הדיון המקצועי-טקטי 17/18 :: איך תיראה אינטר של ספאלטי?

אינטר-מילאנו

(Filippo Tramontana) #176

ע"פ מה שהבנתי, ברגע שיעבור בדיקות רפואיות(הייתה לו איזושהי בעיה קרדיולוגית שמנעה ממנו לשחק לאורך כל העונה שעברה, למי שזוכר בסוף הקיץ הקודם הוא היה אמור לעבור למילאן ובונאוונטורה לאינטר, ובגלל אותה בעיה רפואית כולנו יודעים איך זה נגמר), הוא סגור אצלנו. מסכים שהוא לא שחקן חכם אבל בשלבים מסוימים של המשחק ומול יריבות מסוימות, המהירות שלו יכולה להיות יעילה מאוד מהספסל.

(Filippo Tramontana) #177

[QUOTE=Filippo Tramontana;1626884]ע"פ מה שהבנתי, ברגע שיעבור בדיקות רפואיות(הייתה לו איזושהי בעיה קרדיולוגית שמנעה ממנו לשחק לאורך כל העונה שעברה, למי שזוכר בסוף הקיץ הקודם הוא היה אמור לעבור למילאן ובונאוונטורה לאינטר, ובגלל אותה בעיה רפואית כולנו יודעים איך זה נגמר), הוא סגור אצלנו. מסכים שהוא לא שחקן חכם אבל בשלבים מסוימים של המשחק ומול יריבות מסוימות, המהירות שלו יכולה להיות יעילה מאוד מהספסל.[/QUOTE]

מסתבר שביאביאני כבר מתאמן עם הקבוצה בברוניקו והיום הוצג יחד עם שאר השחקנים בטקס פתיחת העונה המסורתי. הוא שחקן אינטר לכל דבר ועניין.

(Filippo Tramontana) #178

ועקב המחסור בשחקני התקפה, באיטליה כבר מדברים על כך שמנצ׳יני ייאלץ להעלות במחזור הראשון את ברוזוביץ׳ כקשר התקפי במערך היהלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(INTER BOYS) #179

[QUOTE=Filippo Tramontana;1636014]ועקב המחסור בשחקני התקפה, באיטליה כבר מדברים על כך שמנצ׳יני ייאלץ להעלות במחזור הראשון את ברוזוביץ׳ כקשר התקפי במערך היהלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
בדיוק כמו שתיארנו לעצמנו, שוב הנפצה לא קשורה של מאנצ’יני, סביר להניח שנראה שוב התקפה אנמית שתגבול בהגבהות סתמיות כמו עונה שעברה, עושה רושם ששום לקח לא נלמד מעונה שעברה, ההתקפה שלנו היא הייתה החוליה הבאמת חלשה, שום יצירתיות ושום כלום, רק החזקת כדור סתמית שלא מובילה לכלום כאשר בהתקפה אין שום דבר שאפשר לשחק איתו, ואם במשחקי הכנה היו כאלה שלא מודאגים כי הרי זה רק משחקי הכנה אז הנה, לא הבקענו שום משחק פרט מול בילבאו.
מצטער על הפסימיות אבל אם אנחנו לא מביאים קשר שיודע לעשות התקפה אז מצפה לנו עוד עונה בינונית לפי דעתי שתתבטא שוב באפילו יותר החזקת כדור מעונה שעברה אבל שוב חוסר יכולת התקפית…

(1908) #180

אני רחוק מלהיות מרוצה מהמהלכים של אינטר במרקאטו בשבועות האחרונים, אבל בואו לא נקבור את העונה מעכשיו. אני רק מזכיר לכם שהמחסור בקשר עם אוריינטציה התקפית היה לנו בתחילת עונת הטריפליטה, אתם זוכרים את משחק הסופר קופה נגד לאציו שבו סטנקוביץ’ שיחק מאחורי אטו ומיליטו?
כמה ימים אחרי אותו משחק עלוב, אינטר הנחיתה את סניידר בדקה האחרונה של המרקאטו, וכולנו יודעים איזה שיפור מיידי במשחק ההתקפה של אינטר זה עשה. עדיף לחכות עד סוף המרקאטו כדי לתת תחזית לעונה. בינתיים העתיד לא נראה ורוד, אבל יש עדיין זמן כדי להבטיח עתיד טוב.

(Filippo Tramontana) #181

היום פורסם בתקשורת האיטלקית המערך שמנצ’יני מתכנן להשתמש בו לאחר שיושלם הרכש:

הנדאנוביץ’;
סנטון(ד’אמברוזיו), מירנדה, מוריליו, מונטויה(סנטון);
קונדוגביה, ברוזוביץ’;
לאבצי, יובטיץ’, פריסיץ’/לאמלה;
איקרדי.

אם הקישור שלנו מורכב מברוזו וקונדו בלבד אני רגוע. מדל, גוארין, גנוקורי והרנאנס כמחליפים זה לא כזה נורא, בתנאי שהם באמת יהיו כאלה.

(Spaceman Nerazzurro) #182

הרנאנס הרבה יותר טוב מברוזו בכל פרמטר לדעתי.

(Azzurro) #183

העניין הוא שמברוזו אתה יודע מה תקבל בכל משחק. הרנאנס בלתי צפוי.

(Spaceman Nerazzurro) #184

[QUOTE=Azzurro;1637968]העניין הוא שמברוזו אתה יודע מה תקבל בכל משחק. הרנאנס בלתי צפוי.[/QUOTE]
ועדיין אני אעדיף את הרנאנס על משחק לא חכם ואגרסיבי ברמה מוגזמת מאוד.

(shai94) #185

[QUOTE=Filippo Tramontana;1637881]היום פורסם בתקשורת האיטלקית המערך שמנצ’יני מתכנן להשתמש בו לאחר שיושלם הרכש:

הנדאנוביץ’;
סנטון(ד’אמברוזיו), מירנדה, מוריליו, מונטויה(סנטון);
קונדוגביה, ברוזוביץ’;
לאבצי, יובטיץ’, פריסיץ’/לאמלה;
איקרדי.

אם הקישור שלנו מורכב מברוזו וקונדו בלבד אני רגוע. מדל, גוארין, גנוקורי והרנאנס כמחליפים זה לא כזה נורא, בתנאי שהם באמת יהיו כאלה.[/QUOTE]
על הנייר הרכב קטלני, אבל שימו לב שלאבצי, מונטויה, יובטיץ, ומוריילו הם לא מניות בטוחות. לאבצי ויובטיץ נמצאים בשלבים רעים של הקריירה שלהם ואי אפשר לדעת איך הם ימשיכו את הקריירה. מונטויה בן ה-24 עם חוסר ניסיון לא מצא את עצמו בבארסה ומוריילו הוא הוא גם חסר ניסיון שאי אפשר לדעת איך הוא יתקדם בקריירה, כי אף אחד לא מכיר אותו. אני לא מתלונן, אלא מחדד שזאת הדרך היחידה של אינטר לטפס למעלה.ההרכב הזה יכול להביא פלאים, אך מנגד כשלים רבים משום שמארבעת השחקנים הנ’'ל אני לא יודע ממה לצפות כשבנוסף, סאנטון ודאמברוסיו הם מגינים סבירים. כמובן שגם קונדוגוביה ומיראנדה הם הימורים, אך לדעתי הם באים במומנטום חיובי בקריירה שלהם משאר האחרים שזה משפיע על הציפיות ועל הרגשת האוהדים.
מערך והרכב מאוד מסקרן בסך הכל, בנוסף זה גם יכול להפוך ל2 חלוצים שיובטיץ יכול להפוך לחלוץ שני לצד איקרדי מדי פעם ביישור קו איתו.

(Kondo7) #186

ההרכב לעונה הקרובה לפי SKY

(INTER BOYS) #187

[QUOTE=רז;1640169]
כמו שאני מכיר את מאנצ’יו אנחנו נראה 4-3-3 עם מלו קונדו ומדל בקישור ואחד מהשלישיה שמאחורי איקרדי על הספסל.
ד"א אל תמהרו לחגוג את הירידה של פאלסיו לספסל זה ממש לא ודאי עם מאנצ’יני.[/QUOTE]
וואי אם אני רואה דבר כזה אני פשוט סוגר טלויזיה ומבטל את העידכונים בפלא, זה יותר גרוע עוד מגוארין, הרבה יותר!
אני גם לא מבין את הקטע למה מראים את מלו לפני ברוזביץ בהרכב… אם יהיה קישור של מדל, קונדוגביה וברוזוביץ, אז זה עוד אפשר לסבול, אבל קונדו, מדל ומלו זה פשוט התעללות לא רק באוהדי אינטר, אלא לכל אוהד כדורגל בעולם…

(Il Capitano Zanetti) #188

דווקא יש לי הרגשה טובה מאוד לגבי מלו. ומערך כזה עם 2 קשרים אחוריים מאוד חזקים ו4 שחקני התקפה (2 ווינגרים ו2 חלוצים בתכלס) בהחלט יכול להצליח. חוץ מזה שגם למלו וגם לקונגדו יש יכולת מסירה טובה. וכמובן שצריך לתת לקבוצה החדשה לגמרי הזאת כמה משחקים להתחבר אבל אני לא חושב שזה ייקח הרבה זמן ואני מאוד מאמין בעונה הזאת. טפו טפו טפו בלי עין הרע.

(רז) #189

[QUOTE=INTER BOYS;1640212]וואי אם אני רואה דבר כזה אני פשוט סוגר טלויזיה ומבטל את העידכונים בפלא, זה יותר גרוע עוד מגוארין, הרבה יותר!
אני גם לא מבין את הקטע למה מראים את מלו לפני ברוזביץ בהרכב… אם יהיה קישור של מדל, קונדוגביה וברוזוביץ, אז זה עוד אפשר לסבול, אבל קונדו, מדל ומלו זה פשוט התעללות לא רק באוהדי אינטר, אלא לכל אוהד כדורגל בעולם…[/QUOTE]

אחשלי אל תגזים.
דבר ראשון יותר גרוע מ4-3-1-2 שהיה עד עכשיו לא יכול להיות.
דבר שני ב4-3-3 (וגם ב4-2-3-1) התלות בקשר טכני עם יכולות התקפיות הרבה פחות קריטי בגלל הריבוי בשחקני התקפה והשימוש בווינגרים. חיסרון של קובאצ’יץ’ והרנאנס יורגש הרבה פחות. כמובן שהיה עדיף שאחד משחקני הקישור כן יהיה כזה ולדעת כולנו היה עדיף שבמקום מלו היה מגיע קשר שהוא לא חוטב עצים מוחלט.
בכל זאת אני מאמין שיהיה שיפור גם אם זה 4-3-3 וגם ב4-2-3-1 , למרות שכמו שכבר אמרתי לדעתי המערך השני לא כל כך אפשרי כי אין מספיק מחליפים נורמלים להתקפה אבל אין ספק שהוא אטרקטיבי והחלום של כל האוהדים.
אני רוצה להאמין שמלו הוא אומנם גרזן דפנסיבי נטו אבל הוא לא נגר מוחלט כמו מדל והוא קצת ידע מה לעשות עם הכדור. שילוב של קונדוגביה וכל הכלים ההתקפיים שעכשיו ברוך השם לא חסר אמור לעשות את העבודה.

(Filippo Tramontana) #190

לתשומת לבכם, לאחר שנגאטומו וד’אמברוזיו הדפו באומץ את כל ההצעות שהגיעו עבורם הקיץ - לאינטר יש כרגע, ותקשיבו(או תקראו) טוב, לא פחות מ7 שחקנים על שתי עמדות המגנים! 8 אם מחשיבים את חואן!!! אני לא חושב שהיה דבר כזה אי פעם באף קבוצה באיטליה. נניח שסאנטון וטלס יפתחו, המחליפים שלהם יהיו מונטויה וחואן, המחליפים של המחליפים יהיו ד’אמברוזיו ונגאטומו, והמחליפים של המחליפים של המחליפים יהיו דודו ודימרקו. פשוט הזוי.

לא להאמין שאחרי כל הקיץ הזה אנחנו שוב נאלצים להיתקע עוד שנה עם נגאטומו, זה פשוט בלתי נתפס. שוב נצטרך לסבול אותו משולב מהספסל(מנצ’יני ייתן לו לשחק, מה חשבתם?) ותזכרו מה שאני אומר, הוא עוד יעלה בהרכב העונה.

(Azzurro) #191

נגאטומו לא רק שיהיה בהרכב הוא גם יעלה לנו בנקודות. נספוג לא מעט שערים בגלל הדביל הזה.

(INTER BOYS) #192

[QUOTE=רז;1640249]אחשלי אל תגזים.
דבר ראשון יותר גרוע מ4-3-1-2 שהיה עד עכשיו לא יכול להיות.
דבר שני ב4-3-3 (וגם ב4-2-3-1) התלות בקשר טכני עם יכולות התקפיות הרבה פחות קריטי בגלל הריבוי בשחקני התקפה והשימוש בווינגרים. חיסרון של קובאצ’יץ’ והרנאנס יורגש הרבה פחות. כמובן שהיה עדיף שאחד משחקני הקישור כן יהיה כזה ולדעת כולנו היה עדיף שבמקום מלו היה מגיע קשר שהוא לא חוטב עצים מוחלט.
בכל זאת אני מאמין שיהיה שיפור גם אם זה 4-3-3 וגם ב4-2-3-1 , למרות שכמו שכבר אמרתי לדעתי המערך השני לא כל כך אפשרי כי אין מספיק מחליפים נורמלים להתקפה אבל אין ספק שהוא אטרקטיבי והחלום של כל האוהדים.
אני רוצה להאמין שמלו הוא אומנם גרזן דפנסיבי נטו אבל הוא לא נגר מוחלט כמו מדל והוא קצת ידע מה לעשות עם הכדור. שילוב של קונדוגביה וכל הכלים ההתקפיים שעכשיו ברוך השם לא חסר אמור לעשות את העבודה.[/QUOTE]
אני דיברתי על המערך של 4-3-3, אולי יהיה שיפור, לא אמרתי שלא, אבל עדיין ברגע שצריך לתקוף אז מין הסתם צריך גם עזרה מקו שני, וקישור של קונדו, מדל ומלו לא יכול לספק את זה, אנחנו לא יכולים לבנות על 3 שחקני התקפה שינסו לפרוץ הגנות לבד, אם זה מערך של 4-2-3-1, אז ממש אין לי בעיה עם זה, מערך התקפי עם שחקנים יצירתיים, לאור מה שראינו עד עכשיו אז מבחינתי מערך כזה זה חלום…

(Filippo Tramontana) #193

אני לא מאמין שמדל ומלו יפתחו יחד. אם זה יהיה צמד קשרים אז מלו וקונדו יפתחו יחד, אם שלישיית קישור אז אחד מבין גוארין או ברוזוביץ׳ יצטרף אליהם. מדל יהיה מחליף בעמדות הקשר האחורי והבלם.

(Azzurro) #194

הפעם האחרונה שראיתי את פליפה מלו הייתה ביובנטוס והוא היה אכזבה, אבל היה שחקן נפלא בפיורנטינה.

אני מקווה שהוא שחקן חכם יותר ממדל עם יכולת מסירה וניהול משחק סבירה. מדל לא מתאים לעמדת הקשר האחורי.

(nerazzurro) #195

תגידו רק אני שונא את הקטע הזה ששחקנים לוקחים מספרי חולצה הזויים?
77,88,44…
זה מבאס אותי רצח, לא אוהב ששחקנים עוברים את ה25.
לא יכול לראות את זה!