הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(Forza Lazio) #43

רשמית: ביילסה מאמן לאציו. בנבנוטו!

(napels) #44

עכשיו לוטיטו צוטט כאומר: “ביילסה? נראה מה יהיה”.

חחח איזה יצור.

(Forza Lazio) #45

עיסקה גדולה מתבשלת.
הסוכן של בונוצ’י נמצא במנצ’סטר ולפי דיווחים הסיטי תרכוש את הבלם ב-60 מיליון יורו.

(LIOROM12) #46

ועכשיו מדווחים שביילסה התפטר יומיים אחרי שחתם. פשוט הזוי.

מה זאת הבדיחה הזאת? איזה ליצן.

החולצה החדשה של נאפולי:

(Forza Lazio) #48

מאוד מחזיק מביילסה כמאמן (מאז מונדיאל 2002, כן למרות הכישלון של ארגנטינה) ומאוד רציתי אותו בלאציו.
אבל נראה לי שהוא עשה מעצמו צחוק בפרשייה הזו.
הוא דרש את פאטו, מנדנדה, רודריגו קאיו ואבר ולנסיה באופן מיידי, ומשהבין שרק עם פאטו בעצם מתנהל מו"מ, הוא מיד חתך.

זה לא צורה, ככה לא מתנהל מאמן בקליבר של ביילסה. יש שחקנים אחרים, תמיד אפשר להביא מישהו אחר ולא פחות טוב (בכלל, רשימה מאוד מסורבלת בעיניי, טוב שלא באו). בגלל סיבה כזו לחתוך אחרי יומיים זה פשוט לעשות צחוק מעצמך. הוא פשוט רוצה לחזור לנבחרת ארגנטינה.

אני מאוד מבואס, אמנם סימונה אינזאגי תמיד היה הפייבוריט שלי, אבל ביילסה היה שדרוג גדול. והאמת שאני חושש שעם אינזאגי לא נשקיע ברכש, והוא יהיה מן בובה של שני הליצנים.

נ.ב
קנדרבה ימכר כנראה לנאפולי, 28ME. מעניין מה לוטיטו יעשה עם הכסף. רמז: לא על רכש.

(Forza Lazio) #49

6000 אוהדי לאציו צעדו לאורך רומא והביעו מחאה ענקית נגד לוטיטו וטארה על מצב הקבוצה, וכן מפקד משטרת רומא על הביריונות וסדרי האבטחה החדשים באולימפיקו

(napels) #50

לוטיטו פשוט מאוס!

אגב, דה לאורנטיס מכחיש הבוקר דיווחים שפיפיטה יעבור ליובנטוס.
האמת שגם עבור 70 מיליון הייתי מוכר. הוא יכול לבנות אחלה קבוצה (מדברים על סטורארו ופריירה כחלק מהעיסקה, אם יובה תוסיף את זאזא ו-40 מיליון זו עיסקה אדירה לנאפולי)

(Forza Lazio) #51

לדה לאורנטיס אין ברירה אלא למכור.
היגוואין כבר אמר שלא יאריך את החוזה ויש דיווחים שהוא מת לעזוב. לכפות עליו להישאר כאשר יש לו אפשרות ללכת ליובה (והוא חושק בה מאוד) זה עלול לפגוע בנאפולי בעונה הבאה.

חוץ מזה שהיגוואין אוטוטו נכנס ל-30, לא רואה סיבה לוותר על הצעה של 94 מיליון או משהו שקרוב לזה.
אגב עד שאני לא אשמע ממארוטה שהוא שילם סכומים כאלה על שחקן בן 29, לא אאמין.

(BannedT) #52

מארוטה התקמצן על 6 מיליון עם פיאניץ’ ואת העסקה עם פיאצה הוא ניסה לפרוס לתשלומים, מה קרה שפתאום היגוואין יגיע ב-100 מיליון יורו?

(nirsh) #53

[QUOTE=Forza Lazio;1687861]לדה לאורנטיס אין ברירה אלא למכור.
היגוואין כבר אמר שלא יאריך את החוזה ויש דיווחים שהוא מת לעזוב. לכפות עליו להישאר כאשר יש לו אפשרות ללכת ליובה (והוא חושק בה מאוד) זה עלול לפגוע בנאפולי בעונה הבאה.

חוץ מזה שהיגוואין אוטוטו נכנס ל-30, לא רואה סיבה לוותר על הצעה של 94 מיליון או משהו שקרוב לזה.
אגב עד שאני לא אשמע ממארוטה שהוא שילם סכומים כאלה על שחקן בן 29, לא אאמין.[/QUOTE]
לדה לאורנטיס יש ברירה מאוד ברורה וזה לתת לו מה שהוא מבקש - להוריד את סעיף הרכישה.
כל הסיפור הזה סביב היגוואין נראה לי מצוץ מהאצבע לגמרי.
תג המחיר הזה שלו ויובנטוס פשוט לא הולכים ביחד. יובה לא משלמת את המחירים האלה (רכישה או חוזה) על אף שחקן נקודה, גם מבחינת מדיניות אך בעיקר כי אין לה.
האופ’ היחידה שאני יכול לחשוב על גיוס סכומים כאלה זה כי הם יודעים משהו על פוגבה שאנחנו לא, וגם אם פוגבה ימכר זה נשמע לי הזוי שליובה יש רצון לשים סכומי עתק כאלו.
כמו שאני רואה את זה יש 2 אופציות: או שיובה מחזיקה איזה שפן (יש הרבה סימני שאלה בקשר לסעיף השחרור שלו, יש דיווחים על כך שהוא יפוג בסוף יולי) שיוריד את המחיר שלו דראסטית, או שכל הסיפור הזה הוא ספין אחד עצום של היגוואין עצמו כדי להכריח את נאפולי להתקפל לדרישות שלו, מה שנראה לי הרבה יותר הגיוני.

בקשר לשחקן עצמו…אני יותר מאשמח לראות אותו בשחור לבן, לדעתי הוא תפור עלינו. אבל בשום בפנים ואופן לא במחירים ההזויים האלה.
בקיצור אין סיכוי לדעתי שיש בסיס לדיווחים האלה.

(nirsh) #55

[QUOTE=shai94;1687919]יובה ממשיכה עם האיכות. בנעטיה רשמית שחקן יובה עם השאלה בסך 3 מיליון יורו עם חובת רכישה בסך 17 מיליון יורו.[/QUOTE]
*עם אופציית רכישה ולא חובה בסוף.
שזה עוד יותר טוב מן הסתם, עסקה נהדרת.

(Forza Lazio) #56

עיסקת היגוואין אמורה להיסגר היום.
הבוקר מדווח שמארוטה עניין את דה לאורנטיס בשחקנים כדי להוריד במחיר.
סטורארו, זאזא, רוגאני, פריירה ומדנז’וקיץ’ הוצעו לADL כשהכוונה היא שלפחות שניים מהם יעברו.

ADL צריך להיות פראייר כדי להסכים לזה. ב-94.7ME שהוא יקבל, 30 הולכים על באקה (מילאן דורשת), חלוץ לא פחות טוב מפיפיטה, ונשאר לו 64ME בכיס. באקה הרבה הרבה יותר טוב מזאזא, ואת פריירה נאפולי לא צריכה כדי לדחוק את מרטנס המעולה עוד יותר לספסל. היא צריכה שחקני הגנה טובים (גם על רוגאני בגיל הזה, לא הייתי בונה) ושחקני קישור (אפשר למצוא משהו טוב יותר מסטורארו - ויטסל למשל).

בקיצור, אני חושב שלשלם את סעיף השיחרור של היגוואין יהיה הכי טוב לשני הצדדים. יובה תשלם במספר תשלומים, והיא יכולה לעמוד בזה בקלות. אמנם יובה היא לא ריאל, בארסה וסיטי-פ.ס.ז’, אבל לא חסר לה. גם מארוטה יודע שהבסיס האדיר שלו הולך ומזדקן, אם לא עכשיו אז מתי. הצ’מפיונס חייב להיות מטרה מוצהרת, היגוואין יתן את הגולים בשלב הבתים שיובה לא קיבלה מנדזקוביץ’, ולכן נאלץ עליה לשחק נגד באיירן. ואני מאמין שגם פוגבה יישאר. אלא אם הוא ידרוש לעזוב.

מילה אחרונה לגבי נאפולי, אם באקה אכן יגיע ו-ADL ידע להשתמש בכסף נכון - יש לי קצת ספקות לגבי סארי בקטע הזה, בחירת השחקנים שלו לא הכי משובחת - נאפולי לגמרי לא נחלשת ואף מתחזקת.

(Sasha) #57

רק שלא ישחק בגמר האלופות והכל יהיה בסדר :grin:

//youtu.be/okRFeZJUvV4

ובונוס - תגובות אוהדי נפאולי להעברה:

//youtu.be/KFsOHFO8UQI

(napels) #58

לא מבין את האובססיה הזו של נאפולי לאיקרדי. באקה חלוץ יותר טוב לדעתי, אמנם יותר מבוגר אבל גולר טוב יותר וגם יותר קבוצתי שזה חשוב כאשר מסביבך יש את האמשיק, קאייחון ואינסינייה. חוץ מזה שאת באקה כפי שצוין הם יכולים להביא ב-30 מיליון, בעוד אינטר דחתה 50 מיליון. זה מה שנקרא התנהלות טיפשית.

(Ehud) #60

באקה פשוט הורס לעצמו את הקריירה במילאן החלשה, הוא בדיוק בפיק שהוא היה מצויין ועדיין מצויין וצריך למצוא לעצמו קבוצה שעושה קצת יותר מלהילחם על ליגה אירופית.

דוגרי אם אני יובה אני לוקח אותו במקום היגוואין במהירות ועושה את זה גם בשליש מחיר כנראה.

(oded23) #61

פיניווסט, המחזיקה במעל ל99% ממניות מילאן, הוציאה הודעה רשמית על הסכם מקדים למכירת המועדון. מדובר בקבוצת רוכשים סינית שהתפצלה כנראה מהקבוצה עליה דובר בחודשים האחרונים. סכום המכירה הוא 740 מליון יורו, מתוכם 220 מליון הולכים לכיסוי חובות. כמו כן, התחייבו הרוכשים להשקעה של 350 מליון יורו לאורך שלוש השנים הבאות.
המועדון עוד לא נמכר, אבל מדובר בצעד חיובי בכיוון.

(AlexDP) #62

שום מילה על סאסולו?

3-0 אתמול על הכוכב האדום בלגרד והיא עם רגל וחצי בשלב הבתים של הליגה האירופית. באמת כל הכבוד לקבוצה המצויינת הזאת שללא ספק, לשים את יובה בצד, הקבוצה שמנוהלת הכי טוב באיטליה כרגע, אולי ביחד עם אמפולי וטורינו שמראות שהן מתחילות ללמוד משהו.

לפני שלוש עונות סאסולו עלתה לראשונה בתולדויה לסרייה א’, וכרגע יש לה אצדטיון משלה, והא נשמענת בעיקר על איטלקים צעירים ואני מניח שהקבוצה הזאת תרום רבות לנבחרת בעתיד.

נקווה שעוד קבוצות יתנהלו כמו שהקבוצה הקטנה הזאת מנוהלת ולהתחיל להחזיר את הכדורגל האיטלקי לקדמת הבמה. מזל שסאסולו לקחה את הכרטיס לליגה האירופית ולא מילאן.

(Oleguer 23) #63

סאסולו קבוצה רומנטית שהלוואי ותזכה בתואר מתישהו. סוג של ויאריאל איטלקית, להגיע לליגה הראשונה בפעם הראשונה בהיסטוריה ולהפוך לכח עולה. גם שילוב הצבעים המיוחד שלה נותן לה ייחוד רומנטי.

רק שהליגה האיטלקית תחזור לימים הטובים, זה נראה כ"כ לא טוב כשאינטר ומילאן במצב שלהן.

(BannedT) #64

[QUOTE=AlexDP;1691817] מזל שסאסולו לקחה את הכרטיס לליגה האירופית ולא מילאן.[/QUOTE]
אמנם רוב אוהדי מילאן שאני מכיר מתבכיינים על כך, אבל בעיניי זה חיובי עבור הקבוצה והליגה. מילאן צריכה להתרכז רק בליגה ולבנות את עצמה.