פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(Ofer g) #248

אתה צודק. מה שקראתי היו הציפיות אחרי הפציעה אבל היום הוא עבר את הבדיקות ובאמת מדובר רק בכמה ימים.

(קלאודיו זוליאני) #249

ברזאלי יעדר 20 יום !

(Ofer g) #250

הפציעות נחתו על יובנטוס חזק מאוד בשלב ההכי קריטי של העונה מבחינתה. למזלנו, לעומת שאר העמדות דווקא בעמדת הבלם יש מחליפים טובים, אף אחד מכל הבלמים שלנו לא ברמה של ברזאלי, אבל הם עדיין מחליפים ראויים ויעשו עבודה טובה.

הצוות הרפואי של יובנטוס חייב לעבוד שעות נוספות כדי למנוע את הפציעות מהשחקנים האחרים לפחות עד אחרי המשחק נגד פיורנטינה ביום חמישי.

(קאלצ'יוהוליק) #251

אני סומך על המחליפים בעיניים עצומות.

הבעיה היא ששחקן פצוע = יותר עומס על שאר השחקנים = סיכון לעוד פציעות.

(Ofer g) #252

אוגבונה מצטרף לרשימת הפצועים של יובנטוס כאשר הוא צפוי להיות בחוץ לתקופה של 30 יום אחרי שנפצע באימון. אגבונה מצטרף לבקזאלי ופלוזו שגם הם בחוץ לתקופות לא קצרות. החדשות הטובות הן שטבז וווצ-יניץ’ חוזרים לסגל של יובנטוס כבר היום למשחק נגד פיורנטינה.

(קאלצ'יוהוליק) #254

מוראטה נפצע באימון לאחר תיקול של… רוביניו, השוער השלישי.
החלוץ סובל מנקע בברך וייעדר עד לתחילת ספטמבר.

עדכון: בחוץ ל-50 ימים. ברוך הבא לטורינו…

נ.ב רוביניו לא פרש?

(JUVE-MAN) #255

אנדראה פירלו נפצע במותן וייעדר לחודש מהמגרשים. יובה תאלץ לפתוח את העונה ללא המאסטרו.

מצד שני, אנדראה ברזאלי ואלבארו מוראטה מחלימים בקצב מהר מהצפוי, ושניהם ככל הנראה ייכללו בסגל של יובה למשחק הפתיחה מול קייבו, אם כי הסבירות שישחקו נמוכה.

(Ofer g) #256

מעניין מי יקבל היזדמנות במקום פירלו. אלגרי ישתמש בשלישייה הוותיקה או שהוא יתן לרומולו או פריירה את הצ׳אנס? אני אפילו לא מצליח לנחש איך אלגרי הולך לפתוח במשחק נגד קייבו.

(קאלצ'יוהוליק) #257

קייליני נפצע בשריר הסוליה במה שנראה כמו פציעת עומס.
הוא ייעדר בין שבוע לשבועיים.

(JUVE-MAN) #258

החדשות היותר טובות הן שברזאלי ומוראטה חזרו לאימונים מלאים, והם ככל הנראה יהיו כשירים למשחק הבא נגד אודינזה.

(Ofer g) #259

יובנטוס חייבת להיות זהירה מאוד עם ברזאלי ולהיות בטוחה שהוא באמת חוזר. ברזאלי סוחב פציעה עוד מהעונה שעברה והוא ממשיך להיפצע באופן כרוני, אסור לסכן אותו עד שברור בוודאות השפציעה לא תחזור כי ברזאלי קריטי ליובנטוס העונה.

(קאלצ'יוהוליק) #260

עדכון פציעות:

לוקה מארונה נפצע וייעדר 20-30 ימים.
קייליני יחזור לוינובו ממסע הנבחרת וינוח במשחק מול אודינזה.
וידאל טוען שלא פציעה ולא נעליים, והוא ישוב לטורינו אחרי משחק הנבחרת שלו מול מקסיקו.

(JUVE-MAN) #262

עדכון בנוגע למצבו של ג’יורג’יו קייליני: קינג קונג ייאלץ להחמיץ גם את משחק הפתיחה של יובה בצ’מפיונס ליג נגד מאלמו.
אנדראה ברזאלי ואלבארו מוראטה מתאמנים רגיל עם הקבוצה, אבל אלגרי עדיין מפחד לסכן אותם, בעיקר את ברזאלי, על מנת לא לגרום להם להיפצע שוב, ולא בטוח אם יפתחו במשחק נגד אודינזה.

(Ofer g) #263

קייליני, מארונה וברזאלי פצועים. זה אומר שאו שנראה את קאסרס - בונוצ’י - אוגבונה במשחק הבא או שאלגרי יאלץ לעבור לצמד בלמים בגלל הפציעות.
הפציעות של יובנטוס התחילו כבר מתחילת העונה וזה לא טוב בכלל, אני מקווה שהם יחזרו לקראת התקופה הלחוצה שיהיה לנו הרבה משחקים בזמן קצר.

(קאלצ'יוהוליק) #264

בשורות רעות:
וידאל יחמיץ את המשחק מול אודינזה וכנראה גם מול מאלמו ויעבור מחר בדיקות להערכת זמן ההחלמה. כנראה שבכ"ז היתה פציעה, בניגוד לדיווחים בימים האחרונים.

(JUVE-MAN) #265

עכשיו גם קרלוס טבז יחמיץ את המשחק מול אודינזה.
אצל אלגרי כמו אצל אלגרי - הפציעות הולכות ומתרבות…

(Ofer g) #266

הבעיה היא או בשיטת האימון של אלגרי או בדרך של הצוות המקצועי שלו, אין הסבר אחר. במילאן אלגרי סבל ממכת פציעות נוראית בכל עונה שהוא אימן שם וכרגע יובנטוס סובלת ממכת פציעות משוגעת! מוראטה, ברזאלי, פירלו, קייליני, וידאל וטבז. 5 מבין ה6 הם שחקנים מובילים בקבוצה, יובנטוס בצרות.

(JUVE-MAN) #267

בדיוק בשביל זה, אגב, עבדו הקיץ על חיזוק העומק של הסגל. עצם העובדה שההתלבטות כרגע היא לתת לאברה לשחק בצד שמאל ולהסיט את אסמואה למרכז או להכניס את פריירה לקישור מבשרת לנו טובות (כל עוד ההתלבטות היא לא בין פלוסו ופדואין).
זה גם אומר שנראה שבוע נוסף את קומאן בהרכב :slight_smile:

(Ofer g) #268

בגלל זה טענתי שהמארקטו של יובנטוס היה הצלחה למרות הכל. העומק של יובנטוס התחזק והסגל הרחב נראה מעולה. למרות זאת, אני עדיין לא רגוע, בטח לא כשאנחנו נכנסים לעומס של 7 משחקים בפחות מחודש: אודינזה, מאלמו, מילאן, צ’זנה, אטלנטה, אתלטיקו ואז רומא. יובנטוס תהיה חייבת את השחקנים הבכירים שלה בסגל לקראת המשחקים הסופר קשים הללו.
אני מאושר שנזכה לראות את קומאן מוכיח את עצמו עוד קצת אני רק מקווה שהוא יצליח להתעלות על עצמו וגם לנצח משחקים בישביל הקבוצה.

(קלאודיו זוליאני) #269

טבז כשיר לשבת. אחרי הבדיקות שערכו לו היום מתברר שאין לו שום פציעה.