הדיון המקצועי-טקטי 17/18 :: איך תיראה אינטר של ספאלטי?

אינטר-מילאנו

(Filippo Tramontana) #1

המערך כבר סגור, 3-5-2/5-3-2/5-2-1-2/3-4-1-2 או איך שלא תרצו לראות את זה. בשורה התחתונה - שלישיית בלמים, שני מגנים תוקפים מהאגפים, שלושה קשרי מרכז שדה כאשר אחד אחורי יותר והשניים האחרים תומכים בהתקפה, ושני חלוצים.

---------------------------------------הנדאנוביץ’----------------------------------
-------------------------חואן------סמואל/ראנוקייה/ראמי------קמפנייארו-----------------
------נגאטומו/קולארוב/זוניגה-----------------------------------------באסטה/איסלה-----
---------------------------------קמביאסו/נאינגולאן/פרננדו-----------------------------
------------------------קובאצ’יץ’--------------------גוארין/פאוליניו/באריינטוס------------
----------------------פלאסיו/קסאנו-------------------איקרדי(ג’ילרדינו/בלפודיל)-----------

(lolothe2nd) #2

זה דיי פנטזיה, אבל הייתי מאוד רוצה להפוך את קובצ’יץ’ ל-False 9

(Inter/badam) #3

בסקיי דיברו עכשיו על חממת הצעירים שאינטר הרימה בשנים האחרונות. ממש בנו הרכב לנבחרת איטליה בעתיד. אם תוסיפו את ליביאה מבאייה ודאנקן תקבלו באמת אחלה קבוצה. ואני שואל כמה באמת יגיעו לבוגרת. מה אף אחד לא מספיק טוב לקבוצה?אני מקווה שבגלל המדיניות של מצארי ללכת יותר על שחקנים מוכחים לא יעשו שטויות וימכרו שחקנים שבעתיד נראה אותם פורחים בקבוצות אחרות.(כמובן דסטרו לא נחשב , אותו כבר מכרנו)Inter 4-2-3-1: Bardi, Donati, Bianchetti, Caldirola, Biraghi, Crisetig, Pasa, Benassi, Garritano, Longo, Destro

(Filippo Tramontana) #4

בונוצ׳י, סאנטון, בולצוני, סיליגארדי, באלוטלי - הרבה לפני פאסה וגריטאנו.

(Azzurro) #5

באלוטלי, בונוצ’י - סבבה.
סיליגארדי - שחקן בן 25 שהדבר הכי טוב שעשה זה מספר דו ספרתי של שערים בסרייה B.
סאנטון - פצוע סדרתי, מרשים במדי ניוקאסל אך לפני זה דשדש וקיבל הזדמנויות רבות.
בולוצוני - שחקן איטלקי בן 24, עד היום שיחק במדי האימפריות פרוזינונה וסיינה.

(רז) #6

לפי סקיי 24 , כך וולטר מצארי רוצה שאינטר שלו תיראה בעונה הבאה:

כמובן 3-5-2 .
מה שבולט פה כמובן הוא חסרונו של ראנוקיה , ורצונו של מצארי לראות את נאיינגולן ואיסלה ברכב שלו.
ולצערי גם העובדה שכנראה בלפודיל ופאלסיו יועדפו על פני איקרדי בהרכב , לפחות בהתחלה. ועדיין הייתי רוצה לראות במקום נאגטומו את קולארוב/זוניגה אבל רוב הסיכויים שדבר כזה לא יקרה.
ועדיין עם היחלשות צפויה של נאפולי זה אמור להספיק יחד עם מצארי על הקווים למאבק על הכרטיס השלישי לאלופות , סביר להניח מול רומא , נאפולי ולאציו בהנחה שיובנטוס ומילאן ייתפסו את המקומות הראשונים.

(gvs_inter) #7

לא הייתי מזלזל בפיורנטינה ואודינזה בקרב על המקום ה3. במיוחד פיורנטינה שממשיכה להתחזק ולהתחבר. למרבה הצער כרגע יובנטוס רמה אחת מעל שאר הליגה. מילאן תלויה המון בבאלוטלי, שהוא חבית נפץ שיכולה להתפוצץ בכל רגע נתון. ואגב נאפולי אמנם איבדה את מצארי וקמפאניירו, אבל כל עוד קבאני עדיין אצלה, היא ממש לא נחלשה. אני בטוח שמרטנס הבלגי זה רק ההתחלה מבחינת המרקאטו שלהם.
בשורה התחתונה הולכת להיות עונה לא פשוטה בכלל, אבל עם מצארי על הקווים במקום הליצן הקודם, ורכש נכון (איכשהו אני עדיין אופטימי…מוזר) אנחנו בהחלט יכולים לחזור לאלופות.

(Spaceman Nerazzurro) #8

נאפולי חידה ואין דרך להעריך אם היא תחווה נסיגה או תישאר בצמרת, רק משחקי ההכנה יתנו קצת אינדיקציה על איך שנאפולי תשחק העונה. פיורנטינה בונה קבוצה חזקה מאוד ואם יובטיץ’ לא יעזוב בסופו של דבר וגומז יגיע, יש להם את החוד הכי טוב באיטליה, ובכלל יש להם סגל משופע שחקנים שהם לא כוכבים אבל הם איכותיים, ואני אוהב בניית סגל כזאת. אין אגו, יש איכות.

אינטר לא צריכה רכש מאסיבי כדי להגיע להצלחות בזירה המקומית, לא אליפות, אבל כן צמרת. הבסיס שלנו טוב, ההגנה שלנו על הנייר טובה ועמוקה - ראנוקיה, ז’ואן, קאמפאניירו, אנדראולי, קיבו וסמואל. הדבר החיובי פה הוא שלמעט קיבו, אין באמת מישהו שאפשר להצביע עליו כשחקן ספסל/שחקן הרכב מובהק. אני מניח שראנוקיה בסופו של דבר, אם ישאר, יהיה הבאנקר בהרכב ביחד עם קאמפאניירו ועל המקום השלישי יתחרו סמואל, ז’ואן ואנדראולי, כשלאחרון יש הכי פחות סיכויים לפתוח באופן קבוע.

החיסרון שלנו הוא הקישור. אני חושב שיש לנו שחקנים טובים, כשלא נותנים לו להשתולל ולעשות מה שבא לו במגרש גוארין שחקן טוב מאוד, קובאצ’יץ’ שחקן יוצא דופן וקוזמאנוביץ’, מודינגאי וקמביאסו הם סך הכל מחליפים טובים, אני אישית חושב שהסרבי יכול להפתיע תחת מאמן כמו מצארי שכן ידע להוציא ממנו הרבה בניגוד לסטרמא. צריך עוד קשר אחד סטייל נוצ’רינו או אפילו פלאמיני שמסיים חוזה במילאן שיבוא לספסל, ואת נאינגולאן להרכב. שלישיית קישור של נאינגולאן, גוארין וקובאצ’יץ’ תהיה נהדרת. באגפים המצב חמור עוד יותר, ולמעט פריירה, נאגאטומו וג’ונתן אין לנו אף אחד עד שזאנטי חוזר, ואני לא רואה התקדמות במו"מ מול איסלה. עמדות הקישור אלה העמדות שצריך לסגור הכי מהר.

בהתקפה המצב טוב לדעתי ואני לא יודע איך מצארי באמת מתכנן לשחק עם ה-3-5-2 שלו כך שאני לא יכול להעריך איזה שחקן אנחנו צריכים, אבל חלוץ שני סטייל אלחנדרו גומז בכל מקרה יתקבל בברכה.

הבסיס טוב, צריך חיזוקים פה ושם.

(רז) #9

בגלל שאני בצבא אז קשה לי לעקוב אחרי אינטר , ואחרי הליגה האיטלקית בכלל. אז תסלחו לי על הבורות אבל מה יש בנאיינגולן שאינטר כל כך רודפת אחריו כאילו מדובר באיזה עילוי מיוחד? מה האופי שלו (התקפי/הגנתי) ואיזה תכונות בולטות יש לו? (אני לא מזלזל , אני שואל כי בחיים לא שמעתי עליו וראיתי אותו עד הקיץ הנוכחי)

כמו שאמרתם המצב באגפים רע מאוד , ואינטר סתם מבזבזת זמן על וויכוחים מיותרים של 5.5 או 6.5 מיליון על איסלה במקום להביא אותו כבר ולגמור את הסיפור. שוב , נאגטומו ופאריירה הם השחקנים לאגף שמאל כרגע - זוועה!
מהקישור אני דווקא לא מודאג , החלק הכי בטוח שלנו (אם נאיינגולן אכן כזה טוב) . קובאצ’יץ’ הוא יהלום וגוארין תחת מצארי יהיה שחקן נהדר - הקישור הוא אחד הטובים בליגה האיטלקית.
ההתקפה היא דווקא חוסר וודאות אחד גדול : בלפודיל ואיקרדי עם כל ההבטחות והפוטנציאל הם סימן שאלה אחד גדול , בכל זאת שחקנים צעירים שפעם ראשונה מקבלים הזדמנות בקבוצה גדולה. מיליטו עדיין פצוע ופאלאסיו לא הולך ונעשה צעיר יותר. וכמובן שפציעה אחת יכולה לגרום לכל החלק ההתקפי לקרוס לחלוטין.

וד"א , קבאני ככל הנראה סגור בפ.ס.ז’ ככה שהיא נחלשה מאוד.

(Filippo Tramontana) #10

עם ההכרזה של ראשי אינטר על סגירת החולייה ההתקפית עם הצטרפותם של איקרדי ובלפודיל, והתחמשותן של יתר קבוצות הצמרת בכשרונות יצירתיים מהרמה הגבוהה ביותר, חוששני שגם העונה אינטר תתקשה מאוד בכל הנושא של הבקעת שערים. כל מה שיש לנו בפן היצירתי זה גוארין(אם לא יימכר), קובאצ’יץ’ ופלאסיו, כאשר אלבארז בספק. אין עוד שחקן בקבוצה שיהיה אפשר למסור לו את הכדור ולקוות שייתן הברקה בהתקפה, כי מיליטו, איקרדי ובלפודיל הם חלוצי מטרה. האחרון אולי יפתיע אותי בעניין הזה, אבל זה עדיין מצב אבסורדי.

פיורנטינה - תיפרד מיובטיץ’ או לייאיץ’(או שניהם), אבל כבר הביאה את חואקין, פפה רוסי וכנראה גם איליצ’יץ’, וזה בנוסף לקישור הסופר-יצירתי ולאגפי הסילון שלהם.
נאפולי - כבר הביאו את מרטנס(שחקן אדיר) וקאייחון שמצטרפים לאינסיינה, האמשיק, פאנדב, וכמובן חוליית המגנים התוקפים הטובה ביותר באיטליה. אמנם בלי קבאני אבל עם הכסף שיקבלו עליו יביאו את דז’קו/ג’קסון מרטינז/דמיאאו ועוד יישאר להם עודף לחיזוק.
מילאן - הונדה או לא הונדה, עם באלוטלי, אל-שראווי, רוביניו/לייאיץ’, בואטנג וניאנג, יש על מי לסמוך שיצור מצבים בהתקפה.
יובנטוס - לא צריך להגיד הרבה, קישור של סקוררים, אגפים שתומכים בהתקפה, ג’יובינקו, טבז, ודיאמנטי בדרך.
רומא - הולכים להוסיף לטוטי ולאמלה את ג’רביניו, ומתקרבים להחתמות גם של סטרוטמן ואולי נאני.

אם יובה לא רוצה את ווצ’יניץ’ אני מוכן לקבל אותו לאינטר בזרועות פתוחות. חלוץ מנוסה, יצירתי, לא מבוגר מדי ושווה 10-15 שערי ליגה בעונה + לא מעט אסיסטים. ואם הם מנסים גם לכלול את ג’יובינקו בכל מיני עסקאות ולא בונים עליו(טיפשים), הייתי לוקח גם אותו לאינטר.
הייתי גם מנסה להתחרות עם פיורנטינה על איליצ’יץ’, עם מחיר בדיחה של 8 מיליון יורו+בונוסים לכישרון כזה.

(Inter/badam) #11

הלואי הלואי שאני טועה פה אבל כמו שהקבוצה נבנית ואיך ששאר הקבוצות עובדות התחזית שלי היא 1-3 יובה , מילאן ופיורנטינה.אנחנו נלחם על הפירורים שזה אומר אירופאית מול נאפולי , רומא, לאציו ואולי אודינזה. בקיצור לא אופטימי בכלל.

(Dejan Stankovic) #12

העובדה ששאר קבוצות הליגה מתחזקות התקפית לא קשורה ליכולת הכיבוש של אינטר, אני לא מבין את הטיעון הזה.
חוץ מזה, שקישור שיש בו את קובאצ’יץ’ וגוארין ועוד שחקני כנף תוקפים (על זה מתבסס המערך של מאצארי) כמו נאגאטומו ואיסלה (מעולם לא היה לי ספק שיגיע, ואני עדיין בטוח שזה יקרה) לאינטר יש כוח גם ממרכז הקישור וגם מהאגפים, אני ממש לא דואג בקשר ליצירת המצבים.

אמנם אנשים מנסים להתעלם מזה, אבל אינטר עשתה מהפכה של ממש, הגזרת המאמן, הצוות הרפואי שהביא איתו והשחקנים החדשים שהגיעו (אנדראולי, קמפניירו, איקארדי, בלפודיל ובהמשך לאקסלט ובוטה) זה לא דבר של מה בכך, אינטר עושה מהפכה בהרכב, ולהחליף יותר מידי שחקנים זה לא מהלך בריא כל כך ואי אפשר לצפות שיביאו עוד הרבה שחקנים חדשים, המצב הנוכחי ישאר, חלק מהשחקנים עוד יעזבו אותנו ואולי בודדים נוספים יגיעו (איסלה, ניאנגולן ואולי עוד שחקן) אבל בגדול זה הסגל והוא סגל מצויין שעם מאמן כמו מאצארי יכול להצליח בגדול ואני לא מתבייש להגיד גם אליפות.

---------------ניאנגולן-------------
יוטו/פאריירה--------------איסלה/ג’ונתן
---------קובאצ’יץ’----גוארין---------
—בלפודיל/פאלאסיו–איקארדי/מיליטו----

אם זה לא הרכב סופר התקפי ומגוון אני לא יודע מה כן…
מאצארי ידוע במשחק ההתקפה שלו שמוציא מהחלוצים הרבה יותר, העובדה שמשחקים עם שלישיית הגנה מאפשר לשתי המגנים לשחק כמעט כמו חלוצי כנף והנוכחות של קובצ’יץ’ וגוארין תאפשר לאינטר גיוון להתקיף מהמרכז או מהאגפים.

אני מאמין מאוד בפרוייקט הזה, ואני לא חושש לרגע שהוא יכשל (במיוחד ביחס לעונה שעברה, כמה גרוע זה כבר יכול להיות?). אני לא מסתכל על הקבוצות האחרות אלא רק על אינטר, ומבחינתי אני אוהב את מה שאני רואה.

(Filippo Tramontana) #13

אוקיי, בוא תשווה את איסלה-פריירה/נגאטומו לקוודראדו-פסקוואל, ליכשטיינר-אסמואה/קולארוב, ומאג’יו-ארמרו/זוניגה. איכות האגפים של אינטר היא בשתי רמות לפחות מתחת למשחק האגפים של פיורנטינה, יובה ונאפולי, גם אם איסלה יגיע. ולכל האופטימיים, אני בכלל לא בטוח שנקבל את איסלה של אודינזה, לאחר שהתייבש שנה שלמה על הספסל של יובנטוס ועוד חזר מהיעדרות של חצי שנה אחרי שקרע את הרצועות בברך.

אמרתי כבר בעונה שעברה שאינטר צריכה להחליף את כל שחקני האגף שלה חוץ מפריירה שאני מקווה שתחת מצארי יחזור להיות פריירה של פורטו. זה אומר להביא שני שחקנים לצד ימין ועוד אחד לצד שמאל. VDW ובאסטה במקום ג’ונתן, וקולארוב או זוניגה במקום נגאטומו.

ולגבי הקישור, אחלה, קובאצ’יץ’ וגוארין זה מרכז קישור יצירתי. אבל אם אחד מהם נעדר? את מי תשים? קוזמאנוביץ’? אובי? לנאפולי יש קשר סקורר כמו דזמאילי מהספסל, ליובה יש את פוגבה, ואינטר? לא יודע.

לאינטר יש כרגע את הסגל החמישי בטיבו באיטליה, ואם רומא אכן תבצע את ההחתמות שמייחסים לה, אז השישי, בצוותא עם לאציו. אני כמובן מקווה שמה שאני רואה על הנייר לא יבוא לידי ביטוי בפועל, אבל לא להתבייש להגיד אליפות? אני כן מתבייש לדבר על אליפות. מדברים על פברגאס ולאבצי, נחייה ונראה…

(קפה קולומביה) #14

גם אני מאמין בפרוייקט הזה. מה שכן אבל, אנחנו נפלנו על תקופה בה יובנטוס ומילאן חזקות יחסית עם מאמנים איכותיים מאוד. כמו כן פיורנטינה מחזיקה במאמן מצויין שיש לו פוטנציאל להיות המאמן הכי טוב באיטליה כבר בשנה-שנתיים הקרובות (כן, אולי אפילו טוב מקונטה!). הפרוייקט הזה מרגש אותי אלב מצד שני אני יודע שקשה לטפח תקוות לגבי תארים ואפילו להגיע למקום השני/שלישי יהיה קשה מאוד, בגלל היריבות שלנו אשר מצויות בתקופה בריאה ו-2 מהן מחזיקות בסגל שחקנים איכותיים במיוחד (באלוטלי במילאן, טבז ביובה וכדומה) ולנו אין כאלו בהתקפה כאשר בכל ההרכב שלנו קובאצ’יץ’ הוא היחיד שכנראה כזה (טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה שלא ייפצע ויהיה בריא הילד).

(ז'וליו סזאר) #15

כשמסתכלים היום על הקישור של אינטר רואים שגם מבחינה כמותית וגם מבחינה איכותית הוא לוקה בחסר.

מבחינה כמותית: זאנטי - עם כל הצער - כבר כמעט בן 40, חווה ירידה ביכולת כבר זמן רב, לא ברור איך הוא יחזור בגילו מפציעה של חצי שנה כשבכל מקרה קשה להיות אופטימיים. כנ"ל לגבי מודינגאי שגם הוא חוזר אחרי היעדרות ארוכה וגם הוא כבר בן 31 ובנוסף הוא לא שחקן להרכב הראשון. קוזמאנוביץ’ ודאנקן כרגע בדרך החוצה, מה שמשאיר את אינטר עם 3 קשרים “יציבים”: קובאצ’יץ’, גוארין וקמביאסו. אם השניים הראשונים עוד נחשבים כמניות בטוחות, קוצ’ו גם נמצא בירידה ולא ברור איזו מן יכולת הוא יציג בעונה הקרובה. אובי - בהנחה שיהיה כשיר לאיזה 5 משחקים - הוא יותר ווינגר מאשר קשר אמצע ואלבארז - אם יחליט להופיע במשך העונה - גם לא בדיוק מתאים לקישור המרכזי כי הוא יותר טרקוורטיסטה.

מבחינה איכותית: אם אפשר היה להסיק משהו מהמשחק נגד המבורג, גם אם מדובר במשחק הידידות האמיתי הראשון של העונה תחת מאמן חדש, זה שאינטר תלויה מאוד בקובאצ’יץ’. אחת הבעיות הגדולות שהיו לאינטר בשנה שעברה, המעבר מהגנה להתקפה, בלטה מאוד כשחוץ מגוארין פה ואלבארז שם (וקוזמאנוביץ’ שכאמור יכול לעזוב) אף שחקן קישור לא היה מסוגל להוציא את הקבוצה קדימה. קובאצ’יץ’ יכול לעשות את זה אבל לא יתכן שהוא יהיה היחיד, מה גם שדיווחים רבים טוענים שמצארי מייעד לו תפקיד יותר קדמי סטייל האמשיק בנאפולי.

לכן, אינטר חייבת להתחמש בעוד שני קשרים כדי שיעבו את מרכז השדה שדליל מאוד כרגע גם מבחינת כמותית וגם מבחינה איכותית. היא צריכה לרכוש קשרים כי אין מספיק בכלל מבחינת מספרית - פציעה של שחקן או שניים תציב אותנו בבעיה קשה - וכי אין מספיק שינהלו לאינטר את מרכז השדה.

(Spaceman Nerazzurro) #16

אם נסתכל על מצב הסגל שלנו בהנחה אופטימית שנביא את וולינגטון וטאיידר ועל הכושר של שחקנים עד כה במשחקי האימון, זה ההרכב הפותח מבחינתי כרגע:
הנדנוביץ’
ז’ואן, סמואל, קאמפאניירו
נאגאטומו, קובאצ’יץ’, אחד מקשרי הרכש, וואלאס/שחקן אגף ימין(יש דיבור על ואן דר וויל)
אלבראז
בלפודיל, פלאסיו.

גוארין פשוט לא מראה סימני שיפור והולך וקרב היום שגם אני אפסיק להאמין בו, ולכן אני מעדיף את אחד משחקני הרכש מאשר אותו בהרכב לצד קובאצ’יץ’ שהוא כמובן באנקר. קמביאסו לא בא בחשבון כי נראה שהוא מתחיל את השנים הרעות שלו ואם זה ימשיך ככה אני מקווה שהוא יתלה את הנעליים בסיום העונה כי הוא זוועה.

ראנוקיה גם חלש, לא ממש גרוע, אבל עדיין חלש ובעיקר חסר ביטחון מהעונה הקודמת. אם זה ימשיך ככה אין מנוס מלהמשיך ולסמוך על סמואל הוותיק אבל הטוב. אולי גם הייתי נותן לאנדראולי את הצ’אנס.

פריירה פשוט גרוע וגם שי חדד מבית"ר עדיף עליו. הלאה.

נראה שחצי העונה האחרון עשה טוב רק לבן אדם אחד במועדון, וזה ריקי. פתאום הוא קיבל ביטחון, אחוז הדריבלים המוצלחים שלו גבוה בהרבה ממה שהיה, הוא לוקח את המשחק אליו, הוא משחק באגרסיביות בניגוד למה שראינו ממה עד כה. נראה שהוא מתחיל להשתחרר ולהסתגל לכדורגל האיטלקי ולאינטר, רק נקווה שהוא לא יקבל איזה פציעה על הדרך ואז כל העבודה תרד לטימיון. בכל זאת, אני מעדיף אותו על פני כל שחקן אחר בסגל כרגע בעמדה שמאחורי החלוץ, שם הוא פורח ושם היכולות שלו באות לידי ביטוי.

חובה עוד שני קשרי רכש, אבל חוץ מזה לדעתי מצב הסגל שלנו די טוב כדי להתמודד על ליגת האלופות. למעט יובנטוס ופיורנטינה, אני לא רואה קבוצה שעולה עלינו בהרבה אם בכלל(ויסלחו לי נאפולי שמסע הרכש הבינוני שלהם ממש לא מרשים אותי).

(shai94) #17

עם סגל חלש כמו שלנו, לא נראה לי שזה כל כך חשוב כבר הטקטיקה שלנו. ההרכב שלנו מאוד חלש כשמנגד קבוצות יתחזקו. אני בספק אם נהיה השנה מקום 4-7. רק חודש יולי וגם עתיד הפציעות שלנו לא נראה מבטיח.על ווילינגטון הזה אני שומע המון זמן ולא קורה כלום. אופטימי אני לא יהיה השנה.

(Inter/badam) #18

ממה שראיתי עד עכשיו זה אותו דבר כמו שנה אחרונה !!!קישור שלא מסנן ועוזר להגנה - לכן אינטר קיבלה ותקבל ים של גולים.
קישור איטי שלא יודע לבנות משחק - לכן אין הזדמנויות לחלוצים אלא אם כן הם עושים מבצעים אישיים מחצי מגרש (פלאסיו למשל)…
הכנפיים זוועה - פראיירה, ג׳ונתן ונגאטומו הם לא מתאימים לאינטר - שחקנים מאוד חלשים - מאבדים ים של כדורים, לא עוזרים להגנה וגם לא להתקפה.
הכוכב שלנו הוא הנדה ולפעמים גם פלאסיו.
בקיצור שכפול של שנה שעברה !!!
מצארי לא תרם כלום לקבוצה, מלבד זה שלא נראה ילדים משחקים.כל כך הרבה כישרון ואף אחד מהם לא שורד אצלנו.
אם נסיים יותר טוב ממקום תשיעי זה יהיה רק בגלל שאנחנו לא משחקים באירופית כמו שנה שעברה ולכן יהיו פחות פציעות.
שחקן אחד או שניים לא יעזרו לאינטר - חייבים להחליף את כל 5 הקשרים והכנפיים. (כולל את גוארין ! כי הוא פשוט שכונה.). אחרי המשחק הבנתי למה הרבה פרשנים באיטליה אומרים שאינטר תהיה על הפנים העונה.
עוד שבועיים של אימון או 2 שחקנים לא יעזרו - הבעיה הרבה יותר עמוקה.
יש יותר מדי שחקנים שלא מתאימים לאינטר. עם סגל כזה אף מאמן לא יעזור. טאידר לא שווה 18M ובסכום כזה לא רואה אותו מגיע.אני עוד מקווה שיבוא חיזוק רציני. כרגע הכל הולך קשה ולאט.יובה ופיורנטינה חזקים אבל גם עם השאר ( נאפולי, לאציו, רומא ומילאן) זה הולך להיות לא פשוט בכלל.

(Spaceman Nerazzurro) #19

להגיד בתחילת אוגוסט שמצארי לא הביא כלום לקבוצה זה לא רציני, מה גם שהוא כן הביא מבחינה טקטית דברים. עוד פעם הקטע הזה להסיק מסקנות לעונה שלמה על פי משחק אחד, אני לא מבין את זה ואני מנסה להבין ועדיין לא מצליח. שיחקנו בלי קובאצ’יץ’ שהוא ללא ספק השחקן הכי טוב שיש לנו, בלי שחקני רכש שעוד יבואו, מה הקטע כבר עכשיו לסגור את הבאסטה?

נאגאטומו מצוין ד"א.

(Inter/badam) #20

זה לא בגלל צלסי. ראיתי את כל משחקי ההכנה עד עכשיו.יש פה בעיה והיא רובה בגלל המחסור בכסף אבל אי אפשר להתעלם ממה שהיה עונה שעברה וכרגע לפחות אני לא רואה שינוי גדול. אני לא סוגר שום באסטה אם מכתוב לנו לסבול אז בסדר אבל אם איך שזה נראה עד עכשיו זה לא משהו בכלל. מצארי לא הבעיה, אם לא ישדרגו תקישור וקובצ׳יץ׳ כמה שהוא ענק זה לא יספיק.קוצ׳ו גמר תסוס פריירה עגלה וג׳ונתן זה ג׳ונתן.יש חודש לפעול. מקווה שיעשו שינויים .אני חולה על הקבוצה הזאת אבל אני לא אופטימי לפחות כרגע.