חצי גמר #2 :: גריזמן מעלה את צרפת לגמר עם 2:0 על אלופת העולם!

(Mendieta) #42

קודם כל, אתה דוחה כאוהד. שנית, לאיקר נשארו זינוקים מדהימים וזה הכל מנטאלי. היכולת שלו עדיין שם. ראיתי משחק מהעונה של פורטו נגד ספורטינג, איקר נתן שם 3 הצלות פשוט מטורפות, ולבסוף חטף גול שטותי. הטעויות שלו נובעות מחוסר ביטחון, לא מחוסר יכולת.

ועוד מילה, כמו שאוהדים מצפים לנאמנות מהשחקנים, לא יזיק אם תגלה גם נאמנות לקסיאס.

(BannedT) #43

[QUOTE=orelh94;1686976]סליחה שאני קצת קטנוני, אבל תזכר בגמר הצ’מפיונס 2014… טעות הרבה יותר חמורה של איקר[/QUOTE]

אני מדבר על שוער שאמור להיות בשיאו, ובעידן הנוכחי יש פסטיבל אוננות סביבו. איקר פישל המון, אני חושב שיש לו חסרונות עצומים בתור שוער ויש לו היילייטס של טעויות בשיא הקריירה שלו כשברשת אתה תמצא אולי שתי טעויות של בופון או ואן דר סאר. אבל איקר פישל בעיקר בליגה כשלרגעים הגדולים הוא מגיע. איקר מסביבות 2014, 2013 הוא שוער בינוני ביותר שהחסרונות שלו עדיין בולטים אבל הריפלקסים החולניים שלו מאכזבים אותו וגם כשהוא קורא את המשחק באופן נכון הוא לא מצליח לעשות מה שהוא רוצה לעשות. בופון ב-2003 (הגעה לגמר צ’מפיונס) ו-2006 (מונדיאל) היה חף מטעויות, איקר של 2010 נתן הצלות גדולות כשהוא היה צריך. תאמין לי, אני לוקח את מקצוע השוערות מאוד ברצינות ונוייר פשוט לא שם.

אני מצטער אבל השער הראשון פשוט פתטי מבחינתו של שוער שאנשים קובעים ללא עוררין שהוא הטוב בעולם כבר כמה שנים והוא אמור להיות בשיאו:
[YT]xc7VpKgGkyU[/YT]

(gadi800) #44

מצחיק קצת שמדברים כאילו צרפת סגרה באופן מושלם את גרמניה, הגיעה להזדמנויות מצוינות בזמן שהגרמנים עושים כלום. הגרמנים הגיעו למספיק הזדמנויות [B]וגם [/B]החזיקו יותר בכדור והשערים של צרפת הגיעו במקרה. נכון, אין מגיע בכדורגל וגם צרפת הגיעו להזדמנויות שלה, אבל מפה ולהפוך גרמניה לקבוצה שסתם הניעה כדור כל המשחק זה שגוי.

(t.a.l4) #45

[QUOTE=Mendieta;1686984]קודם כל, אתה דוחה כאוהד. שנית, לאיקר נשארו זינוקים מדהימים וזה הכל מנטאלי. היכולת שלו עדיין שם. ראיתי משחק מהעונה של פורטו נגד ספורטינג, איקר נתן שם 3 הצלות פשוט מטורפות, ולבסוף חטף גול שטותי. הטעויות שלו נובעות מחוסר ביטחון, לא מחוסר יכולת.[/QUOTE]

קודם כל,אשמח אם לא תיתן לי ציונים כאוהד,תתעסק בקבוצה שלך.
דבר שני,מה כל כך תלוש במה שאמרתי? אין קשר בין קסיאס הנוכחי שהוא שוער בינוני שנוטה לטעות המון,לבין השוער האגדי שהוא היה.
שוער שהיה שווה לנו מעל 10 נק׳ בעונה הפך לשוער שמאבד לנו נקודות וכמעט את הגביע החשוב מכל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(chelsea777) #46

[QUOTE=gadi800;1686990]מצחיק קצת שמדברים כאילו צרפת סגרה באופן מושלם את גרמניה, הגיעה להזדמנויות מצוינות בזמן שהגרמנים עושים כלום. הגרמנים הגיעו למספיק הזדמנויות [B]וגם [/B]החזיקו יותר בכדור והשערים של צרפת הגיעו במקרה. נכון, אין מגיע בכדורגל וגם צרפת הגיעו להזדמנויות שלה, אבל מפה ולהפוך גרמניה לקבוצה שסתם הניעה כדור כל המשחק זה שגוי.[/QUOTE]

קודם כל אין כזה דבר במקרה. קבוצה ששיחקה טוב והגיעה למצבים לא כובשת “במקרה”. זו גניבת דעת.

דבר שני. גרמניה לא הניעה “סתם” כדור, אבל בתור הקבוצה שהניעה אתמול כדור במשך שני שליש מהמשחק, היא לא ניצלה זאת. לא בשערים, ולא מספיק בהזדמנויות. כמה הזדמנויות אתה זוכר של גרמניה במחצית הראשונה אתמול, שהייתה כמעט בשליטה מוחלטת שלה? אני לא זוכר משהו רציני יותר מההזדמנות של צ’אן, שגם זו בעיטה שקשה לכבוש ממנה, בעיטה אחת מרחוק של שוויני ועוד חצי הזדמנות של דרלקסל. צרפת במעט שהניעה את הכדור, הביאה את גריזמן וז’ירו למצבים מלאים מול נויר שבמזל גרמני לא הסתיימו בשער. זה לא כולל את הפנדל כמובן.

עצם זה שצרפת הגיעה לאותה כמות של הזדמנויות (וזה סטטיסטית, כי אלה של צרפת היו מסוכנות יותר) כמו של גרמניה, למרות שזו הניעה כדור פי שתיים מהמארחת, ראה שגרמניה לא הייתה מספיק טובה בחלק ההתקפי, וגם בהגנה לא הצליחה למנוע מצרפת הזדמנויות, בעיקר במתפרצות.

(Cholo) #47

מי שבאמת עושים את ההבדל ביורו הזה אלה החלוצים. מה שווה המשחק המסודר של הרגמנים כשאין לה חלוצים? אצל הצרפתים, לעומת זאת, גריזמאן לוהט וגם ז’ירו הגיע.

(Artur Kopit) #48

[QUOTE=chelsea777;1686957]פורטוגל קיבלו את קרואטיה כי סיימו כנבחרת של מקום שלישי. אין סיבה שצרפת גם תקבל נבחרת כזו קשה כבר בשמינית הגמר, בתור אחת שסיימה במקום ראשון. ברבע הגמר זו הייתה אמורה להיות אנגליה אבל היא פישלה. מה אפשר לעשות? והרי פורטוגל לא יכולה לדבר על איסלנד. היא סיימה ב1:1 מולה. בסופו של דבר, עם כל הבכיינות, המסלולים היו הגיוניים. אירלנד יריבה ראויה לשמינית גמר. גרמניה כמובן ראויה לחצי הגמר. איסלנד עשתה מספיק כדי להגיע לרבע. וכמובן בית A, שהיה קשה יותר מבית F.

ואל תשכחו. צרפת עברה נבחרת גדולה בדרך לגמר. פורטוגל לא.[/QUOTE]
עברה נבחרת גדולה ופורטוגל לא עברה נבחרת גדולה.
קרואטיה לא נבחרת גדולה?כנראה לנצח את ספרד לא הופך אותם למספיק גדולים.
ווילס לא מספיק טובים?הם פירקו את בלגיה.

צרפת שיחקה מול גרמניה חלשה,ללא חלוץ.אם שוויני לא היה עושה את הפנדל לך תדע איך זה היה נגמר.

מול איסלנד המזל לא היה לפורטוגל 25 בעיטות לשער ורק אחת נכנסה.בדיוק כמו גרמניה אתמול.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

(gadi800) #49

[B][B]chelsea777[/B][/B]
המשפט הראשון לא מסתדר עם כל השאר, שני השערים של צרפת הגיעו ממתנות של גרמניה, הם לא כבשו מההזדמנויות שהם יצרו. אין לי כוונה לטעון שצרפת עברו בפוקס, ניצול מצבים הוא חלק חשוב כאשר מתייחסים לאיכות של קבוצה, אבל גם לא צריך להאדיר את צרפת בהגזמה ועל הדרך להוריד את גרמניה ולטעון שצרפת נעלו באופן מושלם את את ההתקפה שלהם.

הגרמנים היו טובים לפרקים, החמיצו והביאו מתנות - הצרפתים גם היו טובים וניצלו את מה שגרמניה נתנה ולא את מה שהם סידרו לעצמם (והיו להם הזדמנויות). בכללי היה משחק שקול לדעתי, ובסוף צרפת היו הטובים יותר.

(Mádridistа) #50

צרפת בכלל לא שיחקה טוב אתמול. לא מבין על מה כולם מדברים, אנשים נוטים להיות יותר מידי מושפעים מתוצאה. הם כולה הגיעו לאיזה שני חצאי מצבים במתפרצות ובסוף כבשו מפנדל סתמי ביותר, ומשם החיים כבר הרבה יותר קלים. מילא לטעון שהחזקת כדור לא באמת שווה משהו (יכול להיות שזה נכון), אבל הדבר היחיד שאני זוכר מנוייר זה גול שהוא נתן להם במתנה (ועוד 2 אימוני שוערים שעשו לו מבעיטות חופשיות). לוריס הוא זה שלקח לפחות 2 גולים בטוחים. גרמניה לא הייתה מבריקה אבל היא כן הייתה מאוד חסרת מזל במשחק הזה. לא אומר שלא “מגיע” לצרפת, אין דבר כזה מגיע, אבל הניצחון שלהם ממש לא הרשים אותי.

(Raulito-7) #51

[RIGHT]משחק לא רע שהסתיים נהדר עם קצב מצוין ברבע השעה האחרונה. כך חלמתי שייראה כל המשחק. בכדורגל אין דבר כזה “צדק” או “הגיע לה”.
גריזמן עם הופעה מחשמלת הרבה מעבר לצמד שהבקיע במעמד כה חשוב. אשף עם הכדור, מזכיר לי קצת גאון צרפתי אחר - זידאן שבמקרה מאמן את הקבוצה שלי. אני מאמין שזה יסתיים עם גביע וכריסטיאנו יפסיד לו בגמר. וואו, שישה שערים בטורניר! גרמניה הודחה בגבורה, בערך, בוודאי שהייתה שווה שער ולוריס רשם את הצלת הטורניר. חבל רק על הגולים המביכים. נגיעת היד, איבוד הכדור וגם נוייר מוזר. ההגנה של גרמניה לא לרמה הזו וחבל שהומלס לא שיחק. לגבי פוגבה וקרוס: המחיר של הצרפתי יעלה עוד בגלל התרגיל הנהדר ו"הבישול", בעוד טוני עם טורניר יוצא מן הכלל. שוב הסריח את הדשא - מולר.

גרמניה באמת בניגוד להרבה נבחרות אחרות לא הרימה ידיים וניסתה לשחק כדורגל חכם עד לסיום גם כשהסיכוי שלה היה אפסי הרי עם כל הכבוד לקלישאה ‘כדורגל משחקים 90 דק’ ובסוף גרמניה מנצחת’ - מי האמין שהיא תצליח להשוות אחרי שהשעון הראה 2:0 לצרפת בדקה 75. היו לה מצבים לצמק את התוצאה. גרמניה לא עשתה לצרפת בית-ספר, זו הגזמה. היא שלטה בכדור המון ובהחלט סיכנה אבל בכל פעם שצרפת התקרבה לשער אז ההגנה הגרמנית הייתה מעורערת. בשביל מה הפנדל הזה ששינה אולי את כל המשחק, לעזאזל? למה לנגוע ביד. ועוד שוונשטייגר.
לאב עשה את שלו בנבחרת, הוא שינה את התדמית וסגנון המשחק יחד עם קלינסמן ותחתיו גרמניה מעולם לא ירדה מחצי גמר באף טורניר גדול. חלק אולי קיוו שהדור המצוין הזה יביא יותר מתואר אחד, כמו ספרד למשל או צרפת של זידאן - אבל אין מה לעשות.
לגבי מולר - גם כשהוא שיחק לצד מריו גומז הוא לא הצליח לכבוש. הוא השחקן המאכזב של היורו ללא ספק. הוא שחקן כזה גדול שאתה מצפה ממנו לכבוש גם אם המצב לא אידיאלי. הוא היה לא קשור, לא מחובר, לא מאיים על השער. לא להטיל עליו אחריות אחרי טורניר גרוע כזה זה פשוט…להוריד מערכו
לגבי צרפת, לא אהבתי את הסגנון וציפיתי לפייט יותר רציני בשליטה בכדור ויש לה את הכלים. אבל הם לא היו חרפה וז’ירו למשל נבלם פעמיים ברגע האחרון ופאייה היה רע. גרמניה לא הייתה צריכה לחלק מתנות.
גריזמן שחקן הטורניר גם אם כריסטיאנו יביא גביע ובייל לדעתי במקום השני. לדעתי יש על כך הסכמה וגם על זה שמולר אכזבת הטורניר.[/RIGHT]