העברות וחוזים 2017/18 :: דמבלה, דאולופאו, פאוליניו, סמדו וקוטיניו

ברצלונה

(Paul Heyman) #98

נגמר, נשחט והסתיים.

אני לא מאמין שאני עורך את ההודעה הזאת…

סקיי ספורט מדווחים שקוטיניו הגיש בקשה לליברפול, לעזוב את המועדון.

כתבי הבית של ליברפול עכשיו גם מאשרים:

שוב פעם, זה לא מבטיח שום דבר. היו שחקנים שביקשו לעזוב וזה עבד להם, היו שלא.

(Paul Heyman) #99

תגובה אוחדה לנושא קיים: דיון הפנטזיות :: כאן המקום לדסקס על העברות פוטנציאליות

(moshe34) #100

רישמי:

(khen10) #102

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/20934833_10156599306969899_2802643846312761805_o.png?oh=e3a88b5ceebbb6878f6bcc2a1f1a70e8&oe=5A2352B5

(Paul Heyman) #103

עידכונים של אתמול והיום:

נתחיל עם קוטיניו:

וממשיכים להיום וז’אן מישל סארי:

המקור של מונדו: מקור

בהקשר לדמבלה, שקט מוחלט מצד ברצלונה. כל מה ששומעים זה הצהרות מצד השחקנים בדורטמונד והבנה כמה הוא שרוף שם. אין לו ברירה מאשר לשבת ולחכות שההנהלה שלנו תעשה משהו כבר.

(Paul Heyman) #104

תגובה אוחדה לנושא קיים: בטח שמתם לב ש - מהדורת “בארסה”

(Paul Heyman) #105

סרג’י סאמפר מושאל לעונה אחת ללאס פאלמאס.

נקווה להתאמה יותר טובה מאשר עם גראנדה.

(Paul Heyman) #106

ברןך הבא לדמבלה באופן רשמי!

105 מיליון עם 42 מיליון נוספים בבונוסים.

ייקבל את החולצה מספר 11.

יגיע לעיר ביום ראשון, יעבור בדיקות רפואיות ביום שני בבוקר ויוצג מאוחר יותר באותו היום.

(Paul Heyman) #107

המועדון הכריז רשמית על ההשאלה של מרלון לניס.

ההשאלה היא לשנתיים עם אפשרות החזרה אחרי שנה מצד ברצלונה.

לניס יש זכות לקנות אותו ב-20 מיליון בתום השנתיים של ההשאלה.

הודעה רשמית באתר.

שום מילה בשום מקום על מחשבה אפילו לערב את סרי.
מועדון שהעלה מחיר ברגע האחרון וקילקל עסקה של שחקן שלהם אלינו, מקבל את אחד הבלמים הכי מבטיחים שלנו בהשאלה.

דיון הפנטזיות :: כאן המקום לדסקס על העברות פוטנציאליות
(Paul Heyman) #108

(Paul Heyman) #109

(moshe34) #110

מתוך עמוד הפייסבוק של הכדורגל הספרדי:

“ברצלונה משאילה את דוגלאס אל בנפיקה!
המגן הימני הברזילאי בן ה-27 שגדל בגויאש המקומית ועבר בהמשך אל סאו פאולו, לא הרשים יתר על המידה בארץ מולדתו, אך נרכש בכל זאת ב-2014 ע"י ברצלונה, בשורותיה לא הותיר חותם חיובי ובילה בעונה האחרונה בהשאלה בספורטינג חיחון, עמה ירד לסגונדה.
כעת, דוגלאס שוב יושאל והפעם עד תום העונה אל אלופת פורטוגל, לה תהיה אופציית חובת רכישה תמורת 1.8 מיליון יורו, במידה והשחקן ישחק ב-50% מהמשחקים של הקבוצה עד חודש דצמבר.”

(moshe34) #112

(Oriabrbnel) #113

לפי האתר הרשמי איינסטה חתם לחוזה לכול החיים, ההנהלה הזו לפחות עשתה דבר חיובי אחד… אני מקווה שיציעו את אותו חוזה למסי.

(האחיין של קרלס) #114

אני לא. החוזה הזה קובע שבסוף כל עונה (עד מתי שיתחשק לו - לכן נקרא “לכל החיים”) אינייסטה יכול להחליט אם להמשיך או לעזוב על דעת עצמו, ועם ההנהלה הזאת - לא הייתי רוצה שמסי יוכל להיות כמו שחקן חופשי בכל קיץ.

שנית, זו אפילו לא אופציה. החוזה של מסי כבר שלם (כולל שכר) וחסר רק את החתימה של מסי עליו: עד 2021 עם אופציה לשנה נוספת.

(aldrrian) #115

אני לא מבין. אם זה נכון, מה האינטרס של הקבוצה בחוזה כזה? הרי אם גם ככה הוא יכול לעזוב כל קיץ, זה מצב של הפסד נטו לקבוצה מבחינת מיקוח. כלומר, היה עדיף להתמקח על חוזה כל שנה ואז גם ככה הוא יכול לעזוב אבל לפחות יש להנהלה אמירה בנוגע לגובה השכר, כאשר כרגע רק אינייסטה יכול פשוט להחליט אם לעזוב או לקבל את הסכום המוצע, כאשר אם הוא נגיד, היפוטטית, ירצה יותר, הוא תמיד יכול להציב אולטימטום. הקטע הזה עם החוזה נשמע הזוי.

אתה מסתכל על זה בצורה קרה מידי, החוזה גם אם ניתן מהנהלה רעילה כמו שלנו עדיין מצהיר בגלוי - אינייסטה ישאר כאן עד מתי שירצה. אני מניח שגובה השכר הוסכם בחוזה החדש וקיים הסכם ג’נטלמני גם ע"י השחקן וגם ע"י ההנהלה שהשכר לא יעלה.
אם אינייסטה יחליט שזה הזמן לעבור לשחק מחוץ לאירופה סטייל צ’אבי או פפ - הוא יקבל את הכבוד המגיע לו כסמל ואגדה במועדון ויעזוב ללא קשיים, אם בעתיד יחליט שבסוף העונה הוא תולה את הנעליים יקבל את אותו כבוד ואף יותר.

שחקנים ששיחקו כל חייהם במועדון אחד (זן נכחד לצערנו) אינם נמדדים בהתאם לחוקים ולמגבלות של כולנו, התנאים שהם מקבלים הם מדד לכבוד הרב שרוחשים אליהם, לא תמיד במשכורת או בדקות המשחק, כי אם בדברים הקטנים שנותנים להם את ההרגשה שהם תמיד רצויים שם, עד שירגישו שזה זמנם ללכת. הלוואי עלינו שאינייסטה יהיה רלוונטי בבארסה - גם עד גיל 40.

(Oriabrbnel) #117

בהמשך למה ש-msn כתב, הרעיון בחוזה מהסוג הזה זה לא רווח כלכלי או משהו בסגנון אלא הצהרת כוונות של המועדון והשחקן.

מסי אוהב כ״כ את המועודון ולכן לדעתי גם עם הנהלה כזו לדעתי הוא לא ירצה לעזוב… חוזה כזה מצד ההנהלה יביע הרבה כבוד והערכה כלפי מסי.

שחקנים כמו איינסטה ומסי אלו שחקנים של פעם בדור אשר תרמו כ״כ מקצועית ותדמיתית למועדון שמגיע להם סוג כזה של מחווה מצד המועדון, בנוסף הם מסוג השחקנים שידעו מתי הם תורמים למועדון ומתי הם יהיו כבר לא מועילים וכאשר הם יגיעו למסקנה כזו הם יתלו את הנעליים, אני בטוח שאיינסטה לא חתם על החוזה הזה כדי להשתחרר בקיץ ולעבור בסוף השנה ואם יציעו למסי חוזה דומה סביר להניח שהוא יתנהג בצורה דומה.

אני לא מאמין שמסי יעזוב והיה והוא יעזוב לדעתי הוא לא יעזוב בחינם, הוא חייב כ״כ הרבה למועדון (כן, ברור שגם המועדון חייב לו המון) שסביר להניח שבמקרה שהוא ירצה לעזוב הוא יחתום על חוזה רק על מנת שבארסה תקבל פיצוי.

(aldrrian) #118

אני לא רואה בחוזה ששחקן יכול לעזוב לפיו בכל שנה הצהרת כוונות כלשהי מבחינתו. ואולי אני קר, אבל הרעיון של מימוש חוזה דומה על מסי נשמע לי כמו התאבדות. אם יש משהו שניימאר הראה לנו (להבדיל אלפי הבדלות ועדיין), הוא ששחקנים לפעמים מפתיעים ועוזבים כנגד התחזיות. לא מין הנמנע שמסי יחוש תחושת מיצוי או סלידה מהתנהלות כלשהי ויחליט לעזוב. אם הוא יחליט לעשות דבר כזה, זה יהיה נורא. אם הוא יעזוב בחינם, זה יהיה נורא שבעתיים.

(X@vi) #119

מסכים,

לא רק נאיימר גם פיגו הראה שלמרות שהוא סמל של המועדון הצעה נכונה והוא עזב למועדון השנוא עלינו מכל, אז מסי יוכל לעבור לסיטי ולא לריאל כי נמאס לו מההנהלה הזאת לדוגמה או אם פפ יצליח לשכנע אותו או כל סיבה אחרת. אני לא רואה שום סיבה מעבר לרומנטיקה ונאיביות שכדאי ללכת לכיוון הזה.

מצד אחד אני בעד רומנטיקה המגולמת בחוזה לכל החיים אשר מראה אמון והערכה, מצד שני במידה וליאו יעזוב נאמר בקיץ אני לא חושב שיש מישהו שיגיד שמסי חרא אלא שההנהלה הזאת שוב יצאה מטומטמת…