פציעות והרחקות 2017/2018

יובנטוס

(monis) #1

פציעות והרחקות 2011/12.

[B]עונה חדשה ודיון פציעות והרחקות חדש. נקווה שהעונה נמשיך לשמוע פחות ופחות על פציעות של שחקנים.

בידיעה שהביא רוברט לפורום לפני שלושה חודשים נמצא הפיתרון לטיפול בפציעות הרבות שפוקדות את שחקני יובנטוס מאז שעלינו חזרה לסרייה [/B]A.

[quote=Bobbinho;1084634]טוטוספורט - “מעבדת יובה” (Juve Lab), מהפכה למניעת פציעות

יובנטוס ופציעות, צמד בלתי נפרד, עם 80 פציעות שנתיות.
עכשיו הביאנקונרי בניסיון למנוע את הסדרה המדהימה של הבעיות הפיזיות. איך?
הביאנקונרי, לפי טוטוספורט, החליטו ללכת בעקבות “מודל מילאן” ע"י רכישת מרכז מוביל, שבו יערכו מעקב אחרי המצב הפיזי של כל שחקן (אתלט), ואם אינו במצב פיזי מעולה אותו שחקן לא יהיה נתון ללחץ מופרז מצד המאמנים.
כמובן, כדי שהדברים יתחברו בצורה הכי טובה, רופא הקבוצה, צוות האימון והמנג’ר חייבים ללכת יד ביד, להבטיח להפחית, אחרי 5 שנים של התשת שרירים של היובנטינים, את מספר הפציעות המצערות.
שנה הבאה יסתמכו על פרופסור רוברטו סאסי שיחסל את נגע הפציעות.
מעבדת יובה, שהוא מבנה בהשראת “מעבדת מילאן” אשר פותחה, תוכננה והושקה ב-2003 ע"י ה"גורו" ז’אן פייר מרסמן. “יובנטוס עושים מצויין שהם מאמצים את המרכז” מסביר בטלפון מבלגיה. “הדרך שלפנינו היא, מניעה. למרות זאת, כמו תמיד, אנחנו לא צריכים להיות ממוקדים במזל (רע).”
יובנטוס, אם כך, הולכת על דרך של מניעה, בתקווה שהמזל בצד שלה.[/quote]

(monis) #2

[B]לאחר שוינצ’נזו יאקווינטה עבר בדיקות התגלתה אצלו פציעה בברך והוא יעדר ל 20 ימים!.[/B]

הדבר המצחיק הוא שבעונה שעברה ועוד לפני פתיחת האימונים היה זה גם יאקווינטה שזכה לפציעה הראשונה של העונה

(monis) #3
  • לוקה טוני נפצע פציעה קלה בברך ויעדר במשך 10 ימים.
  • סימונה פפה צפוי לשוב לאימונים בעוד 4 ימים.

(monis) #4

לא יאמן, יאקווינטה יעדר כ- 40 ימים לאחר שנפצע בקרסול באימוני יובנטוס :grin:.

[U][B]קורות חיים:

[/B][/U][B]- פרטים אישיים:[/B]
שם פרטי: הילאל.
שם משפחה: חג’ יחיא.
עיר מגורים: טייבה.
תאריך לידה: 1/1/1980.
מספר פרטנר: 054-2218887 או בזק: 09-7993068

[B]- השכלה:[/B]
לימודי תואר ראשון B.A בבנקאות ושוק ההון במכללה האקדמית נתניה - שנת 2005. (פרשתי בתום השנה השניה כי הלימודים לא חידשו לי דבר מכיוון שהיה לי ידע רב בתחום והיכרות מעמיקה בו).

[B]תעסוקה קודמת:
[/B]
[ul]
[li]1998 - 2002: מזכיר בחברת עיצוב בפנים בחברה המשפחתית.[/li][li]2003 - 2006: תורן לילה בשירות הלקוחות לחברת הליסינג ‘אלבר’.[/li][li]4/2006 - 7/2006: נציג בנקול בבנק ‘לאומי’. עזבתי מהסיבה שהעבודה חסרת גיוון.[/li][li]7/2006 - 2/2011: מנהל חברת עיצוב הפנים המשפחתית בתפקיד שאחרי על הכל בחברה הן בעניינים הכספיים, החשבונאיים וכמובן בתחום העיצוב עצמו. סיבת העזיבה היא חיפוש אתגר חדש ואחר אחרי תחושת מיצוי בהבאת החברה לטופ מבחינת הרמה בארץ.[/li][li]3/2011 - 7/2011: מגייס משקיעים לסחר באופציות בינאריות בחברת ‘גלובל אופשין’. עזבתי כי החברה נסגרה.[/li][/ul]
[B]- פעילות בענף התקשורת:
[/B]
[ul]
[li]מאז 2007 אני אחד מהמנהלים הבכירים באתר ‘ספורטאנטר’ בארץ שמכיל אלפי משתמשים. עבודת הניהול כוללת פרסום חדשות על הכדורגל מכל רחבי העולם.[/li][li]מאז 2007 אני ביחד עם עוד שישה חברים, מפעילים את אתר הכדורגל הרשמי של קבוצת ‘יובנטוס’ בארץ בשם ‘יובה טיימס’. וזה כולל מאמרים, עידכון חדשות ועוד.[/li][li]מסוף 2011 הנני כותב מאמרי דיעה ומתרגם כתבות מערבית לעברית באתר החדשות ‘מגפון’.[/li][/ul]
[B]- פעילות עצמאית ועסקית - (פיתוח פרוייקט כלכלי, חברתי ותרבותי למגזר הערבי והיהודי):[/B]
בשנת 2002 התחלתי ללהגות פרוייקט כלכלי, חברתי ותרבותי בשם “commona” שמטרתו הקמת מרכז מסחרי בכספי המדינה והתושבים הערבים במטרה להעלות מרמת החיים במגזר, וגם שמתוכו ייוסדו קרנות שיתרמו כספים למגזר במגוון תחומים. לאחר כ-3 שנים השלמתי את העבודה עליו. ועל מנת להוציא לפועל את הפרוייקט שעלות הקמתו נאמדה בעשרות מליוני שקלים - פעלתי מול משרד ראש הממשלה לקבלת מענק כספי וגם לקבל גיבוי לפעילות הפרוייקט. משרד ראש הממשלה העניק לנו מענק (מותנה) בשווי 5 מיליון ש"ח. מלבד זאת ועל מנת ליישם את הפרוייקט נעזרתי בדמויות מהצמרת העסקית והציבורית במדינה, כגון עמי אראל, יעקב פרי, בני גאון ז"ל, בועז סוקול, אמנון ליפקין-שחק, ניר כספי ועוד. למרות שהפרוייקט לא יצא לפועל לבסוף בגלל סיבות ביוקרטיות וגם בגלל חוסר שיתוף פעולה מתושבי העיר שלי - צברתי ניסיון רב ביותר והיכרות עם עולם העסקים הישראלי בצורה מעולה.

[B]- על עצמי:[/B]
הנני אדם שאפתן ביותר, אינטלגנט, בקיא מאד בתרבות הערבית, היהודית והישראלית. אני נאמן תמיד לאחריות המוטלת עלי ואוהב להשקיע רבות בדבר בו אני מאמין בכל תחום בו אני עוסק. ואחד היתרונות שלי הוא הניסיון הרב ביותר שצברתי במהלך חיי. מלבד זאת - הנני אדם מסודר וקפדן ביותר בכל דבר בו אני מטפל.

[B]- שליטה בשפות:[/B]
ערבית - שפת אם.
עברית - כשפת אם.
אנגלית - רמה בינונית.

[B]- ידע בתוכנות:[/B]
Office – ידע נרחב בWORD, EXCEL, ACCESS : Microsoft office

(AlexDP) #5

תמונה של יאקווינטה באימון היום.

(galsinger) #6

זה כבר עבר כל גבול, מי יקנה אותו עכשיו?
אי אפשר להקפיא את החוזה שלו או משהו בסגנון?

(AlexDP) #8

מאטרי יעד לשבועיים בגלל אותה פציעה נגד מילאן, והוא לא ישחק מול אודינזה בראשון.

(monis) #9

אני רואה שאתה אוהב את דיון הפציעות :evil:.

מהרגע שראיתי אותו מסובב את הקרסול ידעתי שהוא יעדר תקופה לא קצרה, שוב גביע ברלסקוני גורם להיעדרויות של שחקני יובנטוס בתחילת העונה. ובהתחשב שקוואליארלה כבר שלושה שבועות לא משחק אז [B]שוב [/B]:D:becool: דל פיירו הוא זה שיחק את המושכות בהתקפה לצדו של ווצ’יניץ’.

(Tom) #10

הגביע ברלוסקוני הזה פשוט קללה! בופון נפצע בזמנו ל8 חודשים! עכשיו חמישה שחקני מילאן נפצעו וגם מאטרי.
פשוט משחק מיותר!

(Tom) #12

זאת עובדה שבכל שנה נפצעים שחקנים דווקא במשחק המיותר הזה, אפשר לוותר על הגביע, הוא ממש לא חובה.
אני לא חושב שאם לא משחקים בזה חייבים לשחק במשחק אחר, זו שטות.

(roi-juve per sempre) #13

מסכים איתך,באמת משחק על גביע שטותי וחסר משמעות.
השחקנים לוקחים אותו כל כך ברצינות ואני לא מבין למה…

(monis) #14

מירקו ווצ’יניץ’ לא הגיע היום לאימוני יובנטוס מכיוון שלקה בשפעת וחום ונשאר בביתו וקיים חשש שהוא לא יבריא עד יום ראשון למשחק מול אודינזה!.

אם וכאשר מירקו לא יבריא אז קונטה ישאר רק עם טוני, קואליארלה ודל פיירו כשהמצחיק הוא שהן קואליארלה והן טוני רק חזרו מפציעות :grin:. כלומר ובמלים פשוטות, הכל שוב על הגב של אלכס.

(Mike_Shinoda) #15

[quote=monis;1132788]מירקו ווצ’יניץ’ לא הגיע היום לאימוני יובנטוס מכיוון שלקה בשפעת וחום ונשאר בביתו וקיים חשש שהוא לא יבריא עד יום ראשון למשחק מול אודינזה!.

אם וכאשר מירקו לא יבריא אז קונטה ישאר רק עם טוני, קואליארלה ודל פיירו כשהמצחיק הוא שהן קואליארלה והן טוני רק חזרו מפציעות :grin:. כלומר ובמלים פשוטות, הכל שוב על הגב של אלכס.[/quote]

אז כמו שזה נראה פאסקוואטו יפתח בהרכב.
(אלא אם קונטה יחליט שטוני/קוואלירלה יכולים לפתוח)

(ronhd3000) #16

השביתה באה לנו בזמן טוב כי גם קראסיץ נפצע ל-10 ימים.
Winger Milos Krasic, however, will be back in training within ten days. The Serbian left the training ground early on Wednesday, with tests showing a strain to his right thigh.(מתוך האתר הרשמי)

(monis) #18

לפי [B][I]Sky 24[/I][/B] מילוש קראסיץ’ ואלסנדרו מאטרי יהיו כשירים למשחק מול פארמה.

(monis) #19

[ul]
[li]ליאונרדו בונוצ’י נפצע היום במשחק האימון של יובנטוס ועזב עם כאבים בברך ימין, ככל הנראה מתיחה ויש חשש שלא יהיה בסגל ביום ראשון מול קטאניה.[/li][/ul]

(monis) #20

אמנואל ג’יאנקריני יעדר ל-21 ימים אחרי הפציעה שלו במשחק מול קייבו. לפי הדיווח. הפציעה יכלה להימנע אם קונטה לא היה משתף אותו ומכליל אותו בסגל מכיוון שהוא סבל ממתיחה בפגרה ומיד הוחזר לסגל ואף שיחק.

(Itzikk) #21

הדבר החיובי היחידי שאפשר לקחת מהפציעה הזו הוא שנראה עכשיו יותר את אסטיגרביה ואילייה.
פשוט טיפשות ועקשנות של קונטה

(muhomor) #22

לא נורא, יש לפחות ארבעה שחקנים שעומדים בתור על מנת לשחק באגף השמאלי: אלייה, אסטגאריביה, ווצ’יניץ ופפה. אולי המצב שנוצר סופסוף ידחוף את קונטה להתחיל לשפשף את ההולנדי והפרגוואי.

(monis) #23

על-פי [B][I]Sky[/I][/B] וידאל לא ישחק מול גנואה בגלל מתיחה קלה בברך ימין. הוא כשיר ואף התאמן רגיל היום אבל לבד. אולם בגלל שיש משחק בשלישי מול פיורנטינה, קונטה בוחר לא לסכן אותו בשבת מול גנואה