הכדורגל האיטלקי 2017/18:: גאטוסו חוזר למילאן

(sh4rky) #1

מיכאלוביץ’ פוטר ממילאן, ברוקי מאמן הנוער יחליף אותו את סוף העונה.
מעניין את מי הם ינסו להביא בקיץ. אנצ’לוטי וקונטה לא פנויים, מוריניו לא יעשה את זה לאוהדים של אינטר, וקשה לי לחשוב על מאמן פנוי אחר ברמה גבוהה. מקווה שהם לא יחליטו על הרפתקה עם איזה וילאש בואש ועוד שנים של בינוניות.

Inter news :: פיולי עד 2018
(LIOROM12) #2

צריך לזכור שגם המאמנים הגדולים היום(ברובם המכריע) התחילו בקטן והתפתחו עם השנים.
מילאן צריכה לקוות שההימור הבא שלה יהיה מוצלח יותר מהאחרון, אבל לדעתי לא לוותר על הרעיון של מאמן צעיר ומבטיח.
אני הייתי מנסה ללכת על אונאי אמרי של סביליה, שלדעתי זה יכול להיות אחלה של אתגר עבורו כי הוא די הגיע לתקרת הזכוכית של סביליה.

(קון אגוארו) #3

מוריניו ואנצ’לוטי לא בלבל של מילאן, שתגיד תודה אם תביא איזה דונאדוני או די פרנצ’סקו. נגמרו הימים שמילאן משכה מאמנים ושחקנים מהעלית.

הפיטורים האלה של מיכאילוביץ’ הם קצת לא הוגנים עבורו, והמינוי של ברוקי תמוה משהו. זה לא עבד עם אינזאגי מסיבות ברורות, למה שזה יעבוד הפעם? ואם ההנהלה החליטה בכל זאת לפטר את הסרבי, למרות שראינו הרבה דברים חיוביים אצל מילאן שלו לעומת זו של העונה שעברה, למה לא לחכות עד סוף העונה ולפנות למאמן קצת יותר מוכח?

עם כל זה שמיכאילוביץ’ היה אינטריסטה והימור, אני חייב להודות שהתחברתי אליו. נכון, מילאן שלו לא הייתה עקבית והרבה פעמים נראה כאילו שהשחקנים לא יודעים מה לעשות, אבל אהבתי מאוד את הגישה של הסרבי, את מה שהוא ניסה להחדיר בקבוצה ואת העובדה שסוף-סוף הגיע למילאן מאמן שבוחר את ההרכב שלו על סמך ביצועים ולא לפי תעודת הזהות או השם של שחקן כזה או אחר.

הפרימוורה הייתה אחת מהקבוצות הכי מהנות לצפייה תחת ברוקי, אבל כשהוא ירגיש את החרב על הצוואר שלו אני בטוח שהכדורגל של מילאן יהיה פחות הרפתקני ולכן כל הסיסמאות כמו, “ברוקי נבחר כי אהבנו את סגנון המשחק של הקבוצות שלו”, לא שוות כלום.

ההנהלה איבדה את זה לגמרי, ואני מקווה שברלוסקוני ימכור את המועדון ויגאל אותנו מייסורינו. ויפה שעה אחת קודם.

ההתאחדות המתיקה את עונש ההרחקה של היגוואין והוא יוכל לשחק מול רומא, באחד המשחקים הקריטיים של נאפולי העונה.

(shai94) #6

נאפולי העונה איכזבה אותי בסך הכל כי למרות שהיא לקחה מקום שני או שלישי. היא עפה מוקדם מאירופה ובגביע האיטלקי. היא לא מיצאה את הכדורגל הטוב שלה. היא נשארה רק עם המחמאות.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(sh4rky) #8

בספורט 5 הביאו את הוידאו הבא:
[TW]722888794777583616[/TW]

הוידאו הזה מראה כל מה שיפה בכדורגל. פרץ רגשות בלתי נשלט מדבר כל כך פשוט. הסיום היה אמנם דרמטי, אבל המשחק לא היה כזה חשוב לרומא. בטח כשאינטר הפסידה. אוהדים בוגרים פשוט ייבבו כמו ילדים כי טוטי היה שם להציל אותם שוב.
עם כמה שקשה יהיה לראות אותו פורש, הוא בכל זאת אחד מהסמלים האחרונים שנשארו בכדורגל האיטלקי בפרט ובעולמי בכלל, הוא מסדר לעצמו סיום מהאגדות. אולי עדיף ככה, כי מי יודע מה ספאלטי יעשה לו בעונה הבאה.

(bianconeri89) #9

אז המצב הוא כזה , 4 מחזורים לסיום הפער הוא 9 , אם יובה מנצחת היום וגם נאפולי מנצחת מחר הפער יהיה 9 כשנותרו 3 משחקים לסיום , אבל בגלל שבאיטליה יחס המשחקים הוא הקובע במצב של שוויון גם אם יובה תפסיד את שלושת המשחקים רצוף ונאפולי תנצח יובה עדיין תהיה האלופה.
בגדול אם יובה מנצחת היום יובנטוס אלופה!

(AlexDP) #10

לא מדוייק - אמנם באיטליה יסח המשחקים הפנימי קובע, במצב הזה הוא לא בגלל שאין דבר כזה “שער חוץ”. נאפולי ניצחה 2-1, ויובה 1-0, אבל עדיין זה נחשב 2-2 ואין משמעות לשער חוץ. אם יובה ניצחה את נאפולי 2-0 אז המצב היה כמו שאתה אומר.

כך או כך, צריך לקרות משהו בעל מימדים לא היגיוניים כדי שיובה לא תיהיה האלופה השנה.

(Ehud) #11

[QUOTE=AlexDP;1673406]
צריך לקרות משהו בעל מימדים לא היגיוניים כדי שיובה לא תיהיה האלופה השנה.[/QUOTE]

זה שנאפולי הצליחה למתוח את יובה עד לשלב הזה זה הההפתעה מבחינתי, הייתי בטח שיובה תעשה את זה כבר לפני 2 מחזורים בערך.

(Sasha) #12

1-2 ליובנטוס על פיורנטינה, מגרש שבו היא לא ניצחה מאז 2012! מנדז’וקיץ’ העלה את יובה ליתרון בדקה ה-39, קאליניץ’ השווה באופן דרמטי בדקה ה-81, אך כבר אחרי 2 דקות - מוראטה החזיר את היתרון לאלופת איטליה שבדרך.

אם לא די בכך, בדקה ה-90 קאליניץ’ קיבל הזדמנות להשוות שוב עם פנדל, אולם ג’יג’י בופון עם הדיפת פנדל והדיפת הריבאונד לאחר מכן, הביא את הניצחון.

//youtu.be/tROkrXJBrcw

(BannedT) #13

אין לי שמץ של ספק שזה השוער הגדול בכל הזמנים, המשחק שהוא נתן נגד מילאן ואיך שהוא מציל אותנו בדקה ה-90, ועוד בגיל 38! בכדורגל של היום זה נראה בלתי נתפס. אני באמת לא חושב שהיה שוער כל כך שלם ביכולות שלו, ועוד כזה ששומר על רמה גבוהה בשער כל כך הרבה זמן, גראנדה ג’יג’י. הוא וטוטי היחידים שנשארו מהסרייה א’ הגדולה, כשהם ילכו, הדור יעלם איתם.

(Ehud) #14

השוער הכי גדול בכל הזמנים בלי ספק בכלל.

שימו לב לעבודת הרגליים שלו בפנדל, בואו נתחיל מזה שהוא לא מהמר על פינה, ג’ג’י אף פעם לא היה שוער שמהמר על פינות ממש, הוא מחכה שהשחקן יבצע את התנועה.

אז עבודת הרגליים של בופון היא כמעט מושלמת בגלל היציבות ברגליים, הוא משתמש בירכיים כדי להישאר יציב אך עם הברכיים מעט מכופפות הוא יכול לצאת ולזנק מהמקום בכל שנייה שירצה, הוא גורם לזה להראות קל אבל זה ממש לא, זה שימוש שונה של 2 חלקים ברגליים לביצוע 2 מטרות שונות.

(shai94) #15

קבוצה שמנצחת בערך ב24 משחקים מתוך 25 חייבת להיות אלופה.זה לא שנאפולי לוזרית או גרועה, אלא פשוט יובה בלתי מנוצחת. משבר אחד בלבד תפס את הזברות וגם כן זה קרה רחוק מהמאני טיים. כל הכבוד ליובה על האליפות ואין מה לעשות כשאתה מנצח כל קבוצה אז מגיע לך להיות אלופה.
פשוט אי אפשר להתמודד עם קבוצה שמנצחת כל משחק.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

סקודטו חמישי ברציפות זה לא מובן מאליו, בייחוד אם לוקחים בחשבון את השינוי שיובה עברה בקיץ ואת פתיחת העונה שהיא חוותה. כל הכבוד לאלגרי שהצליח לשמור על הרעב של הסגל שלו.

היום מילאן תפגוש את ורונה למשחק קריטי. הניצחון של ססואולו לא משאיר לנו ברירה אלא לנצח ובבנטגודי המשחקים הם תמיד קשים, די משעממים ונוטים להסתיים בתוצאות נמוכות.

ברוקי אמר שיכול להיות שנראה ניצנים של השיטה שלו. מעניין.

(AlexDP) #17

[QUOTE=il Diavolo;1673479]ברוקי אמר שיכול להיות שנראה ניצנים של השיטה שלו. מעניין.[/QUOTE]

ראינו. לא משהו.

המצב של מילאן כבר לא מצחיק. להפסיד לאחרונה בטבלה שאין למה על מה לשחק? בורלוסקוני לאט לאט הופך להיות זאמפריני. התנהלות של מילאן מחפירה והאשמה היא לא על סיניסה ולא על ברוקי ולא על אינזגי, סיידרוף, ליאונדרו ואני לא זוכר מי עוד. מילאן נהייתה ערימה של שחקנים בינונים בעקבות הנהלה מטופשת. אני לא יודע כמה זמן נצטרך להחכות כדי שנראה את מילאן חוזרת. בכלל, שתי המילאנזיות מאוד חסרות לליגה והמצב שהן בו מדאיג מאוד. לשתיהן הייתה נפילה, מה נפילה? צניחה אדריה אחרי עונות שיא, במיוחד אינטר. איך קבוצה שזכרתה בטרבל יכולה להרשות לעצמה להגיע למצב הזה? איך מילאן לא יכולה לתמודד עם נטישת כוכבים?

(italiano) #18

ברלוסקוני זה הזאמפריני החדש, הכל רקוב במילאן היום, החל מההנהלה, ממשיך במאמן ונגמר בשחקנים.

גליאני כבר שנים שורף למילאן המון כסף עם רכישות גרועות, חוזים מנופחים לכל מיני אפסים, ומדרדר את המועדון מבחינה מקצועית ותדמיתית כל שנה ושנה, יחד עם ברלוסקוני שממנה מאמנים על ימין ועל שמאל, רק כדי שחודש אחרי הוא יירד עליהם בתקשורת בלי הפסקה וינסה לכפות עליהם מערכים שונים ולבסוף לפטר אותם.

מאמנים חסרי ניסיון או יכולת אמיתית באימון כמו ברוקי ואינזאגי ומיכאילוביץ’ מתמנים כדי לחסוך בהוצאות (ואכשהו מפטרים את כולם ומשלמים להם ביחד סכום גבוה, גאוני!), כשדווקא השניים שכן הראו שיטה אמיתית במילאן וסה"כ השיגו תוצאות לא רעות היו לאונרדו וסיידורף שבגלל חילוקי דעות ואגו נזרקו לכל הרוחות.

וכמובן אי אפשר עם סגל גרוטאות שמורכב מהונדה, ברטולאצ’י (20 מליון יורו על הפח הזה, מישהו צריך להתנקש בגליאני על זה!), לואיז אדריאנו, מונטוליבו, אלכס, דה שליו וכו’.

הקטע העצוב זה שברלוסקוני כבר שנים חופר על הרצון שלו במילאן איטלקית וצעירה, אבל הם באים ונפטרים מאלשעראווי במחיר מגוחך. (ולאחרונה מתפרסם שרומא תקועה מבחינה כספית ולא יכולה לממש את האופציה על אלשה ומבקשת דחית תשלום ממילאן, וגליאני אשקרה מציע להם הנחה כדי שירכשו אותו, במקום לנצל את המצב ולנסות להחזיר אותו!)

מקווה מאוד שהדיבורים על מכירת המועדון לסינים תתממש ומילאן תימכר, אין שום תקווה עם ההנהלה הנוכחית שלא מוכנה לפעול ולשנות משהו, ברברה היחידה שאשקרה מנסה לשפר דברים ו2 החטיארים תוקעים לה את כל העבודה.

(oded23) #19

ברוקי מאמן מעולה- המאמן היחיד שכבר במשחק הראשון שלו ראו שהקבוצה מגלמת את התכונות שלו כשחקן.

(Ehud) #20

לא בטוח שבשביל איטליה כדי שמילאן תגנוב לפיורנטינה את המקום באירופה, היא נראת די מביש.

(oded23) #21

בגלל שיובה בגמר הגביע (נגד מילאן במקרה), גם מקום 6 הולכת לאירופה. אם מילאן תגנוב לקבוצה את המקום באירופה זה לסאסולו, לא פיורנטינה