העברות וחוזים 2017/18 :: דמבלה, דאולופאו, פאוליניו, סמדו וקוטיניו

ברצלונה

(moshe34) #23

לבסס?
שמעת את ולאורדה אומר את זה בקולו ?
צירוף מקרים שבדיוק שהסוכן שלו בפגישה אם ההצעות, ישר מדליפים לתקשורת את זה?
ואלורדה אפילו לא צפה בו באימון. [quote=“Paul_Heyman, post:22, topic:79094”]
גם אם להיות האוהד הכי קטאלוני נאמן ביקום, אתה לא יכול ברצינות לטעון לי שלמוניר יש עתיד בקבוצה הראשונה של ברצלונה. אפשר אפילו לטעון שאם ההחלטה הייתה שלך, ה"נאמנות" שלך הייתה נידונה את מוניר לסבל מהעובדה שהוא היה שחקן של 3-4 משחקים בשנה. בגביע. רק מול הקבוצות בליגה הרביעית.

בשביל מה זה טוב עבורו או עבור הקבוצה?
[/quote]

בשביל זה אני בעד למכור את פאקו.
אם פאקו היה על השולחן. תבוא הצעה גם עליו. הוא שחקן אם שווי שוק יותר גבוה ממוניר.
אם ראפיניה בדרך החוצה, אז ראקי נשאר. זה או ראקי או ראפיניה.
ושתי הבושות האלו אמורים להתחיל את העונה אצלנו, יש לך מושג איזה קבוצה תרצה אותם?
ברתומאו יש רק אחד בעולם…

(Paul Heyman) #24

יש מאות דברים שואלוורדה וכל מאמן בעולם לא אומר.

יש דיווח שמספר שואלוורדה רוצה אותו בסגל. אין דיווח שסותר את הדיווח הראשון.

מאיפה מפה אתה קופץ ל:

לי אישית אין מושג.

בהקשר שוב לפאקו או כל שחקן התקפה נוסף מלבד ה-MSN. אמרתי את זה כבר לפני כמה שבועות, כל עוד לא תהיה החלטה אמיתית על רוטציה הרבה יותר רחבה של MSN - הדיון הוא Void לא משנה מה השם שמדובר בו (פאקו, מוניר, דאולפאו, סבתא של שימי טבורי).

(moshe34) #25

למכור את גומש זה לא רק צורך מקצועי זה גם צורך כלכלי מאוד דחוף.
אנחנו צריכים חיזוק דחוף בלפחות שתי עמדות. וראטי לא יבוא בפחות מ100 מיליון אירו (אם יבוא וזה בעיני משימה בלתי אפשרית) מגן ימיני בין 40 ל50 מיליון אירו. אין לנו את הנפט הקטארי. בשביל זה צריכים למכור ולעשות רווח מקיסימלי ממכירות.
תאמין לי שהוא מעדיף את וראטי על גומש.
אבל אם ימכרו את גומש אחרי שנה אחת, אז רוברט למעשה מודה בכישלון שלו. אז הוא מעדיף להתחבא מאחורי המאמן.

(omer1) #26

על אותו משקל בדיוק, מאיפה אתה כל כך בטוח שהדיווח שואלוורדה רוצה אותו בסגל הוא אמין ולא הדלפה מהמועדון?
אני לא יודע מה אמת ומה לא, אבל נשמע לי הרבה יותר סביר שההנהלה, שיודעת שהאוהדים לא מרוצים מגומש, מעדיפה להפיל את ההחלטה להשאיר אותו על המאמן. הרי אנחנו כבר מזמן הבנו שההנהלה מתנהגת כמו פוליטיקאים ושיש לה הרבה חברים בעיתונות. בדיוק כמו המצב בארץ עם נוני מוזס וישראל היום…

(dmitrys) #27

גם אם נניח המועדון רוצה למכור את גומש, למה לקפוץ על ההצעה הראשונה?
אתה מתנהג ככה כשאתה רוצה למכור משהו משלך?
גומש שחקן צעיר שהצליח במועדון הקודם ונקנה ב 40 פלוס מיליון יורו לפני שנה. הערך שלו לא ירד דרסטית בגלל שהייתה לו עונה לא טובה. בארסה לא צריכה למכור ישר , עוד ביוני, כשיש מאמן חדש, להצעה הראשונה שהגיעה. בטח לא אם המאמן מעוניין בשחקן.

עד כמה שאני זוכר, ההצעה על ארדה ב 50 מיליון הייתה מסין, וארדה לא רצה לעבור לסין. אם אני צודק, אני לא רואה איך בארסה יצאה לא בסדר. גם דייגו קוסטה לא רצה לעבור לסין, תמורת סכומים אסטרונומיים, קורה.

המחיר של פאקו היה בהחלט סביר. 30 מיליון על כוכב עולה, קפטן של קבוצה רצינית בגיל 23, חלוץ מרכזי שזה מייקר את השחקן מאוד, זה בהחלט סביר. שאלה אחרת למה בכלל היינו צריכים אותו כשסנדרו ומוניר כבר היו פה. אבל אם מדובר על מחיר, 30 מיליון עבור פאקו זה בסדר גמור.

אנחנו צריכים להיפתר מהר משחקנים שאין להם עתיד במועדון - מתיה, ארדה ואם יש הצעה טובה על מוניר, גם ממנו.
אחר כך לחשוב מה לעשות עם המתנדנדים, רפיניה למשל, או אותו גומש.
גם התקדמות לגבי וראטי תשפיע, אם הוא על הפרק, צריך איכשהו לממן את זה.

אנחנו עוד לא ביולי, לא מבין מה הלחץ.

(Paul Heyman) #28

@omer1

לי דווקא נשמע מאוד הגיוני שואלוורדה לא ירצה לוותר על שחקן צעיר עם פוטנציאל כמו גומש, רק על בסיס עונה אחת וראשונה לא מוצלחת.

אני יודע שהדבר הקל הוא לחשוב שהכל דפוק לחלוטין בגלל ההנהלה. ולרוב אתה תהיה צודק (עוד לא נרגעתי מהשטות הזאת שאני עדיין מקווה שלא נכונה בנוגע ללימה) - אבל במקרה גומש אני מוצא את זה מאוד קל להאמין שואלוורדה לא רוצה לוותר עליו.

אפשר תמיד למכור אותו בקיץ הבא. אני לא רואה סיכוי גדול שהוא יימכר בקיץ הזה.

(Ender) #29

@Paul_Heyman
עקרונית מה שאתה אומר נשמע מאוד נכון, הבעיה העיקרית עם לתת לגומש עוד עונה היא ריבוי הקשרים שלנו. בהנחה שאנדרס, ראקיטיץ’, רוברטו וגומש נשארים, ומביאים שחקן קישור בכיר נוסף (שזו בתקווה הנחה סבירה, גם אם לא בהכרח וראטי) - אז יהיה קשה מאוד לחלק דקות בין כולם בצורה טובה (וזה בלי להזכיר את דניס, שגם הוא צעיר עם פוטנציאל אחרי עונה ראשונה לא מוצלחת). ופה נכנס סיכון נוסף - אם גומש יהפוך לאחרון בהיררכיה הזו, ערך השוק שלו רק ירד בקיץ הבא.

(Paul Heyman) #30

2 תגובות אוחדו לנושא קיים: טקטיקה 2017/18:: חוזרים להניח יסודות

(Paul Heyman) #32

התחלנו לסטוט לכיוון הטקטי. אני אעביר ציטוטים לשם ואגיב לך שם.

(Shusaku) #33

פאולינו טוען שיש לו הצעה מברצלונה. עכשיו רק חסר שמסי לא יאריך חוזה ב2018 ונרד ליגה…

(dolevkikos) #34

מקווה שהוא סתם מנסה להרים את עצמו דרכנו כי אם לא זה בושה וחרפה השאיפה לבינוניות הזאת.
כמו שאמרו בבארסה מאניה, מצפים לוראטי ומקבלים דני פראחו.

(moshe34) #35

לא משנה לי אם זה ספין של סוכן או לא…
זה רק מראה לאיזה שפל אנחנו מדרדרים, כל דקה שההנהלה הזו בשלטון.
הרי אם הוא היה בא ואומר “ריאל מדריד או באיירן מינכן הציעו לי הצעה”. אף אחד לא היה לוקח אותו ברצינות.
הוא מוסיף את השם שלנו, ויקום הבנאדם ששולל את זה…
פעם היה לועגים לנו וקוראים לנו fc messi, היום הפכנו להיות fc neymer amigos club…

(gomeadler8) #36

האמת שאני זוכר שלא מזמן הייתה שמועה על הצעה של באיירן לפאוליניו.
אני מאמין שזה רק הסוכן, מה גם שלא שמעתי שום דיווחים מלבד מה שהשחקן עצמו אמר.

(aldrrian) #37

נראה לי, כרגיל, כמו עוד דוגמא קלאסית לנטיה בפורום לקחת משהו שרחוק מלהיות בטוח או מבוסס ולנפח אותו בצורה הכי שלילית שיש. כמו גם עם השמועה לגבי השחקן שיצא עם אחות של ניימאר.

(ganjo) #38

צריך להסתכל על זה בעיניים של מאמן חדש שמגיע לקבוצה… הקישור שלנו מונה כרגע את בוסקטס, אינייסטה, ראקיטיץ’, ראפיניה, דניס, גומש, רוברטו, טוראן. שמונה שחקנים על 3 עמדות. אי אפשר לטעון שזה יותר מידיי שחקנים. אפשר פחות אבל זו הנורמה. הבעיה היחידה היא שאין ולא הצליחה להיקבע היררכיה ברורה. סגל הקישור שלנו מונה בעצם בעיקר מחליפים. בהנחה שאינייסטה צריך להמשיך לחשב דקות ולא לקחת סיכונים זה משאיר אותנו רק עם בוסקטס כבאנקר. כל השאר מבחינתי בערך באותו קליבר. כולם בעלי פוטנציאל. כולם רחוקים מלממש אותו. לכולם חסרונות בולטים.

לפני שמפרקים את הקבוצה ומתחילים למכור לכל עבר צריך קודם כל לראות את מי מביאים. מאחר וחייבים להביא פחות שחקן הרכב מובהק אחד, זה בעצם הקטליזטור היחיד לשאלה ממי נפרדים.

אם שואלים אותי אז תאכלס אני חייב להודות שהייתי שמח להיפרד בערך מכולם. אינייסטה ובוסקטס מן הסתם צריכים להישאר לנצח אצלנו. אבל כל אחד מהשישיה הנותרת הוא בר תחליף. היתרון של סרג’י רוברטו הוא שהוא הכלבויניק המושלם לבארסה (וכל קבוצה צריכה כלבויניק). כל השאר הם אכזבה גמורה. אם מחפשים שחקן עם ניסיון אז גם את ראקיטיץ’ הייתי משאיר (אולי גם כמחליף של בוסקטס). אחרי שצמצמתי את הרשימה ל-4 (גומש, דניס, ראפיניה וטוראן) ובהנחה שאנחנו לא הולכים לקנות 3-4 שחקנים השאלה היחידה שנשאלת היא למי יש הכי פחות סיכוי להשתפר. התשובה החד משמעית שלי היא ארדה טוראן. לגבי השאר זה חסר משמעות. באופן אישי אני אוהב יותר שחקני בית אז התשובה שלי ברורה, אבל אם ואלוורדה חושב נניח על מה עושים כשבארסה מובילה והוא רוצה לסגור (סטייל קייטה של פפ) אז יש מצב שגומש עדיף על השניים האחרים.

בקיצור, מאמן לא אמור להתעסק בממי נפטרים (אלא טם מדובר בשחקן שמזיק למרקם החברתי\מקצועי של הקבוצה). הוא אמור לבנות קבוצה ולהשיג כמה שיותר כלים בשביל זה.

(Aimarito) #39

חלק מהעניין פה זה פוליטיקה ועניינים בתוך חדר ההלבשה. אם יש שמץ של אמת בתקשורת בספרד ובדיווחים של בארסה מאניה אפשר להבין בגדול לאיפה הרוח נושבת, וככה"נ הנראה נראה את ארדה וראפנייה עוזבים (אם לא יקרה משהו מאוד דרמטי), הקיצוץ הזה לגיטימי, כי צריך לתת מקום לשחקנים אחרים ועמדות נוספות אותן הזניחו עד כה (מגן ימני וקיצוני מחליף).

(ganjo) #40

מה היה גודל הסגלים שואלוורדה ניהל בעבר?

(dmitrys) #41

אני חושב ש 8 קשרים על 3 עמדות זה יותר מדי.
בעצם זה יותר 7 קשרים על 2 עמדות, כי בוסקטס ימשיך לשחק כמעט בכל משחק.
אני מסכים איתך ליאור שזה לא כל כך חשוב מי יישאר מהשישה . אני הייתי נפרד מאלו שאפשר למכור בהרבה כסף, כלומר ארדה וגומש ואולי ראקיטיץ’. וראפיניה כנראה יעזוב בכל מקרה כי הוא רוצה דקות משחק.
הכל תלוי גם אם וראטי יגיע או לא. אם יגיע, יש לך עוד עמדה סגורה, ואז כמה מחליפים כבר צריך?

אני לא כל כך מבין מדוע אף אחד לא מדבר על בלמים. מתיה יעזוב, מסצ’ראנו מזדקן והציג עונה די איומה, אנחנו לא צריכים בלם נוסף ? אני שומע רק קשר + מגן ימני.

(moshe34) #42

השם שלו זה ליאור… :slight_smile:
בקשר לבלם הנוסף מדברים על מרלון מבארסה ב.

(dmitrys) #43

תוקן, תודה.