מנצ'סטר סיטי 18/19: בשורות רעות - דה בריינה נפצע בברך

מנצ’סטר-סיטי

(Lukaku) #170

בראבו מתאים יותר לשיטה של פפ, והוא גם הראה את זה עד האדום. האמת היא שעד השער הראשון של מסי (שער הזוי כשלעצמו, פרננדיניו מחליק ואז חמישה כתומים מסביב פשוט עוצרים בבת אחת מ-סיבה שלעולם לא תהיה ברורה) סיטי הייתה אפילו טובה יותר, הניעה כדור (מתי קבוצה שלא קוראים לה ריאל מדריד עשתה את זה בקאמפ נואו?) ולראשונה התחלתי להעריך את פפ על מה שהצליח לעשות בתקופה קצרה מאותה חבורת שחקנים שרק לפני כמה חודשים פלגריני הוליך בגאון למקום רביעי מול ליגה לא קיימת.

הטעות היחידה של פפ לטעמי הייתה שלא העלה את אגוארו כבר במחצית מול הגנת הטלאים של בארסה. אולי התוכנית הייתה להכניס אותו מאוחר יותר, כי באיזשהו שלב במחצית השנייה ראו את אגוארו מתחמם, אבל האדום של בראבו חירבן הכל.
בכל מקרה, אם סיטי הייתה מקבלת פנדל שהגיע לה ב- 1-0, מי יודע לאן זה היה מתפתח.

(Michaelpiano) #171

באופן מרשים דווקא המשחק הזה הוא הוכחה שמה שפפ עושה מתחיל לעבוד. הדקות באמת סיטי סיבסבה את הקישור של ברצלונה, ושברה את הלחץ שבארסה ביצעה על ידי משחק מסירות סופר מהיר - זה היה המבחן האמיתי ואת זה הם צלחו. אני לא הייתי בטוח אם הם יצליחו נגד לחץ כמו של ברצלונה והם היו ממש טובים בזה בקטעים גדולים של המשחק. ברמה הזו שחקן אחד פחות זה פטאלי. בקיצור, יש הרבה מה לצפות במנצ’סטר סיטי הזו!

(Ender) #172

טוב, לאחר צפייה חוזרת, להלן הניתוח המלא (והלא מאוד מחוכם, עלי להודות):
דקות 1-16: שקול יחסית, עם יתרון קל לסיטי. פתחה בהתלהבות, לחצה טוב, הגיעה ליותר חצאי מצבים.
דקה 17: השער, שהוא קודם כל ומעל הכל טעות/מזל רע של פרננדיניו. זה שמסי מגיע לפני כולם - השחקן עם מהירות התגובה ומהירות המחשבה אולי הכי גבוהות בעולם, אין מה לעשות.
דקות 18-45: בארסה עדיפה, סיטי נראית קצת בשוק מהשער. ניכר ששתי הקבוצות מנסות לשחק בשיטה דומה, אבל אחת פשוט יותר מוכשרת.
דקות 46-52: פתיחת המחצית השנייה, סוג של גישושים, הדקות הכי צמודות במשחק לדעתי, אולי אפילו עם עדיפות קלה לסיטי.
דקה 53: בראבו מסבך את עצמו. אם בהתקף הלב הקודם שלו במשחק (ריצת האטרף של סוארז על רחבת ה5) אפשר לתת קרדיט ללחץ של ברצלונה, פה אפילו את זה אין. סתם טעות מזעזעת.
אפשר להתווכח אם אחרי זה היה עדיף שייתן לשער להיכנס או יקבל אדום (אני חושב שעדיף היה לנסות לחזור מ2-0 ב11 שחקנים), אבל זה כבר פחות משנה. את המשך המשחק ראיתי בהילוך מהיר בשידור החוזר. אפשר אולי לדבר על נאיביות של פפ שם (לנסות להמשיך להניע כדור נגד ברצלונה עם שחקן פחות במקום לצופף מאחור ולנסות לגנוב שער במצב נייח), אבל כמו שכתבתי קודם - מהנקודה הזו זה כבר באמת פחות משנה.
וכן, זה שמסי בא קילר היום לא עזר בכלל.

בסיכומו של דבר, התוצאה אכן עושה עוול גדול לכדורגל שסיטי הציגה ברוב שלבי המשחק. אני חושב שהסיכום הכי טוב יהיה להגיד ששתי הקבוצות ניסו לשחק בצורה יחסית דומה, אבל אחת פשוט יותר מוכשרת. כמו שנכתב כאן, בשלב הזה של התהליך המבחן של סיטי לא צריך להיות ברצלונה. נקווה שהמכה המורלית לא תהיה חזקה מדי, כי כן ראינו תהליך חיובי, וחבל שמשחק אחד (ועוד עם תוצאה אכזרית במיוחד) יפגע בדרך שהמועדון עובר כרגע.

מעבר לזה, 100% מסכים עם ההודעה של פאסינג גיים. אפשר לשאול למה לא להתאים את עצמך ליריבים חזקים ממך, אבל בסוף זה חלק מתהליך, שבסופו אתה לא רוצה שיהיה דבר כזה בלקסיקון, “יריבים חזקים ממך”. ברצלונה של פפ היתה יותר מרק פגישה של אוסף שחקנים אגדיים אקראיים עם מאמן רדיקלי של שליטה בכדור - היא היתה תוצר של מסורת שיוהאן קרויף הכניס במועדון עוד מימיו כמאמן, גם פפ וגם השחקנים המרכזיים של הקבוצה שלו גדלו כולם על זה - כילדים שמתאמנים בשיטה הזו ורואים את הקבוצה הבוגרת דבקה בגאווה בשיטה הזו. ואת זה סיטי מנסה לשכפל, את המודל, הטוטלי, שמכתיב את סגנון המשחק של המועדון. היא מאמינה, כמו שברצלונה מאמינה, שבטווח הארוך מדובר ברעיון טוב. אפשר להתווכח עם זה, כמובן, אבל זה הרציונל הבסיסי מאחוריו עומדים המינוי של הפפ והרצון הרדיקלי לשלוט בכדור.

//youtu.be/8N2cLCvC-Ws

(Ender) #173

חוץ מזה, אני אעשה קצת קידום אתרים:
לכו תקראו את הסיכום של שי למשחק.
מי וייתן וגם ZonalMarking יעלו משהו…

(Kompany) #174

מסע"ת לקראת סאות’אמפטון הטובה שראיתי מפפ ביי פאר ואני רואה שהרבה פה עוקבים אחריו, פשוט מעריץ אותו, מאוהב! עכשיו יגיד לי לקפוץ מהגג אני קופץ. כל מילה שלו היא בדיוק מה שחשבתי וחיזקתי בכל קבוצות הוואטספ ובכל פורום שאני נמצא.
זה ישמע יהיר ואני מאוד אוהב ומעריך את הקדושים אבל אני באמת לא מקנא בהם בערב החג…

(napels) #175

כרגיל הזחיחות והיהירות נוטפות ממנו, טוב שחטף מכה כזו אולי מי יודע זה יגרום לו להבין שהוא רק מאמן כדורגל (ממוצע יש לציין) ולא אסטרונאוט או מדען.
בתור אחד שמאוד אוהב לראות את סיטי, אני מעדיף אותה תחת פלגריני הגולם, עם יא יא, הארט וקומפאני. משחקת הרבה יותר מהנה, כדורגל חופשי ומשוחרר.

(Ender) #176

[QUOTE=Kompany;1698603]מסע"ת לקראת סאות’אמפטון הטובה שראיתי מפפ ביי פאר ואני רואה שהרבה פה עוקבים אחריו, פשוט מעריץ אותו, מאוהב! עכשיו יגיד לי לקפוץ מהגג אני קופץ. כל מילה שלו היא בדיוק מה שחשבתי וחיזקתי בכל קבוצות הוואטספ ובכל פורום שאני נמצא.
זה ישמע יהיר ואני מאוד אוהב ומעריך את הקדושים אבל אני באמת לא מקנא בהם בערב החג…[/QUOTE]
מסע"ת משוגע. אני לרוב מנסה לרכז ציטוטי מפתח שמוצאים חן בעיני, הפעם… מפציר בכם לראות 20 דקות של הפילוסוף. כריזמה, רטוריקה, קוהרנטיות, כנות, ישירות, עומק - הכל שם. וכמובן, המון פילוסופיה של כדורגל (חלק מהדברים עלו גם פה בדיון - אז כל הכבוד גם לנו).

//youtu.be/gPBrHybR3FU

[RIGHT]napels,
אפשר להתווכח אם פפ הטוב בעולם או רק אחד הטובים בעולם, אבל לטעון שהוא מאמן ממוצע - זה לחלוטין מחוץ לקונצנזוס. אתה מוזמן לטעון את זה, אבל חייב להוסיף נימוקים מאוד טובים כדי שזה יהיה רציני.
לא אסטרונאוט או מדען - אם אתה רוצה לזלזל בתחביב שלך ולהתייחס אליו כ22 קופים שרצים אחרי כדור זו זכותך, אבל פה (קבוצות שפפ מאמן, והדיון הנפלא שיש בעמוד של סיטי מתחילת העונה) זה לא המקום לזה.
מעדיף את סיטי של טורה והארט - זכותך (למרות שאתה כנראה בדעת מיעוט).
משחקת יותר מהנה וחופשי ומשוחרר - פשוט שטויות, אלא אם מבחינתך היעדר שיטה = מהנה וחופשי ומשוחרר ומומלץ. במקרה שאתה מעדיף קבוצות שמשחקות בלי שיטה, נסכים שלא להסכים. אחרת, אתה מאשים את אחד המאמנים שנותן הכי הרבה חופש התקפי לשחקנים שלו (תואר בכמה וכמה מקומות לאורך השנים - בשליש האחרון של המגרש יש לשחקנים חופש מוחלט, בניגוד למשל לשיטה של ואן חאל) בכך שהקבוצה שלו לא… התקפית? או שתסביר את זה בצורה יותר מפורטת, כי כמו שזה עומד כרגע - זה מרגיש כמו אוסף של מילים חסרות אחיזה במציאות.[/RIGHT]

(Parliament) #177

בתור אחד שרואה מסיבות עיתונאים של מאמנים בפרימייר ליג אולי יותר מכולם פה אני חייב להגיד שאני לא רואה סיבה להתלהבות הזאת אבל אני מבין מה עומד מאחורי זה.

בכל מקרה, פפ אכן שולט במסיבות העיתונאים שלו וזה בהחלט עוד אספקט חשוב למאמן ובמקרה שלו הוא צולח את זה מצויין באנגלית דבר שאי אפשר להגיד על קונטה בשלב הזה (אפשר להשתגע במסיבות העיתונאים של צ’לסי).

(Ender) #178

רבותיי, משבר ראשון - ברוך הבא.

מחצית ראשונה של כלום ושום דבר. וגם, תסמין של 343 שצץ גם בברצלונה בעונה האחרונה של פפ (שבה המערך שוחק הרבה יחסית, בין השאר בעקבות הקידום של תיאגו והרכש של ססק, כשצ’אבי ואינייסטה עדיין שחקני מפתח בקבוצה) וגם הופיע במחצית הראשונה היום - קושי בבילד אפ של המשחק. קצת מצחיק להגיד את זה כשיש לך 4 קשרים במקום 3, אבל הרבה יותר קל ללחוץ את ההגנה שלך כשהיא מונה 3 שחקנים, וזה גורם לשוער להתקשות הרבה יותר להתחיל את המשחק מההגנה.
בכל מקרה, מעבר למערך שלא ממש עבד, השחקנים נראו חסרי ביטחון, פעולות פשוטות לא הצליחו, וכמובן הקבוצה ספגה עוד שער מביך.
במחצית השנייה זה כבר נראה הרבה יותר טוב. עדיין לא מושלם, ופחות טוב מאשר נגד אברטון, אבל השיפור מהמחצית הראשונה היה ברור.
היעדר הקילריות באזור הרחבה - נשאר.

אז סיטי במשבר (5 משחקים ללא ניצחון, כאשר ב-3 מהם מגיעים כפייבוריטים ברורים - והיום ראינו באופן דיי מובהק, אני חושב, שכבר יש השפעה מסוימת של כדור שלג). אלה דברים שקורים לכל קבוצה בכל עונה, והשאלה החשובה היא כמה מהר ובאיזו צורה יוצאים מזה. סיטי עדיין מסיימת את המחזור במקום הראשון, זה תמיד נחמד, במיוחד בתקופות שהכל הולך קצת פחות חלק. הזדמנות ראשונה להתאושש - כבר ברביעי, בגביע הליגה נגד יונייטד (שקיבלה 4 ב-11 שחקנים נגד קבוצה שהיא לא הטובה בעולם) באולד טראפורד.

//youtu.be/qQsMHe0MhRE

[פפ נשאר עם השחקנים בחדר ההלבשה אחרי המשחק יותר מאשר בדרך כלל] “הכל כרגיל, דיברנו על הסיטואציה שאנחנו נמצאים בה, ולנסות מהסיטואציה הזו להתקדם.”
“הבעיה היא יותר מטעויות אישיות בהגנה או החמצת פנדלים בהתקפה. השאלה איך אתה מגיב לסיטואציות.”
“למעט המחצית הראשונה היום והמשחק בוויט הארט ליין, אנחנו משחקים דומה מאוד לתחילת העונה.”

(Passing game) #179

פפ מדבר על בעיות מנטליות שקיימות בקבוצה, בעיקר אחרי אכזבות - התגובה לא מספיק טובה ולוקח זמן להיכנס לקצב. זה אכן היה נראה כמו כדור שלג, פתאום הביטחון יורד ופעולות פשוטות הופכות מסובכות. כעת לסיטי מצפה לו"ז עמוס עם משחק גביע הליגה באולד טראפורד ביום רביעי, משחק חוץ מול הקבוצה של פוליס בשבת, ומשחק סופר חשוב נגד ברצלונה בשלישי(כאשר גם חשיבות המשחקים היא בסדר הזה, רק הפוך). זה מבחן מאד חשוב לקבוצה הזו ובעיקר לצורה שהם מתמודדים עם המשבר. זה הזמן של אוטמנדי להנהיג את הקבוצה ולהראות למה הוא הבלם הטוב בפרמיירליג(או השני הכי טוב, בעקבות המעבר של אזפיליקוואטה לעמדה הזו). אגב יש חדשות לגבי דה ברוינה?

(Ender) #180

[QUOTE=Passing game;1698993] זה הזמן של אוטמנדי להנהיג את הקבוצה ולהראות למה הוא הבלם הטוב בפרמיירליג[/QUOTE]
???

אני מודה שמעולם לא חשבתי עליו בתור הבלם הטוב בליגה, אלא במקסימום בתור “מספיק טוב”. על בסיס מה אתה חושב שהוא הטוב ביותר?
בשליפה - למה הוא עדיף על אלדרווירד של טוטנהאם?
ניסיתי לחשוב על שמות נוספים אבל המבחר באמת לא מדהים, אצל כולם אפשר למצוא סיבות לצקצק בלשון…

(Passing game) #181

מה שיש לאוטמנדי בראש, לאלדרווירד לא יהיה לעולם(לדעתי, כמובן). החוכמה, המודעות ובמיוחד חוש הסכנה המטורף שלו(הכי חשוב לשחקן הגנה, לדעתי) הופכים אותו למפלצת בתחום ההגנה. הוא אומנם לא הכי מהיר בעולם, אבל הוא מאד זריז וביחד עם חוש הסכנה הפנטסטי שלו זה מאפשר לו לחסל המון איומים עוד לפני שאנשים מבינים שזה איום. סתם כדי להתרשם מזה, אני ממליץ לצפות שוב במשחק מול ברצלונה אבל הפעם להתמקד רק בו(ולדמיין מה היה קורה אם התגובה הייתה טיפה איטית יותר, למשל בלם כמו אלדרווירד - שהוא אחלה לכל הדעות, אבל לא בקליבר הזה, לדעתי).

(Ender) #182

אנסה לשים לב במשחקים הבאים.

עוד דיון פרשנים על המשחק נגד ברצלונה:

//youtu.be/McJy6B9dchI

(Robbie Fowler) #183

פאסינג גיים- הגזמת…
כצופה אדוק של נבחרת ארגנטינה ושל הפרמיירליג, אני לגמרי מסכים עם אנדר. אוטמנדי הוא בלם קשוח ובעל משחק ראש טוב, אבל חסרה לו קצת מהירות וקצת אחריות כדי להיות באמת מהטופ. אני גם מסכים שאין המון בלמים ממש איכותיים כרגע בליגה (אריק באיי ומאטיפ נראים טוב כרגע אבל הם עוד טעונים הוכחה) וכנראה שהשניים הכי טובים מתרכזים בטוטנהאם, אבל לאוטמנדי עדיין אין קייס לבלם הכי טוב בליגה.

(Passing game) #184

בעוד אני מכבד את דעתך(ואת של אנדר), אני נותן משקל רב יותר ליכולות המנטליות מאשר ליכולות הפיזיות. הוא אכן פחות מהיר מבלמים אחרים(כמו הצמד של טוטנהאם), אבל זה כשמדברים על מהירות פיזית. מהירות המחשבה שלו מהירה הרבה יותר מאחרים, ולפי דעתי זה חשוב פי כמה. אני רואה בו סוג של גאון כשמדובר בלקרוא את המהלכים של היריב, ואף שמשחק הראש שלו נהדר, ואין ספק שהטכניקה שלו מצוינת לבלם, זה לא הדברים העיקריים מבחינתי.

כדי להוכיח שאני צודק, אני מצרף סרטון יוטיוב שמראה את הביצועים של אוטמנדי:

//youtu.be/xYDtdgp3zbk

אגב, אשמח אם תרחיב לגבי דעתך בקשר לצמד של טוטנהאם. מה הופך אותם לבלמים הטובים בליגה, לדעתך?

(Robbie Fowler) #185

יש לי בעיה עם סרטוני יוטיוב כי הם מראים רק את ההיילייטים וזה אף פעם לא מספר את כל הסיפור. שוב, אני לא אומר שאוטמנדי לא בלם טוב, אני פשוט חושב שהמעלות שלו, כפי שאתה מציין, אכן קיימות אבל הן לא ברמה של להפוך אותו לבלם הכי טוב בפרמיירליג. הוא צופה מהלכים של היריבה אבל בו בזמן הוא לא תמיד מצליח למנוע הזדמנויות לקרות מולו בגלל חוסר המהירות. אני חושב שבשקלול של הדברים הוא בלם טוב מאוד אבל לא בטופ של הטופ (כאמור, קבוצה דלילה מאוד כרגע, גם בכדורגל העולמי). השורה התחתונה היא שלמרות סגל נוצץ מסביבו בסיטי הוא לא התעלה בשנה שהוא שם. אולי זה עוד יקרה, אבל כרגע נראה לי שעוד מוקדם להכריז הכרזות כאלו.

בקשר לבלגים של טוטנהאם, אני חושב שמה שנותן להם את ההצלחה שלהם הוא קודם כל שיתוף הפעולה ביניהם. הרי לא מספיק שהבלם שלך יהיה טוב, הוא צריך גם להצליח לשתף פעולה עם הבלם השני ולרוב זה יוצר שלם שגדול מסך חלקיו. תראו את צמדי הבלמים הגדולים השנים האחרונות- פרדיננד ו-וידיץ’, פיקה ופויול, קייליני, בונוצ’י וברצאלי (אמנם שלישייה אבל אותו עיקרון). כולם אינדיווידואלים גדולים אבל יצרו משהו שהיה גדול יותר. גם אצלנו זה קרה במשך כמה שנים טובות עם הופייה וקראגר.

ספציפית יותר לגבי השחקנים, שניהם בלמים עם יכולת מאוד טובה באחד על אחד ומשחק גובה משובח, שאלו שתי יכולות שבלם בפרמיירליג לא יכול בלעדיהן. תוסיף לזה שהם די מהירים ושלפחות אלדרווירלד (הטוב מבין שניהם לפי דעתי ונראה לי שגם לפי הקונצנזוס) הוא קשוח מאוד- ותקבל חבילה שנדיר למצוא בבלם וכשזה קורה זה החומר שיוצר שחקני טופ (אני שוב חוזר לפרדיננד, וידיץ’, הופייה וגם לג’ון טרי שאמנם כבד יותר מכל החבורה הזו אבל מחפה על זה באינטליגנציית משחק בלתי רגילה- שזה אולי מה שמצופה מאוטמנדי לעשות).

(Passing game) #187

[B]Robbie Fowler[/B]

חשבתי שזה היה ברור שהעניין עם היוטיוב זה הומור :slight_smile: בכל מקרה, מסכים עם הרבה ממה שכתבת בקשר לשיתוף פעולה, זה משהו שמאד חשוב גם לדעתי, ולכן לשפוט את אוטמנדי על העונה שלו בסיטי בשנה שעברה, עם הפציעה של קומפאני והעונה החלשה של סיטי באופן כללי, קצת בעייתי בעיניי. כשאני בא לבחון יכולת של בלם(או כל שחקן, לצורך העניין) אני מנסה להבין מה היתרונות והחסרונות שלו, מי משחק לידו, מה השיטה שבה משחקים ולקחת את כל הדברים כמכלול. כאשר אני רוצה להעריך רמה של שחקן, אני מנסה לנתק את כל הגורמים האלה ולנסות להבין מה הוא מביא כאינדבידואל, עם כי יכולת תקשורת ושיתוף פעולה זה חשוב גם כאינדבידואל, כי כדורגל זה משחק קבוצתי ושחקן משחק עם 10 אחרים.

חלק מהשיטה ההגנתית של טוטנהאם בנויה על לתת הרבה שטח מאחורי קו ההגנה, כי כל הרביעייה ההגנתית היא מהירה, והשוער(גם המחליף) הוא סופר מהיר ועוזר מאד לחפות על ריצות מאחורי קו ההגנה. אני חושב שזו שיטה מבריקה להחבאת חולשות מסוימות, והבלטה של יתרונות מסוימים. זו הסיבה שגם ורטונגהן נראה מעולה בשיטה הזו, ואנשים אפילו מדברים עליו כאחד הטובים בליגה(למשל ההודעה שלך), שזה קצת מוגזם לדעתי, בלשון המעטה. גם דני רוז וקייל ווקר, שאין ספק שהמהירות זה הצד החזק שלהם, ודברים אחרים קצת פחות, נראים טוב בשיטה הנ"ל.

[B][RIGHT]borntorun

[/RIGHT]
[/B]ראיתי את [RIGHT]אלדרווירלד במדי הסיינטס, במדי אתלטיקו, נבחרת בלגיה וכמובן בטוטנהאם. הסר דאגה מליבך, אני לא מפלה אותו כי לא ראיתי אותו מספיק, או כי הוא לא מקבל את אור הזרקורים(למען האמת, אני חושב שהסיבה שהוא לא באתלטיקו, או קבוצה גדולה אחרת לצורך העניין זה כי הוא לא טוב מספיק ואותם מאמנים חשבו שהוא לא מתאים להם). זו אופציה אחת שלמישהו תהיה דעה שונה, אופציה אחרת היא שאני רואה כדורגל בצורה שונה ממך. לא טוב יותר - פשוט שונה.

אני חושב שהוא אחלה בלם, עם יתרונות מאד ברורים שיכולים לבוא לידי ביטוי בשיטות מסוימות ולצד שחקנים מסוימים, והדוגמא הטובה ביותר היא טוטנהאם. בלם על סף השלמות? זה משהו שעוד לא שמעתי, וכמובן רחוק מאד ממה שאני חושב לגביו. יש לו חולשות בכל הנוגע ליכולת לקרוא את המשחק, תקשורת טעונה שיפור, מהירות מחשבה וריכוז. כל זה נובע, לדעתי, מעניין מאד פשוט - הוא רואה את המשחק כאינדבידואל ולא כחלק מקבוצה(מנקודת המבט שלי, כמובן). זה משהו שטוב לדברים מסוימים, כמו לשפר את היכולת שלך ולהגיע רחוק, אבל כדי להיות יעיל בקבוצה צריך עוד תכונות.

אני לגמרי מבין למה אתה רואה את הדברים בצורה הזו, וזה לגיטימי לא פחות מהדעה שלי, בעיניי.

[/RIGHT]

(Ender) #188

פפ לקראת יונייטד:

//youtu.be/JIFSA2zT7_U

“יהיו רוטציות.”
“ווילי [קבאז’רו] ישחק.”
“כשאתה משחק עם 3 בהגנה יש לך עוד שחקן בקישור, מה שגורם לפחות מתפרצות נגדך ופחות מצבים נגדך. נגד ברצלונה שמשחקת רחב בהתקפה אתה לא יכול לשחק עם 3 בהגנה, זה מסוכן מדי, במיוחד עם האיכות שלהם ב1VS1 או ב1VS2. סאות’המפטון משחקת צר, המשחק באגף מיועד יותר למגן, ואז אתה יכול לעשות את זה, זו לא בעיה.”
“קווין [דה ברוינה] לא כשיר לשחק, פאבלו [זבלטה] אני חושב שלא, וינסנט [קומפאני] אני חושב שכן. נראה אחרי האימון המסכם.”
“עדיף לשחקנים הצעירים להיות משולבים כאשר הקבוצה במומנטום טוב, בשביל ההתפתחות שלהם. לשים 3-4 שחקנים צעירים יחד בהרכב זה לא רעיון טוב כרגע, כי אנחנו רוצים להגן עליהם.”

(borntorun) #189

אני את שלי כבר אמרתי, אתה כן מנתח בצורה טובה את שיטת ההגנה שלנו שנבנית לא מעט על מהירות, תיאום וגם על יכולות הsweeping של לוריס, אבל אני לא מבין מאיפה הגעת לדעה הזאת על אלדרווירלד. בעיות ריכוז? אני לא זוכר שאי פעם ספגנו שער בגלל טעות ישירה שלו. באמת שזה הדבר האחרון שיש לו. התיאום שלו עם ורטונגן היה מושלם בערך מהשנייה הראשונה, ומבחינת קריאת משחק ומחשבה הוא אחד השחקנים הכי טובים שיש לנו גם כן.

זה נכון שלא ראיתי אותו המון לפני שהוא חתם אצלנו, אני מניח שהוא היה פחות טוב אז (היה על הספסל אצל סימאונה), אולי אתה עדיין בדעות שהיו לך מהתקופה ההיא ואולי היו נכונות אז, אלדרווירלד שלנו נראה לי כמו שחקן אחר לגמרי.

(Ender) #190

הקבוצה שרצתה יותר את הניצחון (והייתה ראויה לו יותר) אכן זכתה בו. לפחות פפ לא עלה בטרנינג.

הטוב - דקות בערך לכל שחקני הסגל הרחב, כולל משחק שלם לשני ילדים ספרדים (מפתיע) שהראו ניצוצות.
הרע - התקשורת תחגוג 6 משחקים ללא ניצחון לסיטי, ואולי תוסיף על היוקרה של הדרבי. אני לא מבין כלום בפסיכולוגית ספורט, אבל נקווה שהפסד של המחליפים והילדים למתחרה ישירה על האליפות והיריבה השנואה שעולה בהרכב החזק ביותר שלה לא באמת פוגע במורל הקבוצתי. חבל שמדובר ביונייטד ומוריניו, ולא באחת מבין טוטנהאם, צ’לסי, ליברפול או אפילו ארסנל.
המכוער - הלך ה-quadruple, יהיה קשה לישון בלילה עכשיו.

עריכה: וזה מה שהיה לפפ להגיד אחרי המשחק:

//youtu.be/nomLEEi14ro

“גאה בשחקנים הצעירים.”
[ש: זה משחק שישי ללא ניצחון, הרצף ממשיך, זה מדאיג אותך בכלל?] “כן, אנחנו צריכים לנסות לנצח.”
[ש: למה הוצאת את קומפאני במחצית?] [B]“הוא אמר לי שהוא לא יכול לשחק יותר.”

[/B]לא יודע אם פציעה או היעדר כושר משחק. נקווה שהשני…