הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(Azzurro) #212

העונות המצוינות שלו בעבר. העונה האחרונה במילאן בסך הכל הייתה בסדר. הוא לא מאמן ברמה של סארי או ספאלטי (עדיין) אבל הוא בהחלט בדרך לשם.

דונארומה האריך את החוזה שלו במילאן עד 2021. ירוויח 6ME לעונה.

הסאגה המציקה הזאת מאחורינו, כל הכבוד להנהלה על ההתנהלות מול ראיולה.

בונוצ’י למילאן זה לא משהו שהאמנתי שיכול לקרות, בוודאי לא בסכומים עליהם המדיה מדברת. 40ME על אחד הבלמים הטובים בעולם? וואו. זה מטורף כשחושבים כמה האנגליות היו מוכנות לשלם עבורו בעונה שעברה, וכשנזכרים אילו סכומים נזרקו על פלופים כאלה ואחרים בעונות האחרונות.

(האחיין של קרלס) #215

אם זה אכן יתברר כנכון בסופו של דבר, לא מבין איך אף קבוצה גדולה לא עטה על המציאה. סיטי, יונייטד, צ׳לסי… אפילו ריאל ובארסה (שאמנם יש להן את וראן ואומטיטי, אבל זה לא בונוצ׳י).

אני עדיין לא מעכל.

(Shusaku) #217

בונוצ’י התעצבן מההודעות של @bergkamp והחליט להראות לו מה זה :joy:

(sh4rky) #218

מילאן המנצחת הגדולה של חלון ההעברות העולמי ואנחנו רק באמצע יולי. לא חושב שמישהו יכל לחלום על חלון כל כך מוצלח לרוסונרי, לפחות על הנייר.

(SantiagoBernabeu) #219

מישהו יוכל לעשות סיכום קצר לטובת אלו שלא כל כך עוקבים אחרי מילאן, והאיטלקית בכלל? מה הן ההצלחות שקצרה עד כה מילאן, להוציא כמובן את ההשארה של דונארומה וההחתמה של בונוצ’י?

תגדיר הצלחות.

(SantiagoBernabeu) #221

לפי ההודעה של שארקי, שיש לכם חלון מטורף עד עכשיו. מה הם בדיוק ההישגים שגורמים לו להיות כזה.

(AlexDP) #222

הקאן צ’להאנולו, אנדרה סילבה, אנדראה קונטי, קסס, בוריני, וכמובן בונוצ’י ועוד כמה שאני לא זוכר עכשיו הם לדעתי הצלחה די גדולה למילאן ששנים שקועה בבינוניות והקיץ נראה שהיא התחזקה משמעותית והיד עוד נטויה.

האמת שהעונה הקרובה בסרייה א’ עושה רושם שהיא תהיה מעניינת, אבל זה בגדול בגלל הדרמה הזאת עם בונוצ’י שאחרי כמה מחזורים נתרגל והכל יהיה רגיל. בנתיים אינטר, רומא ונאפולי ואפילו יובנטוס מנמנמות להן בחלון ההעברות הזה ולא קורה שם יותר מדי נכון לעכשיו. מה שכן יהיה מעניין זה לראות מה מונטלה יעשה עם כל חומר הגלם הזה, כי יקח למילאן זמן, ולא מעט ממנו, לחבר את הכל ביחד. אחרי חלון כזה, ואנחנו עוד באמצע יולי, המוטיבציה במילאנו מאוד גבוהה ומן הסתם זה שם לא מעט לחץ על השחקנים ועל מונטלה כדי לסיים לפחות בטופ 4.

בכל מקרה אני מאחל הרבה בהצלחה למילאן שתמיד רציתי שהיא ויבנטוס יהיו הריאל ובארסה של איטליה. אבל אני מוכן לקבל את זה שבונוצ’י במילאן עכשיו בתנאי ששנה הבאה, אחרי שג’יג’י יפרוש אחרי עוד הפסד בגמר ליגת האלופות, אז אנחנו נשים 70 מליון על השולחן ונקח את ג’יג’יו. ואז קיבלנו את דונארמונה במחיר מצחיק של 30 מליון ובונוצ’י, לא? אני סתם משלה את עצמי? טוב.

(hasanElmatador) #223

מילאן התרגלה בשנים האחרונות להרכיב קבוצות ברגע האחרון וללא שום דבר שקרוב לפרוייקט. הם סתם גלגלו כסף והביאו פסולת של שחקנים ומכרו כל דבר שהיה עם ערך. מבחינתי הנפילה של מילאן הייתה באיזה חודש ינואר ברגע שהחליטו לא למכור את פאטו לפ.ס.ז’ תמורת איזה 40 מיליון יורו (אוי בארברה) ולהביא במקומו את טבז תמורת גרושים. בסוף העונה נמכרו איברא וטיאגו סילבה. טבז הלך ליובה ופאטו נכנס לבית חולים.

לכן, למרות שעד ההחתמה של בונוצ’י, מבחינתי הרכש של מילאן היה ככה ככה. טוב פלוס עם הסתכלות לעתיד. מצויין בהשוואה לסיטואציה של מילאן, בינוני בהשוואה לדרג הראשון והשני באירופה. (ויסכים איתי בובאן :grin:) אך ההחתמה של בונוצ’י (שאגב, היא יותר מזל משכל) זה באמת game changer. מילאן חוטפת את אחד הבלמים הטובים בעולם ומעל הכל מנהיג עם ניסיון גדול. גם ביגליה זו החתמה גדולה, ברגע זה הם חייבים ללכת בכל הכח על עוד שם גדול להתקפה ולעשות את הקפיצה עכשיו ומיד. אובאמיאנג, בילוטי או מוראטה.

תראו איזה הרכב יש למילאן אם תביא עוד חלוץ:
דונארומה
_________ רומאניולי_________בונוצ’י______מוסאקיו
__
ר.רודריגז_____בונאבנטורה______ביגליה______קיסי______קונטי
______________ אנדרה סילבה_______אובמיאנג (?)_______

כמובן זה הרכב פנטזיה אישית, יש להם עוד את סוסו, צ’לנוגולו, אבאטה, אנטונללי, בוריני, מונטוליבו, האח הגדול של דונארומה (:joy:) ועוד שחקנים לספסל. לדעתי החומר הזה יכול להתחרות על הסקודיטו או לפחות להתברג בטופ 3 יחד עם יובה ונאפולי.

אחרי מה שהיה בשנים האחרונות, להרכיב קבוצה רצינית בחודש ימים כדי להחזיר את הקבוצה לבמה. וואו.

מעניין אותי עכשיו מה המצב עם הFAIR PLAY?

קסייה = סיידורף שחזר במכונת זמן. גם מוסאצ’יו שיחק מעולה מול דורטמונד.

חוץ מזה אין כל-כך מה להוסיף, עד שמונטלה ישלב את כל השחקנים החדשים ויבחר את המערך בו מילאן תשתמש העונה. סביר להניח שלא נמשיך עם ה-4-3-3.

פדריקו ברנרדסקי עושה “באג’יו” ועובר ליובנטוס מפיורנטינה תמורת 40ME.

אני מקווה בשביל פיורה שיהיו לה שחקנים לפתוח איתם את העונה אחרי הטלטלות שהיא עוברת הקיץ.

(Michaelpiano) #226

מילאן קונה במאות מליונים, בין השאר אל בונוצ׳י מהבלמים הטובים בעולם, קורעת את באיירן 4-0 (ז משחק ידידות אמנם אבל בכל זאת) ובמקום היחיד שאפשר לבוא ולהתעניין אף יש בקושי 3 הודעות בשבוע?! מה העניין?

אז לפי שמבין, עד כמה מומלץ לראות את מילאן בעונה הקרובה? מה התחזית, האם זה רכש חכם ומוכך או סתם שיגעון והם הולכים ליפול על האף? איזה סוג של כדורגל הם אמורים ורוצים לשחק (לפי ההיסטוריה של המאמן, והעונה שעברה)?

זה תלוי בך.

השאיפה היא לסיים בטופ 4 כדי לחזור לליגת האלופות, אבל אני לא אתפלא אם בהנהלה ישאפו גבוה יותר כשקמפיין ההעברות יסתיים.

בגדול הגיעו למילאן שחקנים טובים, חלקם מכירים את הליגה, השאר פחות. אם הפאזל יתחבר או לא - נדע בהמשך. בדרך כלל זה לוקח זמן אבל תמיד יש פירות (ע"ע פסז’, סיטי, צ’לסי).

מונטלה דוגל בהנעת כדור שמתחילה מהחלק האחורי ובהרבה לחץ ותנועה. הוא ניסה להנחיל את זה בעונה שעברה וזה עבד רק לסירוגין כי הסגל היה בינוני מדי. השער הרביעי של מילאן מול באיירן מסמל בצורה מושלמת את האידיאולוגיה שלו.

מקום 4 בליגה האיטלקית מוביל לליגת האירופית ולא לליגת האלופות .
אני שוב רושם : אם מילאן רוצה לכוון לטופ 3 והגעה לליגת האלופות, היא חייבת מאמן ברמה מאוד גבוהה . מונטלה לא האיש שמסוגל להוביל את מילאן להצלחה מקצועית .
בדומה לליברפול, שהביאה את אחד המאמנים הטובים בעולם, גם מילאן חייבת לכוון גבוה בכל הנוגע למאמן.
לורן בלאן למשל מאמן יותר טוב ומוכח ממונטלה.מעניין למה אף מועדון גדול לא פנה אליו…

(AlexDP) #229

החלה מהעונה הבאה 4 המקומות הראשונים יובלי לליגת האלופות בסרייה א’.

ולמונטלה מספיק טוב בשביל להגיע לטופ 4 באיטליה. אני מזכיר לכם, אטאלנטה סיימה רביעית העונה. אתה לא חושב שמילאן יכולה לעשות את זה? לדעתי כי שנייה רק ליובנטוס עכשיו בליגה. אבל שוב, יכול להיות שהיא תפול וכלום לא יתחבר (מה שסביר להניח שיקרה עד לפחות חצי העונה), אבל אם אטאלנטה סיימה רביעית העונה, אז מילאן בוודאי יכולה לשים לעצמה את הטופ 4 כמטרה מבלי לחשוש.

(Michaelpiano) #230

לא מכיר הרבה את מונטלה, אבל את בלאן ראיתי לא מעט, ואני מאד מופתע ששמו מופיע ביחד עם התיאור ״מאמן טוב ומוכח״. חוץ מבבורדו, הוא הוכיח את עצמו כמאמן חסר אופק, חלש, לא יצירתי, פחדן, בקיצור, ממש לא מפתיע אותי שאף אחד לא ממהר לפנות אליו…

ג’יימס פאלוטה, נשיא רומא: “When you relate it to AC Milan, I have no idea what’s going on there. It makes zero sense. The amount of spending – they didn’t have the money in the first place to buy the team, as they borrowed almost €300m from some people that I know in London, at a pretty high interest rate.

“They are spending, or at least making some significant down-payments, for players and they’re going to have to pay the piper at some point down the road.

“They say it’s about qualifying for the Champions League, but that won’t be enough. When the salary seems about equal to the revenues, I don’t know what the heck is going on. That’s the only one in Serie A who are losing their minds!

“Maybe they have this grand masterplan that we’ll all figure out someday, but the rest of the teams are being somewhat rational.

“If you can explain Milan to me, because I don’t get it…”

התגובה של מנכ"ל מילאן, מרקו פאסונה, לא איחרה להגיע: “Dear Mr Pallotta, we’re ready for a confrontation on the balance sheets of Milan and Roma,” the CEO explained in a video posted on the Rossoneri’s official Facebook page.

“We were stunned when reading his declarations this morning, firstly for their tone.

“It’s unusual, at least in Italy, to see a club attack another so directly, with this terminology.

“Secondly, for the inaccuracies contained in them: my immediate reaction was one of being stunned to hear that Milan’s owners didn’t have the money to buy the club.

“Furthermore, he mentioned completely-wrong figures: everyone knows that the part relative to the Elliott fund in financing the purchase of the club is €180m out of a club worth €740m.

“I repeat: inaccuracies on one part and tone on the other are, at the very least, questionable.

“I don’t know what was meant when he said we’d ‘pay for the consequences’. I don’t know whether it was a threat or not.

“We issued a €50m bond exclusively for the [transfer] campaign this summer, and we’re well below the consumption of this bond.

“We have formulated multi-year plans, which have been presented to a quality board and also UEFA.

“It’s all publicly available, I’ll be able to show [our plans] calmly to President Pallotta, but if they’re threats [on Pallotta’s part], I’ll return them to sender.

“The accusation of Milan losing their heads concerned me. Us directors are rational and calculated, each investment made is calculated and based on the fact that we plan to settle them with additional revenues.

“The players we’ve signed have added value to the club, our assets are the players: they‘re young, prosperous and they have great potential.

“These declarations shook me up a bit: if Pallotta wants, I’ll be more than happy to compare our balance sheets with those of Roma.”

אני אוהב את הסטייל של ההנהלה החדשה של מילאן. מאוד.