הליגה האירופית 16/17 :: מנצ'סטר יונייטד מסמנת וי בדרך לליגת האלופות..

(Oleguer 23) #43

ברור מה היה קורה אם זה היה קסאם שנפל בבאר שבע, נכון?

(BannedT) #44

שמע, בקפריסין חיפה ניצחה את יונייטד.

(Lukaku) #45

אם כבר העלתם את הנושא, אפשר לתהות למה בזמנו היה נורא קל לשלוח קבוצות ישראליות לשחק בקפריסין, אבל היום מאפשרים לטורקיות לארח בביתן. המצב בטורקיה היום לא שונה מישראל של אז.

(Ehud) #46

[QUOTE=Lukaku;1704179]אם כבר העלתם את הנושא, אפשר לתהות למה בזמנו היה נורא קל לשלוח קבוצות ישראליות לשחק בקפריסין, אבל היום מאפשרים לטורקיות לארח בביתן. המצב בטורקיה היום לא שונה מישראל של אז.[/QUOTE]

אתה באמת משווה את הכוח הטורקי לכוח הישראלי בפוליטיקה המסריחה של אופ"א ואירופה בכללי?
טורקיה היא כוח טורקיה היא כסף, מלא מלא כסף, שוק ענק ומעצמה, אנחנו לצערי היתוש שעל הקיר.

ובקשר לב"ש זה הגרלה ממש לא קלה מבחינתה, בשיקטאש הציגה קבוצה התקפית טובה גם באלופות.

מבחינת איכות כנראה שרומא-ויאריאל זה המפגש האיכותי ביותר.

(Lukaku) #47

ברור לי שהגודל קובע, אני רק מצביע על הצביעות.

(Sir Ryan) #48

אחרי כול הקבוצות הבכירות שב"ש הצליחה לנצח השנה אני יכול להגיד שמדובר במאבק של 50:50.

(Ender) #49

הפועל באר שבע בליגה, סיבוב הראשון:
20/8 עד 12/12.
13 משחקים, 11 ניצחונות, תוצאת תיקו 1, הפסד 1, 38 שערי זכות, 6 שערי חובה.
ממוצע של בערך שלושה שערי זכות וחצי שער חובה במשחק, קצב צבירת נקודות עונתי (בליגה של 38 מחזורים) של 99.
ניצחון ביתי 2-0 על מכבי תל אביב.
(6 משחקי בית, 7 משחקי חוץ)

הפועל באר שבע בליגה, סיבוב השני, עד כה:
18/12 עד 11/2.
9 משחקים, 4 ניצחונות, 3 תוצאות תיקו, 2 הפסדים, 10 שערי זכות, 6 שערי חובה.
ממוצע של בערך שער זכות ושני שליש שער חובה במשחק, קצב צבירת נקודות עונתי (בליגה של 38 מחזורים) של 63.
הפסד חוץ 1-0 למכבי תל אביב.
(5 משחקי בית, 4 משחקי חוץ)

מה קורה לאלופה ומוליכת הטבלה הישראלית? ואיך זה ישפיע על המשחק הקרוב נגד בשיקטאש?

(Lukaku) #51

זה לא באמת משנה באיזה כושר ב״ש. כל סיום אחר למפגש הזה מניצחון כפול של בשיקטאש יהיה הפתעה נעימה.

(Ender) #52

אורי קופר לקראת באר שבע - בשיקטאש.

(Lukaku) #53

אולי ב"ש של לפני חודשיים הייתה מצליחה להוציא יותר מהמשחק הזה. בשיקטאש לא הייתה בשיאה (בלשון המעטה), ובכל זאת זה נגמר ב- 3-1 דיי קליל. הרבה איבודים סתמיים, משחק התקפה מאוד לא מדויק.

ולא שהסיכויים היו כל כך גבוהים עם הפסד 2-1 בבית אבל לספוג שער חוץ שלישי שהופך את הגומלין למשחק לפרוטוקול בלבד בכזו הפקרות בהגנה כאילו אין עוד 90 דקות לשחק זה חובבני לגמרי.

(Ender) #54

יש ארבע עולות לחצי הגמר, והן סקסיות ומלאות היסטוריה שחבל על הזמן!!!

מנצ’סטר יונייטד - אמנם לא בעונה גדולה בלשון המעטה, אמנם היו צריכים להגיע לדקה 115 כדי להכריע את אנדרלכט, אמנם פלאיני הסופרסטאר שלהם העונה - אבל עדיין מדובר על מועדון גדול שמוסיף הרבה עניין למפעל השני של אירופה. וכמה מוריניו צריך את הזכייה הזו, ולו כדי להעפיל לליגת האלופות בעונה הבאה.

סלטה ויגו - אין סביליה? יש נציגה ספרדית אחרת, שכבר הספיקה העונה למנוע במו רגליה מריאל מדריד טרבל פוטנציאלי ראשון בהיסטוריה (הדיחו את הבלאנקוס ברבע גמר הגביע הספרדי, רק כדי להפסיד לאלאבס בחצי הגמר). בליגה הם במקום ה-10, מתהדרים בניצחון ביתי 4-3 על ברצלונה (שאולי זה לא כל כך מרשים בעצם, לאור זה שבארסה בחוץ הובסה העונה כבר נגד סיטי, פריז ויובנטוס…), ובמלך השערים של הליגה מחוץ לשתי המפלצות (יאגו אספס עם 16 שערים, החלוץ הספרדי הבינלאומי שכבר הספיק להבקיע נגד נבחרת אנגליה).

אולימפיק ליון - קודם כל, הם הדיחו את בשיקטאש שהדיחה את באר שבע, אז הם ציונים ואנחנו אוהבים אותם. מעבר לזה, הצרפתים עוברים עונה טובה מאוד, נמצאים במקום הרביעי עם סגל צעיר שמתבסס על הרבה שחקנים תוצרת האקדמיה של המועדון. ביניהם ניתן למצוא את טוליסו, הקשר הורסטילי המוכשר שאני חופר לכם עליו מפעם לפעם מתחילת העונה. מועמד חזק מאוד ליובנטוס, על פי התקשורת.

אייאקס אמסטרדם - אם אמרנו על ליון שהם ראויים לחיבת הפרובינציה, אז מה נגיד על אייאקס? אוהדי הולנד (ברוך השם לא חסרים ישראלים כאלה), אוהדי ברצלונה (ברוך השם לא חסרים ישראלים כאלה), או בכלל יהודים שמזוהים עם מועדון שמזוהה עם יהודים - בואו לעודד בהמוניכם. אייאקס במאבק אליפות עם פיינורד, מפגרים כרגע בנקודה, שלושה מחזורים בלבד לסיום העונה בהולנד. אגב פיקנטריה, אייאקס וסלטה שובצו ביחד לשלב הבתים של הליגה האירופית - ההולנים ניצחו ועשו תיקו עם הספרדים במפגשים הישירים, וסיימו בראשות הבית.

האם אקבל את הקרב האנגלי-ספרדי שאני מבקש כבר חצי שנה?
האם תיאור שקר כלשהו להראות שכל תרחיש הוא מגניב ?

(raajuan) #55

היום בשעה 14:00 שעון ישראל ההגרלה.

(Ender) #56

הגרלת חצי הגמר:
סלטה ויגו - מנצ’סטר יונייטד
אייאקס - ליון

יש מפגש אנגלי ספרדי! יש מפגש אנגלי ספרדי! יש מפגש אנגלי ספרדי!
יונייטד אמנם מארחת את הגומלין וזה לכאורה לטובתה, אבל אוהדי השדים האדומים יודעים לספר שהעונה האולד טראפורד הוא ממש לא מבצר. יהיה מעניין.

הילדים של אייאקס נגד הילדים של ליון. אני אמנם לא באמת רואה משחקים של שתי הקבוצות כדי להגיד את זה, אבל אני מדמיין פה צמד משחקים דינאמיים מאוד, ומהנים לצפייה.