חדשות, הנהלה ושמועות 18/19: רונאלדו חתם ביובה!

יובנטוס

(קאלצ'יוהוליק) #1

סיכום השמועות לעונת המלפפונים שבפתח:

• כלי התקשורת באיטליה מדווחים שמאורו איקרדי, קפטן אינטר, מבוקש מאד ע"י יובנטוס. לאיקרדי יש סעיף יציאה לחו"ל שעומד על 110 מיליון יורו. סעיף זה לא מאפשר ליובנטוס לרכוש אותו ישירות.
    יש דיווחים על טרייד של היגוואין+50 מיליון תמורת איקרדי, כשעדיין לא ברור איך יתבצע, אם וכאשר.
  • מלינקוביץ’ סאביץ’, הקשר המוכשר של לאציו גם כן מבוקש ע"י יובנטוס. נשיא לאציו הודיע שמחיר של 120 מ’ יורו עבור סאביץ’ הוא סביר… אך עבור רגל אחת.
    מצד שני, דיווחים שהקשר הודיע לקבוצה על רצונו לעבור ליובנטוס.
  • בופון סיכם את תנאיו בפ.ס.ז’. השמועות מדברות על חוזה לשתי עונות בשכר של 8 מיליון יורו. היום צפויה להתקבל החלטה בUEFA אודות העונש שיוטל עליו בעקבות ההתפרצות על השופט אוליבר ברבע גמר הצ’מפיונס במדריד.
  • יובנטוס הודיעה שתאריך את חוזיהם של הקשישים קייליני וברצאלי בשנתיים ושנה אחת (בהתאמה).

(humusman) #2

יש שמועות שיובנטוס במשא ומתן מתקדם מאוד עם ולנסיה על ז’ואו קאנסלו המגן הימני, ולנסיה רוצה עליו 40 מיליון יורו.

(קאלצ'יוהוליק) #3

ברוך הבא מתייה!

יובנטוס מחתימה את שוערה של גנואה מתייה פרין.
עלות העסקה כ12 מיליון יורו שישולמו בשלוש שנים. האיטלקי הצעיר ישתכר כ2.5 מיליון לעונה.

(קאלצ'יוהוליק) #4

עדכוני שמועות ודיווחים מהתקשורת האיטלקית:

• יובה סיכמה את העברתו של ז’ואאו קנסלו מוולנסיה. עדיין לא ברור אם מדובר ברכישה או השאלה + חובת רכישה כאשר סכום הרכישה עומד על 38 מיליון אירו.
  • נציגים של פ.ס.ז’ נפגשו עם ראשי יובנטוס והציעו להם את ראביו ואנחל די מאריה. פ.ס.ז’ מעוניינת למכור שחקנים על מנת לעמוד בחוקי ה FFP.

(קאלצ'יוהוליק) #5

אז השמועה החמה ביותר בימים האחרונים גם בספרד וגם באיטליה היא על מעברו של רונאלדו, כוכב פורטוגל וריאל מדריד ליובנטוס.

הכל התחיל בדיווח של הטוטוספורט האיטלקי שדיווח כי רונאלדו אינו מרוצה מהשכר שלו בריאל מדריד ועל כך שהובטח לו להשוות לו את השכר לזה של מסי בברצלונה (30 מיליון) מה שלא קוים לבסוף.
אל העיתון האיטלקי הצטרפו גם עיתונים מספרד שניסו להסביר גם הם מה עומד מאחורי המעבר המפתיע.
לאחר מכן, מגיש ספורט ספרדי בשם ג’וזפ פדררול, המקורב לנשיא ריאל, דיווח כי העסקה נמצאת בשלבים מתקדמים.

למי שתוהה איך יובנטוס מתכוונת לממן את העסקה שמוערכת במאות מיליוני יורו, מה שממש נוגד את מדיניות המועדון - ישנם הסברים שונים כשכולם רומזים לכך שהספונסריות של יובנטוס הן אלו שיממנו, ובעיקר אדידס, המלבישה הרשמית של יובה וריאל שמנסה להחתים את רונאלדו שכרגע חתום אצל נייקי.

עפ"י הדיווחים, שכרו של רונאלדו ביובה יהיה 30 מיליון לעונה. (שזה כמו השכר של אלגרי, פיאניץ’, דיבאלה והיגוואין). דמי המעבר מריאל עומדים על 100-120 מיליון יורו.

מה אתם אומרים?
הזיות של עונת המלפפונים או המעבר הדרמטי של השנה?

(humusman) #6

בהתחלה הייתי בטוח שזאת הזיה, לאט לאט אני מתחיל להבין שכנראה העסק רציני.
אין לי ספק שאם זה יקרה אז זה עם עזרה של אדידס או עזרה חיצונית אחרת, או שהמהלך מחושב טוב טוב בעקבות
העלאת מחירי מנויים/חסויות/מכירת חולצות וכו’.
יובנטוס מועדון מאוד מחושב, ואני בטוח שאם הם החליטו להוציא סכומים כאלה אז הם יודעים שיש להם איך לכסות את רוב העסקה ממקומות אחרים.
בפן המקצועי זה מהלך מבורך לא רק בגלל הווינריות והיכולת המקצועית של רונאלדו וזה שיובנטוס עם רונאלדו הולכת להיות חד משמעית אחת מהפייבוריטיות הגדולות לזכיה בליגת האלופות, אלא בעיקר מבחינת מיתוג של יובה ומשיכה של כוכבים
גדולים למועדון בעתיד.
בכל מקרה, למרות שכנראה יש דברים בגו, עד שזה לא סגור זה לא סגור ועד שאני לא רואה אותו בטורינו בבדיקות רפואיות אני
לא מתרגש מהסיפור הזה.

(קאלצ'יוהוליק) #7

זה עוד לא באשכול הרשמי כי בכל זאת… אבל זה אוטוטו קורה:

ריאל מדריד הודיעה כי רונאלדו עוזב ליובנטוס תמורת 100-105 מיליון יורו.
כרגע נשיא יובנטוס טס ליוון להביא את רונאלדו וההערכה היא כי השניים יטוסו ביחד לטורינו.

(chen10) #8

המעבר נראה סגור והשאלה המעניינת היא אם רונאלדו ידע להודות כראוי למועדון שממש קידש אותו ב-9 (!) השנים האחרונות והביא לו תהילת עולם, ואם המועדון ידע להודות לשחקן שהיה הפנים שלו בעידן האחרון. מעניין לראות את הדינמיקה ב"מכתבי התודה" ובהבעת הכבוד של שני הצדדים זה לזה.

המעבר של רונאלדו ליובה רק מראה איזה ספורטאי ענק ווינר גדול הוא .
הוא בן 33 וכבר מעבר לשיאו…הוא זכה בכל תואר אפשרי ברמת המועדונים, ובקלות יכל לעשות חלטורה בסין תמורת סכומים דימיוניים …

אבל…האתגר של רונאלדו כרגע הוא לזכות בליגת האלופות עם מועדון הפאר האיטלקי . וזה חתיכת אתגר…

אם יצליח, מבחינתי הוא הגדול בכל הזמנים בלי תחרות .

(קאלצ'יוהוליק) #10

5 תגובות אוחדו לנושא קיים: Mercato 2018/19: ידיעות רשמיות של חלון ההעברות

(קאלצ'יוהוליק) #11

אל תופתעו אם תתעוררו מחר בבוקר ותגלו שבונוצ’י חוזר ללבוש שחור-לבן.
כזכור, בונוצ’י עזב את יובה בסיום העונה שעברה בטונים צורמים, עם לא מעט שמועות על בעיות בינו לבין המאמן, משהו שקרה בגמר בקארדיף ועוד.

ככל הנראה נרקמת עסקת טרייד בין מילאן ליובה של היגוואין תמורת בונוצ’י + כסף.

(Eido Eliyahu) #12

הדיבור כרגע הוא קאלדרה על בונוצ’י+10מיל’.

(קאלצ'יוהוליק) #13

מעניין. לא ראיתי דיווח כזה.
לדעתי, אסור ליובה למכור את קאלדרה. הוא צעיר ואיטלקי והעתיד של יובנטוס.

(humusman) #14

יובנטוס היתה מוכנה לשלב בעיסקה רק את היגוואין והטילו וטו על מכירת קאלדרה ובצדק, מצד שני פתאום צצים פירסומים
שונים שהגיעו לפשרה מסויימת, אני מאוד מקווה שלא יוותרו על קאלדרה, זה טעות ענקית.
אני באופן אישי לא רוצה את בונוצ’י בחזרה, לא אחרי מה שהיה בחדר ההלבשה בקארדיף ובטח לא אחרי שחגג מולנו
אחרי שהבקיע בעונה שעברה, והאמת, אחרי העונה שלו במילאן, הוא רק הוכיח כמה הסביבה של יובנטוס היתה יותר משמעותית
בשבילו מאשר הוא בשביל יובנטוס, בונו בלם טופ, אין ספק, אבל אין לי בעיה עם קייליני-בנעטיה וקאלדרה(שהולך לדעתי להיות
אחד הבלמים הטובים בעולם).

(קאלצ'יוהוליק) #15

כמה מחשבות שלי לקראת הטרייד המדובר:

• בונו זה אח. בונוצ’י היה אחד השחקנים הכי אהובים עליי ביובנטוס. ראיתי בו את הבופון הבא. משהו באופי החצוף שלו סימן עבורי את יובנטוס של העידן הנוכחי. ואז הלב נשבר עם העזיבה שלו וכל השמועות.
  • היכולת של בונוצ’י במילאן היתה נוראית. אולי זו הסביבה שהשפיעה עליו, חוסר התיאום עם שאר השחקנים - זה לא זה. לא מה שמצפים ממי שנחשב לבלם מהטובים בעולם.
  • בונוצ’י מבקש לחזור ליובנטוס. אוקיי, אז השחקן יוזם פנייה ליובנטוס ובעצם מבקש לחזור. אנחנו לא יודעים עד הסוף מה היתה הסיבה לעזיבה שלו אבל בסיטואציה כזו, נדמה שידה של יובנטוס צריכה להיות על העליונה במהלך שכזה. היא יכולה להכתיב את התנאים, את המחיר שתשלם עבורו ועוד. בפועל, נראה שיותר משבונו רוצה לחזור - הנהלת יובה מעוניינת להחזירו עד כדי כך שייכנעו לדרישת מילאן לצרף לעסקה את קאלדארה. מוזר.
  • מטייה קאלדארה - אין ספק שמדובר בבלם מבטיח. 2 העונות שעשה באטאלנטה, במיוחד האחרונה, היו מצויינות. כבלם, הוא כבש 10 שערים. כמעט כמו ראמוס. הגנתית - ראינו שיש לבחור מה להציע. אבל - הילד רוצה לשחק, ובצדק. אם לוקחים בחשבון חזרה של בונוצ’י להרכב, הרוטציה בקו האחורי הולכת וגדלה. בונוצ’י וקייליני יהיו הבלמים הבכירים. בנעטייה, ברצאלי ורוגאני ברוטציה. זה לא משאיר לו הרבה הזדמנויות לשחק.
  • רוגאני - יש שמועות על עזיבה שלו מצד אחד, ודיבורים על כך שיובנטוס בכלל לא מתכוונת למכור אותו מצד שני. כנראה שיובנטוס מבינה שלטובת השחקנים - היא צריכה לשחרר בלם או שניים וזה מה שיכריע את עתידו של קאלדרה. אם רוגאני נשאר - יובה תנסה להשאיל את קאלדרה, כשמילאן דורשת רכישה. פה לדעתי יובנטוס צריכה להתעקש. אם מאמינים בקאלדרה - אסור לשחרר אותו ללא אופציית רכישה.

(humusman) #16

אני שם רגע בצד את סיבת העזיבה וקארדיף, “סמל” לא חוגג מולך, אני לא רואה את בופון חוגג עלינו, גם לא את קייליני.
היום שחקנים שמעבירים שנתיים סבבה במועדון כלשהו, מכבדים ולא חוגגים מול הקבוצות שלהם, עכשיו בגדול, אני לא מצפה
מכל שחקן לכבד, אבל מאחד שנחשב כסמל ואחד שהיה יושב לפעמים ביציע של ה"קורבה" אתה מצפה לכבד ולא לרוץ לחגוג עם
האוהדים של מילאן אחרי שהבקעת באליאנץ סטאדיום, וכן, גם אם קיללו אותו לפני המשחק זה עדיין לא אמור לשנות, זה מועדון
שהאכיל אותך 7 שנים, יש הרבה מאוד אוהדים שעדיין אהבו אותו, אז תאסוף את עצמך ותכבד.
לי מאוד כאב שהוא עזב, וגם הרגשתי בחסרונו מקצועית בלא מעט משחקים, לפני שבנעטיה נכנס לעניינים, אבל החגיגה בגול
ההוא הורידה לי ממנו והוכיחה שהוא סתם אגואיסט שחושב על התחת שלו, מפוצץ טינה ואגו, והרבה מאוד מאוד אוהדים מרגישים ככה, ובטח גם ביציעים, לא רואה איך זה טוב לקשר עם הקהל החזרה הזאת.
ובמידה וזה יצא לפועל, הוא יהיה חייב לצאת בהצהרת התנצלות מלווה בדמעות כדי שיסכימו לקבל אותו חזרה.

(humusman) #17

היגוואין וקאלדרה יעברו בדיקות רפואיות במילאן מחר, בונוצ’י צפוי להגיע לטורינו מחר ולחזור ליובנטוס.
אני באופן אישי מאוד מבואס מהעסקה הזאת.

(קאלצ'יוהוליק) #18

אכן, העזיבה של פיפיטה וקאלדרה לא יורדת טוב בגרון.
היתה בי אמונה בהיגוואין ואני חושב שהוא חלוץ ענק שסובל מתדמית בעייתית שלא בהכרח באשמתו. יובנטוס היא מקום מצוין לחלוצים כאלה כי סביבת המועדון משרה שקט ותמיכה. היגוואין גדול על מילאן (של היום). הוא חלוץ שצריך לשחק בקבוצות הרבה יותר גדולות. המעבר למילאן נחית עליו בהפתעה ובניגוד לרצונו וחבל, אבל אלו החיים.
קאלדרה, כמו שאלגרי אמר, הוא בלם מבטיח שהפך לקורבן של סיטואציית המרקאטו. עם כל הסיפור של בונוצ’י ועודף הבלמים של יובה - היה צורך לשחרר מישהו. כנראה שבשלב זה, רוגאני מועדף על פניו. אני בטוח שהוא יצמח להיות בלם העתיד של איטליה, ואולי בעוד שנה שנתיים ילבש שחור-לבן.

יש לי אמונה בהנהלה שהיא עושה את ההחלטות הנכונות גם אם קשות וכואבות.

(matan_z) #19

אני לא מצליח להבין משהו. שחררנו את פיפיטה. מי עכשיו אמור לשחק במקומו בשפיץ? רונאלדו או מנדוקיץ?
רונאלדו לא חלוץ 9, ונגיד שמנדוקיץ כן? מי המחליף בסגל? לא יכול להיות שביובנטוס אין חלוץ 9 אחד ברמה גבוהה לפחות?

(Eido Eliyahu) #20

רונאלדו ועוד איך חלוץ 9…
הוא שיחק את הרוב הגדול של העונה באמצע, וכשהוא שיחק בכנף הוא פשוט לא היה יעיל או מועיל.