ליגת האלופות 16/17 :: ריאל מדריד - המלכה של אירופה! מפרקת את יובנטוס בגמר

(Shusaku) #598

“נשדד”. די לזכור מה שרוצים לזכור. גול השיוויון של מלאגה הגיע מעמדת נבדל. המשחק ההוא היה מלא בטעויות שיפוט לשני הצדדים, שבסופו של דבר לא הכריעו את ההתמודדות.

(סארי) #601

מה? מה? עוד פעם? לספוג שני שערים מנבדלים ברורים זה לא להכריע את ההתמודדות? אז איך מכריעים התמודדות? הם נשדדו ועוד איך נשדדו.

(Shusaku) #602

[quote=“sari.23.11, post:601, topic:11387, full:true”]לספוג שני שערים מנבדלים ברורים זה לא להכריע את ההתמודדות?[/quote]איפה אתה רואה עוד נבדל לרעתה של מלאגה פרט לגול הניצחון של דורטמונד?

(סארי) #603

שני השערים האחרונים של דורטמונד היו מנבדל ברור.

(Shusaku) #604

תגיד לי אתה רציני?

תסתכל בדקה 6:36, סובוטיץ’ מתחיל את הריצה שני מטרים לפני ההגנה של מאלגה. הנגיעה בראש היא של שחקן מלאגה. לא סנטאנה, לא לבנדובסקי ולא רויס בנבדל. אף שחקן של דורטמונד לא בנבדל בשום חלק של המהלך.

אם אתה באמת חושב שיש פה נבדל, וזה לא ההתנגחות הסתמית הרגילה, באמת שאין לנו מה לדון יותר

(סארי) #605

אתלטיקו חוזרים להיות פאטתיקו ומשחקים פשוט מגעיל, חזרו לסורם עם הכסאח והאגרסביות המגעילה.

(Paul Heyman) #606

זה לא הסיפור פה.

אתלטיקו מעולם לא הפסיקו לשחק אגרסיבי. זאת הדרך בה צ’ולו היה משחק וזאת הדרך שכל הקבוצה שלו משחקת תמיד.

הסיפור הוא היכולת ההתקפית הנוראית של אתלטיקו, וזה לא עניין שמגיע קרדיט לריאל מדריד עליו. אתלטיקו פשוט קבוצה התקפית מוגבלת מאוד מאוד, והסיבה המרכזית (לא היחידה, אבל המרכזית) שאתלטיקו הגיע לחצי הגמר הייתה מזל ההגרלה שלא העמידה מולה קבוצה איכותית עד לחצי הגמר.

לאוהדים שלה מגיע קבוצה יותר איכותית שנה הבאה. מעניין יהיה לראות את הקיץ הקרוב, כשכל שלושת הגדולות של ספרד הולכות לקיץ קריטי עבורן.

(סארי) #607

האוהדים של אתלטיקו פשוט אדירים, כבוד, עם קהל כזה אין סיבה שהיא לא תתקדם ותמשיך להיות בקדמת הבמה.
אתלטיקו קבוצה מוגבלת התקפית, שני שערים מזליים ממצבים נייחים, שנה הבאה הם ישתפרו.

(moshe34) #608

אני לא מצליח דבר אחד להבין. איזה שיקול מקצועי יש לזידאן לספסל את איסקו שבייל כשיר?

(סארי) #609

פלורנטינו לא זידאן.:grinning:

אין קשר לבייל, אפשר לשחק עם איסקו מתחת לבנזמה כשבייל ורונאלדו באגפים. הבעיה היא קרוס, שמשום מה הוא באנקר שאסור לגעת בו.

(t.a.l4) #612

לא נמאס לך להרוס כל דיון נורמלי עם השיפוט? לכל נקום אתה דוחף את עניין בשעפוט והשחיתות גם כשזה לא קשור לקבוצה שלך,משתמשים כמוך הרגו את הפורום הזה…
לעניין,ריאל מדריד עלתה אתמול למשחק בגישה שחצנית,הציוות של דנילו בתוספת הר הגעש המטורף הזה שנקרא ויסנטה קלדרון גרמו לפתיחה מסחררת של המשחק והסתבכות מיותרת,כל כך אופייני וכל כך מיותר.
בהמשך כצפוי האיכותעלתה על הרגש וריאל כבשה וגמרה את הסיפור.
מבחינתי יובה פייבוריטית בגמר אבל ריאל מדריד בגישה הנכונה היא קבוצה מפחידה והכל פתוח.
שיהיה לנו גמר מהנה זה הכי חשוב!

(Shusaku) #613

[quote=“t.a.l4, post:612, topic:11387, full:true”]לא נמאס לך להרוס כל דיון נורמלי עם השיפוט?[/quote]בעיות בהבנת הנקרא?

[quote=“sari.23.11, post:597, topic:11387, full:true”]
הוא לקח את מלאגה עד רבע גמר ליגת האלופות ונשדד על ידי השופטים וחזר הביתה מאוכזב.
[/quote]סארי החליט לפתוח את זה, והציג אי דיוקים שנובעים מזיכרון קצר, ורוח תקשורתית שמכתיבה דברים שאינם נכונים.

לך תעשה עם השנאה שלך משהו אחר. יום טוב.

(סארי) #614

טל עדיין לא צפיתי בוידיו כי יש לי מבחן מחר, אני אצפה בזה, יכול להיות שאני טועה גם.

(סארי) #615

מה קשור דנילו בשני השערים שספגנו? דנילו עשה טעות אחת אתמול שכמעט עלתה לנו בשער, הוא לא היה טוב זה נכון, אבל הוא לא קשור לאיך שהתפתח המשחק.

(Paul Heyman) #619

@t.a.l4, שוסאקו העלה פה סרטון שהוא חושב שמחזק את הדעה שלו בנוגע לאותו המשחק.

רוצה, תתייחס לדעתך על מה שהתרחש במשחק ההוא.

אם לא, אני לא מבין במה הביקורת על הכתיבה של שוסאקו תורמת במקרה הזה, סתם להיגרר למה שעבורך או למישהו אחר בפורום לא יהיה כיף לקרוא.

אם אתה לחלוטין לא מסכים עם מישהו, ואין לך כוח לענות לו אז אפשר פשוט להתעלם ולהתקדם הלאה. אז הסרטון שהוא העלה ימשיך לעמוד ערום מתגובות… נו שוויי…

אני מבקש: רוצים להתווכח על הנקודות? תעשו את זה לכמה הודעות שאתם רוצים (כמובן בלי מילות גנאי), אבל הערות אישיות על כותבים זה סתם ביזבוז זמן ולא תורם בשום דבר לאף דיון, אף פעם. עזבו אותכם מהשטויות האלו…

(bixente) #620

Paul Heyman ממשיך למחוק תגובות שנוגעות לחבריו לאהדת בארסה, אין חדש.
בהודעה האחרונה שמחקת לא היה שום גינוי משמעותי , וסתם החלטת שראוי למחוק. תהנה

(Paul Heyman) #621

ההודעה שלך נמחקה כי היא הייתה מורכבת רק משתי שורות על מה אתה חושב על משתמש אחר.

פעם הבאה, אתה מוזמן לייצר דיאלוג עם אותו המשתמש באופן פרטי אם זה חשוב לך להעביר לו את הביקורת שלך עליו.

(Mr.Maestro) #622

כתבתי את זה גם אתמול בפורום שלנו, היד יותר מדי קלה על ההדק פה עם מחיקת הודעות, עם תירוץ שפעם היו מוחקים יותר. כנראה שהמנהלים מפספסים פה משהו.

(moshe34) #624

מחקו לי גם את ההודעה…
דניאל כנראה התבלבל וחשב שאני גם אוהד ריאל…
:joy: