הדיון המקצועי-טקטי 17/18 :: איך תיראה אינטר של ספאלטי?

אינטר-מילאנו

(Filippo Tramontana) #112

תראה, אינטר של העונה נראית יותר טוב על הנייר מאשר אינטר של העונה שעברה.
יובנטוס לא התחזקה והחליפה את קונטה באלגרי, רומא גם כן לא עשתה חיזוק משמעותי מלבד איטורבה(והפסידה את הבלם הכי טוב שלה), נאפולי לא התחזקה וגם פיורנטינה לא כ"כ. מילאן הביאה את אלקס ומנז אבל גם הם לא מספיקים לדעתי כדי להרים את הסגל חזרה לטופ. אז אמנם ראינו סגלים טובים יותר פותחים עונה באינטר, אבל אם מה שהיה בעונה שעברה הספיק למקום 5, הסגל של העונה בהחלט אמור להספיק להתמודד על המקום ה3 - במיוחד אם יגיע שחקן התקפה(או שניים) לפני סגירת חלון ההעברות.

(Azzurro) #113

אנחנו חיזקנו כל עמדה בסגל שלנו (אני מחשיב גם את ההשתפרות של איקארדי וקובאצ’יץ’), ולכן אני לא רואה סיבה שלא נשתפר מן העונה שעברה.

ההתלהמות על “סגל אפור” אינה במקום מכיוון שאלו לא הזמנים שהחזקנו בבאג’יו, רונאלדו, ויירי ורקובה באותה הקבוצה. זה כבר לא יחזור אפילו כשנהיה עשירים - אלו ימים אחרים לגמרי.

(visual_boy) #114

[QUOTE=Azzurro;1569075]אנחנו חיזקנו כל עמדה בסגל שלנו (אני מחשיב גם את ההשתפרות של איקארדי וקובאצ’יץ’), ולכן אני לא רואה סיבה שלא נשתפר מן העונה שעברה.

ההתלהמות על “סגל אפור” אינה במקום מכיוון שאלו לא הזמנים שהחזקנו בבאג’יו, רונאלדו, ויירי ורקובה באותה הקבוצה. זה כבר לא יחזור אפילו כשנהיה עשירים - אלו ימים אחרים לגמרי.[/QUOTE]

אני רק אומר, שאינטר הפכה עצמה בזמן כלכך קצר מקבוצה ששחקנים גדולים ירצו לבוא אליה, לקבוצה ששחקנים נזרקים אליה.
ובתור אוהד אינטר כבר תקופה ארוכה. אני מרשה לעצמי , להתלהם , על מדיניות הרכש המזעזת וההתנהלות המביכה בגזרת העברות
(ראה ערך טרייד גוארין-ווצ’יניץ’)
אני חושב שלאינטר צריכים להגיע שחקנים אחרים, לא אמרתי ברמה אחרת ממה שהגעו, אבל אחרים מבחינה טקטית ויכולות.
אינטר בחרה לקנות שני פיטבולים למרכז המגרש, בזמן ששחקנים כמו הרננדז מתחננים לדקות משחק.
היה דיבור על פאטו ,האמשיק,לאבצי. אלו שחקנים שצריכים להגיע לאינטר ויכולים לגרום לנו להאמין שהקבוצה מסוגלת ליותר ממקום 3.
אני מצטער אבל כשיש לך בסגל 2 נגרים(גוארין וקוזמנוביץ’) הדבר האחרון שאתה מצפה שהקבוצה תרכוש עוד שניים כאלה.

(Filippo Tramontana) #115

להשוות את קוזמאנוביץ’ למ’וילה ומדל זה מעליב. אני מבין שאתה עוד לא מכיר את השניים, אבל אני מבטיח לך שמ’וילה בגיל 23 כבר טוב יותר ממה שקוזמאנוביץ’ יהיה כל חייו. לגבי מדל, אינטר הייתה צריכה גרזן במרכז השדה, כי מה לעשות, אין לנו כזה בסגל. אני לא קורא לקשר אחורי אגרסיבי שנלחם ויודע לתקל בכינוי “נגר”. אני קורא לשחקן שלא יודע לעשות כלום עם הכדור, הן הגנתית והן התקפית, כמו קוזמאנוביץ’ - “נגר”.

(Spaceman Nerazzurro) #116

גם לקרוא לגוארין נגר זה מעליב, זה שהוא מטומטם ברמות אחרות זה משהו אחר אבל יש לו לא מעט כדורגל ברגליים ועם טיפה שכל הוא היה קשר מוביל באירופה עכשיו, נדיר למצוא שילוב של יכולת פיזית ויכולת התקפית כמו שיש לו. אבל שוב, מטומטם ובגלל זה הוא בינוני ולא יותר מזה. מדל ואמבילה? מדל שחקן מעולה בעיניי, אנדרייטד רציני שהעונה שלנו תקום עליו ובכוונה אני אומר תקום ולא תיפול, כי אני בטוח במאה אחוז שהוא יהיה אדיר אצלנו. אמבילה? פוטנציאל עצום, צריך רק למצוא את הדרך לעזור לו למצות את זה.

(Filippo Tramontana) #118

חבר יקר, להחליף את וואלאס ואלבארו פריירה בד’אמברוזיו ודודו זה בהחלט לחזק את האגפים. דודו היה שחקן הרכב בקבוצת צמרת בברזיל עוד לפני שמלאו לו 20 וד’אמברוזיו זה שחקן הסגל הרחב של נבחרת איטליה, ולדעתי עד יורו 2016 הוא גם יתפוס מקום בהרכב. אני מאמין בהם.

העמדות שאני חושב שצריך בהן חיזוק הן דווקא השוער והחלוץ הנסוג. אמרתי עוד בתחילת העונה שעברה שלדעתי הנדאנוביץ’ לא משדרג את אינטר ויש למכור אותו למרבה במחיר, ובהחלט יש מקום לצרף להתקפה עוד חלוץ, בנוסף לפלאסיו, שיודע לנוע לאחור ולייצר מצבים לעצמו ולחברים(וכנראה שאם יהיה רכש נוסף בימים הקרובים, זה יהיה לעמדה הזאת).

(visual_boy) #120

אני פשוט מאוכזב מאוד מההתנהלות של הנהלת אינטר בשנים האחרונות.
ההתנהלות הייתה מביזה ומבישה בכל הנוגע לעסקאות רכש ולדעתי היינו יכולים לפעול הרבה יותר טוב ואני אתן כמה דוגמאות בנושא:

1. ההתנהלות עם פרדי גוארין- לפי דעתי , וכמו שרשמתי בתגובות הקודמות, גוארין הראה ניצוצות של שחקן מרכז שדה עם שליטה טובה מאוד בכדור, מסירה טובה, וכמובן, בעיטה אדירה, הוא בקלות יכל להפוך לשחקן מעולה בעמדה שלו (לראייה הרדיפות של קבוצות צמרת באירופה אחריו), אבל, ההנהלה הרסה אותו מבחינת מעמד בקבוצה ומבחינת הסתגלות לקבוצה, לא יכול להיות ששחקן כזה , גם אם וויתרת עליו מבחינה מקצועית, אתה תעמיד אותו למכירה בכל חלון העברות, תנסה לעשות עסקה ביזיונית (וויצ’ניץ’ -גוארין), תוריד לו את המחיר לריצפה כי כל העולם יודע שהוא לא רצוי, ובסוף מה שקורה הוא שאתה נשאר עם שחקן שלא רוצה להיות בקבוצה ושגם אין סיכוי שיתן לך תמורה טקטית בהמשך.

2. הקניה של תומאסו רוקי ושל מודינגאיי , נראה לי שאני לא צריך להוסיף, לא הגיוני שקבוצה בסדר גודל כמו אינטר , תחתים את מחלקת גיריאטרייה של הסרייה א.

3. המכירה והשחרור של ז’וליו סזאר,סניידר ומייקון - בשביל מה?? , מייקון אמנם בעונה לפני שנמכר היה לא טוב בלשון המעטה, אבל זה היה ברור שהיכולת נובעת בגלל שהסגל היה “שבע”, זה קורה לקבוצות הטובות בעולם, אבל שם יודעים להתגבר על דברים כאלה,וגם אם החלטת לשחרר את השחקנים, איך לעזעל הגעת למחיר כזה??. סניידר- האם הייתה הצדקה לשחרר? אני בטוח שלא, שחקן כזה לא היה שנים לאינטר ולא יהיה עוד שנים, הוא אמנם נפצע פה ושם, אבל שהיה על המגרש מספיק מסירה אחת טובה שלו בשביל לנצח משחק,תחשבו ציוות שלו עם קוזמנוביץ’, חלום.
    ואחרון חביב -ג’וליונה- האחרון שהיה מגיע לו לעזוב ככה את אינטר, הייתה לו עונה אחת לא טובה, אז מה?, לשוער הזה היה לב כחול ודם שחור, השחרור שלו היה כלכך מיותר, גם ההחתמה של הנדנוביץ’ , שהוא אגב שוער מעולה, אבל אתה מצפה מההנהלה לאיפוק בכל הנוגע לשחקנים שהם קרובים לסטאטוס של “סמל” בקבוצה.

דבר נוסף, אוכל אותי שכל חלון העברות, אני נאלץ לראות את היריבה העירונית עושה החתמות מעולות בלי להוציא גרוש מהארנק, שלדעתי לאינטר חסרון אדיר בכל הנושא של שיווק עצמי, לאינטר , שלא כמו למילאן, אין את הגורו העברות הזה, שעושה קסם , ומביא לך שחקנים מעולים כמעט בלי השקעה כלכלית,
הנה קצת מהרשימה של השחקנים שמילאן הביאה בלי לשלם אגורה על העברתם לקבוצה:
ג’רמי מנז,ריקארדו מונטוליבו,קייאסוקה הונדה,מיכאל אסיין,פיליפ מקסס,דייגו לופז ועוד רבים אחרים שכבר עזבו את הקבוצה,
אם לאינטר היה קצת מהיכולת הזאת, היינו מרימים סגל יותר מרשים, בלי לבזבז בכלל.
ולמה זה ככה? כי מילאן, למרות שעברה עונה לא טובה, עדיין נחשבת לאטרטיבית יותר מאינטר, ואין לזה הסבר אחר מאשר שיווק גרוע של הנהלת הקבוצה בשנים האחרונות.

(Spaceman Nerazzurro) #121

[QUOTE=visual_boy;1570291]אני פשוט מאוכזב מאוד מההתנהלות של הנהלת אינטר בשנים האחרונות.
ההתנהלות הייתה מביזה ומבישה בכל הנוגע לעסקאות רכש ולדעתי היינו יכולים לפעול הרבה יותר טוב ואני אתן כמה דוגמאות בנושא:

1. ההתנהלות עם פרדי גוארין- לפי דעתי , וכמו שרשמתי בתגובות הקודמות, גוארין הראה ניצוצות של שחקן מרכז שדה עם שליטה טובה מאוד בכדור, מסירה טובה, וכמובן, בעיטה אדירה, הוא בקלות יכל להפוך לשחקן מעולה בעמדה שלו (לראייה הרדיפות של קבוצות צמרת באירופה אחריו), אבל, ההנהלה הרסה אותו מבחינת מעמד בקבוצה ומבחינת הסתגלות לקבוצה, לא יכול להיות ששחקן כזה , גם אם וויתרת עליו מבחינה מקצועית, אתה תעמיד אותו למכירה בכל חלון העברות, תנסה לעשות עסקה ביזיונית (וויצ’ניץ’ -גוארין), תוריד לו את המחיר לריצפה כי כל העולם יודע שהוא לא רצוי, ובסוף מה שקורה הוא שאתה נשאר עם שחקן שלא רוצה להיות בקבוצה ושגם אין סיכוי שיתן לך תמורה טקטית בהמשך.

2. הקניה של תומאסו רוקי ושל מודינגאיי , נראה לי שאני לא צריך להוסיף, לא הגיוני שקבוצה בסדר גודל כמו אינטר , תחתים את מחלקת גיריאטרייה של הסרייה א.

3. המכירה והשחרור של ז’וליו סזאר,סניידר ומייקון - בשביל מה?? , מייקון אמנם בעונה לפני שנמכר היה לא טוב בלשון המעטה, אבל זה היה ברור שהיכולת נובעת בגלל שהסגל היה “שבע”, זה קורה לקבוצות הטובות בעולם, אבל שם יודעים להתגבר על דברים כאלה,וגם אם החלטת לשחרר את השחקנים, איך לעזעל הגעת למחיר כזה??. סניידר- האם הייתה הצדקה לשחרר? אני בטוח שלא, שחקן כזה לא היה שנים לאינטר ולא יהיה עוד שנים, הוא אמנם נפצע פה ושם, אבל שהיה על המגרש מספיק מסירה אחת טובה שלו בשביל לנצח משחק,תחשבו ציוות שלו עם קוזמנוביץ’, חלום.
    ואחרון חביב -ג’וליונה- האחרון שהיה מגיע לו לעזוב ככה את אינטר, הייתה לו עונה אחת לא טובה, אז מה?, לשוער הזה היה לב כחול ודם שחור, השחרור שלו היה כלכך מיותר, גם ההחתמה של הנדנוביץ’ , שהוא אגב שוער מעולה, אבל אתה מצפה מההנהלה לאיפוק בכל הנוגע לשחקנים שהם קרובים לסטאטוס של “סמל” בקבוצה.

דבר נוסף, אוכל אותי שכל חלון העברות, אני נאלץ לראות את היריבה העירונית עושה החתמות מעולות בלי להוציא גרוש מהארנק, שלדעתי לאינטר חסרון אדיר בכל הנושא של שיווק עצמי, לאינטר , שלא כמו למילאן, אין את הגורו העברות הזה, שעושה קסם , ומביא לך שחקנים מעולים כמעט בלי השקעה כלכלית,
הנה קצת מהרשימה של השחקנים שמילאן הביאה בלי לשלם אגורה על העברתם לקבוצה:
ג’רמי מנז,ריקארדו מונטוליבו,קייאסוקה הונדה,מיכאל אסיין,פיליפ מקסס,דייגו לופז ועוד רבים אחרים שכבר עזבו את הקבוצה,
אם לאינטר היה קצת מהיכולת הזאת, היינו מרימים סגל יותר מרשים, בלי לבזבז בכלל.
ולמה זה ככה? כי מילאן, למרות שעברה עונה לא טובה, עדיין נחשבת לאטרטיבית יותר מאינטר, ואין לזה הסבר אחר מאשר שיווק גרוע של הנהלת הקבוצה בשנים האחרונות.[/QUOTE]

1. אם נתייחס לעובדות, מה שאתה רושם כאן זה ההפך מהמציאות. גוארין הוא זה שיזם את העסקה ליובנטוס בינואר והחזיק בהסכם איתם כבר חודש לפניי, גוארין הוא זה שבעצם הוקיע את עצמו מהקבוצה ולא אינטר הוקיעה אותו. גוארין באינטר זכה למעמד של כוכב בחסד ולא בזכות, הבחור לא עשה שום דבר שיצדיק את הקרדיט שהוא קיבל במהלך הזמן שלו כאן. חוץ מזה שגוארין צפוי להימכר ב-14-16 מיליון יורו, סכום יפה מאוד ביחס למה שהוא הציג במהלך התקופה שלו באינטר. חוץ מזה, לא כתבת לפניי כמה הודעות שהוא נגר?

. הרכישה של רוקי אכן הייתה הזויה, אבל מודינגאי היה טוב ברוב המשחקים ששיחק והוכיח שהיה חשוב להביא אותו כדי שיהיה חלק מהרוטציה. אני אהבתי אותו.

1. עזיבות הכרחיות. כשעזבו לא סזאר, לא מייקון ובטח שלא סניידר הציגו יכולת שמתקרבת לשיאם, וזה ביחד עם ההתבגרות והמשכורות המנופחות גרמו לכך שאינטר חיפשה להיפטר מהם בכל מחיר. האם זה היה נכון? לדעתי במקרה של מייקון לא, אבל במקרה של סזאר וסניידר כן, ואני מסכים שהדרך שבה סזאר עזב הייתה לא נעימה למרות ששוב, העזיבה שלו הייתה הכרחית. סניידר היה נטל והעזיבה שלו הייתה מצוינת לנו לדעתי, אוברייטד עצום.

בקשר למה שכתבת על מילאן ואינטר, אני חושב שאתה טועה ובגדול כי אין סיבה לכתוב דבר כזה, ואני חושב גם שמספר המנויים של אינטר מול זה של מילאן והכמות שהגיעה למיאצה בחמישי אמורה להראות לך כמה הסגל אטרקטיבי ושהציפיות לא נמוכות בכלל. אינטר עשתה מרקאטו מצוין בגלל שהיא הביאה שחקנים טובים, באמת אחד אחד, ובסכומים נמוכים מאוד. מילאן? דייגו לופז בחינם אכן עסקה גדולה, אבל ממה עוד יש לי להתרשם? מטורס המזדקן? אלכס? מנז? נו באמת…

אוסיליו דרך אגב היה מעולה לכל אורך הקיץ. לא יודע אם אתה מודע לכך, אבל אינטר בזבזה הקיץ 6-7 מיליון יורו במקרה הכי רע והשיגה עסקאות אדירות עם דודו ואוסבלדו. אני באמת חושב שמאז 2010 לא היה לנו שוק העברות מוצלח כזה, ואם נביא שחקן כמו לאבצי או צ׳רצ׳י הוא בכלל יהיה מעולה.

(IShapira) #123

[QUOTE=Filippo Tramontana;1569971]חבר יקר, להחליף את וואלאס ואלבארו פריירה בד’אמברוזיו ודודו זה בהחלט לחזק את האגפים. דודו היה שחקן הרכב בקבוצת צמרת בברזיל עוד לפני שמלאו לו 20 וד’אמברוזיו זה שחקן הסגל הרחב של נבחרת איטליה, ולדעתי עד יורו 2016 הוא גם יתפוס מקום בהרכב. אני מאמין בהם.
[/QUOTE]
הטענה שלי שנקודת התרופה של אינטר, בהתחשב במערך וביכולת של העונה שעברה, היא עמדת המגנים. כל ההרכב עבר מהפכה של ממש והשתדרג לאין ערוך ובעמדה הזאת עדין משחקים נאגטומו וג’ונתן כשדודו וד’אמברוזיו עדין בסימן שאלה. אני עוד סקפתי, אבל מחזיק אצבעות שעוד תתברר כצודק.

[QUOTE=Spaceman Nerazzurro;1570023]דודו עד כה מסתמן כאחת מההברקות של אינטר, אם יעבדו איתו על פיזיות גם הצד ההגנתי שלו יתחזק ואז נרוויח גרסה שמאלית של מייקון, לא פחות. .[/QUOTE]

מהפה שלך לאלוהים

(Filippo Tramontana) #124

מצארי התראיין לגבי גוארין ואמר שעקב הישארותו, ועקב העובדה שקובאצ’יץ’ והרנאנס הם הקשרים ההתקפיים הבכירים - הוא רואה בו forward נוסף יחד עם אוסבלדו, פלאסיו ואיקרדי. אפשר להבין את השיקול:

1. משחק המסירות של גוארין הוא מפוזר ומגושם מדי בשביל להיות בקישור, אבל מצד שני יש לו כוח מתפרץ ובעיטה חזקה.
  2. יותר חשוב מכך - אין לנו מספיק חלוצים לשלוש מסגרות.

גוארין לא אמור להיות בהרכב הראשון, אבל במקרה הצורך הוא ישחק מתחת לאחד החלוצים.

(Il Capitano Zanetti) #125

זה נשמע לי בסדר גמור. יש לו את היכולת לעשות את זה ולפי דעתי במשחקים שהוא שיחק מקדימה הוא תמיד היה נראה יותר טוב.

(אלעזר) #126

זו ברירת המחדל… כלומר, אחרי מחדל אין כנראה ברירה.

מצארי צודק, וסופסוף הוא מצהיר על היררכיה, גם אם המתבקשת וההגיונית ביותר: “In other positions in which he also could have played, we’re depending a lot on Kovacic and Hernanes”. מבחינת המערך, גם אם גווארין יצמד לשוער של היריבה זה אף פעם לא יהיה מערך של שני חלוצים כשהוא אחד משניהם, אלא 3-5-1-1 או כל רצף מספרים אחר שבא לכם (ומסתיים ב-1). בהמשך למה שישי כתב, העניין העיקרי פה הוא שגווארין שחקן טיפש. אי אפשר לסמוך עליו, ולכן ככל שהוא ישחק רחוק יותר ממרכז המגרש, כך הסיכוי שלו לבצע טעות קריטית ירד משמעותית. למרות זאת אני מניח שבאירופה הוא יראה הרבה זמן גם כקשר Box to Box וימצא את עצמו גם במרכז המגרש.

כפי שכבר נאמר, צריך לקוות שדווקא בגלל הסיטואציה כשגווארין בשפל תדמיתי ומקצועי, הוא עוד יצליח להחזיר קצת לאוהדים ולקבוצה. יש לו יתרונות גדולים כשחקן מחליף, ואם דרך הספסל הוא יבין שאף אחד לא סופר אותו, אולי עוד נהיה מרוצים מכך שהוא נשאר (צריך להודות על האמת, גם מכירה שלו לולנסיה כמה שעות לתום מועד ההעברות לא הייתה מביאה לנו חלוץ).

אגב, במשחק מול טורינו בלטה השליטה של היריבה בתחילת המחצית הראשונה, כשמיד עם הכנסתו של אוסבאלדו כחלוץ שני אינטר החזיקה יותר בכדור. שלטנו ברוב שלבי המשחק, אבל גם כך וגם כך כמעט ולא הצלחנו לייצר מצבים נורמליים או להתקרב לשער. אולי דווקא “העמסה” של האיזור בין הבלמים והקשרים של היריבה בשחקן שמהווה איום מכל מרחק (גם אם הציפורים הן המאוימות העיקריות), כשהרנאנס וקובאצ’יץ’ מרווחים יותר מאחורה, יאפשרו לנו גם לייצר מצבים איכותיים יותר.

(רז) #127

בגזאטה מעריכים שאם גוארין ישתלב זה יראה ככה :

האופציה עם חלוץ אחד נראית לי זוועה , וזה יהיה אפור כל כך שאינטר לא תכבוש בחיים.
המערך של 3-4-1-2 יכול להיות טוב , כשמ’וילה ומדל פותחים ואינטר תתקשה , והרנאנס ביכולת לא טובה גוארין בהחלט יכול לשחק מאחורי החלוצים , בדגש על חלוצים ולא חלוץ. צריך לזכור שמעבר לכל הבעיות מדובר בשחקן טוב , ואם כבר נתקענו איתו עדיף לנסות להוציא מזה את המיטב. סה"כ עם הדלילות בקישור ההתקפי ובהתקפה הוא גם די נחוץ כי פציעה של קובאצ’יץ’/הרנאנס/פלאסיו ואבדנו.
ד"א , בעיה נוספת היא ג’ונתן שמקבל יותר מדי קרדיט ממצארי וחבל.

(אלעזר) #128

רז, אני לא מאמין שיש הבדל כ"כ ביכולת הכיבוש כשמשחקים עם שני חלוצים או אחד (או בכלל כמו שרומא שיחקה לפני מספר עונות). הרבה יותר חשוב זה שהקבוצה תדע לשחק כדורגל התקפי נכון, וזו אחת הדאגות הכי גדולות שלי. אחרי עונה שלמה יש לי חשש כבד שמצארי לא יודע לאמן התקפה עם מה שיש לו באינטר (ואני לוקח בחשבון את התקופות שלו בנאפולי ובסאמפ). אין כמעט חשיבה במשחק ההתקפה, שום כיוון ברור ולא בעיה כ"כ למנוע מאיתנו מצבים. אני מקווה שמטופש להסיק מסקנות אחרי משחק ליגה אחד, אבל אני מקווה שאני טועה ושנראה קצת יותר יצירתיות ושימוש נכון בשחקנים לעומת שנה שעברה.

הרנאנס - מאוד מאוד מאוד עיצבן אותי במשחק ביום ראשון. הייתה לי תחושה שאחרי השלושער של קובאצ’, כל מה שאכפת לברזילאי זה רק להראות שהוא שחקן חשוב ומשמעותי יותר. השילוב בין השניים יכול להיות חלומי - בהמון מובנים הם משלימים אחד את השני - ומקווה שזה ילך בכיוון של שיתוף פעולה הדוק.

(Il Capitano Zanetti) #129

משהו הפריע לי מאוד במשחק מול טורינו וזה שהיה נראה שמצארי איבד את הביצים שלו לפני המשחק. בנאפולי הוא ידע לגרום לקבוצה שלו לשחק כדורגל התקפי ברמה מאוד גבוהה ונראה שבאינטר זה כמעט לא מעסיק אותו. נקווה שהוא יתאפס לפני המפגש הבא.

(Filippo Tramontana) #130

היום בדיוק מצארי אמר שהוא שואף שאינטר תשחק כדורגל התקפי והוא מצפה שנתחיל לראות זאת בקרוב.

לגבי גוארין, אני לא בעד שישחק מאחורי שני חלוצים כי אז הוא יתפקד ממש כקשר. אם נגיע למצב שנתקענו רק עם חלוץ אחד זמין כמו בעונה שעברה (וכמו שלצערי אני צופה שיקרה העונה בגלל הדלילות בחלק הקדמי), אז הצבת גוארין מאחורי חלוץ בודד יכולה להצליח יותר כי הוא יהיה משוחרר ממטלות הקישור וישחק בעיקר למעלה.

(Filippo Tramontana) #131

מצארי אמר בסיום המשחק אמש מול קראבך שהוא שוקל להתחיל לשלב את מ’וילה ומדל יחד בקישור האחורי(“זו אופציה מפתה”), בגלל שאחרי שמדל נכנס אתמול “אינטר הפסיקה לסבול מהתקפות האזרים(!)”. לאן הגענו. הרכבה של שניהם יחד אומרת שאחד הקשרים הקדמיים/אחד החלוצים יירד לספסל ואינטר תהיה הגנתית יותר. רק זה מה שהיה חסר לנו.

(Spaceman Nerazzurro) #132

הרכבה של שניהם ביחד תמנע מצב דומה מבמשחק נגד קליארי שאיברבו חגג על דודו באגף, שני קשרים כמוהם ישחררו את שאר השחקנים למשימות התקפיות בראש שקט. שניהם ביחד עם קובאצ׳יץ׳, שנראה שחקן אחר מבחינה התקפית, כשדאמברוסיו ודודו באגפים ואיקארדי ואוסבלדו בחוד… יכול לעבוד דווקא, אבל זה דורש עבודה טקטית רצינית.

(Azzurro) #133

[QUOTE=Spaceman Nerazzurro;1578395]יכול לעבוד דווקא, אבל זה דורש עבודה טקטית רצינית.[/QUOTE]

זה בדיוק מה שמצארי אמר - זה ידרוש התאמות שיצטרכו להיעשות.

(oren-Nerazzurro) #134

אם היו לנו שני מייקונים באגפים זה היה יותר פשוט, אבל אני לא חושב שדמברוסיו ודודו עד כדי כך טובים התקפית שאנחנו יכולים לשחק בהרכב שיש בו קשר התקפי אחד בלחץ(קובאציץ עדיין לא לגמרי פליימקר) וללא חלוץ שני אמיתי.