רבע גמר #2 :: the Amazing wales בחצי הגמר אחרי 1-3 על בלגיה

(Cholo) #23

ההתהבות מוולס טיפה מוגזמת. היא לא באמת שטפה את המגרש, רוב המסירות היו לאחור בשביל לשמור על הכדור. אבל הטקטיקה של דל בוסקה עבדה מול חוסר הסבלנות של הבלגים. והכי חסר סבלנות היה המאמן עם החילוף הראשון.
ועם כל הכבוד לרצון להתנשא מדפי הפורום על השחקנים על המגרש ועל מאמנם הפזיז, אתם חייבים להודות שההגנה של בלגיה זה רק טיבו וטובי וזה לא סתם תירוץ, זו סיבה אמיתית להפסד.

(ManutdFan) #24

נכון, ההגנה זה רק טיבו וטובי, והשער אתמול של קאנו הוכיח את זה יותר מכל.
אבל זו לא הסיבה האמיתית להפסד, זוהי אחת מיני מספר סיבות להפסד. זה היה נורא לצפות בבלגים משחקים אחרי השער הזה. בלאגן שלם, מעיפים כדורים לפלאיני (רק בגלל דברים כאלה אני לא אוהב לראות אותו משחק. אה, והוא סתם מכסח. בקיצור, שחקן טיפש), שחקנים שרצים לרוחב. הם בעצם שיחקו לידיים של הוולשים שידעו לעמוד כמו שצריך. הבלגים שיחקו כאילו הם בשכונה. הלכו “אללה באבאללה” וזה לא הולך ככה ברמות האלה. וכל זה כששלושה שחקני הגנה מוצהבים אצל ווילש.
במחשבה שנייה, אולי טמטום זוהי הסיבה האמיתית להפסד.

(LS7) #25

אלדרווירלד לא הופיע ליורו הזה מצטער, למעט הגול ההוא מול הונגריה הוא היה קטסטרופה, כ״כ הרבה טעויות של טירון במשך כל הטורניר כמו גם בגול השלישי של ווילס אתמול.

אכזבה, לא דומה בכלל לבלם אולי הטוב בפרמייר ליג ביחד עם סמולינג.

וויילס מדהימים, זה מצחיק איך אתם הופכים את רובסון קאנו לוורלד קלאס, הוא שחקן סבבה והלך לו בטורניר הזה אבל יש סיבה שהוא נמצא איפה שהוא נמצא.
ראמזי שחקן אדיר, ארסנל הסתמכה עליו בכמה שנים האחרונות וזה לא מפתיע אף אחד שמכיר אותו, וכמו שאמרתם וויילס נבחרת מאוד מגובשת. השחקנים שלהם לא גדולים כמו שהם כרגע נהפכים להיות בעקבות הטורניר הזה, שחקן כמו אשלי וויליאמס נותן פה את הופעת חייו ובפרמייר ליג לא מעט פעמים נראה מביך, סאם ווקס אמנם היה מצוין בצ׳מפיונשיפ אבל שוב, זו הליגה השניה באנגליה.

ג׳ו אלן לעומת זאת הגיע אלינו לליברפול וספג ביקורות מכל עבר, משנה לשנה אני רק אוהב אותו יותר, מבין כמה מדובר בשחקן לרמות הכי גבוהות (משחק בנגיעה, אחראי מאוד, חכם מאוד, מתקל ומיירט מצוין).
הוא פרח אצל קלופ שמשום מה מוכן לוותר עליו.
תזכה מי שתיקח אותו אין לי ספק בזה.

בייל כמובן אדיר, מאוד צנוע ועם זה שאני אנטי ריאל אי אפשר שלא להעריך את הבחור הזה, מאחל לו לזכות ביורו, מגיע לו.

(gadi800) #27

צר לי אבל עשו מבלגיה הרבה יותר ממש שהיא, בסופו של דבר לא ראיתי ממנה משהו מיוחד. הרבה שמות נוצצים אבל כדורגל מסורבל ולא הכי איכותי.

(Cholo) #28

לא מאמין לך. אפילו שההגנה הרגילה עם 4 בלמים זה לא מה שבלגיה צריכה, כי אין מספיק עזרה להתקפה, אתמול זה היה הרבה יותר גרוע. הרביעיה המאולתרת לא ידעה להסתדר בלי קשר לבייל וראמזי.