גמר יורו 2016 :: פורטוגל אלופת אירופה לאחר 0-1 בהארכה על צרפת!

(SantiagoBernabeu) #24

פאייה לא עשה יותר מדיי לכן אני יכול להבין את דשאן. אני הייתי מוציא את ז’ירו. הוא גמלוני מדיי כדי להתמודד עם ההגנה של פורטוגל וגם אין לו את היתרון של הגובה והפיזיות, כי מולו יש גם את פפה וגם את פונטה וקרבאליו. אם הצרפתים יכבשו ככל הנראה זה יקרה מפעולה מהירה. הייתי מוציא את ז’ירו ומכניס את קומאן. משחק עם סיסוקו ופוגבה כקשרי אמצע כשמטווידי מאחריהם ואולי ככה הייתי מרוויח את האמצע. קומאן ופאייה בצדדים וגרייזמן חלוץ, כשפוגבה וסיסוקו מצטרפים מאחורה. ז’ירו פשוט לא יכול לתרום.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

(אוהד כדורגל) #25

[RIGHT]צרפת משחקים בצורה אגרסיבית ולא מקבלים צהובים.שיפוט ביתי הייתי אומר…[/RIGHT]

יש פער בין משחק אגרסיבי למשחק פיזי, ראיתי עבירה חריגה אחת מכל צד חוץ מזה השופט עושה את העבודה שלו כמו שצריך, יש לציין שזה אחד הגמרים היותר משעממים שיצא לי לראות בשנים האחרונות, והיו הרבה.

(chelsea777) #26

אם פורטוגל לוקחת היום גביע, השם “פטריסיו” צריך להיחרט עליו.

(moshe34) #27

השיפוט סביר, ואתם יודעים מה אני אחרי השיפוט בקופה לא מקטר על שיפוט ארופאי השנה יותר…
(חוץ מספרדי שהוא אותו רמה)
גמר משעמם וקשה, אני לא מאשים את פורטוגל כמובן. האשמה היחידה זה צרפת.
חבל שצרפת בגמר ולא גרמניה…
הדבר הכי עצוב זה רונאלדו כמובן…

(HJKL) #28

יש משהו מוזר בפורטוגל שכל משחק מתעוררים אצלם 2-3 שחקנים ונותנים משחק ענק משום מקום… לא ייאמן

(chelsea777) #29

מזל טוב לפורטוגל על אליפות אירופה. משווה עם יוון את תואר אלופת אירופה הכי כושלת.

(אוהד כדורגל) #30

[RIGHT]יש משהו מוזר בפורטוגל שכל משחק מתעוררים אצלם 2-3 שחקנים ונותנים משחק ענק משום מקום… לא ייאמן[/RIGHT]

מה פה לא יאמן בדיוק ? כולם מנסים לגמד את הנבחרת הזו והנה היא לוקחת את גביע אירופה פשוט כי יש לה הגנת ברזל, שוער מצוין ושחקני התקפה ברמה סבירה. לא נבחרת מדהימה אבל איזו נבחרת כן מדהימה ? כל הנבחרות בעולם ברמה יחסית נמוכה.

לגבי צרפת לא מבין למה מעריכים את פוגבה ב-100 מיליון, באמת הזייה, אני יכול להבין למה מנצ’סטר יונייטד ויתרו עליו בזמנו. צרפת בינונית ולוזרית,מגיע לרונאלדו הגביע הזה.

אגב, פורטוגל ניצחה כי היא לא תלויה ברונאלדו ויש לה שחקנים שיודעים להכריע משחק, כל הכבוד לפורטוגל, אחת הנבחרות הטובות בעולם ביחס לחרא נבחרות שיש כיום בכדורגל העולמי.

(moshe34) #31

אם שופטים רק לפי הגמר פורטוגל ראויה.
הם גם הוכיחו שהם לא רק רונאלדו.
תכלס מגיע לרונאלדו!
גמר גרוע באשמת צרפת.

(Parliament) #32

לא מגיע להם הם אמרו!
הם יבואו להגיד לכם עכשיו גם שהפציעה של רונאלדו עשתה לנבחרת הזאת רק טוב!
שידברו,
עוד כמה דקות אחד השחקנים הטובים בהסטוריה יניף גביע וכל העולם פשוט ידבר וזה לא משנה מה יגידו ולכמה זמן!
פורטוגל אלופה מאוד ראויה!

(chelsea777) #34

רמי וויץ עם שריקת הסיום: “גבירותיי ורבותי, כריסטיאנו רונאלדו…” ולא, רונאלדו לא אחראי על הניצחון הזה. הוא לא כבש, הוא ירד אחרי חצי שעה מהדשא. אבל, הוא כל מה שיש לנבחרת הזאת. פורטוגל זכתה בגלל ניצול של פורמט מקולקל, עלייה של שלוש נבחרות מאותו בית. פורטוגל נבחרת לוחמנית, אבל אין שום דבר מעבר. גם לא יכולת. נבחרת בינונית, אפורה, עם כמות מסחרית של מזל. 6 תוצאות תיקו בתוך 7 משחקים. זו אלופת אירופה. אם איסלנד הייתה זוכה הייתי שמח יותר. רציתי שהיא תעוף עוד משמינית הגמר. נבחרת בלי טעם ובלי ריח.

צרפת פישלה היום, וההפסד הזה מגיע לה. אבל הניצחון? הוא לא מגיע לפורטוגל. פורטוגל זכתה ביורו, אבל מבחנתי היא לא אלופת אירופה. יש לפחות 4 נבחרות טובות ממנה ביבשת.

לא הייתה צריכה להיות בשמינית הגמר.

ועכשיו, נפתח רשמית את פסטיבל הלקקנים.

(Artur Kopit) #35

[QUOTE=chelsea777;1687273]רמי וויץ עם שריקת הסיום: “גבירותיי ורבותי, כריסטיאנו רונאלדו…” ולא, רונאלדו לא אחראי על הניצחון הזה. הוא לא כבש, הוא ירד אחרי חצי שעה מהדשא. אבל, הוא כל מה שיש לנבחרת הזאת. פורטוגל זכתה בגלל ניצול של פורמט מקולקל, עלייה של שלוש נבחרות מאותו בית. פורטוגל נבחרת לוחמנית, אבל אין שום דבר מעבר. גם לא יכולת. נבחרת בינונית, אפורה, עם כמות מסחרית של מזל. 6 תוצאות תיקו בתוך 7 משחקים. זו אלופת אירופה. אם איסלנד הייתה זוכה הייתי שמח יותר. רציתי שהיא תעוף עוד משמינית הגמר. נבחרת בלי טעם ובלי ריח.

צרפת פישלה היום, וההפסד הזה מגיע לה. אבל הניצחון? הוא לא מגיע לפורטוגל. פורטוגל זכתה ביורו, אבל מבחנתי היא לא אלופת אירופה. יש לפחות 4 נבחרות טובות ממנה באירופה.

לא הייתה צריכה להיות בשמינית הגמר.[/QUOTE]
לא מגיע לה? היא ניצחה את ווילס,קוראטיה וצרפת.אבל לא מגיע לה,טוב…

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(Brave Dave) #36

מילא קלאטנברג נתן צהוב חסר פואנטה לפטריסיו, אבל את החצי דקה שהוא בזבז הוא לא מחזיר? פשוט פרס לטרור.

(gadi800) #37

אני די מסכים שהם לא היו צריכים להיות בשמינית, אבל בשני המשחקים הגדולים שלהם (קרואטיה וצרפת) הם הראו לפחות הגנה טובה ומסודרת. אני חושב שמגיע לפורטוגל, אבל אם לא זה, אז לא מגיע לצרפת.

(Shusaku) #38

[QUOTE=Artur Kopit;1687274]לא מגיע לה? היא ניצחה את ווילס,קוראטיה וצרפת.אבל לא מגיע לה,טוב…

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk[/QUOTE]
היא ניצחה את ויילס, ועשה תיקו מול קרואטיה וצרפת.

לא שהגיע לצרפת, אבל פורטוגל סיימה את הטורניר עם ניצחון 1. זהו.

(Aizenberg) #39

כעבור 12 שנים, פורטוגל עושה לצרפת את מה שיוון עשתה לה ובכך סוגרת מעגל.

יש הרבה דברים שליליים שאפשר לדבר עליהם, ובצדק:

1. העובדה שהנבחרת הזאת נצחה רק משחק אחד ב-90 דקות.
  2. העובדה שכל הנבחרות המועמדות(ספרד, איטליה, גרמניה, ספרד), נפלו בבלוק אחד, כאשר שאר הנבחרות בבלוק המקביל, חוסר איזון משווע.

ובכל, חייבים להעריך אותם, לאחר 3 הארכות בהפרש של יומיים-שלושה זה מזה, השחקנים שם פשוט נתנו הכל עד שנפלו מהרגליים, הקרבה יוצאת דופן שלא רואים תמיד בעידן של היום.

עם כל הכבוד לרונאלדו, המצטיינים בטורניר הזה של פורטוגל, לדעתי, הם נאני ופפה.
פפה נתן פשוט טורניר גדול, היה חייב למדינה שלו לאחר השטויות שעשה במונדיאל, והחזיר עם ריבית.

[RIGHT]נאני פשוט התבגר בטורניר הזה, תמיד היה ילד בגוף של שחקן בוגר, המנהיגות שהוא לוקח, האחריות, פשוט כאילו עשו לו השתלת מוח, ממוח של ילד למוח של גבר.
אני מופתע, לטובה, אף פעם לא מאוחר מדי להתבגר.

אגב, רונאלדו כמובן חייב את הפריים הזה של הלבד עם הבכי לאחר שריקת הסיום, במקום ללכת ולהתחבק עם שאר החבר’ה, עושה את זה קבוע גם בזכיות בליגת האלופות.

גם בנבחרת צרפת חייבים לציין מספר שחקנים, גריזמו שהיה המצטיין של הטורניר אבל לא הגיע לגמר, פאייה שהעלה את המניות שלו בכמה אחוזים טובים, פטריס אברה הבלתי נגמר(רק עליו אני מרחם בצד שלהם) שבגיל 35 שיחק ברצף ולא הפסיק לרוץ ולהילחם.
פול פוגבה- טורניר גרוע עם גמר גרוע.

להבא, אני מקווה שיתכננו את טורניר ה-24 הנבחרות הזה בצורה קצת יותר מאוזנת.
ורונאלדו, הוא סוף סוף השיג גם תואר בינלאומי.
[/RIGHT]

(SantiagoBernabeu) #40

ועכשיו יתחילו הדיונים אם כן רונאלדו או לא רונאלדו. כן מגיע או לא מגיע.
בואו נסכם את זה לפני שאנחנו מגלים שעוד כמה משתמשים עזבו והפכנו לתת פורום של FXP.

העובדות ברורות, פורטוגל אלופת אירופה, רונאלדו לא היה השחקן שכבר בגמר. צרפת יכולה להאשים רק את עצמה שלא ניצלה את ההזדמנויות שלה.
סה טו.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

ברכות לפורטוגל על הזכייה. אחרי כל ההשמצות שהיא חטפה, זה מגיע לה. אפשר להגיד שהיא אפורה, משעממת, לא מעניינת ולא מנצחת, אבל היא רצתה לזכות בתואר יותר מכולן. גם כשהקפטן שלה דידה החוצה. במבחן הפסיכולוגי היא עמדה בהצלחה הערב ועל כך מגיעה מילה טובה גם לסנטוס, שלבטח ידע לומר את הדברים הנכונים בחדר ההלבשה. הקטילות לא ייפסקו עכשיו, אבל במבחן התוצאה הפורטוגלים קיבלו 100 בלי להיעזר בשופטים, להחנות אוטובוס ושאר קלישאות. זה לא היה הכי יפה לעין, אבל היא ראויה.

הפציעה של רונאלדו יכלה להיות טראגית אם אדר לא היה מבקיע הערב. אפשר לאהוב אותו או לשנוא אותו, אבל בעיניי הוא מייצג את מה שכל שחקן או ספורטאי בכלל צריך לשאוף אליו. רונאלדו לא היה בכושר שיא בטורניר, אבל נתן 200% בכל שנייה על המגרש, גם היום עד שהברך נתנה אותותיה. עכשיו אפשר לשכוח לרגע את הפרצופים ותנועות הידיים ולזכור את הדמעות של הפורטוגלי, את אלה של תחילת המשחק ואת דמעות הניצחון כש-120 הדקות נגמרו. אלה היו רגעים אמיתיים של ווינר גדול.

הערת אגב: זה ההבדל הדק בין רונאלדו לקווארסמה. האחרון מוכשר בטירוף אבל אני לא יכול לסבול את האדישות הזאת שלו. זאת הסיבה שהוא נמצא בבשיקטאש והחבר שלו לא מפסיק לשבור שיאים.

(Artur Kopit) #44

[QUOTE=chelsea777;1687282]וסיימה שלישית בבית. היא לא הייתה אמורה להיות בשמינית. זה הכל.

וגם את מה שאמרת שהיא השיגה, היא עשתה בקושי בקושי בקושי. אבל זה לא משנה. זו אליפות עם כוכבית ענקית. כמו שיטת הקיזוז. אלופת אירופה הראשונה שמסיימת שלישית בבית שלה. זה הכל. לא משנה מה תגיד, וגם אם הייתה מנצחת 10:0 את כל משחקי הנוקאווט, לא ישנה את העובדה שזה לא מגיע לה בשום צורה.

בכדורגל אין מגיע כמובן, אבל אם על זה דיברנו, אז זו השורה התחתונה.

ונדבר על יכולת: וואלה, אין מה לומר. לא ברשימת התכונות של פורטוגל.[/QUOTE]
החוקים היו ידועים מראש,די לבכיינות.
אליפות עם כוכבית? צרפת ניצחה את גרמניה בזכות פנדל ושהיא שיחקה בלי חלוץ. אבל מי מדבר על זה?הרי רונאלדו לא משחק שם.
מגיע לה כי היא ניצחה.
נקסט

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(HJKL) #45

אני מסכים לגמרי שכל הנבחרות בינוניות היום, אבל מה שקרה עם פורטוגל זה מעבר להסבר… סאנצ׳ז למשל נתן כמה משחקים טובים, אבל חזר בשני המשחקים האחרונים להיראות כמו ילד בן 18 שיש לו עוד המון ללמוד. נאני עבר תחייה בטורינר הזה אבל חזר לתת המון רגעי כלום. רונאלדו היה בינוני עד ״גוויה מהלכת״ ברוב המשחקים אבל נתן להם שני משחקים על מגש. פשוט כל אחד קם ונתן את שלו בתורו. פטריסיו שהוא שוער נחמד נתן היום משחק ענק. ז׳ואו מאריו היה טוב לאורך כל הטורניר אבל גם הוא העלה רמה והיה ממש פנומנלי היום. מניח שפפה היה יציב לאורך כל הדרך, אבל כשהוא היה חסר פתאום ברונו אלבש נותן משחק אחראי ושקול מול ווילס. פאיקנג אדר כבש את שער הניצחון! אם זה לא עדות לכוחות על טבעיים אני לא יודע מה כן.

קצת כמו צ׳לסי ב2012, פורטוגל הנוכחית לא ניצחה את המשחק הזה ״לבדה״, היא ניצחה עם זה כי יש לה 16 שנה של היסטוריה שיושבים לה על הגב ובאיזהשהו מקום נותנים לשחקנים את האקסטרה. וכמו צ׳לסי ההיא, אני לא יכול להסביר את זה אבל אני מנחש ש16 השנים האלו של כאבי הלב האלו תרמו לאקסטרה מזל…

(Shusaku) #47

כדורגל משחקים 90 דקות. גם אם זה לא מתאים לכם. בטורנירי נוקאאוט, יש הארכה בתוצאות תיקו על מנת לקבוע את זהות העולה. זהו.