הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

אם כבר מדברים על הגנה חזקה, מגיעה מילה טובה לפאלטה. הוא היה אחד השחקנים המושמצים בקבוצה (לטעמי לא בצדק, אצל אינזאגי הוא היה הרע במיעוטו) והיום הוא הבלם הכי טוב של מילאן.

ושאפו גם לדונארומה על משחק גדול והצלה הירואית בסיום. לילד יש ביצים מפלדה.

(LS7) #88

[QUOTE=il Diavolo;1698773]אם כבר מדברים על הגנה חזקה, מגיעה מילה טובה לפאלטה. הוא היה אחד השחקנים המושמצים בקבוצה (לטעמי לא בצדק, אצל אינזאגי הוא היה הרע במיעוטו) והיום הוא הבלם הכי טוב של מילאן.

ושאפו גם לדונארומה על משחק גדול והצלה הירואית בסיום. לילד יש ביצים מפלדה.[/QUOTE]

זוכר את פאלטה בפרי סיזן במשחק מולנו (ליברפול) והוא היה קטסטרופה, הזוי לראות אותו כרגע מוביל הגנה חזקה מאוד של מילאן.

הזוי עוד יותר לראות את סוסו פורח אצלכם, רבים מאוהדינו חשבו שמדובר בפוטנציאל לא רע בכלל וחבל שלא קיבל קצת יותר הזדמנויות.
בכל מקרה השחקן לא רצה לחתום על חוזה ואתם הרווחתם שחקן מעולה בחינם.

בכל מקרה הייתה אווירה פנטסטית אתמול, לא מרבה לראות כדורגל איטלקי אבל העונה מרגיש לי שהעניין חזר לליגה הזאת והמשך ההתקדמות תיהיה מבורכת לליגה הזו שכן תמיד טוב לראות קרבות גדולים כאלה בצמרת.

(Forza Lazio) #89

אולי עכשיו יבינו למה חשקתי כל כך בסימונה אינזאגי. לא רוצה לחשוב בכלל מה היה עם ביילסה כזה…
לאציו משוחררת, משחקת פתוח, התקפי, שחקנים מחוייבים מאוד. לא ראיתי מחוייבות כזו מאותה עונה של פיולי. אולי הגיע הזמן שהקורבה ישימו את המשקעים בצד ויחזרו בהמוניהם (חזרו, אבל חלקית) כי הקהל של לאציו זה הכוח שלה.

וכשרומא מפסידה באותו העת - תענוג.

פורצה.

מה אומרים בהנהלה? לוטיטו בוודאי לא ציפה לראות את לאציו במיקום גבוה כ"כ בשלב הזה של העונה. הציפיות השתנו או שבלאציו מעדיפים לתת לאינזאגי לעשות את העבודה שלו ולראות לאיזה מקום זה יספיק?

(Forza Lazio) #91

בלאציו המטרה תמיד היא הצ’מפיונס, לא שמעתי על הנמכת ציפיות.
הסגל התחזק, קנדרבה עזב והגיעו טובים יותר. לא חושב שמישהו בלאציו מופתע מהמיקום, סך הכל האיזור הזה של הצמרת הוא ברמה של הסגל שלנו. לא חושב גם שלרומא סגל טוב יותר.

חורה לי רק שהקורבה לא מלא ולא מרגישים את הטירוף ממנו כמו בימים הטובים. חבל.

(napels) #92

מילאן קפואה, מפתיע אותי דווקא כשהיא בכושר טוב יותר מאינטר. לגמרי מבוהלת.
נראה מה יהיה בהמשך.

(Forza Lazio) #93

אינטר הייתה הרבה יותר טובה, מילאן עקצה פעמיים.
מבאס מבחינת האוהדים הרוסונרים לחשוב שגם בעונה בה הם הרבה יותר טובים מאינטר בטבלה, הדרבי נראה כמעט חד צדדי לכיוון השני.

אנחנו קיבלנו אחלה דרבי עם דרמה בשניות האחרונות. אה וקנדרבה, כן יש לו את זה 3-4 פעמים בעונה, אל תבנו על זה יותר. כל שאר התרומה שלו מסתכמת באיבודי כדור והגבהות מטורללות.

יש טעם מר בפה, אבל התוצאה מוצדקת. אינטר שיחקה טוב יותר, מילאן הצליחה להבקיע פעמיים בזכות יכולת פנומנלית של סוסו. הצצתי בסטטיסטיקות של המשחק, גם שם אינטר עשתה למילאן בית ספר.

טיפה חבל שזה נגמר ככה אבל ההפתעה האמיתית היא שאינטר לא הבקיעה מוקדם יותר. למילאן נשאר לו"ז נוח עד הפגרה, אם היא תצליח לשמור על המיקום שלה עד אז זה יהיה מצוין.

(Forza Lazio) #95

לאציו רק 5 נק’ מיובנטוס אחרי ה-0:1 בסיציליה משער של סאביץ’, כשהגברת הזקנה בדרך הבטוחה להפסד בג’נובה לג’נואה - מפגרת 3-0 במחצית (!).

מחזור הבא - דרבינו!

מחצית משוגעת במאראסי. יובנטוס לגמרי מחוץ למשחק וגנואה יכלה להבקיע יותר מ-3 שערים.

יחד עם זאת, גם אחרי ההפסד הזה אני לא רואה קבוצה שיכולה לאיים על ההגמוניה של יובה. אבל נחמד שיש קצת מתח, גם אם למראית עין בלבד.

אתמול מילאן פגשה את אמפולי בקסטלאני והתפוצצה במחצית השנייה. לפאדולה כבש צמד, סוסו כבש ובישל פעמיים ובונבנטורה סיפק עוד משחק לפנתיאון בדרך ל-4-1 שמעלה את הקבוצה למקום השני באופן זמני. פורצה פסקארה.

(Forza Lazio) #97

לי כיף לראות את מילאן באיזור הזה של הטבלה. היא עוד עלולה להיות היריבה הישירה שלנו לליגת האלופות, מי יודע, אבל אני בעד שהגדולות יחזרו לעצמן. גם אינטר, עם הסגל שלה, הייתה חייבת להיות שם. נראה לי שמילאן הולכת להנות מעוד כישרון עתידי, לפאדולה עושה רושם טוב. סוסו שחקן שנזרק מליברפול, התאקלם יפה. קצת נחת לקורבה סוד המסכנים.

(Forza Lazio) #99

כסף דווקא לא חסר, ההשתלטות של אנשי המזרח הרחוק תעשה רק טוב וכבר מרגישים את השינוי באינטר. הוציאו כספים שאני לא זוכר מהנראזורו מאז הימים היפים של מוראטי. המצב הנוכחי לא יימשך לעד, בופון, קייליני, בונוצ’י וברצאלי לא צעירים, ובזמנו כמו שקרה לאינטר שאיבדה את השלד הוותיק והתרסקה לחלוטין, כך אני צופה שיובנטוס תיחלש עם השנים. לא תתרסק, רק תהיה פחות טובה. זה יקרה, אולי כבר העונה נראה אותה חורקת יותר מבדרך כלל.

(Colombian Cowboy) #100

ולמה מילאן נפלה? ולמה רומא לא מתחילה לדגדג קבוצות מחוץ לאיטליה? משהו לא עובד טוב בליגה האיטלקית והיא כבר לא סוחבת כוכבים גדולים לשם. היא בהחלט מייצרת אבל הם בורחים אחרי שנה שנתיים לכסף הגדול שמציעות הגרמניות ולבטח האנגליות או הספרדיות. בעיה.

(BannedT) #101

[QUOTE=Forza Lazio;1702466] המצב הנוכחי לא יימשך לעד, בופון, קייליני, בונוצ’י וברצאלי לא צעירים, ובזמנו כמו שקרה לאינטר שאיבדה את השלד הוותיק והתרסקה לחלוטין, כך אני צופה שיובנטוס תיחלש עם השנים. לא תתרסק, רק תהיה פחות טובה. זה יקרה, אולי כבר העונה נראה אותה חורקת יותר מבדרך כלל.[/QUOTE]

הכל תלוי בניהול. אינטר התרסקה כי הניהול שלה היה לא אחראי. דווקא יובה שמרוויחה יותר ויותר צריכה להשתפר אבל אלגרי ומארוטה זחוחים מידי. בעיניי יובנטוס לא תחלש לאט לאט עם השנים, אלא בצורה דרסטית, ואז או שתישאר בינונית או שתצמח להיות הכי טובה שהייתה מאז הקאלצ’יופולי.

בעיה נוספת שלא צוינה פה היא בעיית האצטדיונים. כשהבירוקרטיה באיטליה תאפשר למועדונים להחזיק באצטדיון משלהם זה יתבטא בדוחות הפיננסיים וכתוצאה מכך גם על המגרש. יובה הייתה הראשונה שהצליחה לבנות אצטדיון שנמצא בבעלותה והיא נהנית מהפירות עד היום. כמובן שזה מצריך גם ניהול נכון, מה שלא היה לאחיות ממילאנו בשנים האחרונות.

בגדול, אחרי שמילאן נאלצה למכור את זלאטן וטיאגו סילבה בגלל החובות של ברלוסקוני, היא הלכה לאיבוד מכל הבחינות. עכשיו המצב נראה קצת יותר טוב כי מונטלה מתברר כבינגו ובניגוד למאמני העבר הוא מקבל שקט כי ברלוסקוני לא מתערב לו בעבודה.

פסקארה מאוד נאיבית. החמאתי לה בתחילת העונה ואני עדיין חושב שהיא קבוצה טובה, אבל איכשהו היא תמיד נקלעת לפיגור ומפסידה. אני מקווה שהיא לא תרד ליגה כי בעיניי יש לסגל שלה מה למכור, אבל זה ייקח זמן.

דני אלבס בחוץ ל-3-4 חודשים בעקבות שבר בשוקית. בונוצ’י סובל מפציעה בירך ומחר הצוות הרפואי של יובה יבדוק אותו. הלו"ז של הגברת הזקנה, שגם ככה מאוד מסובך, נהיה קשה כפליים עם כל הפציעות האלה.

איזה מלך!

כמיטב המסורת, מילאן מנסה לגרום לאוהדים שלה התקף לב. לפאדולה עם 4 שערים ב-4 המשחקים האחרונים, מתוכם הוא ניצח שניים. נראה שסוף-סוף הקללה של הספרה 9 הוסרה.

פורצה מילאן (ולאציו)!

(Forza Lazio) #104

דרבי נוראי שהוכרע משגיאות בהגנה ותו לא.
0 מהלכים רציניים, 0 כדורגל, 0 קצב. 0 איכות.
‘משחק צמרת’, עאלק.

במקום רומא ממש לא הייתי יוצא מגדרי. קבוצה בינונית בדיוק כמונו. המצב של השתיים בטבלה מוכיח כמה הקלאצ’יו חלש.

מכירת המועדון נדחתה ל-28 בפברואר בגלל הבירוקרטיה הסינית, וקבוצת הרכישה תעביר 100 מיליון יורו נוספים למילאן.

הטוב: אנשים רציניים עומדים מאחורי כל העסק הזה, אחרת הם לא היו מוכנים להעביר כ"כ הרבה כסף למועדון.
הרע: העסקה נמרחת שוב ושוב. חבל.
המכוער: מילאן צריכה חיזוקים באופן בהול כי הספסל שלה מאוד חלש. המרקאטו מתקרב אבל לא ברור איך הוא הולך להיראות.

(Oran Hashai) #106

אני נגד כל המכירה לסינים. בעיניי זה לוקח משהו מהנשמה של הקבוצה.
נכון שהמצב הנוכחי לא מי יודע מה למרות ההצלחה היחסית בליגה (הכל בפרופורציה) ועדיין אנחנו לא נמצאים איפה שאנחנו רוצים.
אבל המכירה תהפוך את מילאן למסחרית יותר בדגש על השוק האסייאתי ותו לא.
נכון שהתקציב הוא לא כמו פעם, ומילאן כיום נחשבת פחות אטרקטיבית לשחקנים להגיע לקבוצה ועדיין אני מעדיף נשמה מאשר כסף.

גם אני התנגדתי למכירת המועדון לגורמים זרים במשך הרבה שנים, אבל מילאן לא משחקת באירופה מאז 2014 וזה פוגע בתדמית ובהכנסות של המועדון. בלתי אפשרי להתחרות במועדוני הנפט בלי רכשים רציניים ובאמצעות קניית ריג’קטים.

ברלוסקוני ערך תחקיר מעמיק על האנשים שהוא הולך להעביר להם את המועדון והוציא מהם ערבויות לכך שהם ישקיעו 350ME בשלוש השנים הקרובות. בנוסף, הדירקטוריון יורכב גם מחברי הנהלה איטלקים כדי לשמור על הגחלת. זה עצוב, אבל כל דבר טוב צריך להיגמר.