הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(SantiagoBernabeu) #232

פלוטה תקף את מילאן? לי זה נשמע כמו תמיהה כנה. אולי במקור באיטלקית זה נשמע יותר תקיף. לפי המקורות שלו, שלבעלים לא באמת היה כסף לקנות את המועדון והוא הוצרך לקחת הלוואות בשביל זה, זה תמוהה הבזבוזים של מילאן.
בכל מקרה זה מקרה סופר נדיר שבו מועדון מתייחס למועדון אחר באופן כזה ישיר. מעניין. התגובה של מילאן היתה במקום למרות ששוב, אני לא באמת יודע אם היתה לו כוונה לתקוף את המועדון.

(sh4rky) #233

אני לא מכיר את המקרה של מילאן, אבל כשהגלייזרים קנו את יונייטד הם גם לקחו הלוואות בגובה מאות מיליוני פאונד. זה לא היה כי אין להם כסף אלא משיקולים עסקיים שאני לא מכיר לעומק, אבל אכן רואים שליונייטד לא חסרים מזומנים. לא פוסל את האפשרות שמדובר במקרה דומה.

(hasanElmatador) #234

הבזבוזים של מילאן באו כחלק מעסקת המכירה ולא מתוך רצון טוב. אם כבר המילנסטים גם כיום עדיין חייבים לברלסקוני שהכריח את הסינים להוציא כ400 מיליון יורו במרקאטו על 3 שנים, אומנם אני לא בטוח ב100% בנוגע למספרים אבל מה שבטוח זה שהסינים שופכים כסף לפי חוזה.

אתה מכיר בעלים ששופך כסף מתוך רצון טוב? אם הסינים של מילאן נענו לדרישות של ברלוסקוני, סימן שהכוונות שלהם אמיתיות.

מסתבר שאובמיאנג מחזר אחר מילאן באינסטגרם. הוא בטח לא רצה שזה ידלוף, אבל אתמול הוא הצהיר בלייב שהוא רוצה לחזור. מספר דקות לאחר מכן הוא חיקה את הכרוז של מילאן והציג את עצמו כמספר 7.

מיראבלי הודיע שמילאן תחזור לפעול בגזרת החלוץ אחרי ה-15 באוגוסט. אני לא יודע מהי האסטרטגיה של המועדון, אבל כסף יש ואובמיאנג בתור הדובדבן שעל הקצפת יהווה סיום מדהים למרקאטו.

(Aimarito) #237

עד כמה המו"מ של בארסה ישפיע על ההתנהלות בין מילאן ודורטמונד על אובמיאנג? או ההיפך? קשה לי להאמין שגם עבור 200 מיליון יורו דורטמונד לא ירצו להישאר ללא שחקני התקפה באוגוסט.

(האחיין של קרלס) #238

כל הדיווחים אומרים שהיא בשום פנים ואופן לא תמכור את שניהם.

די מריציו אמר שאם אובמיאנג יחתום במילאן, דמבלה יישאר. זה המצב גם להפך.

(Paul Heyman) #239

תגובה פוצלה לנושא חדש: הליגה האיטלקית 2017/18: מחזור ראשון, יוצאים לדרך!

(Saharnm185) #240

רשמי:
מילאן הודיעה כי היא מפטרת את מאמן הקבוצה וינצ’נצו מונטלה, וממנה במקומו את קשר הקבוצה לשעבר ג’נארו גאטוסו.
לפני שמונה למאמן הקבוצה הראשית של מילאן, אימן גאטוסו את קבוצת הנוער של המועדון, ובין היתר את סיון השוויצרית ופאלרמו.
מונטלה המאכזב פוטר לאחר 14 מחזורים, כשהקבוצה במקום ה-7 בלבד מרחק 18 נקודות ממוליכת הטבלה נאפולי , ו-11 נקודות מהמקום הרביעי שמוביל לליגת האלופות. מילאן הייתה אחת המועמדות העיקריות לזכות בסקודאטו ,לאחר
מסע רכש מרשים בסכום של כ-200 מיליון אירו , שכלל בין היתר שחקנים כמו: אנדרה סילבה, פאביו בוריני, ריקדרו רודריגז ומעל כולם לאונרדו בונוצ’י שהגיע בקול תרועה מיובנטוס.
תחת שרביטו של גאטוסו חם המזג, שמכיר את המועדון מקרוב, תקווה הקבוצה לצאת לדרך חדשה.