מנצ'סטר סיטי 18/19: בשורות רעות - דה בריינה נפצע בברך

מנצ’סטר-סיטי

(Ender) #85

[QUOTE=SantiagoBernabeu;1695537]אני עדיין לא יודע איך לאכול את הסיטי. מצד אחד הם נראים מפחיד והוכיחו את עצמם, ומצד שני כל השרירים שהם הראו זה על פח הזבל של הליגה האנגלית. אני רוצה לראות אותם מול בארסה/באיירן/ריאל/אתלטיקו ואז נדע יותר טוב איפה הם עומדים כרגע.
ממש בקרוב יש להם מפגש עם ברצלונה, בעיניי זה מבחן משמעותי לקבוצה הזאת. לפרק את הליגה האנגלית כל הקבוצות שמניתי למעלה גם יכולות.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk[/QUOTE]
אם בוחנים את סיטי [B]היום[/B] במשקפיים של בארסה/באיירן/ריאל/אתלטיקו, אזי זו אחת המחמאות הגדולות ביותר שאפשר לתת לעבודה של החבר’ה שם השנה.

(Ender) #87

לא לוקחים אליפות בספטמבר. עדיף לדבר אחרי הכריסמס. עדיף לדבר אחרי המשבר הראשון.

(Kompany) #88

אחלה כיפא[RIGHT]ק של דיון התפתח כאן, בכלל תענוג להיכנס לכאן מדי פעם וליראות את ההודעות של אנדר ופאסינג גיים שפשוט יודעים לבטא את עצמם בדיו[/RIGHT][RIGHT]ק כמו שאני ואחרים כאן מרגישים כך שאין בכלל צורך בהודעות שלנו. באמת ממש נהנה לקרוא אתכם…
בכל אופן, נחמד הפירגון הזה מצד כולם - אבל מכאן ועד להיכנס למועדון הרשע יש עוד לפחות עונה אחת בעייני. פפ בעצמו לא מאמין למהירות שהשחקנים התאימו את עצמם לשיטה שלו ולא מפסיק להזכיר את זה אבל יש עוד 17 פרקים אחרי הבסיס ויש עוד הרבה לאן להתפתח. בכלליות, אני רואה את פפ בונה את השלד שהוא היה רוצה לקדנציה שלו אצלנו העונה ולעונה הבאה להיכנס כבר עם הציפייה לאיים אחרי שיביא את הקראק שייכנס לחבורה של דה ברויינה ואגוארו, הגיים צ’יינג’ר הזה מהאגף (סאנצ’ז) שכן האגפים שלנו עדיין לא ברמה הגבוהה ביותר (2 פרוספקטים גדולים, אחד שחקן רוטציה מכובד ביותר ונבאס אחד) ו2 מגנים חדשים - לימין ולשמאל שיהיו קצת יותר מסולידיים.

בכל אופן, אנחנו רק בספטמבר ואני כבר חושב על הקיץ הבא, שלב שלב, השחקנים רעבים, פפ רעב, יש עוד גבריאל חסוס אחד שצריך להגיע בינואר. הכל מדהים. הכל תכול.[/RIGHT]

(Parliament) #89

אם כבר פפ צריך לחשוב הגנה עד הקיץ הבא. מקדימה יש לך מספיק שחקנים. העורף שלכם בעייתי. עדיין…

נ.ב. סטנטיאגו ברנביאו, אני ממליץ לך ולכל מי שמתכוון לקחת חלק בדיונים פה להירגע עם הביטויים המיותרים כמו זה שזרקת פה. אנחנו מנסים לשמור על דיונים ברמה גבוהה ולהגיד שהליגה האנגלית היא פח זבל לא מוסיף לדיון ואף גורע ממנו. יש פה קו ברור בקרב המנהלים של להימנע עד כמה שאפשר ממחיקת או עריכת הודעות אז אנא מכם, להתדיין בהתאם. תודה מראש.

(Sir Ryan) #90

שמח שאהבתם את מועדון הרשע שלי מה שלא יהיה… :azn:
אני לא רוצה להישמע אחד שמחזיק באמונות תפלות אבל לפפ יש איזשהו קשר קוסמי עם מועדון הרשע, על ברצלונה אין באמת צורך לפרט, פפ בעצמו הוא יוצר מועדון הרשע כשהפך את ברסה למכונה משומנת שמאז תחילת הפרויקט שלו שם פחות או יותר הקבוצה הכי טובה בעולם ושמצופה ממנה הכי הרבה בכל שנה.
את פרויקט הכוכבים השני פרז הוציא לפועל רק בעקבות פחד עצום מכך שברסה ימשיכו לבסס את עצמם בטופ לבד ועדיין אחרי רכש של מעל מילארד יורו(!!!) הוא הצליח לקחת מהם רק אליפות אחת(!!) מתוך 6 בזירה המקומית.
בוא נגיד שבאיירן הצליחה להיכנס למועדון הרשע גם לפני הגעתו של פפ אך עדיין פפ עם עבודה מרשימה ביסס אותם שם ושיפר אותם בצורה בלתי רגילה.

הכל עניין של המשכיות בעייני, פחים לא פחים פפ לא מנצח הוא מביס ולא רק בתוצאה אלא בכול פרמטר שיש למשחק הזה להציע.
אם סיטי רק עכשיו בהקדמה לכדורגל שלו אני לא רוצה לתת מה יקרה שהם יגיעו לפרק 10…

אני תמיד האמנתי שהסגל שלהם שווה מקום במועדון הרשע רק חסר המפקד שיעורר שם את כולם.

(Ender) #91

כיף שהדיון פה מתעורר לו. וכמובן, כמו שכמה פה אמרו, רכבת ההרים של העונה הזו עדיין לא קרובה בכלל לשיא הגובה שלה (ביכולת, בהתרגשות, במסקנות - בכלום), אז תהדקו את החגורות :slight_smile:

פפ לקראת סוונזי בגביע הליגה: (גביע הליגה… עיתונאי כבר שאל את פפ על האפשרות לזכות ב-quadruple, הזיה)

//youtu.be/avLQCBb6Sbg

“קומפאני אולי ישחק, יאיא לא ישחק.”
“איך שהשחקנים ישחקו מחר לא יהיה מה שיכריע את הדעה שלי לגביהם, אני מכיר אותם. מאמן לא שופט את השחקנים שלו על הופעה אחת.”
“זה רק ה-20 בספטמבר, מוקדם מדי לקבוע איך אנחנו נהיה העונה.”

הסיפור החם של היום: [B]יאיא לא ישחק עד שהסוכן שלו לא יתנצל![/B]
פפ: "היה לי קשה כל כך לשים את יאיא ואת אלכס גארסיה מחוץ לסגל לליגת האלופות. אני יודע שיאיא בחור טוב. אבל יום אחרי זה הסוכן שלו דיבר. ומאותו רגע, יאיא בחוץ. שהסוכן שלו יתנצל בתקשורת, אם אין לו אומץ להתקשר אלי. עליו להנצל קודם כל כלפי מנצ’סטר סיטי, כלפי החברים שלו לקבוצה וכלפי המאמן. כשזה יקרה, יאיא יהיה חלק מהקבוצה ויהיה לו סיכוי לשחק כמו לכל אחד אחר. אני לא יכול לקבל שאם השחקן לא משחק אז הסוכן הולך לתקשורת ומדבר ומדבר ומדבר. זה תלוי, אני יודע כמה הסוכן שלו אוהב אותו. אז שיראה לי את זה ויתנצל כלפי המועדון. אני לא יכול לדמיין שכאשר אני הייתי שחקן את הסוכן שלי הולך לתקשורת ומדבר נגד יוהאן קרויף. אולי זה עידן חדש, אולי אני עידן ישן, אבל אני צריך לעשות את העבודה שלי. יש לו בעיה, שיתקשר לצ’יקי והם יכולים לדבר. עד שהוא לא ידבר, יאיא לא ישחק."
עוד על זה - בלינק.

(Mendieta) #92

אני חושב שפפ צודק במאה אחוז. צריך לזכור שפפ התמודד עם הסוכן הזה עוד בברצלונה שפפ קידם את בוסקטס אז הסוכן התחיל לברבר, ולדעתי כבר אז לפפ נמאס-הוא אוהב שחקנים שלא חושבים שהם כוכבים גדולים כמו זלטאן, לא משנה כמה הם טובים. חשוב לו מאוד האחדות והצניעות בחדר הלבשה, כי גם הוא כשחקן עבר יודע שמה שמפרק חדרי הלבשה זה נטו אגו-לא אי הגעה להישגים ולא בטיח, נטו אגו. כשיש לך סוכן שמפמפם לך באוזן שאתה הכי טוב בעולם והולך לתקשורת להגיד את זה-מה יגידו השחקנים שמשחקים במקום טורה? זה יוצר בעיות, מתח.

לפפ אין שום בעיה עם טורה ואני בטוח שהוא אוהב אותו כבנאדם, וגם כשחקן פפ רואה בו קראק לכל דבר-אבל הוא צריך טורה שונה. טורה שקט, טורה שרוצה לעבוד, ולא פרימדונה של סוכן שחושב שהוא יכול ללכת לעיתונות וללחוץ על פפ דרך התקשורת. שוב, זה אולי עובד על מאמנים חסרי עמוד שידרה כמו פלגריני, אבל לא אצל פפ. חבל לי, השילוב הזה יכל להיות מושלם, הפעם אין בוסקטס שיפריע לטורה.

(Parliament) #93

לפפ אולי אין בעיה עם טורה האיש אבל להגיד שהוא מחזיק ממנו כשחקן זה שטויות. אם פפ היה מחזיק ממנו כשחקן הוא היה מכליל אותו בסגל של האלופות. הוא בחר שלא וזו הייתה הדרך הכי אלגנטית בה פפ יכל לטאטא את טורה החוצה והוא לקח אותה בשתי ידיים. כל בר דעת יכל לצפות לתגובה למהלך כזה וכך גם הספרדי.
אני מצדיע לו על זה כן? אני חושב שזה המהלך הנכון והטוב יותר לקבוצה ומבחינת פפ זה WIN WIN SITUATION אבל בין זה לבין להגיד פפ מחזיק ממנו ושאר דיבורים על קראק (שהוא היה פעם) יש הבדל תהומי.

(Mendieta) #94

אם פפ באמת לא היה מחזיק ממנו הוא היה נמכר מזמן בברצלונה ועל היום הראשון של פפ. פפ מאוד מעריך שחקנים כמו טורה, ולטורה יש המון כדורגל ברגליים. מדובר באחד הקשרים הכי טובים שהיו בשנים האחרונות, ואם הראש שלו במקום הנכון פפ יכול להוציא משם זהב.

לפפ אין מה “לטאטא” כי הוא לא מנסה “לטאטא” שום דבר. הוא אמר בפנים להארט שהוא לא רוצה אותו, ומדובר בקפטן הקבוצה, שוער נבחרת אנגליה וסמל של הסיטי, אם שם הוא לא “טאטא” כלום למה שעם טורה הוא יחפש תירוץ? פפ נמצא בעמדה שהוא לא צריך לתרץ שום דבר.

כמה דברים מצחיקים-

וזה מה שהוא ענה לגבי האפשרות להשיג את ה-4 התארים…

(Parliament) #95

יאיא טורה היה, דגש על היה, אחד הקשרים הטובים וכל מי שראה את סיטי בשנים האחרונות יודע שזה כבר לא זה. תחזור לדיןן של שתי העונות החולפות ותראה בעצמך.
בכל מקרה, בוא נדבר תכלס. יאיא טורה קיבל את הבשורה שלא יחדשו לו חוזה וזה הגיע אחרי שתי שיחות שהיו לו עם הסיטי על חידוש חוזה כשהבעלים חיכה (ובצדק) למאמן החדש בשביל להחליט על עתידו של טורה ואז פפ הגיע ונחש מה? לא חידשו לו חוזה. אז פפ גם לא חידש לו חוזה וגם הוציא אותו מסגל האלופות. זו דרך מאוד אלגנטית להגיד לו להתראות ולעצבן את השחקן כשצריך לזכור שהתגובה, שלא איחרה להגיע, הייתה צפויה כמו השמש שזרחה היום.

Ender (אאל"ט) הביא את הסרטון למסיבת העיתונאים הזאת, זה היה כל כך מצחיק שהוא באמת לא ידע איך להגיב בהתחלה…

(moshe34) #97

[QUOTE=Passing game;1695670]

מישהו יודע איפה ניתן למצוא חומר על פפ האדם, על הילדות, התקופה באקדמיה של ברצלונה. כל דבר שבעזרתו ניתן ללמוד קצת על הבנאדם?[/QUOTE]
הסרט האחרון של סקיי שצפיתי בו יש טיפה בהתחלה על פפ והילדות.

//youtu.be/BlEqNuFlhEQ

הסוכן של טורה הורס לו את הקרירה, אבל לטורה לא אכפת העיקר את המשכורת הוא מקבל בסוף החודש.
שנה שעברה, הדעה פה בפורום האנגלי, היה שטורה עצלן ומפונק ופוגע בסיטי ואז בא פפ עושה סדר בקבוצה ולמעשה מקיים את מה שפה כתבו לגבי טורה.
אבל פתאום ובאופן שלא מפתיע אותי פפ הופך לאדם הרע בסיפור…
עוד מעט יהפכו פה את טורה לקורבן החדש של פפ. הוא וזלאטן יכולים לעשות קבוצת נפגעי פפ בפייסבוק…
אהבתי את יא יא טורה בבארסה, עצוב איך שהקרירה שלו מסתיימת.
דרך אגב הוא גם פרש מכדורגל נבחרות אתמול.

(Ender) #98

במסיבות העיתונאים הראשונות שלו פה אפשר היה להרגיש הבדל גדול בין התשובות שלו באנגלית ובספרדית, מבחינת שטף הדיבור (כמובן) ויותר מעניין - מבחינת קיום או היעדר שפת הגוף. במסיבות העיתונאים האחרונות יש הרבה יותר שימוש בשפת גוף גם כשהוא מדבר באנגלית, השיא כמובן במונולוג על יאיא. טוב שאחרי שנה בניו יורק וחודשיים במנצ’סטר פפ התחיל לשלוט קצת באנגלית :wink:

מבחינת חומר עליו, יש שני ספרים שיצאו, הראשון סוקר חלקית את הילדות והתקופה כשחקן (אבל מתמקד יותר בשנים כמאמן ברצלונה), והשני סוקר את השנה הראשונה בבאיירן (וכתוב בצורה מרתקת לטעמי). הספרים הם:
[B]Pep Guardiola: Another Way of Winning: The Biography[/B]

[B]Pep Confidential: Inside Guardiola’s First Season at Bayern Munich[/B]

(Parliament) #99

[QUOTE=mos34;1695671]הסרט האחרון של סקיי שצפיתי בו יש טיפה בהתחלה על פפ והילדות.

//youtu.be/BlEqNuFlhEQ

הסוכן של טורה הורס לו את הקרירה, אבל לטורה לא אכפת העיקר את המשכורת הוא מקבל בסוף החודש.
שנה שעברה, הדעה פה בפורום האנגלי, היה שטורה עצלן ומפונק ופוגע בסיטי ואז בא פפ עושה סדר בקבוצה ולמעשה מקיים את מה שפה כתבו לגבי טורה.
אבל פתאום ובאופן שלא מפתיע אותי פפ הופך לאדם הרע בסיפור…
עוד מעט יהפכו פה את טורה לקורבן החדש של פפ. הוא וזלאטן יכולים לעשות קבוצת נפגעי פפ בפייסבוק…
אהבתי את יא יא טורה בבארסה, עצוב איך שהקרירה שלו מסתיימת.
דרך אגב הוא גם פרש מכדורגל נבחרות אתמול.[/QUOTE]
אתה מעוניין להגיד לנו מי האנשים האלה שאתה מדבר עליהם שהופכים את פפ לאדם רשע בעניין טורה?

(Michaelpiano) #100

אגב, עוד הוכחה מצוינת להשפעה של פפ על עולם הכדורגל ובפרט על מנצ׳סטר סיטי שמקבל פתאום אופי משלה - הדיון הפורה (או החי) ביותר בפורום נכון לעכשיו (תקנו אותי אפ אני טועה) הוא של מנצ׳סטר סיטי! ורוב המגיבים אינם אוהדי סיטי (עדיין ;))

(Parliament) #101

[QUOTE=Michaelpiano;1695717]אגב, עוד הוכחה מצוינת להשפעה של פפ על עולם הכדורגל ובפרט על מנצ׳סטר סיטי שמקבל פתאום אופי משלה - הדיון הפורה (או החי) ביותר בפורום נכון לעכשיו (תקנו אותי אפ אני טועה) הוא של מנצ׳סטר סיטי! ורוב המגיבים אינם אוהדי סיטי (עדיין ;))[/QUOTE]
עצם ההגעה של פפ לסיטי גרמה לה להיות יותר מסוקרת מבעבר. אם ההגעה של השייח’ים ושפיכת כמות הכספים שהובילו לאליפות והתחלה של תהליך גדילה של המועדון נתנו הייפ כזה או אחר לסיטי, אז ההגעה גוארדיולה נתנה לה בוסט עצום בפן הזה. הספרדי שנחשב לאחד המאמנים הטובים בעולם , יש יגידו הכי טוב, הגיע עם רקורד זכיות מרשים וצבא אוהדים נאמנים שרכש על הדרך ועוד בעונה בה הוא גם הוגרל מול מועדון האם שלו בליגת האלופות. בהחלט יש לסיטי העונה את כל מה שצריך בשביל להתעצם מהבחינה הזאת. יש רק לזכור, שאובר פרסום מביא איתו אובר סיקור שגורר איתו לחץ ואחריות כבדים יותר. בינתיים סיטי עוד לא נחשבת למועדון גדול ויש לה דרך ארוכה לשם אך אין ספק שהם בדרך הנכונה.

(Michaelpiano) #102

מסכים איתך לגמרי. אני חושב אבל, שיש משהו שמרגיש לי נכון עם פפ וסיטי. אמנם לא אהבתי את הרעיון שהוא הולך לשם, אך כעט יש לי תחושה שהוא יהפוך למוריניו של סיטי. זה שעיצב להם את האופי. צ׳לסי היא עדיין ותמיד תישאר הקבוצה של מוריניו כי הוא חרוט שם בדי אם איי, ואמנם פפ עוד לא עשה בסיטי קרוב למאית ממה שמוריניו עשה בצ׳לסי אבל זו הנבואה שלי. נראה אם היא תתקיים. מיוצר לציין שיקח כמה שנים להיחלט אם צדקתי.

(moshe34) #103

לפפ יש רק קבוצה אחת בלב. וזו נמצאת בלב קטלוניה.
החלום שלי ששלטון החושך והאופל של ברתומאו יחלוף מהעולם, הוא יחזור.
פפ בסיטי יהיה בערך כמו התקופה בבאיירן 3-4 שנים…

(Kompany) #104

יום עצוב. ניראה כאילו שזה הסוף של קומפאני בסיטי. חוזר אחרי כמעט חצי שנה בחוץ ושוב נפצע. בא לי לבכות על השחקן הכי גדול שלבש תכלת, הסילוק של יאיא והארט גם יחד לא קרוב לחיסרון של ויני וסליחה שאני מגמד את שני השחקנים האדירים האלה

איך ממשיכים מכאן? ודווקא במשחק שנתן את כל כולו והראה למה במשך כל כך הרבה זמן נחשב לאחד הבלמים הטובים בליגה ובעולם

יום עצוב, תסכול שאין לתאר

(Aizenberg) #105

[QUOTE=mos34;1695741]לפפ יש רק קבוצה אחת בלב. וזו נמצאת בלב קטלוניה.
החלום שלי ששלטון החושך והאופל של ברתומאו יחלוף מהעולם, הוא יחזור.
פפ בסיטי יהיה בערך כמו התקופה בבאיירן 3-4 שנים…[/QUOTE]

בינתיים בסיטי יש לו יד חופשית לגמרי, רכש כמובן, לחתוך שחקנים, להתנהל מול סוכנים, אין פרות קדושות ורק הוא מחליט.
אם האידיליה הזאת תימשך, הוא יכול להישאר גם מעבר.

(Michaelpiano) #106

וגם אם לא ישאר מעבר, בואו נגיד ש3-4 שנים מספיקות לפפ כדי לשנות די אן איי של מועדון, תעיד על כך האחת והיחידה בליבו.