הדיון המקצועי-טקטי 17/18 :: איך תיראה אינטר של ספאלטי?

אינטר-מילאנו

(קפה קולומביה) #319

דה בור מביע אמון גדול בראנוקיה, לדאבונם של רוב חברי הפורום.
לפי מה שקראתי מהסביבה, אחת המטרות שלו היא להחזיר תא ראנוקיה להיות אחד הבלמים הטובים באיטליה כפי שהוא היה לפני שהגיע לאינטר.

(Azzurro) #320

[QUOTE=קפה קולומביה;1691949]דה בור מביע אמון גדול בראנוקיה, לדאבונם של רוב חברי הפורום.
לפי מה שקראתי מהסביבה, אחת המטרות שלו היא להחזיר תא ראנוקיה להיות אחד הבלמים הטובים באיטליה כפי שהוא היה לפני שהגיע לאינטר.[/QUOTE]
הוא בלם מוכשר מאד ונתן חצי עונה טובה אצל לאונרדו. זכור במיוחד המשחק מול באיירן מינכן בשמינית הגמר בליגת האלופות.

אני מאמין שעם אימון טוב הוא יכול לחזור להיות הבלם שרצינו שהוא יהיה. אבל זו אינה משימה פשוטה.

(קפה קולומביה) #321

אני לא מתחבר אליו כבר.
יש לו בעיות שלדעתי לא ייפתרו - היעדר מהירות, לכן זה תמיד בעייתי עם קבוצות שרוצות ללחוץ גבוה כמו שדה בור מצפה מאינטר להבנתי.

אולי עם השבת הביטחון, תדירות הטעויות תקטן משמעותית.
אבל המהירות?

(Filippo Tramontana) #322

[QUOTE=קפה קולומביה;1691973]אני לא מתחבר אליו כבר.
יש לו בעיות שלדעתי לא ייפתרו - היעדר מהירות, לכן זה תמיד בעייתי עם קבוצות שרוצות ללחוץ גבוה כמו שדה בור מצפה מאינטר להבנתי.

אולי עם השבת הביטחון, תדירות הטעויות תקטן משמעותית.
אבל המהירות?[/QUOTE]
מטראצי וסמואל אף פעם לא היו מהירים אבל הם חונכו טוב כבלמים ולכן מזערו את כמות הטעויות שלהם למינימום. ראנוקיה יודע שזה הצ’אנס האחרון בהחלט בקריירה שלו להיות שחקן משמעותי במועדון גדול.

(קפה קולומביה) #323

סמואל היה מהיר ממנו.
מטראצי נהנה מקבוצה שאינה לוחצת גבוה לכן יכל להביאל מינימום את ההשלכות.
בשלבים המוקדמים יותר שלו באינטר הוא שיחק עם סילון - איוון קורדובה (ראה הכינוי שלי), אז הם השלימו אחד את השני. קורדובה באופן קבוע רץ לאחור ואשכרה השיג הרבה חלוצים שכבר היו מטר וחצי לפניו.

(Azzurro) #324

אני מסכים עם לאוניד שראנוקיה אמור להתחרות עם מיראנדה על המקום בהרכב, ולא עם מורייו, שמזכיר את קורדובה, שהיה השחקן המהיר באיטליה בתקופתו.

(Filippo Tramontana) #325

אתם תראו שאם באנגה יצטרך להיות בצד ימין של הקישור בשביל שמדל ו/או מלו יהיו באמצע, הוא לא יצליח לבוא לידי ביטוי. מרתיח אותי שזאת בכלל אופציה לדחוף אותו ימינה בשביל חוטבי העצים.

(קפה קולומביה) #326

מהמ שהבנתי מכל מיני שמועות לדבי מדל, הוא שדה בור מאוד התרשם מה-work rate של מודל, מההשפעה שלו על שחקנים אחרים ומהדוגמא המקצועית שהוא מפגין וגם מהמוטיבציה הגבוהה שלו.
הוא אפילו קיים שיחה ב-4 עיניים עם מדל על התפקידים המועדפים עליו.

לגבי בורוזוביץ’ - מהי העמדה המועדפת עליו?

(Filippo Tramontana) #327

[QUOTE=קפה קולומביה;1692889]מהמ שהבנתי מכל מיני שמועות לדבי מדל, הוא שדה בור מאוד התרשם מה-work rate של מודל, מההשפעה שלו על שחקנים אחרים ומהדוגמא המקצועית שהוא מפגין וגם מהמוטיבציה הגבוהה שלו.
הוא אפילו קיים שיחה ב-4 עיניים עם מדל על התפקידים המועדפים עליו.

לגבי בורוזוביץ’ - מהי העמדה המועדפת עליו?[/QUOTE]
כרגע העמדה המועדפת על ברוזו היא בקישור של צ’לסי או ארסנל :), אבל אולי יקרה נס והוא יישאר אם מדל יימכר(מזכיר שליברפול וסביליה מעוניינות והגישו פניה רשמית). בעיקרון העמדה הקלאסית שלו היא כימני ביותר מבין שלישיית קישור או כאחד מבין צמד קשרי מרכז שדה.
בשיחה שציינת בין דה-בור למדל, הצ’יליאני אמר שהוא זמין גם לתפקד כבלם. אבל כל עוד מורייו ומירנדה כשירים הוא לא ישחק שם. מוסר עבודה גבוה ודוגמה מקצועית? אחלה, זאת גם הסיבה שבגללה מנצ’יני ביקש להאריך חוזה לנגאטומו ופלאסיו. כולנו יודעים מהי שביעות הרצון הכללית מהמהלך הזה. אופי זה דבר חיובי ומבורך כשהוא מגיע יחד עם יכולת מקצועית גבוהה. בתור קשר אחורי נוראי, לא ממש אכפת לי כמה מדל משמש דוגמה אישית לסובבים אותו כי בפועל הוא בעצמו לא מספק את הסחורה הנדרשת.

(Il Capitano Zanetti) #328

[B]סנה מיאנג[/B] (מקווה שכתבתי נכון), שחקן אינטר צעיר בן 19, בלגי, התחיל להתאמן עם הסגל הבוגר בעונה שעברה. משחק מגן שמאלי ויודע לשחק גם כבלם. גבוה (1.92 מטר) וחזק. נכנס אתמול בדקה ה68’ במקום סאנטון לעמדת המגן השמאלי ובעצם ערך את הופעת הבכורה שלו בקבוצה. בוידיאו הבא ניתן לראות את כל הנגיעות של השחקן בכדור במהלך המשחק:

[YT]1IGYE9MxX-s[/YT]

לא הרבה, אבל מספיק!
מבחינתי כבר אפשר להעיף את נגאטומו.
:wink:
וברצינות, נראה שחקן מעניין, מקווה שדה בור ייתן לו עוד הזדמנויות בעיקר עם המגנים הבינוניים שלנו.

(Filippo Tramontana) #329

בנוגע לליגה האירופית, בגלל חסרונם של ז’ואאו מריו, קונדוגביה, יובטיץ’ וגביגול, חשבתי על מערך כזה שיתאים ל4-3-3 של דה-בור:

הנדאנוביץ’/קאריזו;
סנטון/ד’אמברוזיו, מורייו, מירנדה, אנסלדי;
ברוזוביץ’, באנגה, [B]קנדרבה[/B];
פריסיץ’, איקרדי/אדר, ביאביאני.

כמובן שיהיו רוטציות במקביל למשחקי הליגה ובשלב הבתים דה-בור לא תמיד יעלה עם ההרכב החזק ביותר, אבל זה ההרכב שהייתי עולה איתו במשחק מכריע. קנדרבה יכול לשחק גם כקשר מרכז-ימין ויש לו עבר במגוון תפקידים בקישור, אולי כך נצליח להימנע מלראות את מדל ומלו מחרבים לנו את המשחק.

עם זאת, אני מאמין שבגדול המפעל הזה יאפשר מתן דקות משחק לראנוקיה, אנדראולי, סנטון, ביאביאני ופלאסיו שלא צפויות להם יותר מדי הזדמנויות בליגה(במקרה של סנטון, שלא בצדק) במידה וכל הסגל יהיה כשיר. בנוסף לכך, אני מניח שדה-בור ייתן את מרב הדקות בליגה לז’ואאו מריו, קונדוגביה וגביגול שלא רשומים למפעל - כך שהשחקנים המתחרים איתם על אותן עמדות ישחקו בימי חמישי.

(רז) #330

חבל על הפנטזיות התלושות מהמציאתיות של כולנו - מדל לא יצא מההרכב.
כמו שבטח כולם ראו , הגזאטה פירסם 3 אפשרויות להרכב והמערך של אינטר עם כל שחקני הרכש - ובכולם מדל נמצא! קונדו או באנגה אפילו יורדים לספסל לפניו.

ובנוגע לקישור בליגה האירופית - איזה מזל שברוזו נשאר. כשקונדו ומריו בחוץ כבר הקישור של באר שבע היה נראה יותר טוב משל אינטר.
חוקי הפייר פליי האלה פשוט הזויים, אני מקווה שהבעלים החדש עובד על איזה קומבינה עם אופ"א המושחתים האלה שאפשר יהיה לרשום אותם בנוקאאוט

(Filippo Tramontana) #331

הדיווחים מצביעים על שקונדוגביה יושעה מהסגל במשחק מול רומא בעונש דומה לזה שברוזוביץ’ ספג לאחר המשחק מול באר-שבע, כאשר מול ספרטה פראג הצרפתי בכל מקרה לא ישחק כי הוא לא רשום לליגה האירופית. לנוכח העובדה שמורייו ומריו לא יהיו כשירים עד אחרי פגרת הנבחרות ולא ידוע מה קורה עם ברוזוביץ’(למרות שהוא כנראה יהיה בסגל למשחק בצ’כיה), אני לא יודע עד כמה זה חכם.
ראנוקיה אמנם הראה מול בולוניה שכאשר הוא מרוכז הוא יכול להיות גיבוי ראוי לבלמים וגנוקורי הצעיר נתן משחק לא רע בכלל, אבל אם גם קונדוג יירד מהסגל אנחנו נישאר בקישור רק עם באנגה, מדל, מלו, גנוקורי ואולי גם ברוזו. בהנחה שראנוקיה ישחק בצ’כיה ומדל יפתח כבלם מול רומא לצד מירנדה, אינטר לא תוכל להרשות לעצמה להדיח את הצרפתי מהסגל כי אי אפשר להשאיר את באנגה עם מלו וגנוקורי בלבד מול רומא. אני מקווה שדה-בור יערוך שיחת חתך עם קונדוגביה ושהקשר יהיה זמין למשחק הליגה הקרוב. מקווה שהזעזוע הזה יעיר אותו והוא יחזור לעצמו.

(Spaceman Nerazzurro) #332

לא בטוח שמאריו לא יהיה כשיר למשחק נגד רומא.

לאחר שישב ביציע בפראג אתמול כשדה בור מכליל את זונטה הצעיר בסגל ולא אותו, נראה שנאגטומו בדרך הבטוחה החוצה בינואר. כל מיני כלי תקשורת באיטליה מדווחים שההולנדי ממש לא מרוצה מהיפני, שנראה נורא אפילו יחסית אליו במשחקים ששיחק עד כה העונה (קייבו וב"ש), והוא דחוק בהיררכיה אחריי אנסאלדי (שיחזור מפציעה אחריי הפגרה), דאמברוסיו, סאנטון ומיאנג. אלא אם כן יהיה שינוי משמעותי במעמדו של השחקן או במעמדם של שחקנים אחרים, סביר להניח שלא נראה הרבה מנגאטומו בזמן הקרוב…

אם זה נכון, דה בור קיבל אצלי קרדיט מפה ועד הודעה חדשה. הגיע הזמן.

(Filippo Tramontana) #333

[QUOTE=Spaceman Nerazzurro;1696681]
לאחר שישב ביציע בפראג אתמול כשדה בור מכליל את זונטה הצעיר בסגל ולא אותו, נראה שנאגטומו בדרך הבטוחה החוצה בינואר. כל מיני כלי תקשורת באיטליה מדווחים שההולנדי ממש לא מרוצה מהיפני, שנראה נורא אפילו יחסית אליו במשחקים ששיחק עד כה העונה (קייבו וב"ש), והוא דחוק בהיררכיה אחריי אנסאלדי (שיחזור מפציעה אחריי הפגרה), דאמברוסיו, סאנטון ומיאנג. אלא אם כן יהיה שינוי משמעותי במעמדו של השחקן או במעמדם של שחקנים אחרים, סביר להניח שלא נראה הרבה מנגאטומו בזמן הקרוב…

אם זה נכון, דה בור קיבל אצלי קרדיט מפה ועד הודעה חדשה. הגיע הזמן.[/QUOTE]

הרשת גועשת לנוכח חדשות אלו. אוהדי אינטר בכל רחבי העולם בעמודי פייסבוק ופורומים שונים כותבים תגובות של אושר. עצוב שהגענו למצב כזה עם שחקנים בקבוצה אבל זה מה יש.

(orinky) #334

אם ככה הוא כנראה באמת מבין כדורגל…
אולי דה-בור יבין שגם מדל לא תורם יותר מדי…?
ועכשיו ברצינות- דה בור מראה שיש לו הרבה אומץ והוא גם מגבה את עצמו בקבוצה שנראית לא רע בכלל (יחסית). נראה איך הוא ימשיך… אם הוא יצליח לחנך את ברוזו וקונדו ולשחק כדורגל טוב, או שלא יספק תוצאות וגם לא יהיה לו קרדיט לעשות מה שבא לו. בכל אופן, שאפו על האומץ והכוונות. ועוד חשבנו שדה בור הגיע על תקן יס-מן…

(Filippo Tramontana) #335

לפיולי יש כאב ראש רציני לקראת רומא. מירנדה מושעה ומורייו נפצע בירך כך שלא ברור מי ישחק כבלם/בלמים לצד מדל מול הג’יאלורוסי.

במידה ופיולי יבחר לעלות עם רביעיית הגנה, אנדראולי כנראה ישחק לצד מדל כיוון שאני לא מאמין שסיינסבורי האוסטרלי נלקח ברצינות.
במידה ופיולי ימשיך לשחק עם שלישיית בלמים, ד’אמברוזיו ואנסלדי יודעים למלא את תפקידי הבלמים הצדדיים(אך אני לא בטוח שהם יסתדרו כבלמים ברביעיית הגנה).

הנדאנוביץ’;
אנסלדי, מדל, אנדראולי, ד’אמברוזיו;
קונדוגביה, גליארדיני;
מריו/באנגה;
פריסיץ’, איקרדי, קנדרבה.

או

הנדאנוביץ’;
אנסלדי, מדל, ד’אמברוזיו;
סאנטון, קונדוגביה, גליארדיני, קנדרבה;
פריסיץ’, איקרדי, מריו/אדר.

הבעיה העיקרית היא, שמירנדה ומורייו כן יכולים להתמודד עם דז’קו באוויר, מדל פשוט לא. מי שישחק באגפים ייאלץ לחסום כמה שיותר הרמות לרחבה של רומא.

(Azzurro) #336

מדל לצד ד’אמברוזיו ואנסאלדי זה מתכון בטוח לתבוסה. אני חושב שאנדראולי יעלה במקום מורייו אם יידרש (ולהערכתי יעשה עבודה לא רעה, כמו בכל פעם שהוא עלה לשחק במדינו מאז שחזר מהגלות).

(רז) #337

https://scontent.ftlv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/20768075_958541744285954_7995850588076571577_n.jpg?oh=238c015534ff79eb840b60f06709144f&oe=59F58538

הבוקר ב-Gazzetta-
הענק סקריניאר!
מילאן של אינטר , אגרסיבי עם לב טוב.
הבלם זוכה למחמאות מכל הפרשנים.
אחת הרכישות הטובות והמסקרנות של הנראזורי.
הופך להיות בלם טוב ואבן יסוד בהגנה.

(Filippo Tramontana) #338

טוב אז זה אמור להיראות כך במצב האידיאלי:

הנדאנוביץ’;
דאלברט, מירנדה(וונהוזדן), סקריניאר(ראנוקיה), קאנסלו\ד’אמברוזיו;
גליארדיני\וסינו, ואלרו;
מריו(ברוזו);
פריסיץ’, איקרדי(אדר\פינאמונטי), קנדרבה(קאראמו)

המודגשים מהווים בעיני את ההרכב הכי אטרקטיבי על הנייר. נגאטומו כנראה ישחק לא מעט כמגן שמאלי אבל כואב לי מנטלית לראות אותו שם אז לא כתבתי. קראמו ואדר יכולים לשחק גם בשמאל ופינאמונטי יכול לשחק במרכז. ד’אמברוזיו יהיה רלוונטי לעמדת הבלם (ומגן שמאלי) במקרה הצורך לדברי אוסיליו וסבאטיני, וקאנסלו יכול לשחק גם בכנף ימין של ההתקפה.

הרכב לא רע, אבל גם לא נוצץ מדי. הכוח שלנו הוא בעמדת המאמן והתקווה שלי היא שספאלטי יצליח לחבר את הפאזל למקום בטופ-4.