פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(Ofer g) #203

ברזאלי לא זומן לסגל הנבחרת האיטלקית בשל פציעה. הפציעה המדוברת היא אותה פציעה שברזאלי גורר מגביע הקונפדרציות ואני חייב להגיד שזה קצת מלחיץ אותי שהוא אל מצליח להתגבר עליה. נראה עוד מהסופרקאפ שברזאלי לא מצליח לשחזר את היכולת שלו והסיבה היא ללא ספק הפציעה הטורדנית הזו, אבל למרות שעברו כבר יותר מחודשיים, הפציעה לא עוברת לברזאלי והצוות הרפואי לא מצליח להתגבר עליה.
כעת יש שבועיים בהם ברזאלי ינוח ויטופל במרפאה של יובנטוס בתקווה שיצליחו להתגבר על הפציעה, אבל אני לא שולל היעדרות ארוכה שלו וכניסה מוקדמת מהצפוי של אוגובונה להרכב הראשון של יובנטוס. אני מקווה שהכל יסתדר כי ברזאלי הוא ללא ספק הבלם הטוב ביובנטוס ואנחנו זקוקים לו במיוחד למשחקי ליגת האלופות הקשים.

לגבי מרקיזיו, הוא כבר חזר להתאמן קצת וגם לרוץ אך הוא עדיין בספק למשחק נגד אינטר בשבת הבאה.

(Ofer g) #204

במשחקה של נבחרת אורווגוואי בסוף השבוע שעבר נפצע קאסרס בברכו פציעה רצינית ונאלץ לעבור ניתוח שישבית אותו לתקופה של 40 ימים. ווצ’יניץ’ נפצע גם הוא במשחקה של מונטנגרו ועדיין לא ברור אם הוא יוכל לשחק נגד אינטר. גם אם יוכל לשחק, לא בטוח שקונטה ירצה לסכן אותו בפציעה נוספת.

(Ofer g) #205

יובנטוס הודיעה שטבז נפצע בקרסולו בדרבי נגד טורינו והוא בספק למשחק נגד גלאטסראיי.

(Ofer g) #206

הנה הכניסה המגעילה של צ׳ירו אימובילה בטבז בדרבי היום.

//youtu.be/3A6PaGfPrQo

והנה הפציעה עצמה:

(Blaz00r) #207

יופי, זה מה שהיה חסר לנו. #$%#&#@% של אימובילה ה$%^ הזה שלא הסתפק רק בכניסה הזאת אלא כיסח בלי סוף לאורך כל המשחק. תוך כדי המשחק זה באמת היה נראה כמו צהוב רגיל, אבל על ההילוך החוזר הראשון ראו בבירור שהמטרה שלו היתה הרגל של טבז בלבד ואין לי מושג למה השופט שעמד כמה מטרים מהאירוע הוציא רק צהוב :wall:

(Ofer g) #209

יובנטוס לא יכולה לקנוס אותו כי לפחות כרגע היא לא משלמת לו משכורת, אבל אין ספק שזה יהיה משהו שישפיע על החזרה שלו ליובנטוס בסוף העונה.

(Ofer g) #210

ליכשטיינר וווצ’יניץ’ הוחלפו במהלך המשחק של יובנטוס בגלל שלשניהם היה מתיחה בשריר הירך האחורי.
עדיין לא ידועה חומרת הפציעה ואם הם יהיו כשירים למשחק בשבת.

(Ofer g) #211

לאחר הבדיקות שעברו ווצ’יניץ’ וליכשטיינר לאחר המשחק נגד גלאטסראיי, התגלה אצל ווצ’יניץ’ קרע ברמה 1 בירך השמאלית שתשבית אותו כנראה ל3 שבועות ואצל ליצ’י התגלתה פגיעה בברך אך נדרשו בדיקות נוספות כדי להעריך את חומרת הפציעה.

(Ofer g) #212

קווליאלה נפצע היום באימון, בינתיים זה נראה לא משהו והוא צפוי להיעדר משהו כמו 20 ימים.

(SantiagoBernabeu) #213

אפשר עדכון לגבי מצב הפצועים? מי לא יוכל לשחק נגדנו?

(Ofer g) #214

בינתיים עוד לא ברור.
ליכשטיינר לא צפוי להיות כשיר לריאל לצערי, פפה בטוח לא יהיה כשיר וגם קווליארלה בטוח לא יהיה כשיר.
קאסרס חוזר לאט לאט וכבר יושב על הספסל היום כך שאני מאמין שהוא יהיה כשיר ווצ’יניץ’ צפוי להיות כשיר. התקווה היא שליכשטיינר גם יהיה כשיר לריאל.

(borntorun) #216

לא, אבל קווליארלה הוא החלוץ השלישי אחרי 2 הפותחים (ווצ’יניץ’ וטבז), לכן אם ווצ’יניץ’ לא יהיה כשיר, העדרו של [RIGHT]קווליארלה יכול להיות משמעותי (במקומו ישחקו יורנטה או ג’ובינקו). פפה לא כל כך פקטור ביובה, ליכשטיינר הוא היעדרות קריטית כי אין ליובנטוס מחליף ראוי בשבילו.[/RIGHT]

(קלאודיו זוליאני) #218

יופי רק זה חסר עכשיו
וידאל נפצע בגיד מול פיורנטינה והוא בספק גדול למשחק מול ריאל מדריד ביום רביעי

(Iker_Casillas) #219

לפי פוטבול איטליה (כמה אמין?) וידאל בסגל יובה למשחק מחר, ליכשטיינר ומרקו ווצ’יניץ’ לעומתם - לא.
“Buffon, Chiellini, Caceres, Ogbonna ,Pogba,Marchisio, Tevez, De Ceglie, Giovinco, Peluso, Llorente, Barzagli, Bonucci,Padoin, Pirlo, Asamoah, Vidal, Storari, Isla, Rubinho”

(Ofer g) #220

אכן כך, וידאל בסגל למשחק והוא כשיר אבל עדיין לא ידוע אם הוא יפתח. החדשות הנהדרות ליובנטוס הן שקאסרס יהיה כשיר למשחק וצפוי לפתוח בצד ימין במקום ליכשטיינר.

(Blaz00r) #221

וידאל כשיר - כבר חדשות טובות. ווצ’יניץ’ בזמן האחרון ביכולת רעה ככה שמההיעדרות שלו אני פחות מודאג בגלל שבמיוחד במשחק כזה יש לו פוטנציאל גבוה לגרום לאוהדים לתלוש שיערות מהראש.
אין ספק שההיעדרות של ליכשטיינר היא הכואבת מכולן, אבל הבשורה שקסארס סוף סוף כשיר ויפתח היא מצויינת. הוא המחליף היחיד שראוי לשחק במקומו, נחנקנו כבר מפדואין, מוטה (הייתי בטוח שאני הוזה שראיתי שהוא נכנס בראשון ???) ושות’.

(Ofer g) #222

קונטה אמר היום בראיון לפני המשחק של פארמה שקווליארלה חזר להתאמן והוא כשיר כבר לשחק למרות שאינו בסגל למשחק. זה חדשות אדירות בישביל יובנטוס בגלל שקווליארלה, לפי הדברים של קונטה, יהיה כשיר למשחק נגד ריאל! אנחנו רק צריכים לקוות שהוא יחזור בכושר שהוא נפצע בו ולא כמו בעונה הראשונה שלו אחרי הפציעה מול קייבו, יחזור כחלוץ חלש הרבה יותר.

ליכשטיינר ווצ’יניץ’ מחלימים אבל עדיין לא מתאמנים עם הקבוצה ולא ידוע האם יהיו כשירים לריאל מדריד. לגבי פפה, לכל מי שיש מידע לגביו אני מחפש אותו בחירוף נפש, לא מבין אין כבר שנה ו3 חודשים אף אחד בצוות הרפואי של יובנטוס לא מצליח להתגבר על הפציעה שלו.

(marka) #223

[QUOTE=Ofer g;1477959]קונטה אמר היום בראיון לפני המשחק של פארמה שקווליארלה חזר להתאמן והוא כשיר כבר לשחק למרות שאינו בסגל למשחק. זה חדשות אדירות בישביל יובנטוס בגלל שקווליארלה, לפי הדברים של קונטה, יהיה כשיר למשחק נגד ריאל! אנחנו רק צריכים לקוות שהוא יחזור בכושר שהוא נפצע בו ולא כמו בעונה הראשונה שלו אחרי הפציעה מול קייבו, יחזור כחלוץ חלש הרבה יותר.

ליכשטיינר ווצ’יניץ’ מחלימים אבל עדיין לא מתאמנים עם הקבוצה ולא ידוע האם יהיו כשירים לריאל מדריד. לגבי פפה, לכל מי שיש מידע לגביו אני מחפש אותו בחירוף נפש, לא מבין אין כבר שנה ו3 חודשים אף אחד בצוות הרפואי של יובנטוס לא מצליח להתגבר על הפציעה שלו.[/QUOTE]

בהחלט חדשות טובות!!
עם כשיר פאביו צריך לפתוח נגד ריאל…

לגבי פפה- הוא כבר לא יחזור לדעתי וצערי…יותר מדי זמן עבר, לא חושב שגם עם יתגבר על הפציעה קונטה ימצא לו מקום, והוא לא בדיוק ילד לחכות עוד עונה שתיים ולהילחם על 5 דקות בהרכב בדקה ה-80…סיפור עצוב הפציעה שלו אבל לצערינו זה קרוה בכדורגל.

(Blaz00r) #224

חזרה של קוואליארלה - חדשות מצויינות. הוא וטבז היוו שילוב קטלני (ולפחות עד עכשיו יותר מאשר עם ווצ’יניץ’ המנומנם שאני מקווה שיתאפס על עצמו אחרי שיחזור מהפציעה).

(Ofer g) #225

אני מסכים אתכם שהוא וטבז היו צמד מעולה אבל השאלה היא איך הוא חוזר מהפציעה. יש שחקנים שחוזרים מהפציעות שלהם רע מאוד וצריכים דקות כדי להשתפר, את הדקות האלה אי אפשר לתת לו נגד ריאל או נגד נאפולי במידה ובאימונים הוא יראה רע.