הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(Sasha) #22

לוקה טוני, אגדה איטלקית, כבש היום בצורה הכי יפה שיש את השער האחרון שלו בקריירה. נפרד מהכדורגל האיטלקי עם ניצחון 1-2 של ורונה על יובנטוס ו-304 שערים ב-648 משחקים.

[streamable]9xxy?t=16.9[/streamable]

אגדה. סיפור ההצלחה שלו מאוד מעניין והוא מהווה השראה להרבה כדורגלנים צעירים שקצת הולכים לאיבוד.

החולצה החדשה של יובנטוס:

אני אהבתי.

לרגע שכחתי שמונטוליבו לא משחק הערב ואז קלטתי שזה לוקאטלי. אמנם הוא טיפה לא משופשף, אבל יחסית לילד בן 18 שעד לא מזמן שיחק בפרימוורה הוא רושם בכורה לא רעה בהרכב.

אם יש משהו שאני לוקח מהעונה הארורה הזאת - זו הבמה שמקבלים השחקנים הצעירים.

(GoD iS a Dj) #26

[QUOTE=il Diavolo;1679705]לרגע שכחתי שמונטוליבו לא משחק הערב ואז קלטתי שזה לוקאטלי. אמנם הוא טיפה לא משופשף, אבל יחסית לילד בן 18 שעד לא מזמן שיחק בפרימוורה הוא רושם בכורה לא רעה בהרכב.

אם יש משהו שאני לוקח מהעונה הארורה הזאת - זו הבמה שמקבלים השחקנים הצעירים.[/QUOTE]
ראיתי עכשיו את השוער שלכם…ראיתי 99 על מספר החולצה אמרתי לעצמי זו בטח השנה בה הוא עלה לבוגרים…לא, הוא פשוט בן 17.
אם מילאן תמשיך להשקיע בדור הצעיר שלה בסופו של יום היא תהנה והם יובילו אותה אל הטופ העולמי.

הליגה האיטלקית תצא לדרך לשנת 2016-2017 ב-20.8 ותסתיים ב28.5. הקופה די איטליה תסתיים ב2.6 בקיץ. כך הודיעה התאחדות האיטלקית.

שלושה משחקים יתקיימו באמצע השבוע בחצי הראשון:
*רביעי, ספטמבר 21.
*רביעי 26 אוקטובר.
*חמישי 22 דצמבר.

חופשת הקריסמס, כרגיל. תסתיים ב6.1.

*פגרת נבחרות: 4 ספטמבר, 9 אוקטובר, 16 נובמבר ו-16 במרץ.

(Chirro) #28

שלום לכולם,
אני מפרסם את ההודעה הזאת כאן כי רק חולי כדורגל איטלקי יוכלו לעזור לי. אחד מגדולי המאמנים בכדורגל האיטלקי בפרט והעולמי בכלל קרלו אנצ’לוטי למד את מקצוע האימון בקוברצ’יאנו ובמסגרת הלימודים שלו נדרש לכתוב תזה הנוגעת לפריזמה שלו לגבי המשחק והוא קרא לה “עתיד הכדורגל” או באנגלית "‘The Future of Football: More Dynamism’.
אני מחפש את התזה הזאת בנרות, בכל מקום אפשרי ובכל שפה אפשרית ופשוט לא מוצא. מישהו יכול לעזור לי בעניין? למישהו יש PDF של התזה או יודע אם אפשר לרכוש אותה כספר?
תודה.

(Ehud) #29

[B]אלברו מוראטה מנצח ליובנטוס את גמר הגביע בדקה ה-110 ונתן לה 0-1 ודאבל כפול לראשונה בכדורגל האיטלקי!!!
[/B]

(Michaelpiano) #30

לפי ספורט 5, יש ליובה שחקן צעיר ולא מוכר שעלה כמחליף היום וניצח את המשחק בהפתעה. שמו הפרטי הוא אלברטו.

“הביאנקונרי לא היו במיטבם באולימפיקו ברומא, אך [B]אלברטו מוראטה[/B] שנכנס כמחליף, התגלה כקלף מנצח והעניק למסימליאנו אלגרי סיום מתוק לעונה מדהימה”

חמורים.

(Merengue) #31

לא החלוץ הכי טוב, אבל עדיין הבחור משנה לשנה הופך להיות אחד שהוא אקס פקטור ליובה, לא יודע אם הוא יסתדר בקבוצות אחרות.
שאוהדי ריאל לא יתמרמרו עליו, כי בריאל הוא לא היה ולא יהיה משמעותי כמו שהוא ביובה, עדיף לו ולריאל לא לבזבז לו את הזמן שוב.

(napels) #32

אתה באמת מאמין למה שאתה כותב?
מוראטה חלוץ ענק שישדרג בצורה קיצונית את החוד של ריאל. לפי מה אתה קובע שהוא לא יהיה טוב כמו ביובה?

יובה כצפוי לוקטת עוד תואר. מישהו צריך לעשות משהו עם השליטה המביכה שלה. הכדורגל האיטלקי הפך לליגה הסקוטית.

(Michaelpiano) #33

[QUOTE=napels;1680669]אתה באמת מאמין למה שאתה כותב?
מוראטה חלוץ ענק שישדרג בצורה קיצונית את החוד של ריאל. לפי מה אתה קובע שהוא לא יהיה טוב כמו ביובה?

יובה כצפוי לוקטת עוד תואר. מישהו צריך לעשות משהו עם השליטה המביכה שלה. הכדורגל האיטלקי הפך לליגה [STRIKE]הסקוטית[/STRIKE] הגרמנית. [/QUOTE]

תוקן.

מילאן, כנראה, הולכת להימכר לקבוצת משקיעים סינים במהלך השבועות הקרובים. 7-8 משקיעים אמידים ומוכרים (ביניהם רובין לי וחברים מקבוצת אברגרנדה) עומדים מאחורי הרכישה הזאת.

הרעיון שלהם הוא לרכוש 70% ממניות המועדון תמורת 600ME בערך, ולהשקיע סכום נוסף כדי לכסות את החובות של המועדון ולשפץ את הסאן סירו/לבנות אצטדיון חדש. כמו כן, הסיכום שלהם עם ברלוסקוני הוא שהם ידאגו לחזק את הקבוצה מדי שנה.

עד סוף החודש הכל אמור להיסגר.

רשמית: מיראלם פיאניץ’ עבר ליובנטוס תמורת 32ME.

(Forza Lazio) #36

מרסלו ביילסה סיכם עקרונית בלאציו, כך על פי טארה.
החוזה ייחתם ביום יומיים הקרובים.

אחרי מיכאילוביץ’, אינזאגי, סמפאולו, פראנדלי, פרנק דה בור והשד יודע מי עוד היה מועמד, הלכנו על ביילסה ואין מאושר ממני.
לא יכול לחכות להגיד בנבנוטו.

(Ehud) #37

חיזוק מרשים מאוד של לאציו, מאוד!

ראוי לציין שהוא המשתכר הגבוה ביותר בעידן לוטיטו עם שכר של 2.5ME לעונה. מינוי מעולה של לאציו.

בפה מארוטה אישר שריאל מדריד תשתמש בסעיף שמאפשר לה לרכוש בחזרה את אלבארו מוראטה. בסך הכל הוא נתן שנתיים לא רעות כביאנקונרו, אמנם הוא לא הבקיע כמות יוצאת דופן של שערים אבל הוא תמיד היה שם במאני טיים וההתקדמות שהוא עשה מרשימה למדי.

ממש משום מקום, וינצ’נזו מונטלה הופך למאמנה החדש של מילאן. הוא קיבל חוזה לשנתיים עם שכר של 2.3ME פר עונה. המועדון שילם 500,000 יורו כדי לשחרר את מונטלה מהחוזה שלו עם סמפדוריה.

אני עדיין זוכר את הבכיינות שלו בסיום עונת 2012/13 וזה קצת צורם לי, אבל בסך הכל מדובר במאמן טוב שעשה התקדמות יפה בשנים האחרונות. אני מקווה שאיתו גם יגיעו הרכשים ושמילאן תהיה קבוצה ראויה בעונה הבאה.

(shai94) #41

מילאן ממשיכה בבינוניות בכל סאגת המאמנים. עוד מאמו בינוני שלא זה שירים את מילאן למעלה.
עצוב שאנחנו כבר חצי עשור בלי המילאנזיות על הבמה האירופאית.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

לא הייתי אומר שמונטלה מאמן בינוני, כן מדובר בהימור אבל היו לו שנים טובות בקטאניה ובפיורנטינה והקבוצות שלו הציגו כדורגל מהנה. וזה לא שהאלטרנטיבות יותר טובות, מאמנים גדולים יחשבו שלוש פעמים לפני שהם יגידו כן למילאן (רק בשנה האחרונה קאפלו ואנצ’לוטי אמרו ‘לא’ לברלוסקוני).

אינזאגי, סיידורף וברוקי נזרקו למים העמוקים בלי ניסיון באימון קבוצה בוגרת וברמות הגבוהות, לעומתם מונטלה צבר ניסיון בקטאניה ואת פיורנטינה הוא לקח לגמר הגביע, לחצי גמר הליגה האירופית והיה רחוק מרחק יריקה מהמקום השלישי ב-2013. הוא צעיר ושאפתני ויש לו דרישות, ועם הכניסה הצפויה של הסינים יכול להתבשל פה משהו טוב.

השחקן הראשון ששמו מוזכר הוא אדם לייאיץ’. מאז המעבר לרומא הוא הלך לאיבוד, אבל תחת מונטלה הוא סיפק עונת שיא ובאמת היה פנומן. מילאן רצתה לרכוש אותו בקיץ 2013 אבל אחרי מה שקרה מול סיינה - פיורנטינה סירבה למכור לה אותו. אני חושב שעוד אפשר להחיות את הקריירה שלו ומאמין שמונטלה יודע מה לעשות איתו, אחרי הכל - הוא היחיד שגרם לו להראות קצת ממה שהוא יודע לעשות.