הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(Colombian Cowboy) #108

ומה אם שחקני הנוער ושחקנים מרכזיים במילאן יהיו איטלקיים ובכך אופי ורוח המועדון ישמרו? למה צריך בעלים איטלקי בשביל זה?

(oded23) #109

[QUOTE=Oran Hashai;1703416]אני נגד כל המכירה לסינים. בעיניי זה לוקח משהו מהנשמה של הקבוצה.
נכון שהמצב הנוכחי לא מי יודע מה למרות ההצלחה היחסית בליגה (הכל בפרופורציה) ועדיין אנחנו לא נמצאים איפה שאנחנו רוצים.
אבל המכירה תהפוך את מילאן למסחרית יותר בדגש על השוק האסייאתי ותו לא.
נכון שהתקציב הוא לא כמו פעם, ומילאן כיום נחשבת פחות אטרקטיבית לשחקנים להגיע לקבוצה ועדיין אני מעדיף נשמה מאשר כסף.[/QUOTE]

כן, כי מילאן של השנים האחרונות היתה מלאה ברוח לחימה ונשמה…

לאציו, מה הסיפור של קייטה? פעם הוא מאושר בלאציו, אחר כך הוא מחליט לעשות ברוגז וחוזר חלילה, כבר יותר משנה. מה הסיכוי שהוא יעזוב בינואר ומהן הדרישות של לאציו?

הסנגלי יכול להשתלב מצוין במילאן, שמגששת כבר לא מעט זמן.

(Forza Lazio) #112

תענוג לראות את לאציו. למעט פה ושם מעידות, לאציו נראית פשוט נפלא העונה ואני לגמרי נהנה.
אסף, קייטה יישאר. היו פה ושם עקיצות מצד סוכנו בקיץ, אבל קייטה שחקן הרכב די קבוע ונותן אחלה תפוקה, אני מאמין שעניין החוזה ייפתר לשביעות שני הצדדים.

(Azzurro) #113

סימונה אינזאגי אכן עושה עבודה נפלאה בקבוצה למרות קיץ בעייתי.

הם בהחלט יכולים לסיים במקום השלישי כמו לפני שנתיים. הבעיה היא שלוטיטו אינו מספיק שאפתן כדי לשאוף מעבר לכך.

(Forza Lazio) #114

כל הבעלים בליגה אינם שאפתנים. קצת קשה להיות כזה כשיובנטוס שופכת 90 מיליון יורו על שחקן אחד.

(Azzurro) #115

[QUOTE=Forza Lazio;1704599]כל הבעלים בליגה אינם שאפתנים. קצת קשה להיות כזה כשיובנטוס שופכת 90 מיליון יורו על שחקן אחד.[/QUOTE]
הבעלים של נאפולי שאפתן מאד ואין שום סיבה שלאציו לא תהיה טובה כמו נאפולי ([B]אני מדבר על הטווח הארוך, לא באופן נקודתי עכשיו[/B]). איני מצפה שהיא תהיה יובנטוס אבל בהחלט אין סיבה שהיא תהיה פחות טובה מרומא או נאפולי.

אתה ראית את לוטיטו קונה שחקנים כמו הנשיא של נאפולי? לחלוטין לא.

(Forza Lazio) #116

אתה שוכח שנאפולי הכניסה המון כסף ממכירות שחקנים, לולא זה גם דה לאורנטיס היה שמרן כמו לוטיטו כי ההכנסות הנוכחיות של לאציו די צנועות.
אני לגמרי בדעה שלך, שנים אני משתוקק לאיזו העברה גדולה שתקפיץ אותנו מדרגה. לצערי זה לא יקרה בטווח הקצר, אלא אם נגיע לשלב הבתים של הצ’מפיונס לעיתים קרובות.

חמש שנים וחצי עברו מאז התואר האחרון של מילאן, ומי היה מאמין שחבורה של ילדים תוביל את מילאן לתואר הבא שלה?

הקבוצה של השנים האחרונות הייתה חסרת מחויבות, חסרת חשק ולא היה לה את ה-DNA המתאים. מילאן הנוכחית היא קבוצה מרגשת. אני לא צריך יותר מזה.

(Ehud) #118

אני לא חסיד כדורגל איטלקי והאמת שאף יש לי סימפטיה גדולה יותר ליובנטוס מלמילאן בעיקר בגלל העבר של דל פיירו בופון נדבד ועוד שחקנים שם שמאוד אהבתי.

אבל יש משהו מאוד יפה במילאן החדשה, מקבוצה מאוד מבוגרת לילדים בני 19 ואף פחות שנבנת שם, ילדים עם כישרון ועם רצון עז להחזיר את מילאן לימיה הגדולים ודוגרי מילאן מאוד חסרה בנוף של ליגת האלופות והצמרת האיטלקית.

(sh4rky) #119

רק מה הקטע המגעיל הזה שהסופר קופה ה[B]איטלקי [/B]משוחק בדוחא? למה לא לתת לאוהדים של מילאן, אלו שמגיעים 5 שנים גם כשהקבוצה נראית כמו פח זבל, להנות סוף סוף מתואר?
עד שמילאן זוכה בגביע כלשהו, ועוד בניצחון של ילדים מקומיים על סוללת הכוכבים של יובנטוס, זה לעיני סתם אוהדים, רובם המוחלט בכלל לא איטלקי.
אני מניח שההתאחדות אחראית לבושה הזו, ואני לא יודע כמה כסף הם מקבלים אבל אין שום סיכוי בעולם שהוא שווה את זה.

(Interista) #120

ברטה, ראש הסרייה א’, הודיע שבעונה הבאה הסרייה א’ תשוחק גם בסנטו סטפאנו - 26/12. לעומתו, יו"ר ההתאחדות טאבקיו הביע התנגדות למהלך לאור כך ש"חג המולד הוא חג קדוש באיטליה. אם רוצים, אפשר לשחק בחגים כמו ראש השנה (1/1), בפאנה (6/1) או פראגוסטו (15/1)".

(Shusaku) #122

שחקן מאוד כשרוני. דריבל מעולה. לפעמים קבלת החלטות לא מספיק טובה. אני חושב שהוא יכול מאוד להוסיף לכם.

(Ehud) #123

[B]אין הרבה שחקנים שאוהד כדורגל יכול להגיד שהוא אוהב אהבה עיוורת והם לא מהקבוצה/נבחרת שהוא אוהד.
ג’יג’י בופון בגיל 38 שחקן השנה באיטליה!
[/B][B]בשבילי הוא כבר מזמן השוער הטוב בהיסטוריה ואגדה חיה, שלא יגמר לעולם.[/B]

ג’יאקומו בונבנטורה האריך את החוזה שלו במילאן עד 2020, והוא ירוויח 2ME פר עונה.

מצוין!

(LS7) #126

[QUOTE=il Diavolo;1705512]ג’רארד דאולופאו בדרך למילאן בהשאלה יבשה. מישהו מכיר את השחקן ויכול לתת חוות דעת?[/QUOTE]

שחקן שחקן, אני מעריך אותו הרבה יותר מאשר קומאן (לא שזה אמור לעודד אתכם כן ? חחח) אני חושב שאברטון נתנו לו הרבה אבל כרגע הוא נתקע במקום שלו בגללם.
הוא שחקן מאוד חכם והכי יצירתי שלהם, פעם היה פוזאיסט אבל עם השנים למד לשים את הקבוצה הרבה לפניו, הוא הרבה יותר מתרכז בלייצר הזדמנויות ללוקאקו והחברים והרבה פעמים השיתוף פעולה שלו עם לוקאקו היה אדיר.
פוטנציאל להיות וורלד קלאס בעתיד.

הוא משחק על העמדה של סוסו, מעניין איך תשלבו את שניהם.

אלטרנטיבה לסוסו/שחקן הרכב במקום ניאנג שמועמד לעבור לווטפורד.

אתמול מונטלה נשאל אם דאולופאו יחלטר גם כחלוץ מטרה ואמר שזו אופציה לא רעה.

אני לא בטוח שתהיה היענות אבל שווה לנסות.

מה דעתכם על רומא מאז שהיא עברה לשחק עם שלושה בלמים? 11 ניצחונות מתוך 14 משחקים מאז חודש דצמבר, כולל 4-0 גדול על ויאריאל אתמול.

אדין דזקו בעונה הטובה בחייו עם 28 כיבושים עד עכשיו (לרבות שלושער אתמול). חוץ מהעובדה שהוא לא מצליח להבקיע פנדלים, הוא באמת מעולה העונה.

הייתי אומר שהמקום של רומא בטופ 3 מובטח לאור הפער שהיא פתחה על היריבות במקומות 4-7 והיכולת שהיא מציגה בפרק הזמן הנ"ל. פלורנצי אמנם חזר ואז גמר את העונה, אבל הרומאים הסתדרו לא רע בלעדיו עד כה אז אני לא רואה סיבה לקריסה פתאומית.

(AlexDP) #129

לטעמי מוקד מדי לקבוע, כי כבר היינו בסיטואציות כאלה בעבר. אני מאוד רוצה שרומא תצליח ותהיה כוח באירופה בדמות קבוצות כמו דורטמונד ואתלטקו מדריד ושתהווה יריבה ראויה ליובה על הסקודטו (כי 6 ברציפות זה כבר לא כיף. באמת), אבל הדבר הכי חשוב בקבוצה כדורגל, בטח בסנטנדטים של היום, זה עקביות. רומא נתנה תצגות מאוד טובות בשנים האחרונות, גם בזירה האירופית, אבל תמיד זה היה הברקה של יום אחד ואז הם מקבלים בראש בצורה מרגיזה ובזיונית אחרי זה. ה0-4 על ויאריאל הוא מצויין, בטח כדי להראות שקבוצה מקום שני באיטליה שווה הרבה יותר והיא כמה רמות מעלה קבוצה מקום שישי בספרד. אני מאוד רוצה לראות אותם מתקדמים במפעל הזה (ביחד עם הויולה כמובן שגם היא הוציאה תצואה טובה מאוד אתמול מול יריבה גרמנית) כי הם ומנ’ יונייטד הן המתחרות הראשיות על התואר הזה העונה. אינטר עם פיולי יכולו להגיע גם רחוק במפעל הזה לדעתי, אבל זה קרה מאוחר מדי.

דז’קו באמת בעונה פנטסטית אחרי ששנים הוא היה חלוץ בינוני להחריד. נקווה שזו לא עונת הברקה אחת כמו פלקאו/אימובלה, ושוב, עקביות. אני רוצה לראות אותו מחורר רשתות גם שנה הבאה. כדי שרומא תגיע רחוק היא צריכה להראות דומנטיות למשך הרבה זמן, ומאז 2007 ועד היום היו להם מספיק הזדמניות לזכות בסקודטו ולא הצליחו למרות שהיו להם לא מעט תצוגות משכנעות, ובגלל זה אני נזהר לקבוע משהו לגבם ומחכה שהם יוכיחו לי אחרת.

מצד שני נאפולי, שאין מה לעשות, היא קבוצה הרבה פחות מוכשרת מריאל מדריד, והבקורת של דה לוסנטיס לעבר סארי ממש לא במקום בטח כאשר הוא מתמודד מול סוללת הכוכבים עתירת הנסיון בברנאבאו. 3-1 זו לא תבוסה. אף אחד לא ציפה שנאפולי תעשה יותר מזה כי אין את הכלים שיש לקבוצות אחרות באירופה.

מי עוד…? מילאן! אחרי כל הרומנטיזציה על הצעירים והחישות ותואר ראשון מאז 2011, אנחנו רואים כמה חוסר העומק בסגל של מילאן משפיע עליה ואחרי כמה חודשים שחשבנו שיש להם מקום בשלישיה הראשונה, כנראה שהם יסמו עוד עונה בלי כלום ממשי. נקווה ששתי המילאנזיות יוציאו מלא כסף בקיץ ונראה ליגה שיש בה את רומא, מילאן, אינטר ונאפולי מתמודדות מול יובה ראש בראש על התואר. אבל עד שזה יקרה…

ברור שעקביות היא מילת המפתח. אני התייחסתי לעונה הנוכחית בלבד, בה רומא יכולה להגיע רחוק בליגה האירופית ולהשיג כרטיס לליגת האלופות. על הסקודטו אני לא מדבר כי הוא יהיה של יובה. העונה הבאה תלויה במה שיקרה בקיץ, גם בהקשר של נאפולי והמילאנזיות. אני לא בטוח שאת הפער שיובה פתחה על שאר הקבוצות בליגה אפשר לצמצם בקיץ אחד (יותר רלוונטי למילאן ולאינטר מאשר לנאפולי ולרומא), אלא אם כן יובה עצמה תיחלש.