו בהנהלה צריך לבדוק את ההתנהלות של הצוות המקצועי של אלגרי ולנסות למצוא את הסיבה לפציעות המרובות האלה לפני שזה יהיה מאוחר מידי.

(JUVE-MAN) #302

פטריס אברה חזר להתאמן באופן מלא, והוא כרגע בעדיפות ראשונה לפתוח במשחק ביום רביעי מול מאלמו.
קוואדו אסמואה ומרטין קאסרס ככל הנראה יהיו כשירים למשחק הליגה הבא - הדרבי מול טורו.

(JUVE-MAN) #303

הדיווחים לגבי אסמואה ממשיכים לזגזג: היום הגנאי אמור לטוס להערכה אצל רופא מומחה בברצלונה. ישנו חשש לדלקת בברך שקוואדו סוחב כבר תקופה, וישנו סיכוי שיצטרך לעבור ניתוח. במידה ויובה תחליט לשלוח את הגנאי לניתוח, הוא ייעדר לחודשיים מהמגרשים.

(JUVE-MAN) #304

רשמית: קוואדו אסמואה ייאלץ לעבור את הניתוח המדובר, והוא ייעדר לתקופה של כ-2-3 חודשים מהמגרשים.

(קאלצ'יוהוליק) #305

רומולו ואסאמואה ייעדרו לתקופה של לפחות 3 חודשים.

הגנאי המריא לברצלונה לעבור ניתוח בברך ואילו רומולו ייסע לברזיל ויעבור ניתוח במפשעה.

(Ofer g) #306

מרטין קאסרס גמר את העונה לאחר שהפציעה שהתגלתה לו בקרסול התגלתה כשבר בקרסול.
מרטין עבר היו את הניתוח בהצלחה ויחזור לפעילות רק לקראת סוף חודש מאי.

(Ofer g) #307

לצערנו לאחר הבדיקות הרפואיות של פוגבה התברר שיש לילד קרע בשריר והוא יהיה בחוץ ל50 ימים. פוגבה כנראה יפסיד את 2 החלקים של רבע גמר ליגת האלופות.

(קאלצ'יוהוליק) #308

אם אכן ההחלמה תארך לא פחות מחמישים יום, פוגבה יחמיץ את משחק החצי גמר הראשון במידה ו…

(קאלצ'יוהוליק) #309

בשורות רעות:
מרקיזיו נפצע באימון הנבחרת וכנראה גמר את העונה.
הנסיך מצטרף לפוגבה ושניהם יחמיצו את המפגשים מול מונאקו ברבע הגמר.

(קלאודיו זוליאני) #310

הודעה רשמית ומפתיעה של יובנטוס ממש עכשיו: למארקיזיו אין שום קרע ברצועה הצולבת !

זה פשוט מטורף הקטע הזה.

קסטלאצי רופא הנבחרת אבחן קרע ברצועה ו"פציעה קשה בברך", עכשיו הוא צריך לספק הסברים, איך איש מקצוע כך כך בכיר טועה בצורה כזאת ?

עריכה: SKY מדבר על 15 ימי היעדרות בלבד מהמגרשים !

פשוט לא יאמן, איזה פארסה של הצוות הרפואי של הנבחרת האיטלקית, מישהו צריך להתפטר שם.

(קאלצ'יוהוליק) #311

זוליאני - עשית לי את השבוע!

(קאלצ'יוהוליק) #312

וואו, איזו פארסה. להלן הסיכום.

ביום שישי, קצת לפני כניסת השבת, התבשרנו שמרקיזיו נפצע באימון הנבחרת וסובל מקרע (לא פחות!) ברצועה. פציעה שעלולה להשבית אותו ל8 חודשים, שלאחריהן מגיע שיקום וכו’.
עם הידיעה הזו הכנסתי את השבת, מנותק מכל אמצעי תקשורת ומתחיל לארגן בראש הרכבים חלופיים למשחק מול מונאקו. 3-5-2 עם פירלו וידאל ופריירה במרכז או אולי 4-3-3 עם פפה וקומאן… אולי סטורארו ימלא את החסר… אוף!
איטלקים רבים איחלו לנסיך הקטן החלמה מהירה ברשתות החברתיות ואפילו יריבים מקבוצות אחרות. ראנוקיה, מילאן בהודעה רשמית, דל פיירו וכמובן חבריו לקבוצה ביובנטוס.
בינתיים באיטליה התעורר כעס רב כלפי קונטה שטענה שהוא “הורג” את השחקנים באימונים קשים. העיר טורינו כמרקחה: גרפיטי בגנות קונטה, ציוצים בסגנון :קונטה שוב עוצר את יובה באירופה" וכו’.
ג’ון אלקן, נשיא פיאט וקבוצת EXOR המחזיקה בבעלות יובה התבטא בפומבי נגד קונטה ועל אימוניו האינטנסיביים בנבחרת.
קונטה לא נשאר חייב וענה לאלקן: “מדוע שאלות כאלו לא נשאלו כשהייתי מאמן ביובה?”

חזרה למרקיזיו. הקשר הועבר מיד לטורינו על מנת לעבור בדיקת MRI שנייה ולהעריך את חומרת הפציעה. ושם קרה הנס. לא אובחן שום קרע ברצועה ומצב הברך נראה טוב מאד. מרקיזיו ינוח כמה ימים ויהיה כשיר כנראה למשחקים מול מונאקו ואולי אף קודם. עם הידיעה הזו של זוליאני בפורום הוצאתי את השבת.
מרקיזיו מודה למאחלים: “כנראה שמרוב הברכות, המצב נהיה טוב יותר”.

אנחנו שולחים ל"נסיך הקטן" מפה הרבה איחולי בריאות, ושלא יידע עוד צרות שכאלה. אנחנו צריכים אותך.
פורצה פרינצ’יפינו! פורצה מארקי!