מחזור 2: שומרים על מאזן מושלם במשחק לא פשוט (1:0)

ברצלונה

(agalma) #1

צדק פואטי, מי שרצה לפגוע במשחק הטיקי טאקה של בארסה באופן לא חוקי ולא ספורטיבי, סופו שיועף מכס הנשיאות וילך לקלף תפוחי אדמה!

(aldrrian) #2

נראה לי שהחמצתי משהו.

(t-rix) #3

דמבלה מרגיש לי סוג של ניימאר…
לא תמיד בזרימה של המשחק, מרגיש -במידה מסויימת- עוף זר יחסית לצורת המשחק הברסאית, יכול לגרום לך לתלוש שערות על קבלת החלטות כזו או אחרת… ואז כובש שער ומנצח לך משחק.

רוברטו כמגן ימני מתחיל להרגיש לי אחרת. אם תמיד ניגנו שהוא לא מגן בקונטקסט שלילי, כרגע ההרגשה שהוא לא מגן בקונטקסט חיובי. הוא נכנס הרבה לכיוון מרכז ולא לרוחב הקו כמו שמגן “סטנדרטי” עושה ומהווה לא פעם הפתעה טקטית שלא תמיד הקבוצה ממול מוכנה לזה. במיוחד שהוא מאוד חכם ויודע לזהות את השטחים האלה ולשעוט לשם חיש מהר.
השער היום רשום על שמו שבעזרת הנחישות שלו הוריד כדור אבוד ויצר מזה בישול לעוסמאן.

חוץ מזה מזל שלא נפצע לנו אחד השחקנים, המגרש הכי גרוע שאני זוכר, ההתאחדות צריכנ להעניש על דברים כאלה.
אין לי בעיה שיעדיפו דשא גבוה/קצר, אבל לחבל במגרש בצורה כזו זה לא ספורטיבי.

(aldrrian) #4

אם צורת המשחק הברסאית היא הזוועה שראינו אתמול, אני חושב שזה דבר חיובי להיות עוף זר בנוף הזה. מקווה שזה היה נטו עניין של מגרש.

אגב, מסי שיחק אתמול?

(t-rix) #5

אני אחדד;
הפרופיל שלו כשחקן שונה ממה שטמוע אצלנו (או אצלי לפחות) בראש.
התנועה המהירה עם המסירה הקצרה, חוכמת המשחק ושחרור הכדור מהר בלי זמן מיותר ברגליים… כל זה מרגיש לי אחרת עם דמבלה (וכך היה עם ניימאר).
הוא מכדרר מתי שלא תמיד צריך, מכניס עצמו למקומות שנשאר לו רק להרים ובכך שבר את שבלונת המסירה הקצרה על הרצפה, הוא רץ לשטח הפתח עם מבערים בלי לחשוב מה הלאה ולא מתקרב לאמצע ומניע כדור כשצריך אלא נשאר ברחוק.

זה יכול להיות טוב, כי זה אלמנטים שונים של שחקן ודווקא יכול להכניס גיוון, אבל זה פשוט מרגיש לי שונה.

לצורך הדיום, למרות שלא תמכתי בהגעת גריזמן אבל לא יכולתי להתעלם שהוא כמו כפפה ליד מבחינת פרופיל. חכם מאוד משחק קצר וזריז על הרצפה ולא מכדרר כמעט אף פעם כל עוד יש לו אפציית מסירה טובה יותר…

(aldrrian) #6

כן, אני מסכים שגריזמן מתאים מאוד. כאשר מסתכלים על סוארז בכושר הנוכחי וגילו, נותר רק לבכות.