מנצ'סטר סיטי 17/18: אלופת הפרמיירליג ומחזיקת גביע הליגה

מנצ’סטר-סיטי

(t-rix) #254

על הליגה האנגלית אפשר להגיד הרבה דברים, שהשחקנים לא באמת בכזו רמה גבוהה, שהם נופלים מול שאר האירופאיות וכו’…
אבל על האינטנסיביות והפערים הקטנים בין בטן הטבלה לצמרת אין מה להגיד.
פפ מוצא עצמו עם סגל שהוא לא עילוי כדי ליישם את מה שעובר לו בראש, וקבוצות ממול יותר קשוחות ממה שהוא חשב.
ועל כל זה נכנסת האגרסיביות שעושה רושם שמסרב לקבל אותה…

יצטרך ללמוד הכל מהתחלה. אולי אפילו יזנח את הטיקיטאקה ויצטרך להמציא עצמו מחדש…

(Parliament) #255

סאניה עם הצהרה אומללה בטוויטר על כך שאתמול סיטי שיחקו 10-12 (כשהכוונה מן הסתם לשופט). בין אם זה בגלל דברי המאמן ובין אם לאו, האקט הזה רק מצייר את התגובה של פפ באור עוד יותר שלילי.
מעניין מה יהיה עם זה…

יכול להיות שהוא ייענש?

שיגיד שהוא מתכוון לאוהדי ברנלי(12), כי לסיטי בעצם אין. :lol:

(Lukaku) #257

לרוב נקנסים על דבר כזה.

(Tronas) #258

[QUOTE=NB.22;1705851]הוא תמיד הצטייר כג’נטלמן, וזו הדעה מראש לכל מי שלא “מכיר” אותו. הוא תמיד משחק אותה יפה, כאילו הוא איזה עילוי כשחקן וכמאמן. האמת היא שלא. הוא לא יותר מעוד מאמן בינוני פלוס שלפעמים מסוימות יש לו הברקות פה ושם. אבל יותר מזה לא. הוא בדרך לכישלון בסיטי. (לפחות מנקודת המבט שלי) כן, אני יודע שעוד מוקדם לחרוץ גורלות אבל זה לא נראה שידוך שיביא פירות. במיוחד שהוא נמצא בקבוצה בלי נשמה כמו הסיטי.

הוא בא מתנשא, מתנגש, נכנס בכולם (השחקנים, השופטים, הכדורגל האנגלי בכלל) ופתאום רואה שהפילוסופיה שלו כלל לא מתאימה לצד הזה של הגלובוס. בעצם הפילוסופיה שלו תואמת רק עם מסי :rollmyeyes: .[/QUOTE]
ואו, איזו הודעה של הייטר מובהק. מתי פפ שיחק אותה יפה, כאילו הוא איזה עילוי כשחקן וכמאמן?

(la rambla) #259

[QUOTE=NB.22;1705851]הוא תמיד הצטייר כג’נטלמן, וזו הדעה מראש לכל מי שלא “מכיר” אותו. הוא תמיד משחק אותה יפה, כאילו הוא איזה עילוי כשחקן וכמאמן. האמת היא שלא. הוא לא יותר מעוד מאמן בינוני פלוס שלפעמים מסוימות יש לו הברקות פה ושם. אבל יותר מזה לא. הוא בדרך לכישלון בסיטי. (לפחות מנקודת המבט שלי) כן, אני יודע שעוד מוקדם לחרוץ גורלות אבל זה לא נראה שידוך שיביא פירות. במיוחד שהוא נמצא בקבוצה בלי נשמה כמו הסיטי.

הוא בא מתנשא, מתנגש, נכנס בכולם (השחקנים, השופטים, הכדורגל האנגלי בכלל) ופתאום רואה שהפילוסופיה שלו כלל לא מתאימה לצד הזה של הגלובוס. בעצם הפילוסופיה שלו תואמת רק עם מסי :rollmyeyes: .[/QUOTE]

מה מה?!?
מה הקשר בין ג’נטלמן לכך שהוא כנראה שחצן?
למה קבעת שסיטי חסרת נשמה? ולמי אגב כן יש נשמה?
לעניות דעתי הדבר הטוב ביותר שקרה לפפ- ההצלחה האדירה בברצלונה, היא גם הדבר בגרוע ביותר שקרה לו. ממש בדומה לשחקני סדרות גדולים (כמו למשל ג’ורג’ קוסטנזה שליט"א) שמתקשים להצליח בסדרות אחרות כי הדמות שלהם כל כך מזוהה עם דמות אחת, כך גם פפ כל כך מתקשה עם הסטנדרטים שהוא ייצר (בדגש על יכולת ולא רק התוצאות). אם הוא ישחק אחרת ממה שהוא הרגיל אותנו- היינו כדורגל “רגיל”: לא יצליח- יחטוף גם על חוסר ההצלחה וגם על הדרך, יצליח- עוד מאמן רגיל.

(maor77) #260

מוקדם להסיק מסקנות אבל נכון לרגע זה ברצלונה (ומסי) עשתה את פפ גדול ולא להיפך. אין לאן לברוח הליגה הזאת היא סיפור אחר לגמרי מכל מה שפפ מכיר. מצד שני עברנו רק חצי עונה ויש סיכוי טוב שהוא יצליח להפוך את המצב, לדעתי הוא לא יצליח בליגה הזאת אני חושב שהיא גדולה עליו ולא שאני מזלזל בהבנת המשחק שלו, אני פשוט לא חושב שהוא מבין את הפרמייר ליג, ובסופו של דבר העקשנות שלו תהרוס לו. הנעת הכדור שהוא מנסה לכפות על סיטי זה פשוט לא הולך לעבוד לא עם הסגל הזה ולא בליגה הזאת נקודה.

(borntorun) #262

לא יודע למה, אולי זה האנגלופיל שבי, אבל יש לי דחף עז להגן על ג’ון סטונס.
קצת נמאס לי לראות את כל תגובות ה"אוברייטד" “50 מיליון” “פלופ” וכו’ בכל מקום. ג’ון סטונס הוא סוג של קורבן של נסיבות בעיניי.

דבר ראשון, תג המחיר שלו. אף אחד לא באמת חושב שסטונס בהווה שחקן ששווה 50 מיליון - גם לא מי שקנה אותו בסכום כזה. הוא זכה לערך הזה בגלל הפוטנציאל שלו, תעודת הזהות האנגלית שלו והאינפלציה הכללית.
סטונס, כמו סטרלינג גם, נקנה לשנים קדימה, בשאיפה שיוביל את ההגנה של סיטי בעשור הקרוב. אם עוד 3-4 שנים לא יהיה בלם פרמייר ליג מעולה - יהיה אפשר לקרוא לו “פלופ”. כרגע הוא פשוט עדיין לא ברמה הזו.
סטונס בן 22, ונזרק לסיטואציה הרבה יותר מדי קשה בשבילו. הוא לא מספיק טוב כדי להיות בלם פותח בצד ששואף לאליפות. הוא טוב כשחקן רוטציה, או כשחקן פותח בקבוצה כמו אברטון (במקסימום). מלחמת המחירים על כל שחקן אנגלי הכניעה אותו, הידיעה של כל קבוצה שאם לא תקנה אותו עכשיו קבוצה אנגלית אחרת תחטוף אותו, העבירה אותו הרבה יותר מדי מוקדם. הוא משחק מעל הרמה שלו, ומתמודד בצורה סבירה עם המצב. תג המחיר שלו לא משנה את העובדה שבתור שחקן הוא צריך זמן להתפתח, ושכרגע פשוט מוקדם מדי לשפוט את הרכש הזה.
קשה לי לקרוא לסטונס ‘אכזבה’, כי אף אחד לא חשב שהוא מוצר מוגמר או בלם על בהווה. סיטי ידעו מה הם קנו. מדובר בטעות בתכנון של סיטי, שהחליטו לבנות עליו כבלם פותח כבר בעונה הנוכחית (או לחילופין סמכו על הכשירות של קומפאני - טעות קשה לא פחות…).

ומעבר לזה, סטונס נזרק לסיטואציה מאוד בעייתית. שחקן צעיר, בטח שחקן הגנה, צריך תנאים מסויימים כדי להשתפר. צריך שיגנו עליו, שחקנים מנוסים, שיחפו עליו, שידריכו אותו. הרי פפ גידל את פיקה בברצלונה, אבל לצידו תמיד היה את פויול, מנהיג, מנוסה, שפיקח על פיקה וגידל אותו. מי יש לסטונס?
את אוטמנדי? בלם מנוסה כביכול, אבל כזה עם סגנון תקיף כל כך, שממהר לצאת לתאקלים, ממהר לצאת מהעמדה, בדיוק הפוך מבלם שקט, בוגר ומנהיג. אוטמנדי בלם טוב, אבל אחד שצריך מבוגר אחראי לידו, וממש לא מבוגר אחראי בעצמו.
את קלישי? קולארוב? סאנייה? הרבה גריאטרים שגם בשיאם לא היו שחקנים גדולים, ועושים לא פחות טעויות ממנו. השערים נגד אברטון כמעט כולם באשמת אוטמנדי או קלישי, ולא סטונס.
מקדימה - האם יש לסטונס איזה קשר אחורי גדול וקשוח שישמור עליו? שילחם בשבילו? לא, יש לו שחקנים רכים ובינוניים, את טורה העצלן או זאבלטה בעמדה לא טבעית.
ומאחורה - יש איזה שוער גדול, שאפשר לסמוך עליו שיציל את הקבוצה שצריך, שינהיג את קו ההגנה? לא, יש את בראבו שסופג כמעט מכל בעיטה למסגרת.
אפילו מעמדת המאמן, יש לו מאמן שמעדיף משחק מסירות בכל מחיר, הכל כדי לא להעיף כדור קדימה - שיטה לגיטימית, אבל כזו ששמה המון לחץ על הבלמים ומעלה מאוד את הסיכויים שלהם לטעויות מפגרות.
ומבחוץ, התקשורת שמחפשת אותו על כל פינה, פלופ אנגלי חדש, 50 מיליון. כמה כתבות קראתם נגד אוטמנדי וקלישי על המשחק מול אברטון? למרות ששניהם היו גרועים בהרבה מסטונס.

בקיצור, סטונס ילד מוכשר מאוד שנמצא בסיטואציה קשה. אני אפילו לא חושב שהוא מאכזב במיוחד בינתיים - היו לו משחקים טובים מאוד מדי פעם. הוא משחק בדיוק ברמה שהייתי מצפה מילד מבטיח בן 22, שעדיין רחוק מהשיא. הוא צריך להתמודד עם זה שנקנה לסיטואציה שגדולה עליו כרגע, תג מחיר מפחיד, הגנה חלשה וחסרת מנהיגות, ותקשורת רעילה שתוקפת אותו בכל פינה. זה מצב ממש לא פשוט, ובכנות, קשה לי לבוא אליו בטענות כלשהן לגבי העונה.

(mychelsea) #263

את הגולים שטוטנהאם כבשו היום אף שוער בעולם לא היה עוצר אבל זה מוסיף למאזן האיום של בראבו גם אם זה לא צודק.
2 בעיטות למסגרת של טוטנהאם היום עוד 2 שערים שבראבו סופג.

שום ביקורת היום באמת שלא היה לו מה לעשות אבל עדיין ספג 16 מ-24 בעיטות למסגרת. שוער טוב או לא, מוצדק או לא, מאזן לא הגיוני לרמות האלו.

(Lukaku) #264

לא ברור איך סיטי לא גמרה את המשחק הזה כבר במחצית. טוטנהאם היו עלובים במחצית הראשונה, כנראה 45 הדקות הכי גרועות שלהם העונה. לא ראיתי אותם מאבדים כל כך הרבה כדורים עוד לפני קו החצי. חילקו מתנות וסיטי החמיצה מצבים שבתקופה אחרת סילבה ואגוארו היו גומרים משחק מחצי מהם. לא ברור מה לא עובד שם בסיטי העונה.

(LS7) #265

כאב לי מאוד בשביל פפ גווארדיולה אתמול, במיוחד ברגע שהשער של ז’סוס נפסל.
סיטי באה אתמול לטרוף את הדשא, אני חושב שהם נתנו את המשחק הכי טוב שלהם העונה ושיחקו את אחד המשחקים הכי יפים שקבוצה שיחקה העונה בפרמייר ליג.
החיתוכים של אגוארו, סילבה וסטרלינג במיוחד היו גדולים מאוד על ההגנה של ספרס, בכלל סטרלינג העונה משחק כ"כ טוב אבל הוא פשוט לא איזה סקורר, ברור לי למה פפ כ"כ אוהב אותו, הוא שחקן מאוד חכם וכשהוא על המגרש הוא רץ בלי הפסקה גם בשביל להגן.

לגבי ז’סוס, הייתה מעל ראשו איזו הילה כזו מהרגע שנכנס, בחיים לא ראיתי מישהו נותן כזה אימפקט מטורף בשעת לחץ ובדקות האחרונות של משחק, בטח שמדובר בהופעת בכורה. אני חושב שאם היו עוד 10 דקות למשחק הוא היה מוצא את הרשת, מרתק מאוד יהיה לראות אותו.

לגבי פפ ? מקווה מאוד שסיטי תמשיך את היכולת הזו, גם בהגנה הם היו מאוד ממושמעים ואת שני הגולים קשה מאוד היה למנוע.
אני לעולם לא פקפקתי ביכולות האימון שלו וגם עכשיו לא, ואני חושב שחשוב לליגה שסיטי יתפתחו לקבוצה חזקה, נראה היה בחודשים האחרונים שהמוטיבציה ירדה לשפל וגם פפ שידר את זה לשחקנים אבל הוא מוטיבטור ענק וראו את זה גם בבארסה וגם בבאיירן, כך שיהיה מסקרן לראות איך תתפתח המשך העונה בסיטי עם ליגת האלופות שחוזרת עוד מעט.

(Parliament) #266

סיטי, כמו ליברפול, בונה על משחק לחץ גבוה שיגרום לה לזכות בכדור קרוב לשער היריבה ובכך ליצור מצב טוב לגול.

אתמול קרה לטוטנהאם מה שקרה ליונייטד בתחילת העונה, שתיהן פגשו סיטי חדה ושתין ניסו בכוח לבנות את המשחק מאחור והיה מספיק פעם או שתיים של חוסר ריכוז בשביל להכניס את המערכת ללחץ כל המחצית.

אז הגיעה המחצית השניה והמשחק התאזן. בעוד יונייטד של אז עברה למשחק על כדורי ארוכים וביטלה כמעט לחלוטין את סיטי, טוטנהאם המשיכה באותה צורה וספגה שער אומלל.

אי אפשר לשחק מול ליברפול וסיטי בצורה כזאת, פשוט אי אפשר. קבוצות כאלה מתאמנות על המשחק הזה באופן שבועי ואם הן מוכנות להסתכן במשחק לחץ כזה צריך לחפש את התורפות שלהם והן לא נמצאות מקדימה ברוב המקרים.

לא מתאים לפוצ’טינו, היה לו יותר מזל משכל אתמול.

(Sir Ryan) #267

[QUOTE=Parliament;1707774]סיטי, כמו ליברפול, בונה על משחק לחץ גבוה שיגרום לה לזכות בכדור קרוב לשער היריבה ובכך ליצור מצב טוב לגול.

אתמול קרה לטוטנהאם מה שקרה ליונייטד בתחילת העונה, שתיהן פגשו סיטי חדה ושתין ניסו בכוח לבנות את המשחק מאחור והיה מספיק פעם או שתיים של חוסר ריכוז בשביל להכניס את המערכת ללחץ כל המחצית.

אז הגיעה המחצית השניה והמשחק התאזן. בעוד יונייטד של אז עברה למשחק על כדורי ארוכים וביטלה כמעט לחלוטין את סיטי, טוטנהאם המשיכה באותה צורה וספגה שער אומלל.

אי אפשר לשחק מול ליברפול וסיטי בצורה כזאת, פשוט אי אפשר. קבוצות כאלה מתאמנות על המשחק הזה באופן שבועי ואם הן מוכנות להסתכן במשחק לחץ כזה צריך לחפש את התורפות שלהם והן לא נמצאות מקדימה ברוב המקרים.

לא מתאים לפוצ’טינו, היה לו יותר מזל משכל אתמול.[/QUOTE]

בשביל לשחק על כדורים גבוהים אתה זקוק לשחקנים גבוהים שיוכלו להשתלט על הכדורים האלה.
אין בספק אם חבורת הממוצעים של טוטנהאם מסוגלים לנצח בקרבות אווירים את אוטמנדי וסטונס.
מה שקרה אתמול ללוריס זאת הזייה, מחצית אחת לנעול הרמטית את השער ומחצית שנייה שהזכירה לי את הימים של ברטאז…

(maor77) #268

אני חייב להודות שאני נהנה מכל רגע שפפ לא מוצא את עצמו. אתמול סיטי נתנה משחק נהדר הם עלו לאכול את טוטנהאם עלו ליתרון 2-0 ובסוף סיימו ב-2-2 הכי לא צודק שיש, אני לא חושב שיש משהו שיותר שובר מזה, התסריט הכי רע שיכל להיות עבור סיטי והביטחון שלה.

(Ender) #269

חודשיים-שלושה בחוץ לגבריאל חסוס!

כמה חוסר מזל (פציעה ראשונה בקריירה עבור הברזילאי הצעיר), כאב גדול עבור הילד שפתח את הקריירה האירופית שלו בצורה פנטסטית וכל כך מרגשת, ואבדה גדולה למנצ’סטר סיטי לקראת המאני טיים של העונה.

(Ender) #270

בוקר טוב קלאודיו
3 עצירות פנדלים רצופות, וצ’ילה מדיחה את פורטוגל בדרך לגמר גביע השוקו לאומות
https://scontent.fsdv1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19511530_1207886905984118_7678394702487387215_n.jpg?oh=5579653a16408e63424097e2c6e13b5b&oe=59D47B48

(maor77) #271

קשה להאמין שככה שחקנים ברמה הזאת בועטים, בעיטות מביכות.

(sh4rky) #272

באמת מוזר. נאני, קווארסמה ומוטיניו (זה היה הוא נכון?) בועטים מעולים בדרך כלל, ולאו דווקא של פנדלים. שני הראשונים בועטים נהדר מחוץ לרחבה, גם בעיטות חופשיות.
אני זוכר שב08 נאני הפיל לי את הלב לרצפה עם בעיטה שצ’ך כמעט לקח. הפעם לא היה לו את המזל הזה, כשבראבו הדף בעיטה מאוד דומה.

(Ender) #273

אורי קופר על הקבוצה הלוהטת באירופה

(Aimarito) #274

משחקי שליטה

למרות שאנו נמצאים בשלב יחסית מוקדם של העונה, אני חושב שכולנו יכולים להגיד בריש גלי שסיטי של גווארדיולה היא השם החם של השנה, כשהיא מציגה קפיצת מדריגה יוצאת דופן בכל אספקט במשחק בהשוואה לשנה שעברה. עלו לא מעט נקודות בנוגע לשינויים אותם ביצע גווארדיולה כדי להגיע לרמה הזאת, ולא מעט מהם הגיעו מרכש מאסיבי, אבל יש שינוי מאוד ספציפי עליו שווה להתעכב. הגישה של הסגל אותו הוא קיבל שנה שעברה נראית טיפה אחרת, אולי יותר אינטילגנטית ומסודרת, ומי שמהווה את הקטליזטור לשינוי הזה הוא לא אחר מאשר הבלגי קווין דה בריינה.

קידוש מרכז המגרש הוא לא דבר זר אצל פפ גווארדיולה, שכן הקישור הינו מקור האנרגיה להנעת הכדור שמהווה מרכז השליטה שלו לכל עיניין במגרש. בין אם מדובר על שליטה בקצב המשחק, יצירת המצבים ואפילו התמודדות עם התקפות ולחץ היריב, ועל כן זה החלק הקריטי ביותר על המגרש מבחינתו שמצריך את השחקנים האינטילגנטיים ביותר אשר יצליחו לייצר עבורו את הדינמיקה הנכונה במרכז השדה, מבחינת חלוקת המגרש, יכולת איזון אוריינטציות דפנסיבי- אופנסיבי וכמובן שליטה על כל חלקי המגרש מקרוב ומרחוק.

פפ קיבל את סיטי עם קשרים כדוגמת דוד סילבה, יאיא טורה, דלף, פרננדינדיו, וקווין דה ברויינה. שחקנים מצויינים ללא צל של ספק, אך הם התאפיינו בשליטה בשליש הקדמי של המגרש (טרנקוויסטה או לעיתים אפילו אנגנצ’ה), או היו קשרים עם אוריינטציה יותר דפנסיבית, ולכן פפ גווארדיולה נותר ללא שחקן שמוגדר כ"controller". שחקן בעל יכולות שליטה מרחוק על המגרש, בדומה לתפקיד הרג’יסטה באיטליה. מישהו שיוכל לנווט את המשחק מרחוק כדוגמת פירלו, צ’אבי, צ’אבי אלונסו ועוד. כתוצאה מכך, המאמן הקטאלוני הביא את גונדואן המצויין, שלמרות שהוסיף את המימד החסר באופן יחסי, נפצע לפרקי זמן גדולים מידי במהלך העונה, שפגעו לא מעט בהתקדמות של הסיטי.

קצת על סוגי פליימייקרים:

הבעייתיות האמיתית בלהצליח להביא את השיטה של גווארדיולה לידי ביטוי היא העובדה שאתה צריך ככל הנראה חומר אנושי מאוד ספציפי כדי להביא את הסגנון המדובר לכדי שלמות. שכן סגנון הנעת הכדור, כל עוד הוא לא מנוהל בצורה נכונה, יכול להביא לקריסה טוטאלית במהלך המשחק (כפי שקרה לא פעם לסיטי בעונה שעברה, בדגש על ה4-0 של ברצלונה), ואפשר להסכים שקשה למצוא שחקן ברמה הזאת שיצליח להביא את הרעיונות של גווארדיולה לכדי שלמות, בעיקר שאנו חוזים באגדות כמו אלונסו, צ’אבי או פירלו פורשים אחד אחרי השני, עם יורשים מאוד ספורים באופק, אז גווארדיולה פשוט יצר אחד.

אני חושב שרוב צופי הכדורגל יכלו להצביע שקווין דה בריינה שחקן מוכשר, אבל אף אחד לא ציפה לקפיצת המדרגה הזאת. פפ הצליח לשנות בצורה דיי דרסטית את הסגנון של הבלגי הצעיר, בעוד הוא מרחיק אותו מהשליש הקדמי של המגרש, הוא מרחיב לו את איזור השליטה על המגרש פי כמה וכמה. המחיר אותו כביכול דה בריינה “משלם” ברמה האישית נצפה כמובן בסטטיטיקה:

הוא מבשל פחות, עם מעט פחות מסירות מפתח בשלב זה של העונה וכמובן מגיע לפחות מצבי בעיטה, אך יחד עם זאת הוא משתתף יותר במשחק ההגנתי של הקבוצה, עם ממוצע חטיפות גדול יותר מבעבר, וכמובן אחוז דיוק במסירה גבוה יותר, כמצופה משחקן אצל פפ גווארדיולה, אך כפי שאמרתי קודם, התמונות המעניינות הן דווקא מאיזורי הנוכחות של דה בריינה:

דה בריינה במשחקים משנה שעברה:

מינשגלאדבאך באלופות
KDB MUNCHENGLADBACH

לסטר סיטי חודש דצמבר בליגה

KDB LEICSTER

מפות החום של דה בריינה מהשנה:

נגד צ’לסי בליגה:
KDB CHELSEA

נגד נאפולי באלופות:

KDB NAPOLI

נראה שאיזור הפעילות של הבלגי עבר בצורה מובהקת לכל אגף ימין ומרכז השדה, שבמקביל משחק קשר משלים לצד שמאל בדמות דוד סילבה, ולעיתים גונדואן, כשפרדננדיניו נמצא מאחוריהם. אוהדי ברצלונה יוכלו לומר שאזורי הנוכחות של בריינה נראים כמו החור במגרש שקיים בברצלונה כבר כמה שנים, מאז עזיבת צ’אבי שהשלים יחד עם אינייסטה את חלוקת השליטה באופן טריטוריאלי, הן מרחוק והן מקרוב, בבארסה במודל של הפפ טים.

הדרך של סיטי עוד ארוכה, וכבר ראינו לא פעם קבוצות שפותחות את העונה בצורה יוצאת דופן ודועכות בהדרגה. בכל זאת, סיטי של העונה עד כה מציגה לנו משהו שלא ראינו ממזמן, דבר שפפ אפילו לא הצליח לשחזר בבאיירן במהלך הקדנציה שלו. מעין שילוב של רעב, איכות ואינטיליגנציה כאחד. אולי דווקא תחת שרביטו של הבלגי על המגרש אנו חוזים בקבוצה הבאה שתכבוש את האולימפוס, ואפילו נבחרת בלגיה מתחילה בהדרגה להרגיש כמומעמדת מפתיעה לזכייה במונדיאל בקיץ.

עוד קצת על התפקוד של דה בריינה אצל פפ: