העברות וחוזים 2017/18 :: דמבלה, דאולופאו, פאוליניו, סמדו וקוטיניו

ברצלונה

(Paul Heyman) #1

כרגיל - שי המדהים ובארסה מאניה מארגנים לנו את מצב הסגל לקראת הקיץ!

דגש חשוב שאתם צריכים לשים לב אליו - השנה הפיננסית של בארסה מסתיימת ב-30 ביוני, זה אומר שעד אז, המועדון יכול לשחק עם המספרים כדי להציג רווחים במצגת היפה שתהיה בתחילת יולי (למועדון אגב אין עדיין סגן נשיא פיננסי מאז שסוזנה מונחה התפטרה).
מה זה אומר לגבי רכישות? סיכוי נמוך מאוד שבארסה תודיע על שם מפוצץ לפני ה-30 ביוני. רכישות של 25 מיליון (כמו של אומטיטי בשנה שעברה), יכולות להיות מוכרזות לפני הדו״ח הסופי, הכל בהתאם למה שהמועדון רוצה להציג.

שוערים:

מארק אנדרה טר שטגן: האריך חוזה בשישי עד 2022, שוער העתיד של המועדון.
יאספר סילסן: במועדון מרוצים ממנו מאוד.
ג׳ורדי מאסיפ: שוחרר. המועדון עובר מהעונה הבאה למתכונת של 2 שוערים בלבד בקבוצה הראשונה + חיזוק מבארסה ב׳ במקרה של פציעה של אחד מהשניים.

הגנה:
סרג׳י רוברטו: נשאר מן הסתם. רוברט פרננדס הבטיח לו שהעונה הוא חוזר לקישור ורק במקרים נואשים ישמש מגן ימני, היות ומתכוונים לרכוש אחד / לקדם את פלאנסיה.
אלייש וידאל: נשאר.
פיקה: מן הסתם.
אומטיטי: ה-רכישה עליה רוברט פרננדס קיבל בונוס נוסף, למרות שהוא אותר על ידי המועדון מזמן.
מאתייה: צמד הזבלונים בברצלונה הסביר שהוא נפרד מהשחקנים אחרי גמר הגביע והם חתמו לו על כדור פרידה. הוא יעזוב את הקבוצה, וברוח השנים החולפות, המועדון כנראה גם ישחרר אותו בחינם או בסכום מגוחך (כמו אדריאנו). הכיוון כרגע הוא טורקיה.
חאבייר מסצ׳ראנו: תלוי בהחלטה של ואלוורדה ושל השחקן עצמו. מסצ׳ראנו חזר כמה פעמים על כך שהוא לא מתכוון להשאר אם הוא לא יעמוד בדרישות של עצמו ושל המועדון. חתם על הארכת חוזה עד 2019 באוקטובר האחרון.
ג׳ורדי אלבה: נשאר.
לוקה דין: תלוי בהחלטה של ואלוורדה והשחקן. בארסה קיבלה עליו הצעה קונקרטית אחת לפחות מ-ליון. הוא לא התחבר לסגל כמו אומטיטי.

קישור:
ראקיטיץ׳: האריך חוזה במרץ האחרון עד 2021, למרות עונה בינונית בסטנדרטים שלו, במועדון מאמינים בו וחושבים שהוא יוכל לפרוח עם מגן ימני פורה יותר.
בוסקטס: NEXT.
אנדרה גומש: ישאר בוודאות לעונת מבחן נוספת. בארסה אף פעם לא משחררת אחרי עונה אחת, ובמזכירות הטכנית מאמינים בו מאוד.
דניס סווארס: כנ״ל כמו גומש.
ראפיניה: כרגע הכיוון הוא החוצה ויש הצעות מקבוצות שיבטיחו לו הרכב ראשון, מה שבארסה לא יכולה לעשות. הוא רוצה דקות בשביל האפשרות להכנס לסגל של ברזיל למונדיאל.
אנדרס אינייסטה: ישאר לפחות עונה נוספת ויחליט לפיה האם הוא מאריך חוזה (מסתיים ביוני 2018), או רוכב אל עבר השקיעה.
ארדה טוראן: כל ברצלונה משוכנעת שהוא סיים את הפרק שלו במועדון וינסו להחזיר כמה שאפשר מה-40 מיליון יורו ששפכו עליו.

התקפה:
ליאו מסי: מתקרב להפועל חדרה-גבעת אולגה, התרשם לטובה מהמאמן מומו ניסטל.

סווארס: נו באמת.
ניימאר: הלאה.
פאקו אלקאסר: בדומה לגומש, המועדון לא ישחרר אותו אחרי עונה אחת. השחקן רוצה להשאר.

המושאלים שחוזרים:

קינג דוגלאס: רוברט פרננדס אמר בקיץ שדוגלאס מושאל לחיחון כדי שיצבור דקות, והמנהל הטכני הדביל שלנו עוד עלול לספר לואלוורדה שמדובר בעילוי. כרגע הוא מיועד לחזור להתאמן ב-22 ביולי, נקווה שנצליח להפטר ממנו עד אז (החוזה שלו עד פאקינג 2019).
סרג׳י סאמפר: עבר עונה קשה בגרנאדה עם 3 מאמנים, תלי בהחלטה של ואלוורדה.
ורמאלן: המועדון ינסה להפטר ממנו שוב הקיץ, רומא הודיעה שהיא לא מעוניינת בהמשך השאלה.
כריסטיאן טייו: הפעם המועדון מקווה שפיורנטינה תשלם את אופציית הרכישה שלו (8 מיליון יורו) . טייו רשם העונה 42 הופעות, 4 שערים ו-9 בישולים.
מוניר: ולנסיה הודיעה שהיא לא מתכוונת להשתמש באופציית הרכישה עליו והוא יחזור לסגל. כרגע ינסו למכור / להשאיל אותו שוב.

אז חברה, אתם יודעים איך זה עובד. דיונים על רצונות ופנטזיות - בדיון המתאים. פה אתם מביאים רק דברים קונקרטים ועדיף כרגיל ממקורות אמינים. דברים לא תואמים יועברו לדיון הפנטזיות.

תבלו :slight_smile:

ניימאר :: בדרך לחתונה של אחותו עוצרים בפריז
טקטיקה 2017/18:: ה-4-4-2 של וואלוורדה
(Paul Heyman) #2

(aldrrian) #3

אתה כותב את זה מתוך אמונה שהוא שווה סכום דו סיפרתי?

(Paul Heyman) #4

כמו שציינתי בתחילת ההודעה, אני לא כתבתי את הסיכום הנהדר הזה.

העבודה והקרדיט היא של שי ובארסה מאניה, אז אני לא יכול לענות לך בשמו.

ההנחה האישית שלי היא שבגיל שלו ואחרי העונה שהוא סיפק, יהיה בלתי אפשרי לקבל עליו איזשהו סוג של תשלום מעבר לסכום מינימלי.

(moshe34) #5

מבחינתי גם שיתנו אותו בחינם ואם שקית מתנה. רק שיעוף לי מהמועדון.
ורמאלן טייו מוניר, וקינג דוגלאס. כולם חוזרים.
חוץ ממוניר, כולם משקולת ללא תועלת בקבוצה.

(aldrrian) #6

למען האמת יפתיע אותי אם פיורנטינה לא יממשו זכות לרכוש את טייו ב8 מיליון להתחשב בכמות ההופעות שלו בהרכב שלהם.

(Paul Heyman) #7

מרלון מוחתם סופית בקבוצה.

אם בארסה ב’ תעלה לליגה השנייה הוא ישחק אצלם ויתאמן עם הקבוצה הראשונה.

אם בארסה ב’ תשאר בליגה השלישית - אזי מרלון יעבור לקבוצה הראשונה.

(האחיין של קרלס) #8

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19366148_10156361558399899_4828216449035162354_n.jpg?oh=16fc47e9529bcef38a36a47f580bfd5f&oe=59D0F2E4

אחרי הפגישה של סוכנו ז’ורז’ה מנדש עם המועדון אתמול (היה בברצלונה עם עוזריו למשך 3 שעות), רדיו קטאלוניה מדווח: בארסה דחתה הצעה גבוהה סביב 35 מיליון יורו על אנדרה גומש מקבוצת פרמיירליג. לפי הדיווח, העמדה של המועדון לגביו ברורה - הוא שחקן חשוב מאוד לקבוצה ובלתי-ניתן למכירה.

(DoctorGonzo) #9

פשוט לא אמיתי הסיפור הזה עם גומש, אבל איזה קבוצה הזויה תשים עליו 35 מיליון יורו?

(האחיין של קרלס) #10

כנראה מדובר במנצ’סטר יונייטד, אבל זו נטו השערה (ולא של הרדיו). אם בארסה הייתה רוצה, היא יכולה למכור אותו בסכומים כאלה בקלות הקיץ.

החלטה פשוט ביזיונית והזויה, כשהמועדון צמא לכסף כדי לחזק את הקבוצה. בדיוק כמו הסירוב ל-50 מיליון על ארדה אשתקד - אנחנו עוד נצטער על כך. אני אישית לא התרגשתי, כי זה היה ברור שלא יימכר ולא ציפיתי להחלטה אחרת. אני מקווה לפחות שינסו את ראקיטיץ’ שיכול להניב סכומים יפים מאוד, אבל גם במקרה הזה קשה לי להאמין.

אני ממש לא מסכים. אנדרה גומש הוא שחקן צעיר. אני מודה שלא ראיתי אותו העונה הרבה פעמים במדי ברצלונה(רק במשחקים נגד ריאל ומשחקים בעלי פרופיל גבוה בליגת האלופות).
הוא אכן לא היה טוב. אבל אני חושב שאתה נחרץ מדי. ראיתי אותו הרבה פעמים במדי ולנסיה ובמדי נבחרת פורטוגל והוא היה פנטסטי. אני מוסיף לזה גם את הדיווחים(שראיתי בבארסה מאניה נדמה לי) לפיהם אנדרה גומש מעולה באימונים וחביב על ידי כל השחקנים ואת הקרדיט האינסופי לו הוא זכה במהלך העונה.

להגיד שהוא שהוא שחקן חלש זה פשוט לא נכון. הוא לא השחקן הראשון שחווה עונת בכורה לא טובה(מישהו אמר לוקה מודריץ’?). לטעמי הדבר היחיד שהוא חטא בו זה שהוא הגיע בעונה הלא נכונה לברצלונה, הקבוצה הייתה חלשה העונה ואנדרה גומש הוא שחקן צעיר שנקנה בהרבה כסף, מטרה נוחה בעצם וכך הוא הפך לשעיר לעזעזל.
אני לא אכנס לשאלות של “למה הוא לא היה טוב?” מפני ששוב, לא ראיתי את ברצלונה העונה מספיק כדי לגבש דעה מוחלטת. אבל אני כן יכול להגיד בביטחון גדול, שהוא כדורגלן טוב עם כישרון ברגליים ולבטח שווה לכם להעניק לו הזדמנות שנייה.

(האחיין של קרלס) #13

אז אתה בטח לא ממש מודע למצב הכלכלי שבארסה נמצאת בו בעניין התקציב. הקבוצה צריכה להתחזק בעמדות הרבה יותר חשובות מרוטציות שנקבל מגומש ולכן שווה למכור אותו תמורת סכום כזה, שיכול לסדר לנו את הקיץ. כמו שאתה רואה, אני מוכן גם למכור אפילו את ראקיטיץ’, שאני אוהב ומעריך הרבה יותר.

לצורך העניין, יש קבוצה גדולה של אוהדים בברצלונה שמוכנה אף למכור שחקן כמו ניימאר (מה שלא יקרה כמובן) בכדי לממן עסקאות שיאזנו את הקבוצה יותר - למשל סמדו\ביירין + וראטי + דמבלה - אתה מבין?

נסכים שלא להסכים לגבי הפוטנציאל שלו, כי זו לא הכוונה שלי. אין לי שום דבר נגדו ואני מקווה שיצליח פה אבל גם מאוד פסימי לגבי זה. נחיה ונראה.

להשוות את מה שעשו לפני בקבוצות הקודמות שלהם והפוטנציאל שהציגו, זה בגדר פשע. אבל לגומש (שאמנם הראה ניצוצות בולנסיה וברור שיש לו כישרון) יש את מלך המרקטינג מנדש כסוכן, אז ברור שהוא יהפוך לשחקן מבוקש כשהוא מדליף לעיתונים שכל קבוצה על הפלנטה מעוניינת בו.

מודה ומתוודה שאני לא מודע למצב הכלכלי של ברצלונה. וזה נשמע לי קצת משונה.

ברצלונה היא אחת מהקבוצות האהודות בעולם. החולצות נמכרות. תקן אותי אם אני טועה אבל בדיוק חתמתם עסקת חסות עם ספונסר חדש. נייקי משלמת למועדון הרבה כסף. אחד האיצטדיונים הגדולים בעולם מתקרב לסל אאוט כמעט בכל משחק. איך יכול להיות שהמצב הכלכלי כל כך גרוע?

במידה וזה אכן המצב, אני כן מבין את הרצון למכור את גומש. אבל אני חייב להוסיף שאתה רוצה למכור אותו מהסיבה הזאת, שהיא הגיונית ורציונאלית לחלוטין.
תסכים איתי שהשנאה שהוא מקבל מהאוהד הממוצע(בארץ לפחות, לא ממש בדקתי כמה הוא אהוד בקרב שאר אוכלוסיות האוהדים) שלא מודע למצב הכלכלי היא מוגזמת?

לא התכוונתי להשוות בין מה שהם עשו בקבוצות הקודמות שלהם וגם לא להשוות בין הכישרון, מתנצל אם גרמתי לך לחשוב שכן.
מודריץ’ הרבה יותר טוב מגומש. גומש יכול רק לחלום לשחק כמו מודריץ’.

עכשיו, אחרי ששמנו את זה מאחורינו, אני חושב שהבנת את הפואנטה שלי על מודריץ’, אז אני לא אפרט עליו עוד.

אפשר להגיד הרבה על מנדש, אין ספק שהוא יודע מה הוא עושה והוא טוב במה שהוא עושה.
אני יכול גם לומר שאם גומש מיוצג על ידי מנדש, זה אומר שמנדש ראה בו פוטנציאל רווחי, משמע, הבחור יודע לשחק כדורגל(אני מבין שהנימוק הזה בעייתי, אם לא תסכים איתי, לא אחלוק עליך).

אני מסכים אגב, שהעובדה ששחקן מבוקש לא בהכרח מעידה על איכותו(למיטב זכרוני יש איזה שחקן ברזילאי שעשה מזה קריירה, לא זוכר את שמו). אבל אוסיף גם כי את יונייטד מאמן מוריניו, ואני האחרון שיחלוק על היושרה המקצועית שלו. אני מאמין שאם הוא רוצה מישהו, יש סיבה ואין קשר לכך שמנדש הוא גם הסוכן שלו.

(האחיין של קרלס) #15

המצב הכלכלי לא גרוע כל כך, בארסה לא מועדון עני מן הסתם. אבל יש גורמים אחרים שהופכים את תקציב הרכש עצמו להיות נמוך יחסית (תקציב שכר הכי גבוה בעולם בפער, שיפוץ האצטדיון המתקרב והחובות שהמועדון צריך לצמצם). אם אתה רוצה להתעמק קצת יותר:

הבנתי מלכתחילה למה התכוונת, אבל אני אומר שההשוואה הזאת לא רלוונטית באותה מידה כי מה שמודריץ’ עשה לפני העונה הזאת נותן הרבה יותר לגיטימציה לתת לו הזדמנות נוספת. בנוסף, המצב של הקבוצות היה שונה כמובן ומדריד לא הייתה צריכה למכור אותו. דרך אגב, אני גם חושב שמודריץ’ הראה הרבה יותר ניצוצות באותה עונה מאשר גומש הנוכחי.

מתנצל, אני הוא זה שלא הבין אותך.
הנושא של הזדמנויות שניות הוא סובייקטיבי לחלוטין ואני לא חושב שצריך לדון בו.
עכשיו עם מאמן חדש, בשיטה חדשה, יכול להיות שהוא יצליח להביא לידי ביטוי את היתרונות שלו.

תהיה בטוח שאקרא לעומק על המצב הכלכלי.

(Paul Heyman) #17

בדיווחים של בארסה מאניה הם אומרים שעבור וואלוורדה גומש הוא שחקן שהוא לא מעוניין למכור.

קשה להתווכח עם זה - גם אם יש הצעה על השולחן.

ארדה בוודאות יימכר הקיץ לדעתי, ובנוסף יש דיווח גם שזניט מציעה 20 מיליון על מוניר.

אם זה נכון, למכור עכשיו ומהר. 20 מיליון עליו זה מציאה.

(Shusaku) #18

התנהלות של מועדון נורמלי:
50 מליון על ארדה? out.
35 מליון על גומש? לא קונים.
35 מליון על גומש? out
30 מליון על פאקו? לא קונים.
20 מליון על מוניר? out.

135 מליון אירו? וואו אולי נקנה את דמבלה ב15 לפני שהוא יעבור לדורטמונד ואת שאר הכסף נשקיע על וראטי? ואז את כל שאר תקציב הרכש שלנו נפנה למגן ימני תותח.

ברצלונה:
50 מליון על ארדה? לא.
35 מליון על גומש? לא
30 מליון על פאקו? ברור, נעיף במקומו את סנדרו בחינם.
20 מליון על מוניר? אולי נשאיר אותו במקום להחזיר את דאולו.

טוב תקשיבו אי אפשר ככה. צריך תקציב לרכש. בואו נמכור את אמבולה ואת לי סונג וואו.
שיט, בניון חתם בבית"ר. הלכה תכנית הרכש לקיץ הנוכחי.

(Paul Heyman) #19

השנקל שלי:

הטעות של בארסה זה לא לוותר על 50 מיליון על ארדה שנה שעברה, כי הם היו באיזה סוג של אופן היו צריכים לצפות או לחזות את השינויים הפוליטים והחוקתיים בהקשר למיסים בסין. הטעות של בארסה הייתה לוותר על 50 מיליון על ארדה שנה שעברה, כי הוא לא היה נחוץ לקבוצה ברמה המקצועית בכלל. זה היה נטו לא להודות שקנו שחקן רק בשביל קולות בחירות בלי שום צורך מקצועי בו.

גומש כמו שאמרתי, זה עניין שונה. זה שחקן צעיר בעמדה פרובלמטית בקבוצה - והכי חשוב, המאמן רוצה אותו בסגל. אני מעדיף שכל החלטה בנוגע לסגל תעשה ע"י ואלוורדה מאשר ע"י כל טיפש שיש לנו בהנהלה. לכן, אם הבוס רוצה אותו - אז צריך לכבד את זה. וגם אגב אם לא תהיה לו עונה מדהימה השנה, הוא עדיין מספיק צעיר ועם סוכן מספיק ממולח שאנחנו נוכל גם למכור אותו שנה הבאה במחיר סביר. לפחות לדעתי.

פאקו כשנקנה שנה שעברה, הגיע מסטטוס השחקן המוביל של ולנסיה. אני לא רואה איך היה אפשר להביא אותו בפחות כסף ממה שהביאו. אפשר אבל לעשות דיון על, אם לא הייתה כוונה לשנות שום דבר ברוטציה של MSN, בשביל מה בכלל היה צריך להביא מחליף ל-10 משחקים ב-30 מיליון.

מוניר, אם יש הצעה של 20 מיליון - למכור מהר מהר מהר.

(moshe34) #21

שהמועדון מזכיר את ואלורדה בתור הסיבה לסירוב ההצעה הנדיבה מאוד על הפורטוגלי . הוא משתמש בו בתור “אליבי”.
זה הסיבה שאני התנגדתי למינוי של ואלורדה. הוא פשוט לא חזק מספיק להתנגד אליהם.
למה למכור את מוניר, שיש כל כך הרבה שחקנים אחרים שצריך להיפטר מהם?
מבחינתי להיפטר מארדה, מתייה. למכור את גומש, פאקו , ראפיניה או ראקי. (אוהב את ראקי, אבל צריך שינוי).
ראפיניה לא מסוגל להישאר כשיר ליותר מידי זמן חבל מאוד, אבל ברצלונה זה לא מועדון שיקומי.
אז הוא מקבל עדיפות על ראקי.

ויש גם את טייו ורמלאן ודוגלאס . ששתי האחרונים לא נצליח לקבל עליהם אגורה.

(Paul Heyman) #22

תבסס.

גם אם להיות האוהד הכי קטאלוני נאמן ביקום, אתה לא יכול ברצינות לטעון לי שלמוניר יש עתיד בקבוצה הראשונה של ברצלונה. אפשר אפילו לטעון שאם ההחלטה הייתה שלך, ה"נאמנות" שלך הייתה נידונה את מוניר לסבל מהעובדה שהוא היה שחקן של 3-4 משחקים בשנה. בגביע. רק מול הקבוצות בליגה הרביעית.

בשביל מה זה טוב עבורו או עבור הקבוצה?

יש הצעה מקבוצה עשירה שתוכל להזרים גם מזומנים לקבוצה וגם תיתן משכורת יפה למוניר. מה רע בזה.

יש לך דיווח על הצעה על פאקו?
ארדה יעזוב ברגע שתבוא הצעה, לא רואה אפשרות אחרת.
מת’ייה היו דיווחים על קבוצות גם מטורקיה וגם מפורטוגל - צריך להוציא ממנו את כל הגרושים שאפשר ולשחרר.
ראקיטיץ’: שים אותו עם מגן ימני מתפקד ונראה אם הסנטימטים שלך יהיו אותו הדבר.
ראפיניה גם נראה בדרך החוצה, בעיקר בגלל הרצונות שלו עצמו.

ורמאלן ודוגלאס אני מקבל הבזקי אור אדום מול העיניים כל פעם שצריך לחשוב על זה ששני הבושות האלו הם שחקנים של הקבוצה שלי.

טייו מבחינתי באותו המצב של מוניר - כשתהיה הצעה, צריך למכור.